24 máj 21, 11:04:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004387 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #840 Dátum: 13 jún 08, 14:25:24 »

Amit Hiei leirt az tényleg jogos.Hasonlo dolgok merültek fel bennem is mikor megláttam hogy akit Zangetsunak hivtak az igazábol Bach.Kicsit éróltétet de attól függetlenül még lehet belőle valami értelmeset kihozni habár elég nehéz elképzelni hogy mit.Valami köze lesz ahhoz hogy Juha miként tudott ujjá éledni szerintem Kubo ezért találta ki ezt hogy Ichigo Zanpaktujába él.Na meg a Hollow miért tűrte meg maga mellett?De mivel hogy az 1000 ével korábbi Bachrol van szó ő lehet hogy még nem SS elpusztításán fáradozik.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #841 Dátum: 13 jún 08, 15:17:28 »

Én meg azt gondolom, hogy ne keressétek benne ennyire a túlzott logikát mert akkor sehová nem juttok, csak egyre több kétség és kérdés merül fel az emberben. Így pedig nem lehet szeretni egyik mangát, filmet, könyvet, stb. sem ha mindig ezt tesszük. Megmagyarázni meg mindent meg lehet de szerintem nem szükséges. Alapvetően minden mangában, történetben megtalálhatóak a logikátlanságok és ellentmondások, főleg az ilyen hosszabb mangáknál különösen. Így lehetne sorolni az OP, Fairy, Narutoból is ezeket a dolgokat számtalan számra.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #842 Dátum: 13 jún 08, 15:38:41 »

Nekem különösebb bajom nincs ezzel. Ennek ellenére is eltudom ezt viselni csak már zavart, hogy sokan milyen jó dolognak nevezték ezt és mennyire bele illik a képbe. Nem, egyáltalán nem illik ennyire bele sőt bűzlik is, de ennél sokkal rosszabb dolgot is tehetett volna Kubo.
Erősen közepes volt a rész. Ha valamit jól megoldott az Ichigo anyja és Ishin múltja. Le a kalappal előtte. Ezek után kár volt piszkálni azt a Zangetsut. Ha magyarázatot akarok találni rá akkor valszeg ezt azért tette, mert Bankait akart adni Ichigonak így növelve az erejét és sokan felháborodtak volna azon, hogy kiderül ez nem is a bankaija. Ha meg szó nélkül eltűnteti Zangetsut, mert eltört bankai alakban a kardja megint sírás lett volna. Viszont így annak örülhetünk, hogy a zanpaktouja javítható. Elváégre csak Shikaiban törött el. Bár az afro szamuráj nem ezt mondta kiderül, ha beborul...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #843 Dátum: 13 jún 08, 17:42:04 »

Amúgy mi a véleményetek az új borítóról?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 17:43:21 írta Soreszko10 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #844 Dátum: 13 jún 08, 18:20:37 »

Erre gondolsz?
http://bleachfan.hu/images/news/vol59.png

Eleinte nem igazán tudtam, hogy ki van a képen azt rájöttem Unoha akar lenni. Egy picit snassznak érzem ráadásul szegényt úgy elintézték... no mindegy még lehet lesz vele valami durvítos dolog. Mindenesetre én inkább a 0. osztagot tettem volna rá.
Ha nem Unohana van a képen akkor failxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #845 Dátum: 13 jún 08, 18:37:48 »

Unohana van rajta és szerintem ennyit meg is érdemelt. De , ha nem fog villogni Zaraki akkor ejnye lesz Kubonak. xD
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #846 Dátum: 13 jún 09, 09:35:48 »

Erre gondolsz?
http://bleachfan.hu/images/news/vol59.png

Eleinte nem igazán tudtam, hogy ki van a képen azt rájöttem Unoha akar lenni. Egy picit snassznak érzem ráadásul szegényt úgy elintézték... no mindegy még lehet lesz vele valami durvítos dolog. Mindenesetre én inkább a 0. osztagot tettem volna rá.
Ha nem Unohana van a képen akkor failxD

De igen, az Unohaba csak nem összefont hajjal, mint általában.

