24 máj 21, 13:20:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004464 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #255 Dátum: 13 ápr 01, 11:26:15 »


Hihetetlen vagy ember... hihetetlen! Hmm? Azt még megértem hogy nem véletlen utazott el mert az emberek nem szoktak csak úgy véletlen utazgatni a föld egyik pontjáról a másikba. Mert lehet a végén kiderül hogy rossz buszra szállt ami igazából repülő volt, de ha már arra járt osztott pár autogrammot az ottani célközönségnek és még válaszolt pár kérdésre is.
De ez... bazzeg Nevet "Személyesen felmérte hogy élnek a Németek, meg ihlet gyűjtés." hát kész én ettől beszarok. ikszdé De ha ezt a kérdést felteszed magadnak és megválaszolod, remélem rájössz mért kaptam agyf@szt így hirtelenbe! Kiröhög

Ám szó mi szó, meglepődtem hogy Ichigo a nagy megmentő a világrengető medve-disznó-ember hibridje elbukott a 3. teszten. Feltételezem ezek után ha mindent újra kell kezdenie most majd kap egy Asauchit vagy ha már ilyen hibrid állat azt is kinézem belőle hogy saját maga hozza rendbe, mivel hozzáhasonló nincs más. Így gondolom "demjén rózsi" szerű csávesz se tudna vele most mit kezdeni.
Isshin  meg a flashbackbe áhh de rohadtul laza... de az biztos hogy Aizenék most rommá verik, csak az a kérdés hogy azzal a hollow féleséggel mi lesz? Talán megszállja Isshin és Ichigo születésekor tovább szál belé?
De vhogy ez az egész újra kezdés téma nagyon elkezdett érdekelni hogy mit értett azalatt hogy mindent az alapoktól ,szereznie kell egy asauchit, bármi is lesz nagyon érdekel.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #256 Dátum: 13 ápr 01, 14:53:35 »

Most miért?
Milyen véletlen hogy Németekről mintázta a Quincyket, az új arc szereplőit, és pont Németországba ruccan ki hétvégi nyaralásra. A világ másik felére, mert piszok messze van Japántól, pihenni valahova a közelbe is kiruccanhatott volna, de ő Németországba utazott. Szerintem elég nyílván való hogy a Quincyk miatt. Közelebbről is megnézni hogy milyen Németország, milyenek az emberek. Amikből később építkezhet a mangába, mert nemsokára elengedhetetlen hogy bemutassa részletesebben is Quincy barátainkat. Hát nem is úgy értettem a felmérést, hogy kimegy és felírogatja hogy ki mennyit keres, mit esznek, mit szarnak, milyen magasra nőnek meg milyen a Német ipar. Elég csak pár napot eltölteni, utazni, nézelődni, beszélni emberekkel, akcentust figyelni, meglátni egy régi német házat, épületet, bármiből jöhet ihlet ami segíthet majd stílust adni a Quincyknek és személyiségüknek.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #257 Dátum: 13 ápr 01, 15:52:05 »

A stílus megvan, elnevezés úgyszint, de kétlem hogy ez pont így menne, lehet meghívást kapott és arra reagált, vagy a rég elveszett bácsikáját látogatta meg egy helyi szanatóriumba... tök mind1.
A másik meg hogy saga lehet új de a quincy-k nem... ismerünk egy morzsát az életükből meg Ishidán és az apján keresztül más egyebeket is megtudtunk, pl. technikáknak a neveit. Nem úgy képzelem hogy Kubo az a spontán típus aki rögtönözve a hajrában tervezi meg egy befejező saga részeit... mint ahogy mondtam valszeg egy egyszerű meghívásnak tett eleget, amiért esetleg + összeget bezsebelt, de német országból már semmi fontosat nem tud kifacsarni szerintem a quincyk megtervezéséhez, itt nem is a quincy szál az ami lényeges hanem hogy Bach meg Ichigo milyen kapcsolatban állnak, ehhez meg nincs szükség Németo.-ra.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 15:53:00 írta Morause » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #258 Dátum: 13 ápr 02, 13:41:30 »

Nem tudom minek bonyolítjátok túl, csak elment egy Laibach Juhabach koncertre. Mosolyog

