24 máj 21, 10:10:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004352 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #555 Dátum: 13 máj 15, 12:47:42 »

szerintem urahara küldte uryuut Quincylandbe kitellik az agyafúrt koponyájától.xd
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #556 Dátum: 13 máj 15, 12:56:35 »

Szerintem azért állt Ishida Bach mellé mert nem volt más választása. Csatlakozik, vagy meghal mert nem támogatja a szent ügyet. Ebben a háborúban nem lehet semleges oldal. De tényleg sokkal jobb lenne, ha nem halálfélelemből állna Bach mellé.

Ishidán kívül még meg kell említeni, hogy Ichigo harci kedve is visszatért. Az a határozott arc nagyon odavág. Kíváncsi vagyok, hogy hová indul. SS-be, HM-ba, vagy a Király dimenzióba (bár oda engedély nélkül nem tud). Isshin miért nem megy vajon vele ?

Remélem, hogy a következő fejezetben elhangzik majd valami olyasmi Bach szájából, hogy "Ideje bebizonyítanod a lojalitásodat a Szent Ügyünk felé. Menny Haschwald-al el Hueco Mundoba és végezd ki a lázadás kirobbantóit!" Mennyire kemény lenne, ha Orihimét és a többieket kellene megölnie.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #557 Dátum: 13 máj 15, 13:05:20 »

Ichigo motivációjával még mindig nem tudok egyetérteni, ha potenciálisan Bachot teszi meg ellenségének. Masaki NEM halt volna meg, ha nem haraptatja meg magát azzal, a kísérleti lidérccel. Tehát ez szinte csak egy tényleges tisztogatás volt, hogy Bach vissza is nyerje az erejét, és amellett csakis tiszta vérű quincyk maradjanak.

Nem mellesleg, nem az volt a célja, hogy megölje a nem tiszta vérűeket, elviekben csak az erejük veszett volna el. Katagiri is csak azért halt meg mert "gyenge" volt (és csak 3 hónapra rá).

Bár kíváncsi vagyok egyáltalán, hova megy most Ichigo...mármint, most komolyan. Kihez tud menni ? Urahara HM-ban van, apukával már beszélt, SS-ből repült..
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #558 Dátum: 13 máj 15, 13:09:27 »

Pontosabban nem SS-ből repűlt, hanem A Lelkek Királya dimenziójából. Aki tudja, hogy Ichigo hazakerült az Renji.
Mivel most nincs Zp-je nem tud SS-be menni. Csak segítséggel. Szóval vagy Isshin nyit neki egy kaput, vagy Tessai segít neki. Az ő segítségével HM-be is eljuthat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #559 Dátum: 13 máj 15, 13:32:41 »

hát jó kérdés hogy hova megy talán gandzsuékhoz edzeni a többiekkel. Elvégre ott van chad (ha jól emlékszem orihime is) meg a fullbumeráng elhalálozott tagjai is edzeni uh mehet ő is a kerti partira xd
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 13:40:30 írta trojakeva » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #560 Dátum: 13 máj 15, 14:02:13 »

Nagyon jó volt az Ishidás vég,bár nem értem mit akar vele Kubo,igazából nem annyira erős,hogy nagyobb problémát okozzon(bár potenciál van benne),inkább Ichi miatt léphette meg,mert barátja ellen még nem harolt,de most muszáj lesz. Nevet
Kíváncsi leszek mik az indítékok,meg hogy Ishida apjával mi a szitu,ő kinek az oldalán állhat.

Ichinek meg oké,megvan a motivációja,annyira azt kell mondjam nem izgat. ikszdé
De ha ebből megint az lesz,hogy Ishida csak kamuból van Bach-ékkal,aztán mikor ez kiderül,elkapják,és Ichinek kell majd megmenteni a másik dimenzióban...fültövön szúrom magam. ikszdé
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #561 Dátum: 13 máj 15, 14:08:32 »

Karakurában csak Ryuken van akihez mehet. Tulajdonképpen vele még csak nem is beszélt a mangában.

Ishida meg várható volt, a " call of the blood" pedig a jelképen túl jelentheti, hogy Bach képes rávenni a kvinsiket bármire a blut-on keresztül. A saját katonái kb annyira érdekli őt, mint a hidegvérrel legyilkolt arrancarok.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #562 Dátum: 13 máj 15, 14:42:55 »

Nagyon tetszett ez a fejezet.

Szóval Bach az 1000 évvel ezelőtti háború után szépen lassan újra élesztette magát. Elszívta a nem tiszta vérű quincyk erejét köztük Katagiri és Masakiét is, és mivel nem volt ereje Grand Fisher egyszerűen megtudta ölni. Végre meg lett magyarázva.

Ishida átállása nekem tetszett, bár kicsit kiakadtam is. Én is csak arra tudok gondolni, hogy vagy beépített ügynök, vagy ahogy Ichigónál akarták, átmosták az agyát. Csak nehogy az legyen, mint a Naruto és Sasuke kapcsolat, vagy ilyesmi.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #563 Dátum: 13 máj 15, 16:25:18 »

Apám ez a rész!
ishida akkor most bach fia?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #564 Dátum: 13 máj 15, 16:30:06 »

nah kiderült, hogy akkor a tisztavérűek alapbol birtokolják az erőt, viszont aki nem az, abban is felébreszthető, amiből következik, hogy Ishidat korántsem kell leírni... Hümm-hümm sztem is Ryukenhez mehet most csak, max (amit kétlek) az afró shinigamit megkeresi, hogy átjuthasson SSbe  Gondolkozik

zitagirl: Masaki tisztavérű volt... Pontosan
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #565 Dátum: 13 máj 15, 16:36:26 »

Leszármazottja, mint minden egyes quincy. Ergo Ichigo is. Külön tetszett, amikor Ichigot Bleachelte Kubo, és tiszta fehér volt.

