24 máj 21, 12:00:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004418 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #105 Dátum: 13 márc 13, 17:23:01 »

Én amúgy sem tudtam soha,honnan az a hülye ötlet,hogy Uraharánál éledt fel a Hollowja,mikor egy árva utalást sem kaptunk rá soha.
Ha Isshin meg ez ellen lő el egy végső getsugát az igen csak érthető,emlékezzünk mit művelt 4-eskével anno...már ha ez az a Vasto lorde(?).

Egyébként csak sztem volt borzasztóan brurális,mikor az egyik shinigaminak kettévágta az arcát? ikszdé
Kubo nem aprózza el a brutalitást mostanság,jót tett neki hogy nem megy az anime. : D
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 17:25:55 írta Fed » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #106 Dátum: 13 márc 13, 17:23:32 »

Még a Byakuya harc alatt beszélt ha jól tudom. Szerintem ez amiatt van, mert ő maga hollow, másrészt meg Ichigo fölött próbálta átvenni az irányítást, és ez többször is akkor történt, mikor haldoklott Ichigo. Persze hogy akkor nem áll le dumálni másokkal, hanem ösztönösen támad inkább.

Akkor tényleg nem volt semmi Ichigo születése. Apja shinigami (kapitány szintű), anyja quincy (még nem tudni mennyire erős), és ott van a hollow is (Vasto Lorde). Komolyan mondom, hogy még ebben is Aizen keze van. Túlságosan valószínűtlen, hogy ilyen történne meg véletlenül.

Fed: Azért gondoltuk, hogy az Urahara edzésnél alakult ki, mert majdnem át is változott, sőt akkor jelent meg a maszk is először.
Ott én is néztem egy percig, hogy csakúgy kettévágta a fehér hajút. Nem szöszmötölt az biztos.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 17:26:39 írta zitagirl » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #107 Dátum: 13 márc 13, 17:25:11 »

Főleg hogy mondta hogy  maga a fogantatása is kölönleges és a születése pillanatától kezdve figyelte.
Szofron: Rá kell cáfoljak. Masaki haja világos barna, vagy mogyoró vagy ilyenek.
De semmiképpen sem narancs.
http://i22.photobucket.com/albums/b348/kaia-chan/BLEACH/Masaki/Masaki12.jpg
Fed : Ott és akkor az volt a magyarázat  hogy mivel el lett vágva a lélek lánca,  elkezdett hollowwá alakulni.
Ott akkor az volt neki meg mondva hogyha nem ébreszti fel a shinigami erejét, akkor hollová válik és meg ölik.
NO! de urahara is mondta hogy elsőnek a mellkasán a lyuknak kellett volna meg születnie és utána a maszknak.
Nha már most ichigonál pont elsőnek a maszk született.
Én kinézem azt hogy aizen akart egy tökéletes létformát alkotni, és esetleg majd bele költözni? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 19:07:28 írta Hiei D. Legend » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #108 Dátum: 13 márc 13, 17:32:25 »

http://blackxxdragonx.deviantart.com/art/Bleach-530-Hollow-359277887

Találtam egy színezett képet, szerintem hülyén néz ki ez az össze állítás. De milyen érdekes, nézzétek meg, most hogy kiemelte a testét színnel, úgy néz ki az egész mintha jelenleg is egy másik ember testén élősködne a lidérc. Bár a lába ellent mond ennek, mert nincs ilyen kanyargós lábú ember.

Az is lehet hogy ez valami kísérleti lidérc, ami élősködőként funkcionál. És a gazdatest erejétől függ az ővé is. Eddig is ilyesmikkel kísérletezett Aizen.

Engem csak az zavar ebben a mungetsu el lövős dologban, hogy ha most nekiállna karakura közepén ennek, akkor a város 90%-ának kikéne hallni a támadástól Nevet A másik meg hogy most kajak lefog állni eegy vastolorde szintü ellenféllel harcolni a város közepén? Az elején még Byakuya lélek eneriájától is térdreestek páran, egy vastolordétól meg senkinek semmi baja? Aizen elleni csatában is leszigetelték a kiürített várost mert hogy hú olyan erős lélek energia lesz majd ha pár kapitány meg arrancar egyhelyen harcol.

*Ugyan az a lidérc, kétség nemfér hozzá:
http://browse.deviantart.com/art/Bleach-530-Vasto-Lord-Ichigo-Vs-Vasto-Lord-359273291
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 17:38:54 írta Szofron » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #109 Dátum: 13 márc 13, 17:38:28 »

Azért álljunk meg, sose lett kimodva hogy használta volna a mugetsut.
Ez a lélek energia dolog hát passzolom .
ishininnek tuti nem okoz gondot. majd meg látjuk.
Én msot már azt is beképzelem mekkora troll kubo és az egész történetet végig így tervezte..
Sőt tovább megyek a fontolgatásban.
Sose gondolkoztatok azon  hogy amig karin és yuzu, hasonlit a szüleikre,(barna , és fekete haj) addig ichigo ugye nem .
Mi van ha aizen(mert tuti neki van benne a keze) ishin és masaki sejtjeiből vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, vegyitve ezzel a hollowwal mondjuk így hogy létre hozta ichit?
Oké hogy a két hugának is van lélek energiája.
De nem ugy mint ichinek. ez valami mókolt lény ke lessz itt
 
