24 máj 12, 16:32:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 5. mozi  (Megtekintve 47864 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #45 Dátum: 12 ápr 27, 12:01:26 »

Hát én is megnéztem a filmet , és sokkal jobbra számítottam. Az eleje például nagyon tetszett ahogy a Raikage beindult , és kb egyetlen ütéssel elérte , hogy új ablakokat keljen a terembe beszerelni Nevet . De a vége az katasztrófa. Egy lyuk van az egész testén , és a gerincének is annyi. Sennin Mode ide vagy oda egy ilyen sérüléssel kb mozgásképtelen lenne  maximum. Erre gyorsabban mozog mint valaha, és még egy Rasen Shurikenre is maradt ereje. Na persze. És ha ez még mindig összejönne , hogy ugrott olyan magasra mint az előző filmben ami teljesen fölösleges volt mert elég lett volna simán nekidobni. Teljesen fölöslegesen eljátszották újra az előző film végét :S:S:S Sőt egyszer még dobás nélkül akart nekimenni  annak a dögnek annak még annyi értelme sem volt. És mért úgy lett beállítva , hogy mindenáron átkel mennie Senninbe hogy leverjék mikor ott volt Killer B. Egy Biju Dama és nem keménykedik az sem ott vagy annyi sem kellett volna hozzá. Az egyetlen pozitívum , hogy a végén Killet B megmentette az egészet , nélküle gagyi lett volna az egész , de vele sem sokkal jobb . És mért csak Konohaiak voltak ott? Könyörgöm mi van a felhő Shinobikkal :S:S:S
Gagyi az egész film úgy ahogy van , egyedül B jó benne meg A az elején.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #46 Dátum: 12 ápr 27, 15:05:08 »

Most nézem és azt veszem észre hogy van zene a Viharsziget c. filmből is!Zene ügyileg egész jó tényleg ez a rész.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #47 Dátum: 12 ápr 27, 18:59:33 »

Nos nem láttam még  ezt a movie-t így nem is kommentálnám ( meg várom a feliratot hozzá), de olvasom a ti kommenteiteket és kicsit csodálkozom rajtatok. Tudtommal az öreg béka aki tanította narutot a természeti erő használatára, mondta is  hogy mivel elsajátította naruto a technikát így képes gyorsabban gyógyulni és hamarabb vissza szerzi az erejét is http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/415/16 ;  és a róka ereje csak rá dob egy lapáttal erre, szóval nem értem miért akadtok fenn olyan apróságon hogy egy lyukkal a melkasán gyorsabb naruto mint  valaha és még rs- re is képes....
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #48 Dátum: 12 ápr 27, 19:15:43 »

Hát én sem tudom, hogy miért akadnak fel ilyen apróságokon, de komolyan... Talán azért, mert messze van a realitástól?
Egyébként én nem láttam még, de a kommentek után még a kedvem is elment. Ettől függetlenül megnézem és majd leírom a saját véleményem is.
Naplózva

xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #49 Dátum: 12 ápr 27, 20:10:44 »

TsunadeHime nekem a kedvemet az ilyenek sose tudták és nem is fogják el venni egy animétől sem, itt csorog a nyáluk várják már tűkön ülve, követelőznek hogy mikor adják már ki végre, és mikor megnézik egymásután háromszor lehordják a sárga földig. Ezeken én csak nevetek egy jót.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #50 Dátum: 12 ápr 27, 20:16:08 »

Időközben megnéztem és a véleményem nagyjából egyezik az előttem szólókkal. A zenék tényleg nagyot dobtak az egészen, az animálás helyenként egész jó. A story gyenge , de ettől eltekintve még az élvezhető kategóriába esett.
Nem mondom, hogy időpazarlás volt megnézni, mert nem volt az, de jobbat vártam.

Nálam 6,5/ 10
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 27, 20:16:56 írta TsunadeHime » Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #51 Dátum: 12 ápr 27, 23:43:09 »

Hm, őszintén szólva nem voltak nagy elvárásaim a filmet illetően.

Mit ne mondjak, nem húzták nagyon az időt, az első 5 perc után Narutot már le is csukták  smirksweat .
És meg kell hagyni, ahhoz képest hogy Vérbörtön a hely neve és a "legbűnösebb shinobikat" zárják be ide, elég könnyen ki lehet jutni a celládból és a börtön területéről  Pojén. Hát nem egy Impel Down az biztos...