Amúgy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én azért kicsit sajnálom, hogy ez lett Ichigoból. SS arcig tényleg egy tökös srác volt, szinte mindent a saját erejéből vitt végbe, aztán szépen lassan kiderült, hogy ő is csak a szülei miatt ilyen erős. Sőt, talán erre pont ő a legjobb példa. Ilyen téren sajnálom, hogy pl Sado nagyon hamar lemaradt erőszintileg a többiektől, neki "szimplán" fullbringje van, és talán ő jutott a legmesszebb annak fejlesztésében. Plusz negatívum, hogy őt is ugyanúgy lehetne még bőven fejleszteni, még mindig csak a 2 keze ment át hollowba, nagyon szívesen megnéznék egy fullfullbring alakot tőle mangában is, nem csak fanarton (thyű de rosszul hangzott,,,).
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 02, 19:30:45 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #259 Dátum: 13 ápr 03, 09:50:31 »

http://www.mangapanda.com/bleach/532 kacsint Mosolyog
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #260 Dátum: 13 ápr 03, 10:20:20 »

Masaki egyre szimpatikusabb. Mosolyog Jó fejezet volt. Aizen is megmutatta egyik ritka arcát: Meglepődött(?). Utána az a kissé pszicho pofa se semmi. Már Unohana is átvette egyszer ezt az arckifejezést, Kubo tud valamit. ikszdé
Az elemzést az okosabbakra hagyom, nekem úgyis mindig minden résznél az a reakcióm, hogy tetszett. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 10:23:23 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #261 Dátum: 13 ápr 03, 10:23:55 »

Nekem csak egy kérdésem van, őt miért harapta meg az előzőket miért nem?Nevet Egyszerűen nem értem. Az rendben, hogy közel engedte magához, de miért nem csapott oda neki egy Cerot vagy próbálta meg levágni még ha elsőre ki is tért előle. Oké kell a hollow erő Ichigonak, de akkor is na...
Amúgy Inoue levágatta a haját?:O
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #262 Dátum: 13 ápr 03, 10:25:40 »

A fejezetet olvasva kb az ugrott be, hogy a francnak volt Aizen kíváncsi és nem szúrta hátulról fejbe a kiscsajt.. na de akkor ugye hogy születne meg eperke...  Pojén
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #263 Dátum: 13 ápr 03, 10:26:05 »

Masaki biztos finomnak tűnt. ikszdé Kérlek ne hasonlítsd Orihiméhez, nála Masaki sokkal jobb arc! bow
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #264 Dátum: 13 ápr 03, 10:30:32 »

Hát, szódával elment fejezet volt.

Örülök, hogy ezt a Hollow-t Aizen teremtette, mert alapból nem durrantott nagyot - qvázi Starrk meg Barragan nagyobbat durrantottak.

Masaki ugyan az egyik legősibb és legsablonosabb trükkjét vetette be (magamhoz engedm ahogyan tudom, magamhoz szorítom s bumm a fejbe), viszont így most már meglett magyarázva Ichigo Hollow és Fullbring ereje! Szóval eme szemszögből elfogadható, hogy egy ősi trükkel végzett a Hollow-al. S még mindig jobb így, mintha egy bitang technikával szedte volna le, mert egy ilyen trükköt bárki képes bevetni, még egy mezei harcos is.

Eddig jó ez a mini arc, valóban válaszokat ad Kubo, s ezzel a fejezettel már meg lett magyarázva Ichigo kreténsé... akarom mondani korcsossá... mondom "különlegessége".

Viszont amin meglepődtem, hogy Isshin valami Kido-t akart használni itt:

http://www.mangareader.net/bleach/532/11

Szóval elment.

Nekem csak egy kérdésem van, őt miért harapta meg az előzőket miért nem?Nevet Egyszerűen nem értem. Az rendben, hogy közel engedte magához, de miért nem csapott oda neki egy Cerot vagy próbálta meg levágni még ha elsőre ki is tért előle. Oké kell a hollow erő Ichigonak, de akkor is na...
Amúgy Inoue levágatta a haját?:O

Mely előzőeket? A shinigami-kat? Úgy emlékszem, a Hollow-ok a különleges szellemi erejű embereket akarják elsősorban felfalni, s egy Quincy, mely ráadásul még "tiszta vérű" is, azért íncsiklandóbb, mint néhány mezei shinigami ami még csak nem is kapitány.

