24 máj 21, 13:32:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004472 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #525 Dátum: 13 máj 10, 08:39:28 »

Ezek után én tényleg csak arra tudok gondolni, hogy Ichigo csinált valamit anno az édesanyjával, vagy tényleg a halálistenek voltak. Viszont akkor Isshin nem segített volna az Aizenes harcokban, bár igaz, akkor más volt a tét... Hát nem tudom, ebből mi sül ki, már nagyon várom, hogy mi lesz jövő héten.
Egyébként nagy gratuláció a fordítónak/fordítóknak, szépen megcsinálták a fejezetet.  Mosolyog

Amúgy mondja is, hogy eddig nem mondta el a teljes igazságot, félrevezette Ichigót, szóval lehet, hogy nem Gran Fisher ölte meg Masakit. - http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/536/20

Nem biztos, hogy lesz cenzúra, max a korhatárt változtatják meg. ikszdé
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #526 Dátum: 13 máj 10, 08:50:01 »

Nem FT emberek....Soul Eater  bye bye

Mellesleg nem ártana Bleachnek ha feljebb tolnák majd a korhatárát, idegesítő, hogy mennyi cenzúra volt benne. Grimmnek is csak azért mutatták, hogy levágják a kezét, mert a történetben kulcsfontosságú volt....bezzeg mikor Ulqi Uryuu kezét, Ichigo Tsukisima kezét vágja le, azt szépen csak kicsi karsérülésnek állították be. Remélem az utolsó arcot valami értelmes stúdió csinálja meg,,,,,
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 08:50:33 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #527 Dátum: 13 máj 10, 09:06:58 »

Szerintem is jobb, ha feljebb tolják. Túl jó ahhoz a manga, hogy cenzúrázni kelljen. Meg amúgy is, most az Isshines résznél mit csinálnának Masakival? Felöltöztetik vagy mi? ikszdé

Ulqiorra levágja Uryuu kezét? Ez komoly? Bakker, vissza kell olvasnom a mangát, mert ezt nem vágom. Tényleg, nem tudja valaki, hogy melyik stúdió vállalta át a TV Tokyotól?
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #528 Dátum: 13 máj 10, 09:18:29 »

Vagy például kapásból az elején Jidanbou is egy "kis karsérüléstől" feküdt ki. kacsint De ezt még lehetne sorolni.
Őszintén megmondom, hogy nem hittem volna, hogy Kubo tud majd NAGY meglepetést okozni ezzel a flashbackkel. De azt hiszem, hogy ez meg fog történni. :3 Bármit is módosít majd Masaki halálán az mindenhogy ütni fog a szememben, mert eddig szerintem nem sok mindenkiben merülhetett fel, hogy ezen a ponton van valami nagyon eltusolva. Tök jól csinálta, hiszen én elhittem, hogy csak is Grand Fisher keze volt benne. Nevet Erre bumm. Ördögi
Még pár fejezettel ezelőtt megmondtam valaminek, aki panaszkodott, hogy milyen lassan mennek a történések, hogy a végére ez is hirtelen fel fog gyorsulni, és jelentős mennyiségű és érdekes új infót és magyarázatot kapunk majd, mint a pendulumos részeknél. Hát ez így is lett. Nevet Szerintem nem panaszkodhatunk, mivel most már kezd összeállni a Bleach.
Egy dolog van, ami viszont nincs benne a fejezetben: Ichigoba mikor kerül a hollow? Erre két variáció lehet: 1. a születésekor, 2. anyja halálakor. Bár ha azt vesszük, hogy valami nagy dologról fogja a mangaka lerántani a leplet, akkor én inkább a második változatra szavazok.
A cenzúrát én kis mértékben bírom, de most már nincsen olyan rész, amit olyan könnyen, és nem túl feltűnően lehetne cenzúrázni. >.< Yama kettévágása, Kira keze, Byakuya falrakenése, stb., meg az egyre több pucér jelenet. xD Emeljenek korhatárt, elvégre az olvasókkal sem állt meg az idő. kacsint
Amúgy a fejezet persze, hogy tetszett. Nevet Csak így tovább Kubo, és hajrá fordítócsapat! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 09:20:30 írta akym17 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #529 Dátum: 13 máj 10, 09:50:15 »

Pont úgy fogják szerintem, mint Soul Eaterben, csak körvonalasan és pont kitakarva a nézhetőbb részeket. Itt meg ugyan úgy mint mangában, bimbót nem megrajzolva aztán elégedettek is lesznek.

