24 máj 21, 23:03:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004665 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1095 Dátum: 13 jún 26, 10:37:22 »

"Nyugodj le, Bazz-B." Elsőre másnak olvastam xD Jó rész volt amúgy, de csak én sajnáltam kicsit "babszemet"? Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1096 Dátum: 13 jún 26, 10:39:43 »

Kint az új rész, ettől sem estem hanyatt, akárcsak a tesójától. megvolt a fokozás az előző részben, most meg jött az arcon csapás. Kaptunk egy csapat arrancart steinritter kiadásban. Láthattuk a grimmjaw féle essünk neki karaktert, Jugo mint Stark, lesz ami lesz, nem zavar. Ishida megjelenése kiborította a bilit pár embernél, és ennyi. Egy biztos, ennél már csak jobb lehet a következő rész, na majd visszatérünk 1 hét múlva, erről a fejezetről nem sok mindent lehet kitárgyalni...
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1097 Dátum: 13 jún 26, 10:52:25 »

Szerintem azért Bach mondatán ("Az utolsó élő quincy ebben a világban") érdemes lenne elgondolkodni. Gondolom nem a semmiért volt külön benne az "élő" "utolsó" és az "ebben" kiemelve.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #1098 Dátum: 13 jún 26, 11:01:32 »

Most Ishidát is tápolják megkapta az A betűt  Pojén...
Az utsó dolgon néztem  Ohh My God  SS akkor most quincy szellemekkel harcoltak eléggé ironikus  >.<#?
Hát igén eléggé arrancar feeling jött, csak nem a sivatagban vannak.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1099 Dátum: 13 jún 26, 11:09:35 »

Amúgy kire mondták a next emperor-t? Jól vettem ki, hogy Hashwald-ra?
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1100 Dátum: 13 jún 26, 11:11:24 »

Sejtettem, hogy Ishidáé lesz az A betű ha már olyan nagy durranás volt, hogy átált, de hogy még ő is lett kinevezve Bach utodjának is az meglepett... Hmm? azért reméltem h a végén pár képkockát mutatnak majd még Ichigorol... Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 11:13:54 írta -Dante- » Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1101 Dátum: 13 jún 26, 11:14:10 »

De legalább kiderült , hogy a betű elrendezés , egyben az erő sorrendet is jelenti. És örülök, h él a másik 2 sternritter akiket Yama megtámadott. Ja és a Sternritter D eléggé hasonlít Aizenre.. ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1102 Dátum: 13 jún 26, 11:20:11 »

Örülök, hogy kicsit többet tudtunk meg a Quincykről. Lesz ellenfél bőven. Yamamoto tényleg nagyon elpuhult, ha nem ölte meg As Nodot meg a másikat.

Azért az meglepet, hogy Bach máris utódot választ magának. Meghalni készül, vagy nem értem. Ishida jól belecsöppent a tutiba. Nevet Szép kis erőnövelést fog kapni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1103 Dátum: 13 jún 26, 11:23:11 »

Azt a rohadt.... ez nem semmi fejezet volt  ikszdé Belefulladok a rengeteg új információba, ilyen se volt még hogy ennyi dolgot felfedjen egyszerre Kubo. Egész estig dolgozhatok a Stern Rittereket tartalmazó képemen mire frissítem az új adatokkal. És ennyit arról hogy As Nodt halott... én mondtam hogy nem halhatott meg, és nézzétek meg a punk csávót, minden égési sebe is belett gyógyítva.

1000 évig hibernálva volt Bach, lehet lassan meghal, és Ishida lesz a fő "boss"? Kicsit sablon szagú, de még kiderülhetnek dolgok. Lehet mégis csak megjátszotta végig Ichida? Vagy Bach valahogy beleakar majd költözni halála előtt és ezért tette meg utódjának?

Utolsó élő Quincy? Akkor Riuken halott?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 11:36:51 írta Szofron » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1104 Dátum: 13 jún 26, 11:45:46 »

Riuken megtagadta a quincyket és a vele járó életet és nem is nevezte soha magát quincynek Gondolkozik
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1105 Dátum: 13 jún 26, 11:49:59 »

Azt mondta, hogy abban a világban. Igaz nem tudjuk pontosan, hogy hol vannak de feltehetőleg HM-ben. Ryüken az élők világában van. De akkor miért nem teljes értékű élő quincy akár Bach maga ? Ezek szerint itt már mindenki csak spirit quincy (és arrancarquincy) ? Ezesetben elég egyértelmű, hogy Uryuu legyen a következő vezető, mégis csak egy igazi quincy...

