24 máj 21, 21:56:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004645 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #975 Dátum: 13 jún 19, 10:41:56 »

Megfigyeltétek hogy ichiről eltűntek a fullbring jelek és most mért 2 kard van ? Vagy a végéj mi az hogy eltűnik a kezéből ?am a kardok kinézetét nézve sztem össze lehet majd 1 nagykardá rakni őket.  Am nagyon badass fejezet volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #976 Dátum: 13 jún 19, 10:42:47 »

Nem mondta senki, csak ha már meg lett említve Hisagi Kazeshinije, ami shikai alakban kettő, nekem erre meg beugrott, hogy Kensei bankai-a (amit nem láttunk végig, köszi Kubo...de türelemmel várom :>) is két darab szeletelő; a képen, amit linkeltem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 10:47:13 írta murasaki » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #977 Dátum: 13 jún 19, 10:46:26 »

Megfigyeltétek hogy ichiről eltűntek a fullbring jelek és most mért 2 kard van ? Vagy a végéj mi az hogy eltűnik a kezéből ?am a kardok kinézetét nézve sztem össze lehet majd 1 nagykardá rakni őket.  Am nagyon badass fejezet volt.

Nem teljesen, nézd meg a lábát: http://www.mangareader.net/bleach/542/12
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #978 Dátum: 13 jún 19, 10:59:32 »

Tényleg.kezéről leégett az ok,de a melkasán sincs ott. Amúgy érdekes a kardok formája mert nekem a fullbring szerű zabgetsura emlékeztet  ami reishiből volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Grimmjow89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #979 Dátum: 13 jún 19, 11:06:27 »

Mintha a nagy kardban lévő lyukba pont beleillene a kisebb kard. Lehet hogy bankaiban egybe lesz csapva a kettő?
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #980 Dátum: 13 jún 19, 11:10:05 »

"Iker ZP" ez tetszik! Ez most meglepett, igazából az előző részből arra gondoltam, hogy csak 1 kard marad, 1 erővel, ami a hollow ereje vagyis a fehér rész marad. Erre nesze neked, 2 kard, 2 erővel, a bankai szerintem a végső Getsugás egybeolvadás lesz, míg most az a kérdés, hogy ezek már a folyamatos shikai formája? Vagyis most is úgy van neki mint régen, még az ss arc idején? Van pár kérdésem, remélem idővel választ kapunk mindenre!
Naplózva
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #981 Dátum: 13 jún 19, 11:13:36 »

Am tényleg a Penge én vagyok a cím. Nevet tök furcsa, de szentem jól hangzik.

Egyébként akkor ez most nem is ikerpenge? Mert Kyoraku-nál egy fiatal lány és egy idősebb nő van, míg Ukitake esetében ikrekről van szó... vagy nemtom, na majd Kubo következő héten remélhetőleg elmagyarázza, hogy mi a szitu.  Pontosan Ha meg ne, akkor no comment.

Kensei tényleg nem ikerpengés, legalább is nem rémlik, hogy emlegették volna. Csak Ukitake és Kyoraku ugrik be elsőre. Mosolyog


Most már én is észre vettem, hogy valóban elírtam a címet. Gomen. Aggódni nem kell a végleges verzióban nem ez lesz. Nevet
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #982 Dátum: 13 jún 19, 11:26:26 »

vagy bankaiban, egy dupla pengés kardja lesz
http://fc09.deviantart.net/fs45/f/2009/091/1/d/Illidan_Stormrage_by_sandara.jpg
valami ilyesmi csak kétkezesbenxd

egyébként kiváncsi vagyok, kifogja most edzeni. ha a hindu nigger, akkor sztem valami reaitsu irányítás/koncentráció lesz.
bankai edzés meg nem valószínű hogy lesz, mivel most jobban ismeri a kardját/kardjait mint eddig bármikor.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #983 Dátum: 13 jún 19, 11:37:53 »

Woooooooooow! Nagyon tetszenek az iker Zanpakutou-i. Hacsak nem rakta össze őket, mert kicsit fura lenne nála ha 2 karddal harcolna, majd kiderül, mindenesetre ez most a teljes ereje, szal muszáj edzenie h elsajátítsa az új erejét. Lehet hogy a következő helyen kapja meg, még hátra van a nagy darab fickó, meg Mayuri régi ismerőse is.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #984 Dátum: 13 jún 19, 11:49:24 »

Bankaiban én úgy képzelem el h a "quincy bicska" alkotja majd a palástot, és a "hollow bárd" meg majd a támadó erőt, mert hát eddig is bankaiban az öregre hasonlított és nem fehérkére Gondolkozik Viszont mostanában nagyon ne reménykedjünk egy bankai villantásban és akármennyire is kíváncsi vagyok rá ezt tényleg későbbre kéne tartogatnia Kubonak úgy nagyobbat üt, így ki tudna külön térni a még megmaradt 0.-osokra és a Kuchikikre is  Pontosan
Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #985 Dátum: 13 jún 19, 11:58:14 »

Hát bevallom mindig is így képzeltem zangetsu 2.0-át.
Ami a fullbring jeleket illeti szerintem azok kicsit megperzselődtek a tűzben mert még a lábán megvolt az amikor háttal áll a két karddal.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 12:05:56 írta Destiny » Naplózva
kis_ember
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #986 Dátum: 13 jún 19, 12:00:09 »

Szerintem a másik két fazon fogja edzeni a shikai szinten, esetleg bankai-on is

am...belegondolva Ichi ruhája bankai szinten mindig változott, szerintem simán lehetne Jama west képességéhez hasonlója+eddigi gyorsaság  Gondolkozik Ördögi Nevet azzal gyorsan feltüzelné a hangulatot Pojén
bár Dante ötlete is baromi jól nézne ki
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #987 Dátum: 13 jún 19, 12:25:21 »

Amúgy mit ugat eperke arról ,hogy nem fogja elkunyizni az erejüket?
Nem azért pattogott eddig ,hogy tudja őket használni?

Azt értem ,hogy az ő részei de azért ez így elég érdekes és milyen meglepő ,hogy most jött elő a Bach szál.
Naplózva
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #988 Dátum: 13 jún 19, 12:25:47 »

szóval azért Kubonak majd magyaráznia kell hogy mi hogy van,

Kezdheti mindjárt azzal, hogy múlt hét óta mi baja lett a kereszt vassal. Csak, mert múlt héten úgy nézett ki most lesz kereszt vas. Lehet megette a hollow Gondolkozik ikszdé
Naplózva
Grimmjow89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #989 Dátum: 13 jún 19, 12:31:42 »

szóval azért Kubonak majd magyaráznia kell hogy mi hogy van,

Kezdheti mindjárt azzal, hogy múlt hét óta mi baja lett a kereszt vassal. Csak, mert múlt héten úgy nézett ki most lesz kereszt vas. Lehet megette a hollow Gondolkozik ikszdé

Nemtudom miről beszélsz, semmilyen keresztvas nem látszott az előző fejezetben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!