24 máj 21, 15:33:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004523 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #690 Dátum: 13 máj 30, 13:51:02 »

Amugy feltűnt nekem,hogy Kubo ismétli önmagát. Ugyanaz történt mint a Bleach legelején. Most is "elvette" Rukia erejét(igaz most többen adtak bele és a kardban lévő erőt szívta el) de kapott egy kardot ami mint kiderült nem a sajátja és ezért is tudták szerintem könnyen eltörni és most megint végre megkapja az igazi kardját mint az Uruhara edzésnél valami ilyesmiről lehet szó. De akár egy full hollow formás bankai is befigyelhet majd szerintem.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #691 Dátum: 13 máj 30, 17:35:34 »

Igaz, mondasz vmit  Gondolkozik Ezzel kapcsolatosan én remélem, hogy mostmár tudatosan tudja majd előhívni a shikait is, és hogy az is badass lesz majd, mert az nem állapot, hogy alapbol shikaiban van, de kb olyan mintha nem is lenne és ha tényleg harcolni akar akkor bankaiozni kell... Hmm?
Naplózva

sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #692 Dátum: 13 máj 30, 17:36:23 »

Igen Byakuya kardja Ichigo elleni harcba eltört ezen agyaltam hogy akkor neki hogy lehet mégis Bankai alakja ujra.Habár Komamura kardja is kettétört már és mégis van neki valahogy ennyi erővel akár azt is megtanulhatják hogy lehetne ujra használni az ellopott Bankait.Meg ugye itt van ez a kardisten ő alkotta ugye a Zanpaktukat ő szerintem simán megoldhatná ezt a problémát.Az a nagy kutya meg hát....elég nevetséges.Remélem ez csak valami felvett alakja úgy mint pl Yorouchi amikor macska alakba volt.
Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #693 Dátum: 13 máj 30, 17:58:24 »

Látom, sokat síratjátok Hichit...abból az Asauchiból ítélve még viszont fogjuk látni. Kíváncsi vagyok, mi lesz már, nagyon a kövi chapterben, s mi lesz Zangestsu-val...
Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #694 Dátum: 13 máj 30, 18:15:50 »

Igen Byakuya kardja Ichigo elleni harcba eltört ezen agyaltam hogy akkor neki hogy lehet mégis Bankai alakja ujra.Habár Komamura kardja is kettétört már és mégis van neki valahogy
Ha jól emlékszem Mayuri magyarázta, hogy Komamura Bankaija különleges mert mivel erős kapcsolat van a Bankai és közte (ha megsebzik, akkor ő is sebesül) ezért regenerálódni tudott.
Byakuya kardja meg nem eltört, hanem darabjaira hullott. Az a kard a kis penge volt kis helyre tömörülve. Ichigo csak elszakította a kapcsolatukat.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/167/10

Most, hogy kiderült, hogy Yoruichi nem Soifont edzi, akkor tényleg nem tudom, hogy hova tűnt. Lehet, hogy macskaalakban elcsapta egy autó. xD

Vajon Nimaiya jelképesen értette a búcsút vagy ténylegesen megjelenik majd Ichigo előtt? Biztos érdekesen néz ki, hogy elvan törve.  Lehet, hogy jól le is cseszné Ichigót, amiért nem kommunikált vele és, hogy hagyta eltörni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #695 Dátum: 13 máj 30, 19:19:28 »

az nem állapot, hogy alapbol shikaiban van, de kb olyan mintha nem is lenne és ha tényleg harcolni akar akkor bankaiozni kell...

Ezt dupláznám,,,sokszor idegesítő, hogy míg más halálistenek egy ideig shikai nélkül harcolnak, majd mikor shikaira kapcsolnak, tisztán kivehető a 2 állapot közti különbségük. Ichigonál ilyen nincsen....mintha a bankaija lenne a shikaija, és a hollowmaszk a bankaija. Szívesen megnézném, hogy Ichigo mit tudna shikai nélküli állapotában (,főleg, hogy szerintem shikai alakban badassebb volt mint bankaiban, hiába volt gyengébb).
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #696 Dátum: 13 máj 30, 20:16:30 »

