24 máj 21, 11:38:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004403 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #675 Dátum: 13 máj 29, 16:37:18 »

És most akkor renjinek sem zabimaru lesz?
renjinek elv csak a bankaiból tört el pár gyűrü. szóval nem hiszem ,hogy újat kapna.
ichigonál azért speciálisabb a helyzett^^
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #676 Dátum: 13 máj 29, 16:49:35 »

Én nem hiszem, hogy úgy gondolta Zangetsu eltűnését. Én inkább arra apellálok, hogy azét ő megmarad de jelentősen változni fog. Az sem biztos, hogy Zangetsunak az eddigi formája volt az igazi alakja. Az a Zangetsu is Ichigo lelkéből született de az akkori lelke határozta meg őt. Most viszont egy tudatosabb, fejlettebb lélek adhatja hozzá az alapját de a gyökere nem változik. Így azt kell feltételeznem, hogy Zangetsu marad csak már egy kissé megváltozva, fejlettebb formában lesz jelen. Ebből pedig következik, hogy több képesség birtokába is kerülhet Ichigo.

Naplózva
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #677 Dátum: 13 máj 29, 17:16:19 »

Én nem hiszem, hogy úgy gondolta Zangetsu eltűnését. Én inkább arra apellálok, hogy azét ő megmarad de jelentősen változni fog. Az sem biztos, hogy Zangetsunak az eddigi formája volt az igazi alakja. Az a Zangetsu is Ichigo lelkéből született de az akkori lelke határozta meg őt. Most viszont egy tudatosabb, fejlettebb lélek adhatja hozzá az alapját de a gyökere nem változik. Így azt kell feltételeznem, hogy Zangetsu marad csak már egy kissé megváltozva, fejlettebb formában lesz jelen. Ebből pedig következik, hogy több képesség birtokába is kerülhet Ichigo.



Egyetértek én is erre az ötletre jutottam.Anno mikor először látja Tensa Zangetsut akkor is kérdezte Ichi,hogy "te vagy az Zangetsu mire válaszolt,hogy NEM Ő Tensa Zangetsu!" illetve ha jól emlékszem akkor Zangetsu megszünt és valami más lett mikor a FGT-t tolta el és ott egybe olvadt a 2fél.
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #678 Dátum: 13 máj 29, 17:28:34 »



Egyetértek én is erre az ötletre jutottam.Anno mikor először látja Tensa Zangetsut akkor is kérdezte Ichi,hogy "te vagy az Zangetsu mire válaszolt,hogy NEM Ő Tensa Zangetsu!" illetve ha jól emlékszem akkor Zangetsu megszünt és valami más lett mikor a FGT-t tolta el és ott egybe olvadt a 2fél.
elmélet: maradnia kellet zangetsunak, mer ichigo mikor vissza kapta az erejét egyből shikaiban volt. ahhoz meg tudnia kell a kardja nevét. szóval max csak meg változott.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #679 Dátum: 13 máj 29, 17:35:24 »

Szerintem egy teljesen új személyiséget kapunk Zangetsus kinézettel, illetve nyilván kicsit másképp fog kinézni, talán kap egy lidércmaszkot is. Végső getsugában úgylátszik ténleg megsemmisült.
Naplózva
Tobyy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10



« Válasz #680 Dátum: 13 máj 29, 19:41:19 »

Amúgy az mi lenne amit Akon a laborba néz fent a sarokba meg lent a földön?? Hmm?
Mert ami a sarokba van az tök olyan mint egy fej Gondolkozik
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #681 Dátum: 13 máj 29, 20:08:03 »

Igen az egy fej, valami élőt "készít" Mayuri, valószínűleg olyat, amiért vagy fellógatnák, vagy Kyoraku kérte meg (pandás rajzon mintha Kira feje lett volna, de Streamesbe jobban bízok, ott mint koponya lenne [éles szarvszerű kinövésekkel], de inkább "akármi lehet végülis").
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 20:09:04 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #682 Dátum: 13 máj 29, 20:23:31 »

Lehet összerak egy frankeinstein quincyt a felboncolt lefagyasztott maradékból, kutatásokhoz. Vagy csak felboncol egyet, vagy épp újra akarja éleszteni kísérletekhez. Ha megfigyelitek valami testnek néz ki, de pl nincs lábfeje. Valami csonkított ráktudja mi lehet ez. Uraharánál van egy medál is de kötvehiszem hogy ők ketten együtt fognak valaha is dolgozni Nevet Külön utakon járnak.
Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #683 Dátum: 13 máj 29, 20:48:54 »

mayuri csinál egy frankenkirát v ki tudja tousent xd.omeada-ék minek voltak benne? Talán a kishuga is harcolni fog? Mi lesz zangetsuval?én bírtam a kinézetét.komamura öregapja egy jama tipusu  "vaskalapos" xd
Naplózva
ricsi987
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #684 Dátum: 13 máj 29, 21:46:27 »

