24 máj 21, 15:37:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004526 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #735 Dátum: 13 jún 05, 11:57:24 »

Egyet értek Destinyvel, szerintem is csak egy lenyomat lehet, aki Ichiben formálódott, ezért is akarja megvédeni, meg bakker, a kardja, naná hogy megvédi. ikszdé

Erre én is kíváncsi vagyok, bár szerintem itt nem lesz semmi, csak annyi, hogy ez a két erő az ő ereje, oszt jónapot... vagy valami hasonló lesz, nem hinném, hogy ebbe is tenne valami csavart Kubo, az már durva lenne.

Bachnak csak a köpenye fekete, itt jól látszik, de egyébként fehér ruhában van. Mosolyog Egyébként lehet, hogy nem is fekete, csak mivel fekete-fehér a manga, így annak tűnik, de lehet akár vörös is, vagy nemtom... Amolyan megkülönböztető jelző, mint a királyoknál régen a palást meg hasonlók.
http://www.mangareader.net/bleach/537/16
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #736 Dátum: 13 jún 05, 12:03:06 »

A másik amin törtem a fejemet ,hogy ha most megkapja a "gyári" csomagot ami az igazi zangetsu akkor már nem biztos ,hogy nem tudják ellopni a bankai-át hacsak nem a lidérc miatt nem bírtak vele mit kezdeni de akkor a waizardoknak ez jó hír hiszen akkor bennük is van lopásgátló elméletben.

Kíváncsi leszek mi lesz az "öreg" reakciója ,hogy lebukott mit fog mondani és tenni mert attól még benne van ichigóban és kétlem ,hogy ki lehet onnan szedni ergo valamit kell vele kezdeni meg lehet ,hogy így jelenik meg neki a quincy ereje.
 
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #737 Dátum: 13 jún 05, 12:36:02 »

Úristen de jó rész volt. Kubo egyre jobb, nagyon jól csinálja ezt az arc-ot.  És külön tetszett, hogy komolyra vette a 0. osztagos.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #738 Dátum: 13 jún 05, 12:59:34 »

Nos ismét csak kaptunk egy kiszámítható dolgot,vagyis Bach és Zangetsu kapcsolatban van,de egyébként nekem tetszik,várom a továbbiakat. Nevet
Quincy->német nyelv->Juha Bach->Zangetsu->horogkereszt... -> Kurosaki Adolf Ichigo??  Gondolkozik

Erről hirtelen az jutott eszembe,mikor a Fullbringes edzésnél Ichi egy horogkeresztel hadonászott,és sok okos fel volt háborodva,hogy hát az nem horogkereszt,teljesen más a jelentése stb,erre most mégsem tűnik már akkora hülyeségnek. ikszdé
Naplózva

Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #739 Dátum: 13 jún 05, 13:14:01 »

Itt a horogkeresztet ne vegyétek náci akárminek, valójában a keleti vallásokban a jó szerencsét jelöli és Ichi gondolom ezért kapta, semmi köze nincs a németekhez ilyen szempontból. Viszont, mivel a nyugati kultúrában tiltott jelképnek számít, ezért cenzúrázzák állandóan az animét, ami tök gáz, de erre nemtok mit mondani... :S

Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #740 Dátum: 13 jún 05, 13:16:12 »

hát nekem bejött a fejezet,főleg a vége .várom hogy olvashassam magyarul meg várom a jövőhetet is. Sztem zangetsu attól függetlenül hogy bachhoz van köze nem gonosz egyenlőre nem tiszta hogy most akkor mi van.
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #741 Dátum: 13 jún 05, 13:33:24 »

hát nekem bejött a fejezet,főleg a vége .várom hogy olvashassam magyarul meg várom a jövőhetet is. Sztem zangetsu attól függetlenül hogy bachhoz van köze nem gonosz egyenlőre nem tiszta hogy most akkor mi van.

