24 máj 21, 20:57:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004631 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #195 Dátum: 13 márc 27, 18:04:00 »

Gino

Igazad van, nekem felse tűnt. Akkor maga a lidérc valójában csak egy ilyen daganatszerüség. Zangetsu is egy ehezhasonlót tépett ki Ichigo belső világában mikor a végső támadást akarta megtanulni. Lehet kilehetne operálni Ichigoból a lidércet Nevet bár nálla már szerintem teljesen eggyévált a testével. Szerintem Aizen lélekbontójával létrehozott mesterséges lidérclétforma ez, ami képes gazdatesteken élősködni. Szóval valójában ez sem igazi Vastolorde, maximum egy mesterségesen előállított mű példány.

Azt bírnám ha majd kiderülne hogy HM-ben nagyon távol lenne valami várszerüség és ott élne egy csapat igazi természetes vastolorde, vagy ami mégjobb, hogy magán HM holdján.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #196 Dátum: 13 márc 27, 18:06:45 »

Azért az hozzátenném, hogy Ichigo Zangetsuja nem igazán tűz típusú kard. Ha választanom kellene akkor inkább jellemző rá a villám jelző, mivel a Getsuga Tenshou egyfajta villám. Olyan mint a hollowok zeroja amelyet Rukiáék Lidérc villámként aposztrofálnak. Ulquiora pedig azt mondta, hogy ez a támadás típus szinte megegyezik az ő zerojával. Így inkább villámként lehetne rá gondolni. Másrészt azért mert Isshin Engetsuja tűz alapú, attól még nem lesznek puszipajtások Zanka no Tachival. Mások is rendelkeznek tűz alapú zanpakutoval és mégsem gondoljuk azt, hogy közük lenne egymáshoz. Már csak azért sem mert éppen nemrégen voltak azok a részek amelyek az Asauchikat magyarázta. Ennek a lidércnek valószínűleg Masakihoz lesz kapcsolata és ezt valamiképpen Ichigo örökölte mind kinézetben, mind erőben mint lidércet.

Yama kardja jelenleg csak egy darab acél, semmi több. Ichigo Zangetsuja is csak egy darab acél jelenleg, így gondolom bármikor összekovácsolható a kettő. Az viszont más kérdés, hogy amikor visszatérnek az összekovácsolt kardba akkor mi történhet? Egyáltalán hogyan történik két zampakuto összekovácsolása hiszen itt két asauchinak kellene helyet szorítani. Kicsit olyan lenne mint az OP-ben valaki két gyümölcsöt fogyasztana el.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #197 Dátum: 13 márc 27, 18:23:35 »

Azt bírnám ha majd kiderülne hogy HM-ben nagyon távol lenne valami várszerüség és ott élne egy csapat igazi természetes vastolorde, vagy ami mégjobb, hogy magán HM holdján.

Tény, hogy itt értelmesebb keretek között lehetne megoldani, de ez a Soul Eater után már nagyon nem lenne jó szerintem. De az, hogy valahol tényleges vastolordék létezzenek, na az tetszene. Bár most legjobban az foglalkoztat, hogy Ryuuken, hogy harcolhat úgy igaziból, nem zsebre tett kézzel,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #198 Dátum: 13 márc 27, 18:29:26 »

nem hiszem hogy ha össze lenne kovácsolva a két kard akkor Ryuujin Jakka-ból bármi is megmaradna mert eddig úgy tűnik hogy az Asauchi a mindenkori forgatójához fog idomulni , lásd pl. hogy lett zanpakutoja Zarakinak is
de abban példáúl lehetne valami hogy Ichigoban van Yama reiatsu-ból is és azt fel tudná ismerni az Asauchi
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #199 Dátum: 13 márc 27, 18:32:13 »

Biztos hogy valamilyen elrejtett lehetnek VL-ok HM-ben. Az is olyan, mint a quincyk helye.

Hát a gumó szerintem egy része tartalmazhat igazi VL mintát, a többit meg Aizen csinálta. De hogy került oda gyorsan az? Tán több is van? Akkor azokkal mi lett, hisz már ez is nem gyenge?

Jama kardja most tényleg semmit nem ér, de Ichigóé még megvan, és shikait még mindig képes használni.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #200 Dátum: 13 márc 27, 18:34:13 »

Ha a bankai eltört akkor abban az esetben még a shikait se tudja használni...
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #201 Dátum: 13 márc 27, 18:36:34 »

Jogos, Zabimaru esetét vettem figyelembe meg Ikkakuét, mert neki is eltört a Bankaia, mégis simán tudja használni a shikait.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #202 Dátum: 13 márc 27, 18:40:00 »

Eltört bankai után is képesek shikait és bankait is használni, csak sokkal gyengépp lesz a bankaiuk. A shikai gyengüléséről nem volt szó ha jól emlékszem.

---

A getsuga szerintem olyan mintha fekete tűz lenne. Másoknál azért nem mondjuk hogy közük lenne egymáshoz, mert csak 1 dolog közös bennük, hogy pl jég-jég alapu és enyi. De Engetsu tűztámadása nagyon hasonló Jama támadásaihoz, Ichigo bankaijáról nemm is beszélve ami tök ugyan az, a nevüket leszámítva, meg hogy Jamáé tiszta tűz és 800 technikát ismer, Ichigoé pedig ilyen hollowal kevert tűzféleség és csak 1 technikát ismer. Ichigo lelke elég "tüzes" mindíg hevesen reagál, szerintem ha nem lett volna a lidérc, akkor most egy tűz kardja lenne. Az is fura hogy Isshin ez a lidérc harc után az Aizen elleni csatában sem ezt a tűz támadást használta hanem a getsugát. "Lidércel szennyezett tűz".