Amúgy szerintem a következőn vagy már vagy egy 0-ik osztagos lesz, vagy valaki az EBRO mini arc-ból (a.k.a. Isshin Flash Back Arc). Bár lehet, hogy Uryu lesz rajta vagy valamelyik Quincy.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #847 Dátum: 13 jún 09, 11:40:22 »

Uhohana tényleg érdemelt egy borítót, bár szerintem is kicsit snassz lett. Uryuu még várat újabb feltűnéséig, max akkor kap újat (kevesen vannak akik egyáltalán 2-t kaptak volna).
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #848 Dátum: 13 jún 09, 12:51:32 »

Szerintem nem lett rossz az a borító. Egyszerű és átlátható. A maga egyszerűségében meg van a jelentése. Én amúgy sem szeretem amikor egy borító csiricsáré és egyszerűen az ember nem is tudja mi lenne a mondanivalója.
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #849 Dátum: 13 jún 10, 06:48:40 »

egyébként a manga eleje óta van rá utalás hogy ichigo különleges. Hihetelen nagy reiatsu, látja a lélek fonalakat, stb. amire azóta se kaptunk normális magyarázatot. Ez a quincy-s dolog elfogadhatónak tűnik. Sokan írják hogy kubo nem tervezhette ezt előre, mer hogy csak a ss arc-ig volt tervezve a manga stb. De attól még lehettek ilyen tervei, csak max nem tudta hogy szője bele a sztoryba. vagy direkt csinálta így, hogy később is tudjon mit elsütni.
Minden esetre szvsz sokkal logikusabb mint amennyire nem az.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #850 Dátum: 13 jún 10, 09:51:18 »

Szerintem itt már 100%, hogy eltervezte a Quincy-s szálat, csak még nem rakta bele mert túl sokáig lett volna megválaszolatlan kérdés és csak bezavart volna a történésekbe. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/397/18
A következő héten gondolom pont ezért javított, mert még nem volt itt az ideje.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #851 Dátum: 13 jún 10, 11:15:20 »

Én is hajlok afelé, hogy ez már el volt tervezve. Szerintem egész egyszerűen nem akarta beletenni, pontosan azért, mert eredetileg nem tervezte ennyire hosszúra a történetet. Valamint ha már az elején bekavart volna a quincy szállal, akkor muszáj lett volna már az elején részletesebben kidolgozni, aminek három következménye lett volna:
1. túl hosszú történet (nem tudta volna tartani magát a kerethez)
2. egész egyszerűen megzavarta volna a történetszálat, mert nem illett akkor bele a quincy rész
3. ha mégis behozza, de nem szán rá elég időt a korlátozás miatt, akkor rossz befejezést kapunk, ami erős hiányérzetet hagyott volna maga után.
Elvégre ha Soul City vagy Aizen után vége lett volna a történetnek, akkor mindkét esetben egy kerek egész sztorit kaptunk volna. Persze akkor is maradtak volna kérdések (rengeteg Nevet), de mégis reálisnak éreztük volna a lezárást.
Szerintem bárhogy is nézzük egy alapot meg kellett alkotnia a legelején, amit végül meg kellett rövidítenie, hogy beleférjen a kezdeti keretbe. Később pedig egész egyszerűen ezt bővítgette.
Amit Tilon említett számomra is elég furcsa. Ezt pedig kapásból megmagyarázza az, amit az előbb legépeltem. Az az elszólása Aizennek azonnal rengeteg kérdést vetett fel, elindultak a találgatások, elterelte a figyelmet a történésekről. Vagyis azért rendesen belekavart a sztoriba (második pontom életbe lépett Nevet), pedig csak egy fél mondat volt Nevet. Aztán következő héten módosították "biztosan csak elírták" címen, így megspórolta Kubo a magyarázatot, és le tudta zárni rendesen a történetet (elvégre itt is vége lett volna a Bleachnek), tarthatta magát az eredeti terveihez.
Valamint még egy dolog: maguk a quincyk. Én sok értelmét sosem láttam annak, hogy behoz egy igen érdekes fajt (quincyk), aztán majdnem, hogy nem is foglalkozik velük. Ki van irtva két kivétellel az összes, és ennyi. Nevet Jó, kellett valami, amivel be lehet bizonyítani, hogy azért a shinigamik se teljesen szentek, de erre más, sokkal mezeibb kitaláció is megfelelt volna. Már régen is úgy gondoltam, hogy a quincyk túlságosan is ötletesek, jól kitaláltak, hogy csak ennyi szerepük legyen a történetben. Nagyon is hiányos volt a quincy oldal, ráadásul egyre inkább háttérbe szorultak, éppen ezért érezni lehetett, hogy lesz még szerepük a cselekményszálban. Röviden: túl jók ahhoz, hogy csak ennyi szerepük legyen. Nevet Aztán ugye jött a quincy arc, ami amolyan pótlás szerintem az egész Bleachben. Lényegében most pótol be mindent, amit már rég be lehetett volna vezetni, csak nem tehette meg, mivel rövidre tervezte a történetet. Most viszont biztos élvezkedik Kubo ezen egy nagyot. ikszdé ikszdé
Te jó ég, milyen kis novellát írtam itt, bocsánat. Nevet Nem terveztem én sem ilyen hosszúra. xD Persze ez CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, senkinek se kell ezzel egyetérteni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 10, 11:19:10 írta akym17 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #852 Dátum: 13 jún 10, 11:59:41 »