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 18:00:46 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #110 Dátum: 13 márc 13, 17:39:02 »

Örülök hogy végre megismerhetjük Isshin életét is, nagyon régi adóssága volt ez Kubonak. És igen, ez valszeg egy igazi vasto lord lehet, de remélem ez szerepelni is fog leírva a mangában, tisztázandó a dolgokat (legalábbis lenne végre egy mintapéldány).
Viszont elolvasva a korábbi hozzászólásokat, mintha azt írta volna vki hogy ez a hollow valahogy megszállja majd Isshin-t?
Szerintem itt nem kell ilyen dolgokat várni, mert van egy jóval egyszerűbb magyarázat is : a fullbring

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/433/10

Egyébként Masaki-ról: külsőleg tényleg Orihimés, de viselkedésben más. Mondhatni, Ichigo valszeg inkább az anyai ágra ütött Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 18:14:03 írta rougon » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #111 Dátum: 13 márc 13, 17:39:48 »

A vasto lordék már ember méretűek, és kicsit hasonlíthatnak az emberhez. Vagy legalábbis ezt mondták róluk. Az a baj ezekkel a színezésekkel, hogy mindenki máshogy látja és képzeli el. Addig nem lehetünk biztosak hogy milyen is pontosan, amíg nincs több kép róla vagy netán rendes kép Kubótól.

Tuti nem ott fognak harcolni. Bár ez nem is az a város, de akkor sem hiszem hogy itt lesz a végső harcuk, hanem majd később valahol, a várostól távolabbra.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #112 Dátum: 13 márc 13, 17:39:55 »

Csak nekem rémlik, hogy említették (bár lehet, h csak az animében), hogy egy vasto lorde szintű hollow szinte teljesen emberi külsőt nyer? Ez megmagyarázná, hogy mitől ilyen a teste...
A narancssárga hajra pedig lehet, hogy tényleg a vasto lorde lesz a magyarázat, bár elég nehéz tippelni, hiszen a mangában/animében egyetlen Ichigohoz hasonló vörös(narancs) hajú emberre (másra sem) emlékszem.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #113 Dátum: 13 márc 13, 17:47:43 »

Van 58. kötet borító! Lehet hogy kamu, mert kettőt is találtam.

http://images.wikia.com/bleach/en/images/0/07/Bleach_volume_58.jpg

http://th04.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/344/8/7/bleach_cover_58___die_standing_by_skurasa-d5nlrg5.jpg
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #114 Dátum: 13 márc 13, 17:52:28 »

Azért álljunk meg, sose lett kimodva hogy használta volna a mugetsut.

Egyetértek, vegyük hozzá ezeket :

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/092/12

Ugyan úgy, ahogy Byakuya zárta el Ichigo erejét anno. És ő egy sima karddal, ugyan ezt a Vasto Lorde miért ne tudná ? Csak pontosan kell céloznia.

Mellesleg a lélekenergiától való elájulásokat már én is nagyon hiányolom,,,,



Az első pár fejezettel Unohana halálánál volt látható a színes képnél. De sztem a 2. a végleges.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 17:53:45 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #115 Dátum: 13 márc 13, 18:03:01 »

Mondjátok ezeket a vasto lordékat.hogy szinte emberek.
Kérem ez a  hollow itt mióta hasonlít emberre? az espadák sokkal emberibbek külsőre.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #116 Dátum: 13 márc 13, 18:07:37 »

Vasto lordok mérete megegyezik egy emberével és pont. Ennyit mondott csak Hitsugaya.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #117 Dátum: 13 márc 13, 18:10:08 »

Csak kicsikét emberiek. Az arrancarok meg mind gillian és adjucas volt mielőtt átváltoztak volna. Persze hogy azok emberibbek, mivel shinigami féle erejük van. Tudom hogy csak filler volt, de Hallibel is vasto lorde-ként mutatták és azért kicsit emberi volt. Stark is eléggé emberi volt mielőtt arrancar lett saját erejéből.

Ha nem használta a mugetsut, hanem tán maga Ryuken zárta el, akkor csak tud a technikáról. De ő is megtanulta, nem?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #118 Dátum: 13 márc 13, 18:11:48 »

Valszeg ő jobban ápolta a kapcsolatát a kardjával mint a fia.
Elég sok kapitány shikaiban és bankaiban több technikát ismer.
Ichigoval ellentétben .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #119 Dátum: 13 márc 13, 18:31:18 »

Ezeket a családi kapcsolatokat birom Nevet Kíváncsi leszek Uruyu fejére amikor megtudja  ikszdé Csak a végén ki ne derüljön hogy Chad unokatestvére Eperkének  ikszdé
Isshin nagyon keménybe tolja és szerintem is ápolta a kapcsolatát a kardjával, mert kapitányként ez elvárható lenne. Viszont a Vasto Lordra én is kíváncsi vagyok! Nevet
Ezt a részt egy mondatban úgy lehet összefoglalni hogy Kubo te állat!!!! Nevet Nevet  bow és jövőhéten szünet, szóval most 2 hétig nem fogok aludni, hogy mit hoz ki ebből  Gondolkozik  Gondolkozik Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!