24 máj 21, 23:08:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004667 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #750 Dátum: 13 jún 05, 14:25:10 »

Janos: meredek de logikus következtetés Hümm-hümm tetszik az ötleted, főleg, hogy így Kubo arra is magyarázatot adna hogyan lehetett zanpakutoja asauchi nélkül, amin elkezdtünk tűnődni a Zarakis részek előtt + új és változatos támadásokat láthatnánk végre nem csak állandoan "Getsuga Tenshou"!!!  smirksweat
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #751 Dátum: 13 jún 05, 14:28:04 »

Had oszlassak el pár kételyt.

Zangetsu a hollow neve, aki olyan, mint Ichigo csak fehér.
A getsuga tenshou-ról még ne vonjunk le következtetéseket. Bár valószínűleg az is az igazi Zangetsu ereje.
Juha koma jó eséllyel elnyomta Zangetsu erejének egy részét, ezért mondja kovács jános, hogy igyekezte rajta tartani a szemkötőt.

-----

Véleményem.
Ezt a fejezetet sokan utálni fogják, de szeretitek vagy sem, azt el kell ismerni, hogy ez bizony ügyes húzás volt, még ha némileg előre látható is.
Nekem mondjuk tetszik az ötlet.
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #752 Dátum: 13 jún 05, 14:33:19 »

ha jól értelmezem akkor a getsuga tenshou lényegében egy quincy technika
de akkor hogy a rákba használhatta Isshin is  smirksweat Gondolkozik
Na azért ilyen következtetéseket még ne vonjunk le. Ez szerintem elég merész. Attól még, hogy Bach hatással volt a zanpakutoujára, attól még lehet a saját, de legfőképpen a hollow technikája.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #753 Dátum: 13 jún 05, 14:36:24 »

Véleményem.
Ezt a fejezetet sokan utálni fogják, de szeretitek vagy sem, azt el kell ismerni, hogy ez bizony ügyes húzás volt, még ha némileg előre látható is.
Nekem mondjuk tetszik az ötlet.

Igaziból a többségnek bejött, csak most többet akarnak majd hallani Juha Bach-ról, illetve az ő kis "trollkodásáról" a Zangetsu ügyben.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #754 Dátum: 13 jún 05, 14:59:52 »

Egyértelmű szerintem, hogy a Getsuga Tensho nem quincy technika hanem a hollowhoz kapcsolódik. Két dolog is erre utal a múltból. Amikor Ichigo Byakuya ellen küzdött a kivégzőhelynél akkor a hollow azt mondta, hogy ő mutatta meg Ichigonak ezt a technikát és Ichigo csak másolja őt. A másik pedig Ulquiorra elleni csatában derült ki amikor azt mondta, hogy Ez a támadás szinte teljesen megegyezik az ő Zerojával. Ezek pedig szerintem arra utalnak, hogy ez a képesség a hollowtól származott. Azon pedig nem kell csodálkozni, hogy sem "Bach", sem a hollow nem akarta, hogy Ichigonak baja essen, hiszen akkor ők is megsemmisülnek.

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #755 Dátum: 13 jún 05, 15:18:02 »

Most akkor hogy is van ez a zangetsu dolog?
előbb azt mondják a hollow az igazi zpje, de utána meg zangetsu jelenik meg.
ÉS akkor most zangetsu hogy is kapcsolódik bachhoz?ő maga bach vagy az erejének a lenyomata?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #756 Dátum: 13 jún 05, 15:20:49 »

Én már csak azt nem értem ,hogy ha hollow régen azt mondta ,hogy nincs neve legalábbis nekem így dereng ha pedigő zangetsu akkor mi a francért nem szólt?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #757 Dátum: 13 jún 05, 15:32:58 »

És akkor ami fontosabb amit zangetsunak hittünk akkor ki?
és akkor tényleg ishin hogyan tudja a getsuga tenshout?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 15:37:32 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #758 Dátum: 13 jún 05, 15:38:25 »

A MS fordításbol tisztán kivehető, hogy Bach képviseli a quincy erejét a belső világában, ami nem is lenne olyan meglepő, hiszen pár résszel ezelőtt kiderült, hogy minden quincy ereiben Bach vére folyik. Gondolkozik
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #759 Dátum: 13 jún 05, 15:40:22 »