Magam is úgy gondoltam, hogy annak idején ez az elszólás, mentegetőzés egy új szál megvalósítását hozza magával és ezt csak megerősítette, amit Isshin később mondott Ichigonak. Közben volt a Kubo interjú és említette Isshin történetének megírását. Valamikor ekkor alakulhatott, körvonalazódhatott ki a mostani történet is. Szerintem Kubo akkor már úgy volt vele, hogy fejezhesse be az Aizen szálat de mellette tervezgette a folytatást is. Viszont a Fullbringer arcra szüksége volt, hogy Ichigot visszahozhassa a történetbe. Jól vagy rosszul sikerült ez a rész? Ezt mindenki döntse el maga. Véleményem szerint lehetett volna jobb is de a célnak megfelelt. Alapvetően ez csak egy átvezető fejezet volt, az oka pedig , hogy meggyorsítsa Ichigo visszatérését. Szerintem Kubo nem is szentelt neki sok figyelmet mert már ekkor bőven a quincy történetet tervezte és csinálta.

Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #853 Dátum: 13 jún 10, 12:21:15 »

Pontosan ez volt szerintem is az Aizen szálkor, hogy már nagyon le akarta zárni, éppen ezért javítandó hibaként kezelte azt az elszólást, mivel ha nem tett volna így, akkor már akkor többet kellett volna ezzel foglalkoznia, azt pedig nagyon nem szerette volna. Mosolyog Valamint igen, a fullbring arc. Nevet Az tényleg elég sietős és kapkodós lett, főleg a vége, ami viszont még úgy ahogy érdekesebb lett volna, mint az eleje. De mindegy, jó ez így. >.<
Valamint még annyit hadd fűzzek hozzá az ezelőtti kommentemhez: Azalatt, hogy ez a quincy vonal ki volt már találva azt értettem, hogy kb. annyira volt megtervezve, hogy "kinyírunk pár szereplőt, meg SC-nek lőttek, ja meg legyen már valami kemény főboss, meg akkor már kavarjuk meg a múltját és jelenét Ichigonak, ó és persze Ishida sem maradhat ki. A vége meg legyen kb. ez meg ez. Nevet" Ha ennyit kitalált már jó pár évvel ezelőtt, akkor már lehet azt mondani, hogy tervezte. A tervezte pedig nem ugyan az a pontos megtervezéssel. Nevet Éppen ezért senki se jöjjön még véletlenül se nekem, hogy de hát a legtöbb dolog most tök spontán. Én nem a részletekről beszéltem, hanem az alap elgondolásról. A részleteket lehet, hogy valóban 1-2 héttel előbb találja ki, ezt nem tagadom.
Vagyis én nem azt állítom, hogy már évekkel ezelőtt minden egyes képkockát és eseményt kitalált, nehogy valaki elvetemült mégis így értse. Nevet smirksweat
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #854 Dátum: 13 jún 12, 10:12:53 »

http://www.mangapanda.com/bleach/541/3
Új fejezet! kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!