24 máj 22, 00:38:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004701 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #1320 Dátum: 13 júl 17, 11:10:29 »

nem számítottam rá hogy bachék belecsapnak a lecsóba.kár hogy szünet lesz. Lehet kubo már idén befejezi? Sztem lehet ez a végső harc. bach tudja hogy mindenki edz talán ezért jön most hogy ne tudjanak rendesen felkészülni,netán elöbb meglepetésszerűen támadni.( remélhetőleg  a shinigamik nem csak üldögélnének  hanem valahogy vandenreichbe mentek volna) de tuti hogy igy is vesztenek bachék. Tehát sztem 10-15 fejezet alatt le lehetne tudni ha kubo akarná.( főleg ha nem 15-20oldalasak lennének)
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 11:14:14 írta trojakeva » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1321 Dátum: 13 júl 17, 11:33:43 »

Ne viccelj. Nevet Az SS arc talán egy napos sem volt és mégis rengeteg mangát használt fel az események megrajzolása. Itt 9 napról van most szó. Persze, össze lehetne vonni akár egy mangába is de azt kétlem, hogy megtenné Kubo. Az biztos, hogy a végébe fordult a manga de ezt eddig is tudtuk, hogy ez lesz az utolsó arc. Ez még 1-2 évig is eltarthat mire valóban vége lesz a történetnek illetve ennek a 9 napnak. Azt meg nem tudjuk, hogy mire fel ez a hosszú kihagyás. Biztos, hogy több dolog is belejátszik ebbe a nyári szabadságolástól az előkészületekig a folytatáshoz.

Amúgy szerintem Kyouraku jó magyarázatot adott Ichigora de szerintem ez nem tökéletes hiszen képesek lepecsételni és engedélyezni a szellemi erőt. Hacsak nem olyan nagy vagy különleges erőről van szó amelyet még nem kezeltek vagy nem tudnak kezelni. Ez mondjuk elképzelhető a quincy erő miatt.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1322 Dátum: 13 júl 17, 11:37:16 »

2 rosz dolog egyszerre: most se volt Ichigo és szeptemberig szünet! Gyáááá Ezt utálom a bleachben, hogy a manga és anime egyaránt a legtöbb szünetet tartja... Sztem ez a 9 nap olyan lesz, hogy sikeresen beveszik a várost 9 nap alatt, de attól még folytatódik a többi szálon a történet tovább Gondolkozik
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1323 Dátum: 13 júl 17, 12:21:03 »

Kubo nyilván most készül ellőni minden puskaport, godolok itt az összes Bankai-ról stb... és sztem senki sem szeretné, ha vmi elcsépelt sz*rok lennének. Szal gondoljon ki mindent részletesen, és tegyen elénk 1 nagyon szinvonalas lezárást. Csak az a kérésem, hogy tényleg mindenkit mutasson meg teljes erejével, ha az 3 képkocka akkor is.

Amúgy , ilyenkor mivan, hogy 1 nagy név befejez 1 híres mangát? Belekezd 1 újba, vagy jólvan megszuedtem magam, nem kel semmit se csinálnom már...?
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 12:52:56 írta RoB » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1324 Dátum: 13 júl 17, 13:01:44 »

Tuti belekezd újba, hülye lenne kihagyni. Még közel sincs 40 éves, ha összeszedi magát, akkor talán jobbat is tud majd írni mint a Bleach, azért már tapasztalatilag jóval magasabban van, mint 20x évesen, amikor Bleachet kezdte.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1325 Dátum: 13 júl 17, 13:11:29 »

