24 máj 21, 14:53:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004507 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1380 Dátum: 13 júl 22, 17:19:00 »

Lenne egy kérdésem.

Most, hogy kb szeptemberig nem lesz Bleach, mi kerül a helyére a szünetig? Nem gondolom, hogy valamelyik másik manga kapna dupla fejezeteket a szünet ideje alatt. Én szerintem most most One Shot-okat fognak berakni a helyére, mert úgysem meri meglépni a WSJ, hogy kihasználja a mostani alkalmat s mondjuk a One Piece-ből vagy Naruto-ból dupla fejezeteket rakjanak be. Pedig ha valamikor, hát most itt lenne a lehetőség. Ha már Fairy Tail-nek készítettek tripla fejezetes heteket, akkor a WSJ is használja most ki Kubo szabadságát!

Szerintetek?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1381 Dátum: 13 júl 22, 17:22:17 »

Nem hiszem, hogy a mangakáknak jó lenne. Kicsit sok lenne ez számukra szeptemberig.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1382 Dátum: 13 júl 23, 01:48:25 »

Inkább Narutos, de a végén van egy Jamás jelenet, az azért nem rossz:
http://www.youtube.com/watch?v=kH5I0qbBEUY

És egy egész epikusra sikerült Ichigo zanpakuto kovácsolás animáció:
http://www.youtube.com/watch?v=0gHwFvoL11Q

Úgy tűnik hogy az emberek világába nem nagyon fog átkerülni a csata tér, deén azért örülnék neki. Ott lenne a para faktor a shinigamiknak hogy muszály valahogy megvédeniük az embereket. És amire a jelen ismeretek szerint nemfog több sor kerülni, hogy Ichigo hollowja újra elszabadul.  Pedig ha a kettőt összeraknánk és megfűszereznénk egy kis dimenzió katasztrófával és összeomlással, egész tetszetős dolgot kapnánk pl:
http://www.youtube.com/watch?v=T3Ure2WLUoY

Bár szerintem az lesz majd a poén hogy ichigo tudatosan lesz képes használni azt a full hollow formát. Ütős lenne. És mondjuk kicsit agresszívabbá tenné mondjuk a személyiségét.

Ezt a quincy város feltűnést viszont továbbra sem tudom hogy hogyan képzeljem el, megsemmisíti SS felét, vagy átkerül valahova, vagy nem tudom hogy képzeljem el. Azért elég magabiztosnak hiszik magukat, hogy csak így a saját világukkal összekötik ss-t és egy ilyen zárt durva ketrecharc/ mészárlásba fognak. Majd ha öszefutnak zarakivel, lehet rájönnek hogy ezt nem gondolták át elég rendesen.

Csak nehogy túl erős legyen Zaraki, mert én még szeretnél ilyen hosszas harcokat látni tőle:
http://www.youtube.com/watch?v=bRGzt1UO130
Ez az egyik videó ami miatt elkezdtem a Bleach-et. Egyébként az energia nem vész el csak átalakul, vagy átvándolor valahova máshova, az azért poén lenne ha zaraki szemkötője által éveken át elszívott energiát egyik tudós barátunk képes lenne visszahozni és felszabaddítani egy elkeseredett pillanatban Nevet

Arrancarokban és a lidércekben az volt a jó hogy szinte bármilyen extrén formájuk lehetett, de a quincyk még is csak egy ember külselyénél ragadnak le+ mindnél ez az angyal végső forma, nem olyan változatosak mint a lidércek.

Aizen szerepére leszek még piszosul kíváncsi és magára a lélek királyra, milyen titkokat fed majd fel, ki is ő valójában, mit tud, egy kis törékeny valaki, vagy valami bika erős lény? Annyi mindent kilehet belőle hozni, és még semmit nem tudunk.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 23, 02:46:49 írta Szofron » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1383 Dátum: 13 júl 23, 03:25:06 »

Jó látni hogy a 9 alakra ráhibáztam,nem hiába tartottam számon játékokban is. smirksweat
Amúgy kösz Szofron olyat is megtudtam a 9esről amit eddig nem.
Jól halad a gyűjtés,így tovább. kacsint
Még jól is jön mostani részek alatt hogy még messze a 20ik évem.Így nálam is van egy kilences. Nevet

A város átváltozást nem olyan nehéz elképzelni.A nehézség az hogy sokfajta lehetőség van ahogy végbe megy és nem tudjuk még melyik lesz.
Úgyis ellehet képzelni mint Karakurát amikor ss-be vitték.
Csak mostanit látjuk és intenzívebb.
Próbáltam jó képet találni szemléltetésnek de nem olyan könnyű.
Talán ez valamennyire szemlélteti a lehetőségeket.(Elég sokat)
http://1.bp.blogspot.com/-Wx9PT-YxixI/UOEEWVCzW4I/AAAAAAAAOD0/0RRbyrOuS48/s1600/graviton_hmed_3p.gif
Naplózva

jani2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1384 Dátum: 13 júl 23, 11:09:38 »


És egy egész epikusra sikerült Ichigo zanpakuto kovácsolás animáció:
http://www.youtube.com/watch?v=0gHwFvoL11Q


Most mi lesz így velem egész agusztusba várni fogom bleachet de mostmár még az animét is  Nevet Nekem is olyan érzésem van most mint az első kommentelőnek a videó alatt  Ördögi de azért imádkozom h tényleg úgy legyen  bow  kacsint
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1385 Dátum: 13 júl 23, 13:02:49 »

Max jövő augusztusban folytatódhat leghamarabb. De remélem még csinálnak ilyen animációkat.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1386 Dátum: 13 júl 23, 17:54:21 »