Na igen Judanbou.....amúgy tényleg nem lenne gond a cenzúrával, ha a Bleach nem lenne ilyen jól rajzolva, de így az epic véresebb jeleneteknek nagyon csökken a hatása.

A visszaemlékezésnek még 2-3 fejezetet jósolok, bár szívesen meghallgattam volna, ha ez Ryüken és Uryuu között hogyan zajlik le.

Nagyon Ichigo oldaláról vannak most a dolgok, és ez tökéletes így, de remélem azért mutatják Ryüken változását is, remélem nem rendezte le annyiból Kubo, hogy már nem tartja magát érdemes vezetőnek (bár már ez is érthető lenne, de egy kis miértes üvöltözést szívesen vennék).
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #530 Dátum: 13 máj 10, 11:18:18 »

Színesben jobb a manga nem?Nevet Irták is sokan hogy Kubo tul sok Fary Tail-t nézet Mosolyog
http://postimg.org/image/wig3n7qa1/
Ha egyszer lesz Anime lesz durva cenzura:D

Hát igen, jobb színesben:
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2013/128/6/1/bleach_chapter_536_coloring_by_vanessa_chan8-d64l7yt.jpg Nevet
Viszont az hogy cenzúrázva lesz az biztos, max csak nem mutatják/rakják be a látószögbe és kész is...
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #531 Dátum: 13 máj 10, 11:25:29 »

Ezen a cenzurás részen már én gondolkoztam hogy vajon animébe megint másképp rajzolják e majd mint mangába.Amikor Gin kettévágta Hyorit azt például ugye az animébe csak egy vágás volt amit nagyon rossz néven vettem meg még lehetne sorolni amik lelettek butitva.De mondjuk amikor Bach kettévágta Yamabát az kicsit gáz volt elég megalázo halála volt az öregnek az lehet nem is lenne baj ha nem ugy készitenék el mint eredetileg.
Amugy az előző hozzászolásomhoz annyit még hogy igen azért kezdték a Qunciket irtani mert felborult volna az egyensuly.De ha jol emlékszem (és most lehet hogy hülyeséget irok) akkor a második Qunci háboru már csak valami ürügy volt és akkor teljesen kiirtották őket legalábbis eddig azt hittük.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #532 Dátum: 13 máj 10, 18:58:27 »

Nagyon jó kis fejezet volt.
Tényleg értelmes magyarázatokat kapunk,és végre egyre több a válasz.
Kubonak jót tett a mostani időszak. Remélem Masaki halálával kapcsolatos részt is alaposan kidolgozza és tartja a szintet.
Masaki tényleg nem szégyenlős,és Urahara tényleg mázlistán tud időzítgetni. Nevet

Cenzúrához szólva tényleg zavaró volt párszor.Amióta nincs anime tényleg megszaporodtak a komolyabb jelenetek,előnyére.Tényleg jó lenne ha megemelnék a korhatárt.Akik eddig követték már úgyis eléggé felnőttek kacsint
Még megoldás lehet mostaninál a lélekenergia áramlás vagy füstkezelés.Máshol meg az árnyékolás vagy kis mangásitás(fekete fehér pillanat) Gondolkozik
Naplózva

kissbenedek001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



WWW
« Válasz #533 Dátum: 13 máj 12, 13:10:30 »

Hány részes lesz ez a bizonyos "Csak esőt ne" rész? Eleje nagyon unalmas volt, de most kezd kicsit jobb lenni. Szerintetek?
Naplózva

"Elég sok bátor ember van, aki képes szembeszállni bárkivel. De nagyon kevesen annyira bátrak, hogy visszategyék a kirántott kardjuk a hüvelyébe." (Gildartz-Fairy Tail)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #534 Dátum: 13 máj 12, 13:18:28 »