Kár hogy Szeptemberig nem lesz,eléggé meg is lepett.
Remélem tényleg megéri és Kubo Jól felkészül ez alatt hogy méltón folytassa,és nem a semmiért fog pihenni.
Soul Ticket-ek érdekesek,tényleg a Pilotra emlékeztet,kinézetalapján olyan mint egy játékkártya.
Lehet a végén tényleg majd SS-be telepednek ahogy gondoltam,már ha ezek után megmarad.Persze 0ik osztag és Lélekkirály még helyretudná hozni utólag.
Nem semmi Bachnak mennyi idő kell az egyes dolgokhoz,amik rohamosan csökkennek.9nap alatt visszaszerzi magának a világot azért az nem semmi(szép próbálkozás).
SS változásánál egy pillanatra azt hittem a világ városai quincyesednek pl London a képen,és a többi.
Ez sincs kizárva és érdekes lenne. kacsint
Orihime most normálisan gondolkodik,jó lenne ezt az erejében is alkalmazni,mint pl Kuwabara,csak ne olyan arccal. ikszdé
Ki tudja miket tudna visszaállítani lehet még romokat is tud majd Gondolkozik

Ichigo erejére meg érthető ha zavart okozna már egy kapitány-hadnagyot is lekorlátoznak.
Az ő erejét is valamennyire korlátozták a helyettes jelvénnyel.Plusz az ereje korlátozásában nem elég jó még.
Még ha az új erejével alapállapotban meg is lenne,egy komolyabb löketnél,dühnél vinne magával mindent az ereje.
Jól hangsúlyozza hogy Kyoraku szerint sokat fog/fognak fejlődni. Nevet

Most kéne egy Tardis hogy folytassam Nevet
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1326 Dátum: 13 júl 17, 13:15:40 »

Amúgy szerintem Kyouraku jó magyarázatot adott Ichigora de szerintem ez nem tökéletes hiszen képesek lepecsételni és engedélyezni a szellemi erőt. Hacsak nem olyan nagy vagy különleges erőről van szó amelyet még nem kezeltek vagy nem tudnak kezelni. Ez mondjuk elképzelhető a quincy erő miatt.
Azért megnézném, ha Ichigo közel akkora erővel mászna elő a lelkek palotájából mint amikor Aizen ellen harcolt. Aizen is megjelent az emberek világába Gin társaságában, és kb a város háromnegye eszméletét vesztette, vagy bele is halt. Ez akkor volt mikor Kanonji meg a többiek ott futkorásztak a halotak között. Ilyen szintű erőt ki tudja mennyire tudna SS lekorlátozni. Így, hogy ott tartják, sokkal nagyobb biztosítást adnak az emberi világ részére, mintha "talán ennyi korlát elég lesz", aztán mikor átér, akkor meg beindul a tömeges halálozás, mert valaki elszámolt valamit Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1327 Dátum: 13 júl 17, 13:17:06 »

Vagy simán elmehet rajzolónak is, úgy hogy más írja a sztorit Nevet Szerintem minden történetíró kapkodna utána ilyen rajztudással.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1328 Dátum: 13 júl 17, 13:35:09 »

Igen most Orihime normálisabb és érettebb lett. Ez már jó nála. Az ereje meg el kell a háború után már ha tényleg képes a romokat is visszaállítani.

Még visszatérve ehhez a 9 naphoz szerintem azért nem lesz olyan rövid. A HM arc nagy része is durván 1 nap volt, mégis nagyon hosszú lett. Mivel ez az utolsó arc, akkor azért illene mindenre választ kapni egyrészt. Másrészt a csaták amik nem hiszem, hogy 3 kép kocka lesz. Meg még biztos kitérünk a quincykre, esetleg több stenritterre is, és ott van még Bach és az 1000 évvel ezelőtti háború. Arra még biztos kitér Kubo.
Naplózva
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #1329 Dátum: 13 júl 17, 13:38:47 »

Nagyon tetszett ez a mai rész.  Ördögi
Kár ,hogy most egy jó ideig nem lesz manga ,de valahogy csak kibírjuk addig.
Ez a befejezés pedig nagyon hajaz arra ,hogy ez a végső fight.
De szerintem nem lesz így. Vagyis ,Bach lehet ténylegesen elfoglalja a világot ez alatt a 9 nap alatt ,Soul Cityt ,az emberek világát ,és még talán a Királyi Dimenziót is. És majd tényleg úgy tűnik a Shinigamiknak a világ elveszett ,azonban lesz néhány túlélő ,persze Ichigo és társai ,elmenekülnek és folytatják a harcot ,jöhetnének Grimmjowék ,Uraharáék ,Ryuukenék ,stb.
Már ha ezek nem most fognak megjönni és tényleg ez lesz a final fight.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 14:14:21 írta Tensa-Zanka no Tachi » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1330 Dátum: 13 júl 17, 14:04:36 »

Mi ez a 9 nap? honnan veszitek?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1331 Dátum: 13 júl 17, 14:06:12 »

Válaszz egy opciót:
a) Csoportos hallucináció.
b) Olvastuk a heti fejezetet.
c) Összebeszélt az egész fórum a Te megzavarásodra.

