24 máj 21, 13:34:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004473 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #795 Dátum: 13 jún 05, 21:15:21 »

Azért ezt a képet nézzétek meg  Ördögi

Itt mit kell nézni?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #796 Dátum: 13 jún 05, 21:16:17 »

Ha több Bankai-t is használna akkor mint Bankai már elvesztené a jelentőségét.
Sokkal egyszerűbb az erőt 1-2 egyesített,"sűritett" alakba használnia,mint folyton másikat.
Elég adott szinten belül több technikája van amit jól is használ. kacsint

Szerk a manga végén a rózsaszín Uryu elég vicces Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/540/22
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 21:17:11 írta K ichigo » Naplózva

gyn7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #797 Dátum: 13 jún 05, 21:18:11 »

jó de A bankai lenne egy quincy erőt használó a B meg a shinigami
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #798 Dátum: 13 jún 05, 21:27:31 »

Simán quincy erőt használó alakot nem hiszem hogy Bankainak lehetne hívni,és annak különben is vannak lépcsői.
Ichigo-t amúgy se tartom annyira egy Íjász típusnak nyilakhoz eléggé pontosan kell koncentrálni.
Elég ha átveszi Blut képességet és egy kicsit jobb reiatsu kontrolt. Távolsági támadása már így is van ráadásul elég nagy hatókörű. Nyelvesít

Ui: A képed túl nagy le kéne venned a méretét mielőtt törlik. kacsint
Szerk látom már cseréltél.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #799 Dátum: 13 jún 05, 21:43:56 »

Itt mit kell nézni?
Szerintem a pengék hegyénél hasonlóan íves. Vagy nem tudom.

Nimaiya tényleg azt mondta, hogy Shinigamik lelkéből hozza létra az asauchikat? Ezt én úgy értelmezem, hogy a halott Shinigamik lelkeit használja fel.

Az előző fejezetben úgy volt, hogy Ichigo megválni kényszerül Zangetsutól. Akkor a Quincy  erejétől kell megválnia? Lehet, hogy jobb is neki, ha eltűnik a Quincy ereje, ha miatta nem képes használni a teljes Shinigami erejét.
Ha viszont eltűnik Zangetsu, aka Yhwach (a Bach sokkal jobb volt), akkor lehet, hogy innentől fogva az ő Bankaiját is ellophatják. Hisz még nem derült ki, hogy mi miatt voltak képtelenek elvenni a Bankaiját.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #800 Dátum: 13 jún 05, 21:55:11 »

Még itt nézzétek meg Juha kardját:http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/514/8
Véletlen?Mostmár tudjuk,hogy nem:D
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #801 Dátum: 13 jún 05, 22:04:25 »

A Bankai lopásról annyit tudok hogy akkor szokták használni amikor frissen aktiválják a Bankai-t és nem várnak tovább.
(Bár Kirge utána se adta föl,és többször próbálta)
Akár ezt a pillanatnyi gyengeséget is kitudják használni.
Yama ellen meg kb az derült ki hogy a tolvajnak kell annyi erejének lennie hogy uralhassa az ellopandó Bankai-t.
Különben nem megy neki.
Quincy én mellett ez is lehetett az ok Kirgenél,de pluszba az is lehet hogy Ivan(az arrancar) Próbálkozása után ellenállóbb lett. Plusz ott van még a lidérce ami lehetőség lehet a vizardoknak ha tényleg amiatt. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 22:05:07 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #802 Dátum: 13 jún 05, 22:09:42 »

A Fullbringet sem szabad kizárni, mint esetleges Bankai lopást gátló tényező. Quincy-Hollow-Fullbring valamelyik ebből a trióból akadályozta meg, hogy Ichigo Bankaiját ellopják.
Szerintem Kirge elég erős volt, hogy használni tudja Ichi Bankaiját, legalábbis a börtöne alapján.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #803 Dátum: 13 jún 05, 22:38:46 »

Valószínűleg az fog történni,hogy Ichigo lefogja győzni az öreget. De nem hiszem,hogy eltűnne hanem Ichigo magába fogja olvasztani mint ahogy a hollow erejével folytatott harc után történt. Hiszen ez a vérében van a quincy-sége miatt nem dobhatja el zangetsut. De szerintem most ezek után elég tápos lesz Eperke Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #804 Dátum: 13 jún 05, 22:48:32 »

Annyi ereje van már hogy fullbringet el is felejtettem és simán hozzá csaptam a hollow erőhöz,végűlis valamennyire van köze hozzá.Amúgy van még egy dolog ami gátolhatja.Amikor visszakapta az erejét elég sok különböző halálistentől és vizardtól kapott erőt.Tehát minimálisan szinte "mindenki" erejéből van benne.

