24 máj 21, 14:47:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004507 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #810 Dátum: 13 jún 06, 14:41:30 »

Engem a mostani fejezet kapcsán 3 dolog foglakoztat:
1: bach haja milyen színű? mert tensa zangetsu fekete, old zangetsu barna. Elvileg akkor bachnak is barna kellene lennie nem? ne a mangába nekem feketének tűnik.
2: most hogy tisztázódott fehér,  én úgy gondoltam eddig hogy a vaizardoknak a belső világában a hollow is fehér, de szerintem nem . szerintetek?
3: Akkor most a vaizardoknak is a belső világában nem 2 lélek van(hollow shinigami) hanem 1 mint ichigonak?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #811 Dátum: 13 jún 06, 15:10:50 »

Miért Ywach-ozik mindenki??? Szerintem az csak egy Mangapandás elírás, a stream-es fordítás is Juha Bach-ot ír.
Ha tévednék, bocs, nem nézem vissza.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #812 Dátum: 13 jún 06, 15:20:08 »

1. Szerintem barna. Mosolyog Elvégre az öreget kell most nézni, hiszen nem tudjuk, hogy Tensa Zangetsuval most mi a helyzet. (Szerintem nem véletlenül néz ki ennyire máshogy.) Valamint én nem emlékszem, hogy Kubo készített volna Tensa Zangetsuról színes képet (az egyesültről van), így az animében kb. a készítők fantáziájára volt bízva. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy lehet Kubo képzeletében nem fekete, hanem barna, csak az anime készítők csinálták meg feketére színes kép hiányában. Tudtommal Matsumoto is szőke eredetileg.... Mosolyog
2. Szerintem nagy eséllyel fehér a bennük lévő is. Azt viszont szintén nem tudjuk, hogy bennük hogy' néznek ki. Mivel Ichi helyzete "speciális", így az is lehet, hogy (Ichigoéval ellentétben) a vaizardokban lévők ugyan úgy néznek ki, mint amilyen hollowokat láttunk eddig (azok ugye mind fehérek). De aztán az is lehet, hogy emberi/ember szerű alakjuk van, így azoknak lehet színesebb bőre. Szóval passz. ikszdé Nagyon sok mindent nem tudunk ahhoz, hogy biztosat tudjunk erről állítani. pl. azt sem tudjuk, hogy a bennük lévőek különböznek-e a sima hollowoktól (mint Ichié), vagy sem. Ha igen, akkor pedig mennyire... stb, stb...
Valamint attól még, hogy "Fehér" a neve, még mindig tök fekete eredetileg. Logica rules >.< Most meg ugye hirtelen tényleg fehér lett... Hááát... :S
3. Szerintem két lélek van bennük. Gondoljunk csak bele: nekik eredetileg csak shinigami erejük volt, vagyis már rendelkeztek akkor egy belső énnel. A hollow csak később került beléjük, így lett még egy, hacsak nem olvadt össze a két én. Ez viszont ismét nem tudjuk. xD
(Ichigóban pedig.... na várjunk csak... Ichi már találkozott Zangetsuval mielőtt megjelent benne ténylegesen a hollow, nem? Akkor felejtsd el, amit írtam, ezt is passzolom. xD Majd még gondolkodom ezen. ^^ <- visszaolvasva már nem vágom, hogy ezt miért írtam. ikszdé Gyorsan felejtek. ikszdé)
Na szóval: Ichigo túlvariált, a logikus az lenne, ha két lélek lenne bennük, elvégre nekik nincsen quincy énjük, így náluk nem kavarhatott be Bach. Valamint mivel a hollofikáció előtt is használtak már shinigami erőt, így kellett lennie bennük már valaminek. Szóval nem passzolom, a válaszom kettő. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 15:35:29 írta akym17 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #813 Dátum: 13 jún 06, 18:13:05 »

batai15 a három kérdésedre már megadták a választ, de eggyel nem értek egyet. Bach haja (én így nevezem, ez egyszerűbb) fekete, akárcsak Tensa Zangetsué, és Zangetsu haja is olyan sötét barna, hogy kis túlzással feketének is elmegy
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #814 Dátum: 13 jún 06, 18:15:36 »

Gondoltatok már arra hogy kubo végig így akarta az egészet? mert így kezd minden össze futni a szálak , minden.


Kérlek szépen pont ez a baj vele, hogy lerí róla egyáltalán nem ezt tervezte az elején. Mondtam is Exkirionnak, hogy ezzel az egésszel semmi baj nem lenne, ha nem lenne ennyire bele magyarázott. Így az első 54 rész teljes marhasággá vált. Urahara edzés során akkor gyakorlatilag nem is ébred fel a Zanpaktouja Ichigonak. Byakuya ellen gyakorlatilag nem Bankait használt(?) elvégre a hollowja ami a zanpaktouja úgye ott jelent meg elsőre. Szóval akkor a fekete alakja nem banakai, hanem shikai és a bankaiat még nem ismerjük? Mi a zanpaktoujának a neve?  Gondolom a Zangetsu kitalált dolog. Egy Urahara kaliberű ember nem látott ezen át illetve nem érzett semmi szokatlant?ű
Sokan azt mondták mennyi mindent megmagyarázott Kubo... hát bennem most inkább még több kérdés merült fel.
Ráadásul számomra nagyon minusz dolog ez a Bach volt Zangetsu. Mikor Bach megjelent azt mondtam Ichigoból Quincy lesz és ezért hasonlít Zangetsu a vénségre hát tévedtem. Tudnám, hogy egy Zangetsu kaliberű ember aki előtt eleresztett megannyi bölcseletet, hogy lehet az a nyomorult.
Egyszerűen felbosszant Kubo. Értelmetlen lett számomra a blícs jó része. Azt ne hogy az legyen, hogy Zangetsu meg a hollow össze olvadtak Bach majd nyomatja a getsuga tenshokatxD.
Remélem Kubo értelmes dolgot talál ki Ichigonak illetve a bankaiának mert gondolom az nincs neki.