Ha jól értettem, kedvenc zakkant tudósunk most Kaname holltestével babrál? Lehet, hogy ehhez van köze a HM-beli felfedezésének?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #697 Dátum: 13 máj 30, 20:43:48 »

Tilon. Ez azért nem így működik. Bya Hakuteiken technikája a bankaia legerősebb formája, ahol minden támadó erejét a kardjába fókuszálja. Tehát a kardja egy és nem rengeteg penge. Ha ott az a kard megsemmisült akkor az ugyan az mintha eltört volna. Az más kérdés, hogy ezt a megsemmisülést Kubo így ábrázolta anno. Rajzolhatta volna azt is, hogy ketté tört a kard.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #698 Dátum: 13 máj 30, 21:21:27 »

Rini: elfelejted, hogy Byakuya kardjának a képessége a szirmok, és akármien módba kapcsol azon belül az továbbra is a szirom marad ami azt alkotja... a képen tisztán kivehető ez, ezért ne is akard megmagyarázni, hogy Kubo mit akart ábrázolni... Yama kardjának is a képessége a tűz és bármeik formájáról beszélünk mindegyik a tűz műve volt, vagy pl Hitsugaya kardjának a képessége a jég és volt, hogy a hátán a jégszárnyak egyikét levágták mégse lett baja a bankainak... ööööö
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #699 Dátum: 13 máj 30, 22:16:01 »

Tényleg jó lenne ha Ichigonak nem állandó lenne a shikaija. Isshin is milyen sokat tudott alap zp-jével.
Amilyen ütemben pedig ahogy Ichigo fejlődik legalább azt a szintet meg kéne közelítenie.
Alap állapotba tudná a getsuga tesnhot,és Shikaitól tudná használni a többi képességét.

Jól meg nézve több szereplőnek is olyan a kardja hogy ha aktív szinte lehetetlen eltörni kacsint 
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #700 Dátum: 13 máj 30, 22:35:14 »

K ichigo, egyetlen olyan halálisten sincs, aki az alap zanpakutójával képes a kard speciális támadását használni, így alap állapotban a getsuga tesnho sem lehetséges. Szerintem inkább új bankai támadásokat kellene kitalálni. Kicsit unalmas már a getsuga tesnho.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #701 Dátum: 13 máj 31, 09:53:28 »

nem tudom ki hogy van vele de én kedvelem komamurát és jó lesz ha kap majd valami új támadást mert amije van az szívás.amúgy meg lehet hogy szörnynek néz ki de vannak nála szörnyebbek(pl majuri).az omaeda családban a kishúg a legnormálisabban kinéző a többi no komment.biztos jól kijönne yachiruval.már várom h ichi új kardját lássam.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #702 Dátum: 13 máj 31, 11:40:28 »

Dante - Szerintem ez nem így működik. Ha ezt így gondolod akkor Bya kardja soha nem törhet el bankai állapotban. Ezzel csak az a baj, méghozzá elég komoly, hogy akkor bármelyik szirom is eltörhet vagy elvághatják. Ugyan annak kellene bekövetkezni mintha eltört volna a kardja csak kisebb sérüléseket szenvedne szirmonként. Viszont a használata folyamán egyre több ilyen szirom sérül meg akkor ugyan ott tartasz. Folyamatosan gyengülne az a kard.
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #703 Dátum: 13 máj 31, 17:17:16 »

Byakuya kardja ilyen szempontból érdekes és van ráció abban amit irtok hogy több 1000 sziromból áll a bankai formája.Csak én úgy gondoltam hogy mivel a végső alakja már nem azon alapszik hogy szirmokat"hajigál" hogy akkor már egy egységet képez.De valószínűleg ekkora baklövést nem követne el Kubo hogy ketté tört mégis tudja használni.Vagy a másik hogy nem csak Komamura van olyan jóba a kardjával hogy megjavult hanem Byakuya is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #704 Dátum: 13 máj 31, 19:53:58 »

Komamura kérdése teljesen más. Nála azért létezik ez a kapcsolat mert ő viseli annak következményét ha a bankaia megsérül. Ezt a sérülést ő is megkapja ugyanakkor. Ahogy Komamura gyógyul, úgy a bankaia is vele együtt teszi mindezt. Ez nem áll fenn Byakuya esetében.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!