24 máj 21, 14:34:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004506 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #135 Dátum: 13 márc 14, 07:04:29 »

Masaki kicsit tényleg Orihimére emlékeztet, de lehet, hogy csak Ryuken anyja miatt viselkedett így, mert zavarban volt Hiszen ő fogadta be és ezért jobb, ha a kedvében jár. Nem mintha elküldené, ha valami rosszatt tenne, vagy nem megfelelően fejlődne. De amint kikerült a képből, szinte azonnal megváltozott a viselkedése. Orihimétől még csak hasonló arcot sem láttam soha.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/530/12

Ha ez tényleg egy Vasto Lorde, (amire elég nagy az esély) akkor elvileg van értelmes tudata és beszéd képessége. Ha esetleg még Aizent is szolgálja, vagy ő irányítja, akkor ő egy Espada. Nevet Zommari mondta, hogy Aaronieo volt a régi Espada utolsó tagja, szóval lehet, hogy ez a Vasto Lorde még az előző generációt képiseli. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #136 Dátum: 13 márc 14, 08:30:15 »

Nem hiszem hogy espada lenne. Akkor már arrancar lenne, de lehet az is, hogy már kiengedte a kardját.
Biztos van valami köze Aizennek a hollowval, de szerintem csak próbálta, és nem sikerült neki uralma alá vonni.

Akkor már érthető is miért utálja az esőt Zangetsu. Mindig akkor jelent meg (tán sokkal erősebb ha esik). Az biztos hogy a hollowtól lett olyan Zangetsu. A mostani bankaia is olyan Ichigónak, mint amilyen a vasto lorde kezei. Sőt lehet hogy olyan a vasto lorde mint Zangetsu (mármint az értelmes része), és mikor a hollow egy része Ichigóban volt, a shinigami erő miatt, a személyisége ketté vált és így lett Zangetsu, és Ogichi mint az ösztöne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #137 Dátum: 13 márc 14, 10:38:51 »

A maszk eléggé hasonlít Ichigo maszkjára bár a színezést nemigazán látni főleg fekete-fehérben. Tényleg érdekes lenne ha valami módon kapcsolódna Ichigo hollowjához, de szerintem nem fog. Ha azt nézzük akkor ez a hollow most teljes formában van jelen, hiszen a fegyverei és a maszkja is megvan. Az pedig szinte biztos, hogy ezzel fog meggyűlni Isshin hócipője.

Masaki viselkedése amúgy tényleg hasonlít Orihimére. Vidámságot tetet de valójában komolyan depizik. Ezek voltak Orihime jeleneteinél is a történet elején. Szóval a szülei meghaltak és az Ichida család fogadta be, hogy Ryuken párja legyen a tiszta quincy vér megőrzése érdekében. Viszont az is látszik, hogy nemigazán akarja egyikük sem ezt a dolgot. Ryuken talán még szereti is Masakit de hajlandó lenne lemondani róla. Gondolom, hogy ő valójában mást akar és végül ez is fog bekövetkezni.

Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #138 Dátum: 13 márc 14, 13:24:23 »

Ez az eső egy érdekes dolog szerintem és nem érdemes elsiklani felette.
Tényleg rengetegszer előfordult, hogy az eső rossz előjelként jelent meg (ha jól emlékszem Masaki halálakor és Ulquiorra lélekenergiájától is "esett" az eső vagy a reiatsu.), ami vagy véletlen, amit erősen kétlek, vagy Kubo egyik utalása.
Amúgy jó rész volt és Masaki nem hasonlít vészesen Orihimére. Legalábbis engem nem idegesít annyira, sőt. Az a vigyor, amit már előttem linkeltek sokkal Ichigosabb.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #139 Dátum: 13 márc 14, 15:04:25 »

Remélem hogy mostmár akkor választ kapunk arra hogy Ichinek honan van lidérc ereje mert az hogy Urahara amikor fellesztette a Shinigami erejét és megjelent a maszk az szerintem csak annak volt tudhato hogy a Hollow és halálisten ereje szorosan összefügg ugyebár és egyidőben ébredt fel a 2.De hogy miként került bele a lidérc azt eddig nem mondta el Kubo.Valoszinüleg Isshin meg a VL elleni harcban veszitette el az erejét.Ami engem érdekel még az hogy Masaki miként lett egyszerü ember mert  Grand Fisher(ha jol emlékszem igy hivták) nem hiszem hogy elintézte volna ha megvan neki a Qunci ereje.Talán ő is VL elleni harcban habár akkor nem hiszem hogy csak ugy oda tudott volna rohanni Isshinhez.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #140 Dátum: 13 márc 14, 15:29:58 »

az hogy Ichigo-nak lett Hollow ereje az egy "természetes " folyamat végkifejlete vot mert a léleklánca felfalta önmagát
de ez le is van írva a mangában
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/061/14
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #141 Dátum: 13 márc 14, 15:44:59 »