Jah és nekem lett igazam azért kék a getsuga tenshouja Ichigonak, mert Quincy ereje van illetve, mert azt nem a shinigami képességével lövi gondolom...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 18:21:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #815 Dátum: 13 jún 06, 18:24:22 »

Hát igen valamilyen szinten eggyet is értek sőt a nagy részével.
De ha jól bele magyaráz mindent, és nem hagy kérdéseket akkor mosom kezeimet és meghajolok előtte.
Bach nem hiszem hogy fog getsugát lövödözni, az ishintől származik.
Apropó ishin, remélem látunk tőle egy rendes harcot és bankait is meg a getsuga származását is.
Engem amúgy még mindíg idegesít bach haja. Ha most elsőnek fekete, utána nagyon sötét barna meg ismét fekete akkor nektek nem lenne ez fura?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #816 Dátum: 13 jún 06, 18:31:11 »

És akkor ezzel a képpel mi van?
http://24.media.tumblr.com/33bc4dd0a0e71862fc5d6e6792da9faf/tumblr_mny6ldWDQ81rtfi82o1_r1_500.jpg

Vagy ezt is csak véletlenül írta? Szerintetek nem volt egy koncepció, amire felépítette a történetét? :>
Nincs olyan munka, főként ilyen mangánál, vagy bármilyen projektnél, ahol nem követelik meg legalább a vázlatos forgatókönyvet!
Tele vannak utalásokkal a korábbi fejezetek, csak egy kicsit oda kellene figyelni... a karakterek arckifejezései, a tekintetek... : ) Persze tudom, hogy ilyen hosszú dolognál nem lehet mindenre emlékezni, csak vannak akik olyan agresszíven reagálnak (mert nem emlékeznek...), ami nekem egyáltalán nem tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 18:35:10 írta murasaki » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #817 Dátum: 13 jún 06, 18:46:03 »

Rendben akkor az elején miért Bach mondja, hogy kiáltsd a nevemet?
http://www.mangapanda.com/94-520-19/bleach/chapter-66.html

Ez régi fordítás szóval gondlom hiba ami oda van írva mondjuk csillagal ott van, hogy Zangetsu. Miért nem Juha Bachnak hívta? Ráadásul amit itt elő hív csak egy mezei kard még csak nem is Shikai. Így utólag világos, hogy itt csak egy mezei zanpaktou jelenik meg. Elvégre nem a hollowját hívta.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 18:47:05 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #818 Dátum: 13 jún 06, 18:46:29 »

Tetszett ez a fejezet. Kubo szépen elmagyaráz mindent. Azért remélem, hogy az öreg megmarad.
 Nem hinném, hogy ellenség lenne, csak mert Bach 1000 évvel ezelőtti alakjában van. Max. arra tudok gondolni, hogy folyamatosan erősítette Ichigót és azért nem akarta megtanítani neki a FGT, mert még nem jött el neki az ideje. Persze az idő során megváltozhatott a nézete, és már Ichigót akarta védeni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #819 Dátum: 13 jún 06, 18:47:54 »

Jó hogy mondod Tensa Zangetsu akkor Bach 2000 éves alakja? Mert ott fiatal szegény pára.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #820 Dátum: 13 jún 06, 18:49:14 »

Majd a kővetkező fejezetben megmagyarázza Kubo,hogy Juha Bach lenyomatta miért hívta magát Zangetsunak.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #821 Dátum: 13 jún 06, 18:50:37 »

Nem lehet, hogy a Tensa Zangetsu alak már nem Bach? Szerintem csak az alap formája Bach, a bankai már nem. Ez csak feltételezés, de nem hiszem, hogy az is Bach lenne.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #822 Dátum: 13 jún 06, 18:53:27 »

mi van ha Zangetsu eredetileg Bach zp-jek a neve  Technikai KO smirksweat
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #823 Dátum: 13 jún 06, 18:56:42 »

Én is hajlok afelé, amit zitagirl írt. Szerintem Tensa Zangetsuval más a helyzet, csak azt nem tudom, hogy mi. smirksweat Valahogy nekem furcsa, hogy a bankai alak ennyire különbözik a shikaitól (mármint a belső alak)... itt remélhetőleg megint lesz valami jó csavar. Legalább TZ legyen valódi, ha már az öreg nem az. :/ Meg nekem az is furcsa lenne, ha a quincy lenyomat tudna egyesülni a hollowval, márpedig ha TZ is Bach része, akkor... :S
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #824 Dátum: 13 jún 06, 18:59:11 »

gyerekek ne bonyolítsuk mert kezd fájni a fejem  >.<# Technikai KO
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!