24 máj 21, 19:53:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004606 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #945 Dátum: 13 jún 18, 07:15:26 »

kivéve a jelenlegi quincy közkatonák. smirksweat

Nem hiszem, hogy azok miatt nagyon aggódni kelljen, úgy szerintem 3. tiszt erőszintre tehetjük őket (esetleg picit magasabbra), a Csillagharcosok veszteségei kárpótoljanak, 6-8 halt már eddig meg. Ami azért így kezdésnek nem kevés,,,,


« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 07:21:47 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #946 Dátum: 13 jún 18, 10:45:18 »

Az igaz,bár most csak mennyiségre gondoltam és alacsonyabb szinteket említettem.

Ha a quincy közkatonák tényleg 3ik tiszt vagy afeletti erővel rendelkeznek,akkor a létszámuk miatt nagy hasznuk lehet,Még ellensúlyozhatják is az eddigieket ha jól használhatóak.

Nekem valamiért mindig Ikkaku jut eszembe a 3ik tisztről,pedig tudom hogy bőven lekörözi őket,még a hadnagyok jó részét is ha mindent bele ad.Ráférne egy Bankai javítás és akkor még jobb lenne. kacsint
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #947 Dátum: 13 jún 18, 16:12:25 »

Ha a szimpla közkatonák olyan szinten lennének, mint Ikkaku, akkor SS nem is kicsit lenne bajban, ha azt nézzük, hogy egyes 3. tisztek eddig mit mutattak és mit nem. Gondolok itt például a Sentaro-Kiyone kettősre, akiknek eddig csak a szája járt. Mondjuk azt sem lehet tudni, hogy a többiek milyen szinten állnak, mert akadhat ott is egy-két olyan fazon, mint Yumichika, aki erős. Ő is simán lehetne harmadik tiszt, csak bazira nem akart. xD
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #948 Dátum: 13 jún 18, 18:11:42 »

Ha már 3. tisztek, akkor ott van a 8. osztagból Tatsufusa Enjōji, akit Chad kiütött, mielőtt Kyouraku kapitánnyal harcolt volna. Nem tűnt valami erősnek.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #949 Dátum: 13 jún 18, 18:51:38 »

Mi van ha azért is akarta ellopni Bach Jama bankaiját hogy ugye képes zombi csontvázakat idézni, és lehet hogy ők meg képesek ezeket a csontvázakat visszahozni az élők sorába egy eljárással, a vandereichel vagy hogy hívták amimiatt visszakellet vonulniuk, vagy annak a technikának a segítségével amivel Bach átvészelt 1000 évet, majd újraéledt. Vissszahoznának pár régiarcot az elhullot Stern Ritterek helyére és ők is kapnának ilyen spéci erőket, az poén lenne. És akkor lenne kit darálnia Zarakinak is Nevet
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #950 Dátum: 13 jún 19, 09:08:58 »

ki is jött Mosolyog http://www.mangareader.net/bleach/542
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #951 Dátum: 13 jún 19, 09:15:28 »

És igazam lett, Ichigo tudat alatt használta már a quincy erejét. És igen, hívhatjuk ZANGETSUNAK Nevet Nagyon helyes, Ichigo elfogadta mindkét erejét. Végre megtudtuk, hogyan is kell tekinteni valójában a kardokra...nem mint eszköz, nem mint barát, egyszerűen a saját részük, ők maguk a kardok. Elsőre mondjuk elég érdekesen nézett ki Ichigo így a Bach féle karddal és a régivel együtt, kíváncsi vagyok ebből mit hoz ki.

Egyre tetszetősebb...
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #952 Dátum: 13 jún 19, 09:25:11 »

nagyon badass:DDD mostmár tuti, alapjaiban fog megváltozni ichi harc stílusa:DD és tuti fog új képességeket tanulni:D
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
redskull986
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #953 Dátum: 13 jún 19, 09:25:42 »

valami ilyesmit sejtettem, hogy mindkettő megmarad! viszont nekem nem volt tiszta, hogy most akkor melyik melyik Nevet

a vége viszont nagyon király volt! Nevet
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #954 Dátum: 13 jún 19, 09:27:55 »

Amikor berakta a kezét a tűzbe és rászolt a csajszi azt hittem olyan zp keze lesz mint a hollowjának volt aki Ishin ellen harcolt.
Kubo meglepett , nekem baromira bejött a 2 zp , erre nem számítottam. Egyszerű letisztult formájuk jól tükrözi az erőt és szerepüket. Remélem kitérünk majd  Ichi 2 kardos edzésére , egy bankai edzés újra érdekes lenne ezek után.
 Tippre  a hollow a nagyobbik kard....
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 09:31:15 írta Banzai » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #955 Dátum: 13 jún 19, 09:29:12 »

Azt hiszem, mostmár garantált az új képesség, hála annak a rövid kardnak. Ahogy látom az egyenruhája is megváltozott. Durván néz ki így ujjatlanba. Aztán lehet, hogy csak a tűz égette le róla. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyivel lesz hatásosabb két kardal.
Olyan, mintha a hosszú kardnak két fele lenne mert nem hiszem, hogy az is a markolat része lenne.

Bach meg tart egy kis eligazítást az embereinek. Érdekes, hogy azok a Sternritterek nincsenek ott, akik SS-ben harcoltak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #956 Dátum: 13 jún 19, 09:31:52 »

Így már a "hollowizácíóra" sincsen szüksége. Jön az edzés időszaka  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #957 Dátum: 13 jún 19, 09:33:59 »

Szofron van valami abban amit mondasz, legalábbis ez alapján: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/513/15

Ez a két kardos dolog nekem nagyon nem adja. Főleg hogy az egyik jóval rövidebb mint a másik... No comment
Naplózva

Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #958 Dátum: 13 jún 19, 09:45:32 »

Ááááááá, dupla kard!!!! Ezazzz!! ikszdé *oké, elszállt a melegtől a rendszer, bocsi, nézzétek el nekem*

Mit ne mondjak, már nagyon várom, mi lesz a magyar fordítás. Most lusta vagyok angolról lefordítani, viszont az ujjatlan ruha kegyetlen jó lett. Gondolom ez a tűz miatt volt, de akkor is állat. Mosolyog Plusz kíváncsi leszek, Ichigo most mit fog csinálni, két karddal nem olyan egyszerű harcolni, szóval hajrá!  bow

Oké, megzizzantam, ennyi...  >.<#
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #959 Dátum: 13 jún 19, 09:46:48 »

Kyourakué is rövidebb alap állapotban, és sztem még mindig fel se fogtuk hogy mit kapott eperke, hát egy iker zanpakutot amiből ugye eddig csak 2db létezett ugye Kyourakunak és Ukitakenak, szóval azért ez igen csak nagy dobás volt!
És még mindig nem tudjuk hogy miért ilyenek a kinézetük, szóval azért Kubonak majd magyaráznia kell hogy mi hogy van, mert egy dupla kardos harc teljesen más mint egy sima egy kardos.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!