Nem lehet tudni, hogy miért áll ilyen hosszú ideig a manga. Akár az is megtörténhet, hogy a pihenés, ötletelés mellett Kubo tárgyal is. Annak idején a HxH írója is leállt mert beteg lett, majd azután azért állt a manga mert sokáig tárgyaltak a 2011 verzió megvalósításáról. Ráadásul az anime elejének elkészítésében részt is vett. Szóval nem lehet tudni a pontos okokat, ha csak Kubo ki nem áll és el nem mondja maga az igazat. Egyenlőre a 09.09. az a dátum amiről tudjuk, hogy folytatódik a manga. Én a magam részéről azt gondolom, hogy legalább 1-1.5 évig még folytatódni is fog. Ezt a kilenc napot kell neki megrajzolni és kinyújtani ilyen hosszú időre. Amúgy szerintem ha egyszer anime lesz belőle akkor nagyon is jó fog lenni mert Kubo inkább forgatókönyv szerűen írja a mangát.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1387 Dátum: 13 júl 24, 16:51:19 »

Itt a 60. kötet borítója:
http://shonenjump.com/e/comics/index.html#comic01

Egyértelmű volt, hogy Masaki lesz rajta, és az "Everything but the rain" lesz a kötet címe, de szerintem a mostani kötetek közül ez az egyik legszebb.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1388 Dátum: 13 júl 25, 10:26:08 »

Ez nagyon szép borító lett. Csak azt nem értem, hogy Kubo miért hagyott fel az új fajta színezéssel? Ennyire nem tetszhetett a népeknek és/vagy a kiadónak?  Szerintem nem voltak azok se rosszak, nyugodt szívvel kijelentettem volna a The Fire után, hogy már végig olyanok lesznek,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1389 Dátum: 13 júl 25, 13:16:20 »

Nekem pont azért jött be ennyire mert nem szinezte be Masakit. Szerintem sokkal jobb ha nem szinezi be a karaktereket. Az 55. és 58. kötet borítója az tényleg jó lett úgy, de a többi nem.  De az 56. kötet amin Kirge rózsaszínre van színezve az szerintem undorító lett.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1390 Dátum: 13 júl 25, 20:15:46 »

De az 56. kötet amin Kirge rózsaszínre van színezve az szerintem undorító lett.

Ez mióta rózsaszín?
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120902090523/bleach/en/images/5/55/Bleach_Volume_56.png
Szerintem kevered egy fan képpel, mert volt valaki olyan elme beteg hogy csinált egy fake borítót, de nem tom minek!

Szóval jók a teljes színezet karakteres borítók is mind, de a simák is, a Bleach-nek az összes kötet borítója jól néz ki!
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 25, 20:21:46 írta Gino » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1391 Dátum: 13 júl 25, 22:00:42 »

http://gran-jefe.deviantart.com/art/Bleach-Cover-56-Quilge-Opie-324929125

Erre gondolsz. Fan art, Kirge színezése nagyon jó lett, ellentétben az igazi borítóval ahol az egész piros. De ez a rózsaszín betű nagyon buzis :DD ez az egy hibája van csak a képnek.

http://img1.uploadhouse.com/fileuploads/14059/140593314d3fc41ef2dea2120702b80396eb06ea.jpg
Most hogy így nézem ezt a fan artot, nem is lenne rosz ötlet hogy ha valami villámszerüség képessége lenne Zaraki kardjának. Pl mikor Nnoitra a homokba dugta az ujját hogy megnézze az erejét, akkor is ilyen erős villámszerüség futott végig.
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1392 Dátum: 13 júl 26, 13:39:30 »

Szeretném, ha Zaraki shikai képessége egyfajta "vérszomj" képesség lenne. A gazdája vérére reagálva növeli az erejét. Vagyis minél több sebet szenved el, de nem hal meg, annál erősebb és gyorsabb lesz a használó.A reiatsu kontrollja annál nagyobb stb. Emiatt lenne egy ésszel belátható határa, ami fölé kerülve a használó egyszerűen elvérzik. Valamint lecsökkenti azt a sebzést amit Lolpachi kioszt. S minél inkább közelít a halálhoz a használó, az ellenfél az addig elszenvedett sebződést annál inkább fogja érezni... Vagyis minél tovább harcol a használóval annál biztosabb a vereség, feltéve, ha okoztak egymásnak sérülést.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1393 Dátum: 13 júl 26, 19:58:26 »

Ez itt már off.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1394 Dátum: 13 aug 01, 21:48:49 »

Az jutott az eszembe, hogy ugye Royd Lloyd Loyd-al ellentétben nem erőt és képességeket másolt, hanem emlékeket és személyességet/személyi vonásokat. Ha ez igaz, akkor szerintem Royd győzte le Zaraki-t is, hiszen valljuk be, nem nyomta Yamamoto ellen gyengén.

A Stern Ritter-ek betűiről sokan mondják, hogy rangot takar, de szerintem az "A" kivételével mindegyik egy szinten van s csak képességeket takar - Zaraki pl azt mondta, hogy Jerome és Berenice ("R" és "Q") "szemetek" voltak, míg Loyd-ott erősebnek gondolta, pedig a "Y" majdnem az utolsó. S ha Royd verte el Zaraki-t, akkor meg már pláne nem állja a helyét. Szerintem az "A" jelentése "Absolute", ami alapján minden további Ster Ritter ereje tőle ered, hiszen Kirge is mondta "kérni fogom felségétől, hogy erősítse meg a Blut-ot". Valamint ha az én teóriám a helyes, akkor nyilván azért lett Uryu is "A", hogy dupla olyan erősek legyen a többi Stern Ritter.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!