24 máj 21, 20:59:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1004632 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #90 Dátum: 13 márc 13, 12:55:10 »

Az mindet jelenti, itt a magyar fordítás is! http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/528/20
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #91 Dátum: 13 márc 13, 13:29:15 »

Utolsó oldal... Azt hiszem ideillő kifejezés a "Mijajófrancvótez?"

Most már legalább sejtjük Ryuuken és Isshin ismeretségének alapjait.


Amúgy az a mondat azt is jelentheti, "Hogy tudtál teljesen egyedül elbánni azzal?"
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 13:36:47 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #92 Dátum: 13 márc 13, 13:48:38 »

Azt a rohadt! Az utolsó oldal  Pojén  Pojén  Pojén

Az elején egy kis rizsa ami kell majd az animéhez, megtudtuk hogy rokonságban áll az Ishida családdal, és az utolsó oldalon meg BOOMMM!

Ez nem hasonlít az Ichigo hollow-jára hanem ez UGYANaz! Azért beszarnék ha egy jövőbeli csatában egyszer csak feldobna egy ilyen fullos hollow maszkot Isshin Nevet Valószínüleg legyőzik aztán pedig megszállja Isshin testét, és késöbb átöröklődik a lidérc Ichigoba. Mást nem nagyon tudok elképzelni. Ez a maszk vonalról vonalra ugyan az.

És ha valami hasonló lesz, akkor nem kizárt az a verzió sem hogy majd valahogy különfog vállni újra vastolorde haverunk Ichigotol akin jól feltápolta magát  Pojén Talán újra valami ilyen formája lesz majd.

De ezekszerint, ez a lidérc is Aizen műve nem? Talán valami módosított vastolorde, ami képes lesz shinigamik lelkére akaszkodni és azon tápolni magát. Ez így bele is passzolna a sztoriba.

Már megint Aizen... már mindent ő tervelt ki  ikszdé az egész Bleachet.

*Aaaaaaaaa jövőhéten meg szünet.......... Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 13:53:07 írta Szofron » Naplózva
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #93 Dátum: 13 márc 13, 14:46:27 »

Kubo betette az utolso oldalra azt gondolta jövő héten szünet hogy legyen min rágódnotok.xd Lassan nem is ichigóról hanem aizenről szól a bleach.xd talán kubo helyett is ő dolgozik xd
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #94 Dátum: 13 márc 13, 15:00:30 »

Ryuuken újra a mangában !!  Igaz, még elég semmicske szerepre, de nagyon remélem, hogy látjuk ennél még ezerszer fontosabban is. Masaki teljesen Orihime. A Vasto Lorde meg Ichigo lidérce.

Valami olyat tudok elképzelni, hogy Isshin legyengíti de halálos sebet kap, elterül. Masaki jön ott kiteljesedik a végső alakja (,amit itt még nem tud) és legyőzi a VS-t. Megy meggyógyítani Isshint, de a seb gyógyítása közben a vasto beleköltözik Isshinbe, pont mielőtt meggyógyítaná őt Masaki.

*Szerk. Remélem Kubo jól feltápolja magát Németeknél, egy jó fényképező és pár rekesz sör mellett, és így még több őröltséggel tér vissza.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 15:01:43 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #95 Dátum: 13 márc 13, 15:15:47 »

Nekem Ryuken kicsit nyámnyilának tűnik.Lehet csak a lányokkal xd.Idősebb korára határozottabb szigorúbb lesz,lehet valami vadállat uryuu anyja azt gatyába rázza.xd Tényleg tudunk valamit ishida anyjáról?
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #96 Dátum: 13 márc 13, 15:24:54 »

nem vágnám rá kapásból hogy olyan mint Ichigo lidérce , mert csak a maszkja hasonló és sok eltérés is van köztük
Isshin-nek meg bitang erős a reiatsu-ja , de olyan mintha az övé is sötét lenne  Gondolkozik
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #97 Dátum: 13 márc 13, 15:29:36 »

Semmit....najó Bountos arcban volt róla pár pillanatkép, hogy ugyan úgy mosolyog mint Yoshino Sōma (akit Ran'Taoról mintáztak, a kiűzött tudósnőről). Így Uryuu benne édesanyját látta, eléggé olyan volt mintha már halott lenne Uryuu anyja. De mivel az egész filler volt, így semmit nem tudok mondani biztosan.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #98 Dátum: 13 márc 13, 15:41:03 »

Igazad van már rémlik.ja nekem is úgy jött le hogy halott.de hogy mi volt(pl Quincy vagy ember) arról semmi meg hogy hogy halt meg arról se.Sztem már nem is lesz.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #99 Dátum: 13 márc 13, 16:12:50 »

Hát jó volt a fejezet, de az utolsó... na az ütött.
Tuti hogy Vasto Lorde, de nem hiszem hogy Aizennek dolgozna, csupán tán Aizen volt aki megtalálta és próbálta irányítani, de nem sikerült neki, és most elszabadult.
Masakit inkább befogadták, már ha jól értelmezem a szöveget. Az aunt szó megszólításként is mondhatja, de ezt nem mondom biztosra. Masaki remélem nem csak ezt az Orihime oldalát mutatja. Ishida apja milyen volt már régen. Tuti hogy ugyanolyanok lesznek Isshinnel, mint a fiaik.