Mégis így hogy nem viszonyítottam az eredeti történethez, egész érdekesnek találtam ezt a börtönös helyzetet, a movie 2/3-a szerintem nem volt olyan rossz, való igaz hogy nem volt sok akció benne, de volt egy hangulata.Ryuuzetsu és Bee embere is egész jó mellékszereplők voltak + van Mui, a börtön vezetője és még négy rejtélyes maszkos alak, jó ellenségek lesznek Narutoék számára a végén.
Erre mi van?
Megjelenik Muku/Satori,  Muiról kiderül hogy csak őt akartam megmenteni( holott ő okozta a halálát -_-), a 4 maszkost hirtelen beszívja a bűvös kocka, és kaptunk egy nagy groteszk tollas szörnyet mint végső ellenség, aki mindenkinél erősebb......  Noexpression Hmm... Kiüt
Hát innentől már nem volt valami érdekfeszítő a film, a konohaiak támadnak, Satori kerülgeti őket, Naruto rasen-shurikenes támadása kisértetiesen emlékeztet a 3. filmbélire,a harc végére mindenkinek egy lyuk tátong a hasán stb....
Így, néhány poéntól eltekintve a befejezés siralmasasn rossz lett.


Szerintem volt benne lehetőség, kár hogy a végét így elszúrták. Az előző időutazósnál jobb volt, itt a film első 2/3-a meglepően le tudott kötni.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 28, 10:07:08 írta mateee-kun » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #52 Dátum: 12 ápr 28, 00:23:02 »

Én is hasonlóan vélekedem a filmről. Szintén nem voltak nagy elvárásaim a filmmel szemben ha figyelembe vettek az előző filmek siralmas helyzetét. Azért úgy gondolom, hogy aki szereti az legalább egyszer megnézi. Volt a filmben lehetőség és én is gazt gondolom, hogy az eleje nem volt rossz, sőt kifejezetten tetszett, főleg ha elvonatkoztatunk a sorozattól. Úgy gondolom így is kell tenni mert különben összetörik a szépen felépített alaptörténet. A történet szerintem jó volt és igazán a grafikával sem volt bajom. A zene pedig kifejezetten tetszett. Amit nagyon elrontottak az az utolsó egyharmad a történetben. Szóval a harci részek, szokás szerint megint eltúlzóak voltak. Semmi realitást nem tartalmazott. Összességében az elmegy kategória alján helyezkedik el nálam.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #53 Dátum: 12 ápr 28, 08:30:40 »

Fent van angol felírattal is.
Narutoget-en , online majd valaki biztosan letölti valahogy.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 28, 08:52:44 írta Banzai » Naplózva
wezo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #54 Dátum: 12 ápr 30, 10:28:30 »

Nincs valami infó hogy mikorra várható a magyar felirat? Gondolkozik
Naplózva
Googlefan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #55 Dátum: 12 ápr 30, 16:15:59 »

Hali!

Pont ma jutott nekem is eszembe hogy letöltöm az egyik online angol subos Naruto mozit ami meg is történt.

Az a gond a minőség nem a legjobb de már ez is valami. Még csak FLV formátumban van meg most töltöm ftp re nemsokára letölthető addig kirakom a linket nézzétek mikor lesz elérhető.


.FLV LETÖLTÉS <== A link él tölthető!
.AVI LETÖLTÉS
.MKV LETÖLTÉS

.avi és .mkv is convertálva

ui:a minőség annyira nem rossz kilehet olvasni a feliratot meg látszik a lényeg. a .avi és a .mkv formátumal kicsit várni kell próbálkozom vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 30, 17:29:40 írta Googlefan » Naplózva
uchiha_gaara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13


Oyabun


« Válasz #56 Dátum: 12 máj 01, 00:13:21 »

Lehet lejárt, lehet nem, de....
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=308695
Talán ez segít pár embernek.
 Mosolyog Söröz
Naplózva
Norbi777
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #57 Dátum: 12 máj 04, 17:52:56 »

Anime-Access en kint van angol felirattal 480p-ben. Ingyen lehet regisztrálni(1 MB/s max), most töltöm Nevet
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #58 Dátum: 12 máj 06, 08:50:48 »

Hát nekem az eleje tetszett , a vége olyan erőltetett volt már (ez a Rikodu-sennin végső fegyvere) . Az én szememet is bántotta az , hogy Narutót lazán átszúrták és életben maradt .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #59 Dátum: 12 máj 07, 09:21:36 »

Szót sem érdemel. Úgy ahogy van nagyon gagyi lett. Valóban Killer Bee mentett rajta valamit, de ez az egész egy förtelem volt. Csakis úgy lehetne picit is élvezetes, ha el lehetne vonatkoztatni a sorozattól, de nem lehet.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!