Amúgy nekem tetszett, hogy nem egy SS fanatikus Millenium kopi a quincy sereg (bár az is tetszett volna, de ez életszerűbb).

Elmondottak alapján Haschwald belül dühöng, nem tudnám Starkkhoz hasonlítani. (És nagyobb ásznak van beállítva mint Grimm.)
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1106 Dátum: 13 jún 26, 11:52:36 »

Először is Bach felfogását kellene megérteni, hogy számára mint jelent a "quincy" szó és hogy kit tekint annak. Ishida tehetségét Mayuri is elismerte még az elején, csak kár hogy azóta olyat nem villantott, ami miatt Ster Ritter A(wesome) címre esélyesnek gondolta volna a közönség. A másik dolog, hogy Ishida is megértette, hogy szükség volt a quincyk "megállítására" így céljai nem egyeznek a Vandenreich-éval. Kissé Gin beütésű a dolog.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #1107 Dátum: 13 jún 26, 12:04:01 »

Igaz nem tudjuk pontosan, hogy hol vannak de feltehetőleg HM-ben.

Miért lennének HM-be? Annak semmi értelme, hogy tudtak volna 1000 évig felfedezetlenül lenni. Én továbbra is azt mondom hogy sikerült valahogy egy új dimenziót létrehozniuk mint ahogy az első mozifilmben is megtörtént, és ott vannak elszigetelve mindentől, észlelhetetlenül, és csak azzal az árnyékos technikával lehetséges a ki és belépés.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1108 Dátum: 13 jún 26, 12:04:22 »

Azt a rohadt.... ez nem semmi fejezet volt  ikszdé Belefulladok a rengeteg új információba, ilyen se volt még hogy ennyi dolgot felfedjen egyszerre Kubo. Egész estig dolgozhatok a Stern Rittereket tartalmazó képemen mire frissítem az új adatokkal. És ennyit arról hogy As Nodt halott... én mondtam hogy nem halhatott meg, és nézzétek meg a punk csávót, minden égési sebe is belett gyógyítva.

Na igen, azt a képet én is láttam, hát lesz "munkád bőven"! kacsint

Jó fejezet volt.

Igaziból akik nem felejtették még el az első Gotei 13 VS Vandenreich Battle Royale-t, akkor emlékszik, hogy Mask De Masculine, BG9, Cang Du és Bazz-B (Buzzbee) már ott voltak és harcoltak (Masculine Renji ellen - nyert is -, BG9 Soi-Fong ellen - ellopta a Bankai-ját -, Cang Du Toshiro és Rangiku ellen - ellopta Toshiro Bankai-ját -, Bazz-B pedig cafatokra lőtte Kira-t majd rárontott Yamamoto-ra). Akkor csak a nevüket és betűiket nem tudtuk. Haschwalt-nak meg a teljes nevét és betűjét tudtuk meg. Valóban új karakter egyedül Askin. Viszont kár, hogy nem tudtuk meg, hogy mi a neve s betűje a bajszos emberkének, akivel Kyoraku harcolt.

As Nodt és NaNaNa életben vannak! Ez remek hír, így viszont lassan kezd kiegyenlítődni a mérleg. Viszont kíváncsi vagyok továbbra is, hogy mi lesz az "5 különleges harcossal" (5 war potentional).

A fejezet meg egy fajta átvezető volt, s végre beletekinthettünk az ellenség háza tájára is! Kíváncsi vagyok, hogy legközelebbi fejezetben maradunk, vagy megyünk vissza a 0-ik osztaghoz (esetleg Hisagi-hoz vagy Komamura-hoz).
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1109 Dátum: 13 jún 26, 12:38:26 »

Hát nem tudom, igazából nekem 1 dolog járt a fejemben, miután elolvastam ezt a fejezetet. Ez:

"Ez ki a jó francot érdekel?"

Ez egy totál full fölösleges filler fejezet volt. Ezeket simán ugyanúgy be lehetett volna mutatni harc közben is és az Ishidás dolog sokkal jobban ütött volna, ha Bach Ichigo képébe mondja ezt és nem csak egy halom olyan fölösleges karakternek, akiknek úgysem lesz ezentúl semmi szerepe kb, azonkívül, hogy majd harcolnak valakivel.

Ha létezik olyan, hogy mangabeli filler fejezet, na akkor ez az volt. Komolyan ebben a hónapban mindenki az ehavi Shingeki no kyoujin manga babérjaira akar törni vagy mivan?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!