Nem, úgy emlékszem Inoue pont, hogy megnövesztette. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #265 Dátum: 13 ápr 03, 10:34:59 »

Az rendben, de miútán megölte ráért volna megenni vagy ínyenc és nem bírta magát türtőztetni?Nevet Na mindegy nekem akkor is nevetségesen jött le, hogy egy ellent akit még csak nem is ismerek egyből nyakon marok közben ezernyi támadási felületet hagyva magamon. Remeélem majd Aizen meg is jegyzi, hogy az eredmény annyira nem is meglepő végtére is csak egy ösztön lény volt. Bár nekem az ösztönöm se hagyná, hogy támadási felületet kreáljak magamon na mindegy. Legyen így.
Masakira ránézek meg inkább Inoue annyának tűnik mint Ichi-niiének:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #266 Dátum: 13 ápr 03, 10:38:50 »

Megéhezett a harc közben. Az a mini kézi íjj tökre tetszett. De vajon ki lesz a maszk mögött? Még múlt héten youtubon olvastam egy olyan ötletet, miszerint Urahara, ami elsőre baromságnak tűnik, de másodszorra már nem annyira, csak felvet pár kérdést. Ekkor még Aizen kereste Urahara hógolyóját, miértelme lenne lidércé változtatni ha még nincs meg a gömb. Meg Urahara elég pró, nemhinném hogy képesek lettek volna őt csapdába csalni. Kéz levágásról kuukaku ugrott be, de neki a másik karja hiányzik.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #267 Dátum: 13 ápr 03, 10:58:00 »

Eszter4 nem csak te vagy így, nekem is tetszett. Mosolyog
Szerintem sokkal jobb, hogy így alakult ez az egész. Mármint, hogy Masaki lényegében "csapdába csalta" ezt a valamit, nem pedig jött, látott és győzött valami pusztító technikával. Nevet Számomra az röhejes lett volna. (vagy inkább röhejesebb Nyelvesít)
Szerintem is kicsit Orihimés, csak ő mérföldekkel határozottabb. >.< Meg nem egy tejcsarnok. ikszdé
Urahara lelécelt, így nem hinném, hogy  ő lenne. Mondjuk tippem sincs, hogy ki lehet a maszk alatt. ^^ Remélem meg fogunk lepődni, ha egyáltalán mutatja majd Kubo...
Azon kezdtem el gondolkodni, hogy láttunk-e már olyat, hogy egy hollow megesz egy nagyobb lélekenergiával rendelkező személyt, de csak olyan ugrott be, hogy hollow hollowot eszik. Bár akkor se ölte meg az áldozatát, hanem még élve esett neki. Így nézve nem is annyira meglepő, hogy az igenis élő Masakit próbálta megenni, nem pedig előtte megöli, aztán eszi meg. Mosolyog Mint már valaki mondta, ezek ösztönlények, így nem igazán a józan eszükre hallgatnak (ha van nekik olyan).
Aizen arca pedig valami fantasztikusan meg lett rajzolva. Hogy' felcsillantak már a szemei. Nevet Élvezet volt nézni azt az arckifejezést. :3
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 10:59:06 írta akym17 » Naplózva

samy9200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #268 Dátum: 13 ápr 03, 11:08:41 »

Nekem először Kukaku Shiba ugrott be a hiányzó kéz miatt, de aztán láttam hogy a hollow-nak a másik kezét vágták le.. Szóval kíváncsian várom hogy ki lesz az  Nevet
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #269 Dátum: 13 ápr 03, 11:20:50 »

Na mindegy nekem akkor is nevetségesen jött le, hogy egy ellent akit még csak nem is ismerek egyből nyakon marok közben ezernyi támadási felületet hagyva magamon.

Masakira ránézek meg inkább Inoue annyának tűnik mint Ichi-niiének:D

Láttunk már ennél nagyobb fail-ebb s nevetségesebb dolgokat már mind a Bleach-ben, mind a maradék "neverending shonen fight" mangákban, de az nagyon off s túl hosszú lenne.

Amúgy ja, hasonlítanak, de a régebbi flash back-ekben már minimum 20-30 között volt, itt meg alig van 15-18.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!