Kirge erős ezt nem vitatom,főleg a börtöne elég szivatós.A hiba ott volt hogy előbb Ivan-t küldték ellene és utána ellenállóbb lett,és ahhoz nem volt ereje Kirgenek. Gondolkozik

Ui:Vészhelyzet sok mindenre lehetőséget ad,akár erő felébredésre is,ami sokszor volt még ha nem is nagy mértékben.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 22:51:15 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #805 Dátum: 13 jún 06, 00:27:23 »

Én a korábbi véleményem szerint a Fullbringre gondoltam, hogy ezért nem tudták ellopni a bankaiát. Ezt már megváltoztattam akkor amikor  megtudtam, hogy Bach illetve ezáltal quincy gyökerekkel is rendelkezik. Ez akkor volt mikor Bach beszélt neki a quincy erőről. Azt nem gondolnám, hogy Bach maradványát kitakarítaná magából mert ez nem is lenne olyan egyszerű Bach nélkül. Viszont azzal, hogy Ichigo tudomást szerzett róla így már nem lesz képes befolyásolni Ichigo fejlődését és bankai használatát. Másrészt én azért nem gondolnám, hogy teljesen megváltozna ettől a bankai. Szerintem az alap képességek úgyan azok maradnak. Erre bizonyíték lehet az apja hasonló képességei is. Inkább arra tudok apellálni, hogy jobb minőségű, erősebbek lesznek ezek a technikák és kap néhány új képességet is. Már csak azért is mert sok Bleach mangát szerető embernek is hiányoznának ezek a képességek. Én Kubo helyében biztos, hogy nem dobnám el ezeket főleg azután, hogy szerintem a getsuga a hollowja képessége volt.

Amúgy két gondolat is felmerült bennem. Az egyik Aizen és a kutatásaival kapcsolatos. Márpedig az, hogy Ichiyama mennyi mindent tud Aizenről és amit csinált. Mégsem léptek közbe vagy szóltak SS-nek.

A másik, hogy ha Isshida valóban beállt Bachékhoz akkor lehet számítani egy Ichigo és Isshida mérkőzésre de akkor nem zárnám ki a két fater összecsapását sem.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 00:39:24 írta rini67 » Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #806 Dátum: 13 jún 06, 06:53:49 »

a getsuga tensho ishin képesége...
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #807 Dátum: 13 jún 06, 08:53:24 »

Onnan, hogy Aizen felszínre hozta a tervét és harmadmagával HM-be menekűlt, onnantól kezdve már a Gotei 13 feladata volt megfékezni. Soifon kérdezte is Kirinjit. hogy miért nem jöttek segíteni, mikor támadtak a Quincyk. Ő meg csak nemes egyszerűséggel annyit válaszolt, hogy az ő dolguk egyedül a Lélek Király védelme és szégyen lett volna a Kapitányoknak, ha mentek volna segíteni. Ezzel azt jelezték volna, hogy nem bíznak a kapitányok erejében. Ha tudott is Nimaiya Aizenről, nem az ő dolga.

Jó lenne Ichigónak valami teljesen új képesség a Getsuga Tensou mellé. Az a jó, hogy most a Shikaija is meg fog változni valamilyen szinten, szóval ő most olyan mint egy fehér vászon. Bármi lehet még belőle.

Ha lesz a jövőben egy Ichigo-Ishida összecsapás az nagyon érdekes lenne. Tekintettel az előző évadra, ahol egyedül Ishida "tartott ki" Ichigo mellet. Ő volt az egyetlen, aki tudta, hogy Ichigo nem őrült meg , hisz mindenki mást elkapott Tsukishima. Erre alapozva lehet, hogy Ichigo lesz az egyetlen, aki megbízik majd Ishidában és rájön, hogy még a jó oldalon áll és az a terve hogy Yhwach (kell neki egy becenevet találnom xD) közelébe férkőzzön és megbosszulja az édesanyja halálát. Ebben is hasonlítanak egymásra. Mindkettejük, anyja halála Yhwachhoz kapcsolódik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #808 Dátum: 13 jún 06, 11:34:15 »

Tudom, hogy azt mondták, hogy nem avatkoznak SS ügyeibe mert ez szégyen lenne rájuk nézve de a segítség és egy üzenet között azért van különbség. Ehelyett hagyták Aizent hülyét csinálni az egész SS-ből több mint egy évszázadon keresztül. Egy üzenetben nem látom azt, hogy megszégyenülnének a tisztelt kapitányok. Olyan nincs, hogy valaki mindent látna és tudna hacsak nem isteni adottságokkal rendelkezik. Ehelyett hagyták, hogy olyan személyek életével játszanak mint a vaizardok, Urahara és Yoruichi. Szerintem ez legalább akkora szégyen rájuk nézve mintha akár segítettek volna SS-nek Aizen ellen.

Persze nem az én értékrendem vagy nézeteim szerint kell figyelni vagy értékelni az ő cselekedeteiket, de számomra ettől még ellentmondásos a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 06, 11:36:09 írta rini67 » Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #809 Dátum: 13 jún 06, 13:09:00 »

A változatosság kedvéért, én megnézném ahogy Ichigo sima alap karddal harcol ráadásul nem is rosszul (mivel nincsenek már belső ingadozásai magas szinten képes harcolni bármely formában) és amikor shikaiba, majd bankaiba kapcsol mindegyiknél látványos erőkülönbség lenne tapasztalható az előző állapothoz képest.  Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!