Nem biztos ,hogy gonosz de nem is vagyok ezek után biztos benne ,hogy közösek most a céljai Ichigóval.
Ha jól emlékszem elég régen bukkant elő és akkor is egy shinigami ellen kellett küzdeni ami nem okozhatott komoly lelki dilemmát számára.
Meg minek szórakozott itt ,hogy ő most a lélekölőkardja?
Azt megértem ,hogy védeni akarta de nem tudjuk ,hogy pontosan mi volt az oka.
Meg akkor ha csak egy imposztor volt akkor a hollow miért volt annyira megvadulva hiszen elvben ha jól értem a lidérc is benne van lélekölőkardjában csak jobban mint régebben hiszen ha jól értem akkor az öreg csak előadta külsőt adta viszont ez azt is jelenti ,hogy akkor vagy képes volt használni az eredeti lélekölőkard képességeit.

Amúgy az milyen király lenne ha két féle kardja lenne egy ami a halálisteni erejéből van a másik pedig "az öreg lenne" érdekes bunyó lenne Bach ellen
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 13:38:27 írta Destiny » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #742 Dátum: 13 jún 05, 13:36:34 »

Ehm,,,,Bach miért lenne gonosz ?
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #743 Dátum: 13 jún 05, 13:39:31 »

Ehm,,,,Bach miért lenne gonosz ?

Hát nem pont a diplomácia híve...
Meg azért elég érdekesen kezeli az emberéleteket...
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #744 Dátum: 13 jún 05, 13:45:53 »

közben ki jött az ms fordítás.  úgy nézki Zangetsu hamis, és Szamóca zanpaktouja igazából a hollow  ja. nem tom jól elmagyaráznixD majd ha lesz fordítás megérti az is aki nem vágja az angolt^^
az a lényeg, hogy Aizen olyan mint Alekosz. már rég nincs a villábán de még mindig az a téma mit művelt...
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #745 Dátum: 13 jún 05, 13:47:35 »

Bachok igaz nem kell feltételen gonosznak titulálni,egyszerűen csak más a felfogása.
Igaz a módszerei azért nem semmik.Bár ilyen téren Mayuri durvább nála. smirksweat
Az 5ös zanpaktou osztag tényleg kicsit komolytalan volt,de legalább a "kovács" komoly lett.
(ui mindig elfelejtem a pontos nevét.)
Jó volt zangetsut végre ismét látni még ha nem is teljesen.Amikor azt mondta jobban nézze meg azt hittem egy hollowos alakot vesz fel,a teljeset.
Viszont Yuha Bach lenyomata zangetsuban ezt csak tippelni tudtam volna a hasonlóságból.
Ami alap Zangetsunak hittem már az is keverék,milyen lehetett volna az igaz alap? Gondolkozik
Zp ellopás ellen jó magyarázat volt eddig is a kevert lélek de így ős quincyvel együtt már főleg.
Csak nehogy azért kelljen Bachnak hogy Ichgiból visszaszerezze a fiatal alakját főleg Tensa zangestu-t smirksweat
Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #746 Dátum: 13 jún 05, 14:03:12 »

Na a Mangastreames verzió sokkal érthetőbb így viszont micsoda migrénje lehet ennek a gyereknek?
Van benne egy lidérc egy quincy és egy lélekölőkard vagy valami hasonló sorrend.

Hát egy rendes pókerpartit lehetne már csinálni
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #747 Dátum: 13 jún 05, 14:04:21 »

Nah szerintem én értem mi a lényeg. Ichigonak eddig igazából nem is volt saját kardja. Annak is megvan az oka,hogy eddig miért csak Getsuga Tenshou-t volt képes használni. És a lényeg nincs Ichigoban Bach csupán eddig a quincy és a shinigami erő keveredése volt Zangetsu. Tehát a quincy erő pótolta az Asauch-it elméletileg. Majd ezután lesz érdekes milyen támadásai/ereje lesz Ichigonak Nevet De amugy Kubo még az elején említette,hogy ez nem az igazi kardja.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/067/12

Tehát lényegében eddig egy quincy kardja volt?xD
Ui: Ichigo nem "korcs" mindennek megvan az oka:D
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #748 Dátum: 13 jún 05, 14:17:29 »

ha quincy erőből van is akkor is bírom zangetsut és juhát meg nem.nem szeretném ha zangetsu eltünne inkább legyen pl ichinek olyan kardja vagy akármije aminek egyik fele zangetsu másik meg az asauchia.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #749 Dátum: 13 jún 05, 14:21:25 »

ha jól értelmezem akkor a getsuga tenshou lényegében egy quincy technika
de akkor hogy a rákba használhatta Isshin is  smirksweat Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!