Ichigo kardja szerintem elég hasonló jamáéhoz, csak már rögtön az elején lidércel keveredett, így már az elejétől fogva kicsit másfelé fejlődött. Összes erő egy kiskardba zárása, csak Jama kitudtarendesen tanulni és fejleszteni a lángokat, így izzó bankaija lett. Ichigo meg elég tanulatlan, de neki is nagy erő sűrűsödik a kardjában, pl a végső alakjában feketén lángolt a teste és a kardja, pont mint Jama bankaiban. Ichigo ilyen fekete "lidérc tűz" irányba fejlődött.

Ha Isshin is nyomna egy olyan bankait mint Ichigoé, vagy Jamáé, akkor szerintem elég sanszos hogy távoli rokonságban állhatnak. Több mint 2 ezer évalatt biztos kufircolt párat. Mi van ha az egész shiba klán tőle származik. Ha megnézzük igazából a többiek is mind tűzzel szórakoznak, a tűzijátékok, meg az a nagy ágyú is.

Nem értek a japán szímbólumokhoz, de szerintem a hasán az a jel tűzzel lehet kapcsolatos:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090510152748/bleach/es/images/1/18/Presentación_de_Kukaku.jpg

Jama faliképén is ha megnézitek a lángokat, ugyan ilyen spirálos:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/3
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #203 Dátum: 13 márc 27, 19:16:01 »

Jama faliképén is ha megnézitek a lángokat, ugyan ilyen spirálos:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/3
Az a fali kép konkrétan Jamát ábrázolja, mikor még csak a 13 erővitéz járt kelt az utcákon, még az iskolai korszak előtt. Következő oldalt Shunsui kérdi, hogy mi van ha visszatér az a szörnyeteg, azutáni oldalon meg mondja hogy nem fog. De szerintem felesleges dolgokba mentek bele ezzel a ruuyin jakka-engetsu vonalba. Szerintem csak Kubo akar trollkodni ezzel az egésszel.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #204 Dátum: 13 márc 27, 20:07:21 »

Pontosan Isshin-nek simán tűz alapú zanpaktouja anélkül is hogy bármilyen kapcsolatba lenne yamával.

Bankaihoz visszatérve:Az igaz hogy ha eltörik használhatja,ha maga kényszeríti vissza abba az állapotba,csak hogy miután Ichigonak eltört a 0ikos nem adta vissza neki.
Tehát most alaposan meg kell szenvednie hogy akár a shikai-t előhozza.Főleg hogy előtte egyensúlyt kell teremtenie a meglévő erői között és majd csak utána próbálkozhat az előhívással,kiépítéssel.

Ettől a fekete Hollowtól származó Getsuga eredet jó ötlet,főleg hogy elég sok utalás is van rá régebbről.
Amúgy is a belső hollowjától nézte a Bankai Getsugat,és túlzottan támaszkodott erre.
Majd a rendbe tétel és rendes megismerés után felbukkanhat a többi (alap,bónusz)képesség +ba.
Hiszen még elég kiforratlan és bőven van hova fejlődnie a Bankaijának amit még Yama is megemlített.

Good Luck Ichigo(vagy én) Nevet

Ui:fejezet nem rossz,de inkább Anime lesz majd jó. kacsint
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #205 Dátum: 13 márc 27, 20:08:36 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/161/6
itt Ichigo elmondja hogy micsoda is a Getsuga Tensho , nem kell semmi tűzzel kapcsolatos dolgot beleképzelni
Naplózva

Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #206 Dátum: 13 márc 27, 20:24:43 »

Nem hiszem, hogy távoli rokonságban lenne az ex-főkapitány és a shiba klán mivel akkor igen igen hatalmas lenne a többi klánhoz képest a shibák befolyása a családi reitsu génekről nem is beszélve. Amúgy mi a negyedik fő nemesi ház?

 Byakuja klánja (osztagvezetés+ krónikási feladatok), Shihouin (második osztag+ titkos mozgó alakulat), Shiba klán (szórakoztató ipar+ plusz még van valami biztos), Kik lehetnek a negyedik klán és mit csinálhatnak.

 A negyedik klánnak lehet hogy a kidú alakulathoz van köze (bár úgy gondolom, hogy tessai nem csak megfelelő klántag hiányban vezette (ezt azért gyanítom, mert erről az osztagról tudunk a legkevesebbet de elég befolyás alakulatnak tűnik a vezetője hiszen kapitányi vagy kicsit kissebb befolyással birt tessai a tisztségben)

A mostani manga rész szerintem jó volt. Ez miatt egyre szimpatikusabb kezd lenni Orihimében lévő lehetőségek (jellem és beszédstílus fejlődés)
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #207 Dátum: 13 márc 27, 20:29:13 »

Masakival nincs semmi bajom. Eléggé látszik hogy anyjára is ütött Ichigo, mármint az eddigiek alapján.
Lehet Tessai is az egyik nemes házba tartozik, hisz kettőről tudunk csak a 4-ből (Shiba már nem).
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #208 Dátum: 13 márc 27, 21:00:27 »

Én úgy tudom, hogy a negyedik nemesi család az az Oomaeda... hát nem túl előkelő.  smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #209 Dátum: 13 márc 27, 21:05:21 »

A Shiba családdal van 5 de ők már nincsenek benne. Tehát van a Kuchiki, Shihoin, tán Oomaeda (bár sokat nem tudni róla, csak annyit hogy nemes, de vannak más nemesi családok is, ezért hiszem hogy csak lehet), és még egy negyedik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!