A Vasto Lordéról meg szerintem az történhetett, hogy először visszaveri Isshin majd Masaki, és kis időre elmegy, majd később újra támad, és akkor így végső tette az lesz hogy egy része egyesül valamelyikükkel, és ezt örökli Ichigo és Urahara edzésénél éled fel benne az a rész. Azóta meg erősödik rendesen. Így persze kicsit Ichigo ereje miatt változott meg kicsit az alakja is.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 16:14:59 írta zitagirl » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #100 Dátum: 13 márc 13, 16:32:48 »

Masakit csak befogadták mert Quincy, uhh, tehát az ő szülei ismeretlenek, jajj Kubo csak azt ne játszd be hogy Masaki Bach egyik leszármazottja... Bach meg Ichigo nagyapja... Már így is kezd kicsit barátok közt lenni az a kusza ki kinek a rokona is valójában szál.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #101 Dátum: 13 márc 13, 16:45:43 »

Azt a rohadt! Az utolsó oldal  Pojén  Pojén  Pojén

Az elején egy kis rizsa ami kell majd az animéhez, megtudtuk hogy rokonságban áll az Ishida családdal, és az utolsó oldalon meg BOOMMM!

Ez nem hasonlít az Ichigo hollow-jára hanem ez UGYANaz! Azért beszarnék ha egy jövőbeli csatában egyszer csak feldobna egy ilyen fullos hollow maszkot Isshin Nevet Valószínüleg legyőzik aztán pedig megszállja Isshin testét, és késöbb átöröklődik a lidérc Ichigoba. Mást nem nagyon tudok elképzelni. Ez a maszk vonalról vonalra ugyan az.

És ha valami hasonló lesz, akkor nem kizárt az a verzió sem hogy majd valahogy különfog vállni újra vastolorde haverunk Ichigotol akin jól feltápolta magát  Pojén Talán újra valami ilyen formája lesz majd.

De ezekszerint, ez a lidérc is Aizen műve nem? Talán valami módosított vastolorde, ami képes lesz shinigamik lelkére akaszkodni és azon tápolni magát. Ez így bele is passzolna a sztoriba.

Már megint Aizen... már mindent ő tervelt ki  ikszdé az egész Bleachet.

*Aaaaaaaaa jövőhéten meg szünet.......... Lehánylak

Mostmár ki lehet jelenteni hogy az ilyen utalások , nem véletlenek.
Ahogy ichigo hasonlít kaienre, és stb .
nyakamat rá hogy itt is tuti valami baromi nagy jelentősége van annak hogy ez így néz ki.
Mondjuk utolsó kép érdekelt volna színesben. Történeten azért, mert kivi lettem volna a " Vasto Lorde " haj színére, mert eggy dolgot boritékolhatunk : kitől örökölte ichi a narancs haját . Mert hogy nem masakitól, nem isshintől.
Jut is eszembe hogy shiba klán jellegzetessége is lehet hogy mindenkinek fekete a haja.
Tehát ilyen alapon kizárhatjuk hogy valami felmenője lett volna, aki esetleg  narancs.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #102 Dátum: 13 márc 13, 16:59:53 »

Tényleg jó lenne látni a színeket. Én reménykedek abban, hogy tán lesz színes kép róla Kubotól valamikor. Tán a köviben lehetne is. Na de ezzel leszögezhetjük, hogy Urahara edzésnél csak föléledt benne a hollow, és nem akkor fejlődött ki benne külön. Akkor már így érthető is miért olyan erős a hollow.

Kíváncsi vagyok, hogy mindig is olyan volt-e a személyisége mint amilyen most Ichigóban. Tud beszélni, és szerintem fog is tán kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 17:07:26 írta zitagirl » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #103 Dátum: 13 márc 13, 17:15:07 »

Szerintem nem tud beszélni. Igazábol sose értettem hogy a belső világban a hollow énje tök normális volt, vagyis értelem jeleit mutattam, addig a külvilágba meg Egy ösztön lényként viselkedett.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #104 Dátum: 13 márc 13, 17:21:05 »

Az anyjától örökölte a narancs hajat:

http://i30.photobucket.com/albums/b348/kaia-chan/BLEACH/Masaki/Masaki12.jpg

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100328085251/bleach/en/images/6/6d/Isshin_talks_to_Masaki_poster.png

De a vastolorde haja is valami világos lesz, talán narancs, de én a voksomat a fehér, enyhén szürkés hajszínre raknám le. Ilyen feéres lidérces test, talán 1-2 vér vörös vagy fekete csík  a maszkon és szürkés fehér haj.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 02, 00:30:39 írta Szofron » Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!