--------------------

Amúgy jó volt ez a fejezet, eddig az egyetlen értékelhető a héten Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1332 Dátum: 13 júl 17, 14:07:08 »

Valami szemetszúrt nekem, miután elolvastam a MS verziót is... Most kezdetét veszi a 9 napos végjáték, amiről eddig viszont senki nem beszélt az , hogy MIKOR? Szeptemberben folytatódik ami a 9. hónap az évben... smirksweat
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1333 Dátum: 13 júl 17, 14:15:15 »

Nem mellesleg nem 9. hó 9-én? Pojén Ez a fejezet egyébként nekem nagyon tetszett. bow Köszi Kubo, csak így tovább. Azt amúgy lassan be kellene mindenkinek látnia, hogy Orihime se ugyanaz a buta kislány már, mint volt. Persze közel sem tökéletes, de jellemben ő is fejlődő képes. Remélem végre lesz egy kis változás az erejét tekintve is. Mosolyog
Számomra logikus ez a bejelentés Kyourakutól. Ichigo ereje ki tudja, hogy milyen hatalmasra fog nőni a nulladikosok végeztével. Lehet tényleg a végső alakja lesz az erejének minimum, ezt simán el tudnám képzelni. Ez pedig elnyomva is elég pusztító lehet az átlagos emberek számára.
SS-ban meg most rengeteg csatára számíthatunk, elvégre néhány emberke kivételével mindenki ott van, akik pedig nem fognak (azonnal?) fejet hajtani a quincyknek. Lesz még ehhez egy-két szavuk, az tuti. Mosolyog
Jaj na még valami. >.< Nekem egyre inkább olyan érzésem van, hogy Ichigo (vagy Ishida) részéről nem számíthatunk majd happy end-re... valami nagyon nem tetszik nekem, csak még nem tudom, hogy pontosan mi is váltja ki belőlem ezt az érzést....
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 17, 14:28:22 írta akym17 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1334 Dátum: 13 júl 17, 14:36:23 »

Szóval Kubo azért tartja a szünetet, hogy kijöjjön ez a sok 9-es. Érdekes ötlet teszik, csak az nem, hogy ennyit kell rá várni.

Már összeállt a fejembe, hogy Tatsukiék átmennek SS-be és a Quincy birodalomban találják magukat és belebotlanának Ishidába. Nevet Az nagyon érdekes lenne. Ezt félretéve így minden szereplő áttudna költözni SS-be, ha akar. Ha Isshin visszatérne vissza tudná állítani a Shiba klán dicsőségét nem beszélve arról, hogy Ichigo, Yuzu és Karin is Shibák akkor. Rukia arcára nagyon kíváncsi vagyok, mikor megtudja, hogy Ichigo a Shiba házhoz tartozik. Nevet

Nem hittem volna, hogy ilyen nagy a Quincyk főhadiszállása. Vajon most mi történt a Shinigamikkal? Mindenki az épületek között van, vagy most SS helyet cserélt a Quincy főhadiszállással? Ebben az egészben az a jó a Shinigamiknak, hogy már nem kell megtalálniuk Bach főhadiszállását. Nyelvesít Ez a jelenet egy kicsit egy stratégiai játékhoz hasonlít, mikor egy villámgyors lerohanással betörsz az ellenség bázisára.

Chadék vígan edzenek aztán már rég elkezdődött a végső harc. Most már szinte garantált, hogy az Arrancar csapat menő belépője SS-be, mint a megmentő csapat. Kúl

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!