Erre én rá is tudok kontrázni.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/063/3
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #142 Dátum: 13 márc 14, 15:49:14 »

Az eső dolog tényleg érdekes lehet, ha pl nagy reiatsu hatására esik az eső akkor mikor Aizen végisétált Karakurán  le kellett volna szakdjon az ég, de ez nem történt meg szóval nem amitt esik szerintem. Abban igazad van hogy az eső mindig baljós jel.
Amúgy ezen az oldalon: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/530/18 a legfelső képen jól kettészelte szegény shinigami fejét.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #143 Dátum: 13 márc 14, 16:37:37 »

Masaki arca Matsumoto arcára is hasonlít némeik képen.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #144 Dátum: 13 márc 14, 18:36:17 »

Ichigo lelkèben az eső általában a kétségbeesést jelentette,ha pedig nagyon megingott,tele volt a világa vízzel(pl mugetsu edzésekor,ugye eléggé összecsinálta magát Aizentől,meg a Hollowja is akkoriban tört ki),Ogichi meg mindig  akkor jött elő,mikor Ichi nem volt a helyzetek magaslatán,és most hogy ez a szörny megjelent,megint csak esik az eső...talán Ichigo lelkében az eső/víz ettől a Hollowtól származhatott,mikor nagy volt a "részesedése" Ichigo erejéből,ezért sem szerette Zangetsu az esőt.
Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #145 Dátum: 13 márc 14, 19:08:27 »

Amúgy szegény Eperkét miért cseszteti mindenki, hogy milyen genetikai hulladék?

1.Az anyja Quincy az apja Shinigami. Akkor mivel Ichigo anyja "ember" akkor ő is embernek születik. Születésekor csak magas a reiatsu ja és szunnyadó Quincy vér van benne.

2.Ichigo találkozása Rukiával, Rukia leszúrja Shinigamivá válik. Mivel születésétől kezdve nagy a szellemi ereje erős Shinigami lesz. Megszerzi a shinigami erőt és szunnyadó Quincy vér van benne.

3.Mikor Ichigo elveszti az erejét és próbálja visszaszerezni, elszakad a léleklánc Hollowá változik, de még sikerül visszaszerezni a Shinigami erejét. (Most szert tesz a Hollow erőre, visszaszerzi a Shniigami erejét és továbbra is és szunnyadó Quincy vér van benne)
Az olyan Shinigamik akik Hollow erővel is rendelkeznek azok a Wizardok.

4.A fullbringerek is sima emberek csak elő tudják hozni a tárgyak lelkét. Erre azért képes mert régebben megszerezte a Hollow erőt és egyben ember is.

Ezekből én azt vonom le, hogy Ichigo csak egy ember aki Quincy vérrel született. Attól, hogy az apja shinigami csak a reiatsu ja volt magas. Csak azután vált Shinigamivá miután találkozott Rukiával. Elvesztette az erejét de miközben visszaszerezte, elbomlott a léleklánca és hollow erőt is kapott. Mikor másodjára elvesztette az erejét csak azért tudott Fullbringer lenni mert, volt Hollow ereje régebben. Ugyan így volt a Shinigami és Holow erővel azért volt Wizard is.
Szóval lényegébe 3 képessége volt(quincy,hollow,shingami). (amiből már csak 2 van meg, a quincy és shinigami) Mert a többi a "halmazok" kapcsolódása(fullbringer, és wizard) .
Naplózva
Ash13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #146 Dátum: 13 márc 14, 19:15:29 »

Amúgy ez Hollow még Ichigo Fullbringer alakjára emlékeztet engem egy kicsit.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/452/11
Naplózva
gyn7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #147 Dátum: 13 márc 14, 19:47:06 »

Isshin nem valószínű hogy használta volna a mugetsut, mivel ha használja akkor elveszti az összes shinigami erejét. De neki még a jelenben is megvan:D
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #148 Dátum: 13 márc 14, 19:56:58 »

Másik meg az ha karakurába lövi el akkor karakura ma nem lenne.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #149 Dátum: 13 márc 14, 20:01:12 »

Elvesztette, csak idővel visszatért neki. Ez valószínűleg Ichigónál is bekövetkezett volna. Valami más miatt vesztette el az erejét Isshin és ezt hamarosan meg is tudjuk.

Amúgy ez Hollow még Ichigo Fullbringer alakjára emlékeztet engem egy kicsit.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/452/11

Lehet összefüggés a kettő között, mivel a fullbringerek is születésük előtt egy hollow támadja meg őket. Tán mivel a reiatsuja shinigami és hollowból állt, ezért a hollow ereje is kimutatkozott valamennyire.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 14, 20:02:15 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!