24 máj 21, 20:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004610 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1260 Dátum: 13 júl 09, 21:07:17 »

Nem tudhatod, hogy mikor történt a küldés időpontja. Küldhették már előtte de utána is. Tehát itt nincs baki az időpontokkal. De akár küldhette közben is Mayuri, csak nem személyesen adta fel hanem valamelyik beosztottjával az ő nevében. Amúgy ne akadjunk fel az ilyen idő problémán jelenleg mert szerintem ezt nem lehet kiszámítani. Éppen úgy eltelhetett a támadás óta 1 hét mint 1 hónap is akár. Nincs az időre semmi konkrét utalás.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1261 Dátum: 13 júl 09, 22:50:44 »

Azért Hiyoriban sok kellemetlen emléket felidézhet hogy most Mayuri ugráltatja még ha Shinjivel is. smirksweat
Időpontokra tényleg nincs konkrét utalás csak az hogy sokan haladnak,és hogy Isshin még nem avatkozik bele.
Ryukenről viszont még mindig semmi hír,lehet nagy Ásznak szánja.Remélem nem csak elfelejtette.
Kyoraku arra is utalhat hogy Ichigo most jelentősen megváltozik,vagy valaminek a része lesz.
Látom a Csajozós énje még meg maradt.Jobban örülne ha mind lány lenne Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1262 Dátum: 13 júl 09, 23:00:21 »

Nem szeretem én az ilyen kétes értékű kijelentéseket, egy manga végén meg aztán pláne. Jó lenne, ha ezt jövő héten jobban is kifejtenék, mert így tényleg utalhat arra, hogy meghal, vagy SS tesz vele valamit? Amúgy csodálkozom, hogy kapásból nem vetette rá magát Tatsukira.
Attól függetlenül Hiyori a maga módján engedelmeskedett, persze nyakig belerántva a többieket, de megcsinálja. Vajon ez is a "régi idők" miatt lenne?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #1263 Dátum: 13 júl 10, 13:38:50 »

Érdekes kis rész volt tetszett a szemöldökös 0. osztagos kemény kis edzésnek lesznek kitéve, ha már lélegezni is olyan nehéz ott a lélekrészecskék sűrűsége miatt. Kyouraku szerintem arra értette hogy el kell búcsúzniuk Ichigotól mert nagyon veszélyes ellenfelekkel van dolguk (ez bizonyítja hogy mennyien haltak meg az előző csapásban). De szerintem semennyivel nem tud többet Kyouraku ez csak egy elővigyázatosság én így értelmeztem, de lehet hogy teljesen mást hoz majd ki belőle Kubo...
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1264 Dátum: 13 júl 10, 14:30:56 »

A szerzetes edzése engem a dragonball-bol a gravitációs edzésre emlékeztet... majd itt is ha elhagyják a terepet csak úgy cikáznak jobbra-balra lazán Hümm-hümm
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1265 Dátum: 13 júl 10, 14:40:32 »

Szerintem Kyouraku úgy értette h ichigo a Lélek kiraly hoz fog kerülni és ö lesz a 0 osztag 6-k személye. Hisz mindegyik különleges adocsagai miat van ott és ichigo  sem átlagos.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1266 Dátum: 13 júl 10, 14:48:30 »

Nem hiszem, hogy kényszerítenék Ichigót, hogy a Lélek Királyra vigyázzon. Ha nem akarja, akkor úgysem tudják ráerőltetni.