én biztos vagyok benne hogy mayuri műhelyében kira2.0 készül, onnan gondolom hogy ugye általában ha egy ismertebb karakter meghal (ami valljuk be nem sűrűn történt eddig Nevet ) akkor azért kicsit komolyabb búcsúzást látunk tőle...namármost kiránál nemhogy búcsú nem volt, de semmi : megindul rálőnek szevasz torzó Nevet
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #685 Dátum: 13 máj 29, 23:41:44 »

Kövi részben Byakuya edzését is várom( hamár az elvesztett bankai-osokat mutatják) Nevet Ja és Oomeida teljesen fölös volt...amúgyis egy nagy 0. Komamura hadnagya is mutathatna 1x egy bankait, mert csak azt mutatják belőle mndig h edz, azt kész. 
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 23:50:50 írta RoB » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #686 Dátum: 13 máj 30, 00:06:28 »

Byakuya-t én is várom. Mosolyog Jó persze, miért nem halt meg, stb stb én azért örülök, hogy nem murdált meg. Aizen elleni meccsen is olyat éltek túl sokan, amit nem kellett volna, Zaraki is kómában volt, erre 1-2 fejezettel később már Unohana pofozta helyrefelé, szóval nálam rendben van a dolog.

A mai rész hát... kíváncsi vagyok hogy értette ez a törpe, amit mondott. Komamura bunyója pedig csúnya lesz...  Hmm? Másik örömöm Akon, jó látni, hogy még él és virul. Mosolyog
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #687 Dátum: 13 máj 30, 07:58:07 »

Akonnak én is nagyon megörültem. Csók Alig szerepelt, de annyi idő alatt eléggé megkedveltem, erre úgy nézett ki, hogy kinyírták... Mayuri esetében nekem is két dolog jutott az eszembe: az egyik, ez a sokak által említett Kirás dolog. Már csak tényleg őt nem láttuk a támadás után (a sérültekről beszélek). A másik pedig a Hueco Mundoból elhozott testek(?). Bár bármit is csinál ott, az szerintem érdekes lehet. Nevet
Komamura dédpapija meg eléggé zabos lett. Pojén Kicsit miatta most feltörtek az ezer éves Inuyashás emlékeim. :'D
Omeada meg számomra említésre se méltó. SoiFon önsanyargatós eddzős két képe többet ért, mint az ő két oldaluk. Pedig SoiFont se szeretem...
Ichigo esete meg... fogalmam sincs, hogy ezt mennyire kell szó szerint venni, egy biztos, a régi öreg Zangetsut amúgy se kaptuk volna már soha vissza, csak a fiatalt, így... ááá, nem tudom, hogy mi lesz. >.< Nem szeretnék találgatni, ez legyen egy kellemes meglepetés a jövő héten. Mosolyog
Ó, Byakuyát szeretném már én is látni. *o* Kb. 3 napot ázott már Kirinji csodavizében, ennyi idő alatt abban a halottaknak is fel kellene támadniuk. Nevet Meg érdekelne, hogy az ő fegyverével is mi lesz. Hiszen az lényegében elporladt... Hmm? én szeretem Senbonzakurát is. T-T
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #688 Dátum: 13 máj 30, 08:23:56 »

Én abban bízok, hogy Senbonzakurát helyrepofozza neki az a mitugrász kertitörpe, ha már egyszer a kardistennek hívja magát... Aztán reményeim szerint Byakuya valahogy visszaszerzi a visszavágóban a Bankai-t. Ha már Mayuri annyira veri magát a tudására akkor találja ki, hogyan szerezhető vissza. Pojén
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #689 Dátum: 13 máj 30, 10:50:38 »

Azt nem lehet helyrehozni hiszen nincs "semmi" baja. Viszont nincs is meg mert lenyúlták. Így nincs mit helyrehozni egyenlőre. Mondjuk eredetileg Byakuya kardjának is komoly sérülése lehetne mert ha jól emlékszem akkor amikor először volt Az Ichigo és Bya összecsapás a kivégzőhelynél akkor Ichigo megsemmisítette Bya bankai formában lévő kardját. Az viszont más kérdés, hogy az a megsemmisítés minek nevezhető.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!