Jó de okés, eddig "zangetsu" tolta a getsugát stb.
Tőle származik a bankai is nem?
Akkor a hollowtól akkor mi?  Technikai KO Technikai KO
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #760 Dátum: 13 jún 05, 16:11:55 »

Kicsit visszaolvastam, pontosabban amikor Ichigo először harcol Hollow Ichigo-val, s ezt találtam:

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/218/6

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/218/12

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/218/13

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/218/14

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/219/9

Szóval nem hazudott anno, ő valójában Zangetsu! S amikor a "még fiatalabb" Juha Bach összeolvadt vele az Aizen elleni Final Getsuga Tenhso edzésen, lehet, hogy egy Kirge-hez hasonló erőt használt, vagy a kettő kezdetek óta egy volt.

Na mindegy, majd a következő fejezetben többet megtudunk, egy biztos, anno Hollow Ichigo nem véletlenül hívta magát is Zangetsu-nak.
Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #761 Dátum: 13 jún 05, 16:13:13 »

Amit én az MS-es fordtásból kivettem,az az,hogy Hollow Ichigo = Zangetsu.
Oetsu elmagyarázza Ichigonak,hogy 'White'-t,a hollow akivel Isshin küzdött és aki Masakiba belebújt,Aizen nagyjából(vagy teljesen?) olyan módszerrel készítette,mint Oetsu az Asauchi-kat.
Mikor White Ichigo lelkébe költözött,akkor egybeolvadt Ichigo shinigami erejével,és asauchiként funkcionálva felszínre hozta azokat,White = Zangetsu;és ezt ő nem egyszer elmondta Ichigonak,Hollow Ichigo Ichigo VALÓDI Zanpakuto-ja.
Aki eddig Zangetsunak adta ki magát,az Juha Bach "lenyomata",aki a Quincy vére miatt lehet jelen Ichigóban;és eddig csak kihasználta Ichigo-t,azért "edzette",mert át akarta állítani a Quincyk oldalára,hogy elég erős legyen akkor,amikor a háború kitör.
Szerintem ezek szerint Ichigonak eddig nemhogy Bankaia,hanem még shikai-a sem volt,csupán Juha próbálta imitálni az igazi erejét.
Itt kijavítanám az előző hibám,mert ezek szerint a Juha által Shinigaminak bemutatott Quincy erő = Zangetsu.
Az igazi Zanpakutonak valószínűleg más neve van.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #762 Dátum: 13 jún 05, 16:16:43 »

Akkor most zangetsut valójában meg kellene ölnie? mert ha jól értem nem ichigo érdekeit szolgálja? tehát akkor nem is akarja megvédeni?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #763 Dátum: 13 jún 05, 16:17:53 »

Én a hatalmas angol tudásommal, meg a memóriámmal arra jutottam, hogy a ,,Nagypapi" (akirõl azt hittük, Zangetsu) képviseli Ichi Quicy erejét...oké, de mi van Zangetsuval? Viszont, ha jobban visszaemlékeztek, mikor Ichi harcolt Hichi-vel, õ végig azt hajtogatta, hogy õ Zangetsu. Tehát, ha úgy vesszük, a Zangetsu téma megoldva, de akkor miva' Ichi Hollowfikációjával?
Nekem jobban tetszik az az elmélet, miszerint, Nagyapó Ichigo Quincy ereje, Hichi Ichi Hollow ereje, a Tensa Zangetsu pedig csak egy nagy Reiatsu izémizé. Viszont itt kilóg a Bankai...az honnét van? De, lehet, mivel Byakuya is említette, hogy egy Bankai igazán látványos, viszont Ichi-nek csak plusz sebességet ad, és kicsi marad, arra tudok következtetni, hogy Bach valahogy manipulálta az egészet...de...ez csak saját elképzelés....

Btw, tetszett az Ichigo Asauchi-jának az arca, mikor megjelentek azok 5-en. Hogy meglepõdtek mind a ketten...na'on jó az az ,,ablak"...
Bocs az értelmetlen fogalmazásér', fáradt vagyok...

(Btw = By the way = Amúgy)
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #764 Dátum: 13 jún 05, 16:23:56 »

Az is lehet,hogy az öreg "Zangetsu" csupán Ichigo Quincy erejének a manifesztációja Ywach formájában,és nem akar neki rosszat  Technikai KO. De szerintem Kubo ebbe több csavart fog belerakni.  bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!