Kíváncsi vagyok, hogy az edzés végére menyivel lesznek erősebbek. Elérik-e a kapitányi szintet. Bár az lenne furcsa, ha nem végül is a 0.Osztag edzi őket. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #1267 Dátum: 13 júl 10, 17:32:29 »

www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/521/16  <--ezek alapján Ichigo nem alkotott semmit,Aizent se ő állította meg(legalábbis nem rajta múlt)szóval nem hinném hogy meg kérnék rá,de ki tudja Gondolkozik
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1268 Dátum: 13 júl 10, 18:21:34 »

Nekem is a Dragon Ball gravitációs képzése jutott eszembe amikor megemlítették a szellemi részecskék sűrűségét. Ez pont olyan mint a magaslati edzőtáborozás számukra. nem hiszem, hogy Csak azért lehetne oda bekerülni mert valamit alkot vagy nem alkot. Inkább a különleges szót használnám. Márpedig Ichigo biztosan a különlegesek közé tartozik. Viszont így látatlan sem tudom elképzelni, hogy oda vágyakozna és egy pillanatig is megfordulna a fejében, hogy a családja és barátai helyett azt választaná. Ha úgy tenne akkor hatalmasat csalódnék benne.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1269 Dátum: 13 júl 10, 18:26:54 »

Az edzés eléggé hasonlít rá.
Renji azért érdekesen próbál nem visszaemlékezni.Csajban Ritka ez a Yoruichire hajazó jellem a Bleachben (is).
Belegondolva nem csak Byakuya-nak hanem Ichigo-nak is túl kell esnie rajta. smirksweat
Különleges inkább megfelelő,de szerintem azért alkotott is,úgymond főleg hogy megváltoztatta egész SS gondolkodását ami nem semmi.Plusz ennyi fajta erő megfér(t) benne.
Kis ideig maradhat,de biztos nem sokáig főleg hogy nem is illik hozzá.
Későbbi SS élet viszont esélyes,ha többieket is viszik majd. Gondolkozik
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1270 Dátum: 13 júl 10, 18:37:20 »

Én valami olyat képzelek el, hogy az eddigi shinigami daiko helyett ő egy afféle kapcsolattartó lesz vagy afféle kettősügynök, hogy normál esetben a shinigamiknak segít de ha jön a hívás megy a királyhoz, másszóval helyettes nulladikos lenne... Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1271 Dátum: 13 júl 10, 19:01:54 »

www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/521/16  <--ezek alapján Ichigo nem alkotott semmit,Aizent se ő állította meg(legalábbis nem rajta múlt)szóval nem hinném hogy meg kérnék rá,de ki tudja Gondolkozik

Egy dolgot mondjuk alkotott Ichigo, mellyel beleférhet a 0-ik osztagba: a hybrid-séget (Ember-Shinigami-Hollow-Quincy). Bár tény és igaz, hogy az inkább Aizen érdeme, szóval nagy valószínűséggel Aizen kapna jutalmat s nem Ichigo. ;P
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #1272 Dátum: 13 júl 10, 19:09:31 »

Nem hinném, hogy itt a nulladik osztagba való bekerülésről lenne szó. Valami más lesz a háttérben. Azt, hogy egy durvább harc miatt jött figyelmeztetni.

Hát, első nekifutásra én inkább az anyját és az apját tüntetném ki az alkotás miatt, de Aizen is besegített. Ez durva. ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Piec87
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1273 Dátum: 13 júl 10, 20:03:17 »

Sziasztok
És ha csak szimplán arról van szó hogy ichigo "megszűnik" ember lenni most hogy már megvan az eredeti hamisítatlan saját halálisten ereje? Egyszóval már nem helyettes ha nem teljes értékű  halálisten lett?Mosolyog Főleg ha gondolom végig csinálja most az edzést stb...Mosolyog számomra ez a legegyszerűbben elképzelhető az a baj hogy mostanában anyni fordulat volt hogy nehéz csak egyszerűen gondolkodni és nem belekombinálni mindent. Szóval szerintem szimplán ennyiről van szó ichigó edzeni fog és mint ember már az emberek világába nem tér vissza mert átváltozik teljes halálistenné.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1274 Dátum: 13 júl 10, 21:58:48 »

Amúgy a vetkőztetős csajt nem értem, nem értem, h mien edzés folyt ott.... a monk csávó edzése viszont tetszik, elég erősek lesznek ezek után Renjiék.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!