Uryuu Prinz von Licht képe továbbra is epic.

Masaki lényegtelen, hogy mi is volt valójában. Bach elszívta azok erejét akiket Ő nem tekintett tiszta quincynek. Belegondolva Uryuu sem az, "csak" 3/4 quincy. Viszont Bach mondata a végén, hogy örül, hogy sikerült neki, nekem eléggé azt mondja, hogy már ő is elkezdheti a szent edzést (vagy már be is fejezte volna?).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 16:41:57 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #566 Dátum: 13 máj 15, 16:40:15 »

Szerintem csak átvitt értelemben mondta Ichigo hogy indulok. Indulok legyőzni téged Bach. Persze elötte még sokat kell edzenie meg minden. Legkézenfekvőbb az lenne ha az apjával edzene kicsit és próbálnák helyrerázni a kardját. A Quincy erőt nemhinném hogy fejleszteni fogja mert amiatt is rúgták ki a király dimenzióból, valahogytisztavérü shinigamiságrakéne rágyúrnia.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #567 Dátum: 13 máj 15, 17:09:43 »

zitagirl: Masaki tisztavérű volt... Pontosan
Tudom jól, de Isshin mondta mivel keveredett a hollowval, ezért már nem teljesen tiszta vérű volt már, mikor megtámadta Grand Fisher. Uryuu sem tiszta vérű Katagiri miatt.

Most nagyon jól jönne egy edzés az apjával. Tán van más módszere is, hogy rendbe hozzák Zangetsut.
Még Ryukenre vagyok kíváncsi. Ő vajon hol lehet?
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #568 Dátum: 13 máj 15, 17:54:03 »

Ishida "átállása" egy újabb harcot követel Mayuri ellen!!!! Nevet Mondjuk, nem értem mire fel állt át, hiszen neki nincs sok gondja a shinigami-kkal csak az apjának volt. Szóval vagy fenyegetés, vagy valami réges-régi hátsószándék.
Naplózva
Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #569 Dátum: 13 máj 15, 18:27:19 »

 Úgy látszik végre véget ért a flasback(Csak nehogy elkiabáljam) és végre az Ishida családról is kaptunk némi információt.
Juhaback mint minden quincy őse, nem mondanám, hogy nagyon meglepett, de nem ez lett volna az első tippem az eredetét illetően.
Vajon ha ismét lenyomná valaki, mint anno akkor egy újabb évezred múltán ismét feltámadna vagy valahogy ténylegesen is el lehet pusztítani?
Viszont felmerült bennem néhány kérdés a quincy tisztavérűséggel kapcsolatban.
A mindenkiben Bach vére folyik, én úgy értelmezem, hogy mind az ő leszármazottai. Lévén Bach az első és feltehetőleg nem volt más hozzá hasonló ősquincy(0.generáció) így valószínűleg az 1. generáció emberi anyáktól származik. Ha most ezek a féltestvérek egymás között kezdtek volna házasodni az igen komoly beltenyészethez vezetett volna. Hogy ez milyen degenerációkat okoz, abba nem mennék, bele csak egyet említenék, ami talán a leggyakoribb: Vízfelyűség. Betenyészett embercsoportokban megfigyelhető hogy a koponya több folyadékot tartalmaz a szokásosnál és a megnövekedett nyomás kártékony az agyra nézve. És mivel az eddig látott quincyk között meglehetősen kevés nevezhető teljesen ostobának így feltételezhetjük, hogy Bachtól számítva x generáción belül még nem hígult fel eléggé a vér hogy elveszítsék a Blutt ösztönös használatára a hajlamot.
Viszont lévén egy idő után eléggé felhígul a vér és létrejönnek a Gemischt-ek.
Itt érdekes kérdés Uryu esete, lévén tudjuk, hogy egy Tisztavérű és egy kevertvérű quincy gyermeke.
Abból kiindulva, hogy az Ausscheren során nem vesztette el az erejét/nem esett kómába/ nem halt meg valószínűleg Bach szemében az előbbi kategóriába tartozhat.
Ennek én két lehetséges okát látom:
Az egyik hogy a tisztavérűség feltétele hogy mindkét szülő rendelkezzen quincy képességekkel.
A másik hogy az Ishidák közelebbi kapcsolatban álnak Bachhoz így a vérvonal nem híg annyira hogy Gemischt-nek számítson.

Mellesleg ha Bach elvenni képes a quincyk erejét, akkor vajon adni is? Ez megmagyarázná Kirge mondatán a blutt megerősítéséről, illetve hogy miért tarja a stern ritter annyira feláldozhatónak.
Más kérdés: Vajon Ichigótol el tudná-e venni a quincy erejét ha bebizonyosodna hogy nem tudja átállítani? És vajon ez az elvétel Milyen kihatással lenne a többi erejére?

http://mangastream.com/read/bleach/47160500/19
Szerintetek az a rongydarab Uryu karján nem lehet egy fehér palást? Ha az akkor feltételezhetően a stzern ritter soraiban látjuk viszont hamarosan.

Nagyon érik egy visszavágó Mayuri ellen, ám most hogy Ishida Letz Still helyett valószínűleg Vollstandingot fog nyomni, valamint ott lesz neki a bankai lopás, egy kissé egyoldalúnak ígérkezik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!