Szerintem ezeknek az "Everything but the rain" részeknek most már vége, elvégre le lett zárva a visszaemlékezés. Oké, hogy most is Masakiról lesz szó, de a halálakor már élt Ichigo, így ezek már nem anyuci-apuci rejtélyes múltjába kalauzoló részek közé fognak tartozni, így nem látom értelmét, hogy ez is ilyen címet kapjon. Bár aztán lehet lesz "csak azért is" alapon egy 10. fejezet is ezzel a címmel. Nevet Bár szerintem most már ezeknek vége.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 13:19:06 írta akym17 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #535 Dátum: 13 máj 13, 07:10:19 »

Nem vagyok benne biztos, az is ugyanúgy esős napon történt, és legyünk már címhűek. Nevet Lényegében az lenne a tetőpont, a teljes igazság megismerésében.

Mellesleg még arra leszek kíváncsi, hogy Kubo mivel fogja magyarázni, hogy miért "most" támadták meg SS-t. Ginjou esetében adott volt, hogy a legkézenfekvőbb alkalom akkor van, amikor Ichigonak nincs ereje, és így könnyen belekergetheti egy elmejátékba (ami tökéletesen sikerült is neki). De hogy Bach miért most támadott....azon kívül persze, hogy Ichigo akkor nem volt SS-ben, elég ködös.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #536 Dátum: 13 máj 13, 11:29:50 »

Én még várok egy-két részt ebből az Isshin, Masaki történetből de jobb is ha Kubo nem húzza sokáig, pedig nem volt rossz. Nekem legalábbis tetszett. Ezután várom, hogy Ichigo elgondolkodjon saját magán néhány részben majd meg kellene látogatni SS-t is és nem lehet kihagyni HM-et és Bach tartózkodási helyét sem. Valahogy így gondolom a közeli, úgy 5-10 részes folytatást. Ezután jöhet Ichigo zampakutoja utáni felhajtás annak visszaszerzéséért, újra megalkotásáért.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #537 Dátum: 13 máj 13, 12:37:52 »

DasOmen: Szerintem nem rég készülhettek el azzal a Bankai ellopó medállal, hiszen anélkül esélytelenek lettek volna a Bankai-t használó kapitányok ellen. Esetleg más fejlesztések miatt.

Most, hogy megtudtuk Ichigo születésének körülményeit még mindig van egy megválaszolatlan kérdés. Ichigo miért hasonlít annyira Kaienre ? Az nekem nem elég, hogy Isshin is a Shiba házból való.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #538 Dátum: 13 máj 13, 12:53:23 »

Én két dolgot tudok elképzelni, hogy miért most mozdultak rá Bach-ék SS-re. Az egyikre én is ezt a magyarázatot adnám, hogy most értek be a kutatásaik eredményei. Itt gondolok a a bankai és utazással kapcsolatos eredményekre, hogy nagy mennyiségű egységet tudjanak mozgatni. A másikat viszont szerintem valószínűbbnek tartom. Nem voltak elegen elég erős emberekből. Lásd Ivan esetét. Ezt csak azután tudták felduzzasztani miután SS megtizedelte HM espadait. Így ott nem voltak már elég erős emberek akik védhették volna az egyszerű hollowokat HM-ben. Innen tudtak elég utánpótlást beszerezni akiket használhattak töltelékként és felvehették a harcot SS töltelékeivel.

Illetve van egy harmadik is de az egyszerű. Kellett egy új ellenfél a manga folytatásához és Kubo ezzel oldotta meg.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #539 Dátum: 13 máj 13, 14:58:23 »

Most, hogy megtudtuk Ichigo születésének körülményeit még mindig van egy megválaszolatlan kérdés. Ichigo miért hasonlít annyira Kaienre ? Az nekem nem elég, hogy Isshin is a Shiba házból való.
Erre 2 ötletem van:
1. Aizen Kaien megmaradt lélekrészek segítségével hozta létre azt a hollowot, így valamelyest újjászületett benne.
2. Hogy a lélekkörforgásban Ichigóként született meg később.
Vagy tényleg egyszerűen csak azért, mert rokonok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!