24 máj 16, 01:09:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne csatában extra (A minimum 2 teljes sor kötelező harconként)  (Megtekintve 260613 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1380 Dátum: 16 jan 13, 15:18:55 »

Genjutsu kapcsán: Hát, ha jól emlékszem, akkor az agy küld elektromos jeleket, amivel mozgatjuk a testrészeinket. Mivel a genjutsu az 5 érzékszervre hat, amit az agy irányít, így szerintem mindegy, ha kiborg testrészei vannak, nem tudná mozgatni. És fejtsd már ki légyszives, hogy Genos, hogyan tudna bármit tenni, ha genjutsu alatt van Nevet Mert, hogy szerintem nemhogy a környezetet legyalulni, de jó eséllyel a kisrobotujját se tudná megmozdítani.

Nem....szabad......beismernem..........hogy..........igaza......van.....................HRRRNNNGHHH

És itt most a sima genjutsut értem. Ha beüt a Tsukoyomi, akkor meg pláne annyi.

Ami az evólúciós házat illeti.... hmm. Egy objektumot semmisített meg, nem ellenséggel harcolt. Egyszer sem kezdett így ellenfél ellen.
Legalábbis én nem emlékszem, hogy ezzel ketdett volna bármikor is.

Nem csak egy objektum, hanem egy épület, ami valószínűleg tele volt a doktor klónjaival és egyéb teremtményeivel. Genos meg azzal a céllal pusztította el, hogy az ellenséget egyetlen csapással intézze el. Nem tudta, hogy van egy pincéjük. De a Sea Kinget is így intézte el, csak ott a mögötte lévő civilekre is vigyáznia kellett.

Az Amaterasut illeti: oké, hogy Genosnak nem kunszt elveszíteni 1-2 testrészt. De ha Itachi a fejére céloz, akkor annyi.

Ha már annál tartunk, hogy ki hogyan harcol, akkor Itachi se használta az Amaterasut senki fején. (Kivéve talán Nagato megidézett Cerberusán. Már nem emlékszem, hogy a hátát vagy fejét célozta-e be)
(Félkövérrel ismét kiemelve)
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1381 Dátum: 16 jan 13, 15:41:10 »

Most utánanéztem a lelki üdvöm érdekében, a genjutsu megbuherálja a chakrádat (ami a naruto univerzumba jelen van mindenkiben gondolom) és úgy szünteted meg ha megszakítod az áramlást vagy mi a szösz.

De hogyha egy másik világ szülötte a célpont (akiben semmi chakra) arra hat? ^,^

és B, Genos van olyan gyors mint A, aki simán elkerülte az idézős amateratsut. Vagyis ha ésszel játszik, semmilyen támadás nem fenyegeti.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1382 Dátum: 16 jan 13, 15:58:04 »

De ha nem tudja mi az az Amaterasu, akkor nem tudhatja, hogy ki kell kerülnie a fókusz zónából. Rendben, akkor nem a fejére, hanem mondjuk a mellkasára, az is elég effektív.

És megintcsak elfelejtitek, hogy Itachi a Sharingannal még mindig letudja követni a mozgást. Madarának sikerült lereagálnia a Raikage gyorsaságát. És Itachi is gyorsnak számít szerintem...Naruto mércével.

Yamael

Ebben a topicban ki van kötve, hogy (hogy ne legyen vita és kavarodás): Chakra=Mágia=Kí=Nen, stb..

Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1383 Dátum: 16 jan 14, 14:14:41 »

És megintcsak elfelejtitek, hogy Itachi a Sharingannal még mindig letudja követni a mozgást. Madarának sikerült lereagálnia a Raikage gyorsaságát.

Madara mérföldekkel erősebb és tapasztaltabb, mint Itachi. Inkább ne hasonlítsuk őket össze. Itachi kb olyan szinten van, mint Sasuke volt a Kage találkozó alatt, csak tapasztaltabb, és nagyobb előszeretettel használ genjutsukat. Nekem úgy rémlik, hogy Sasuke nem volt képes követni a Raikage mozgását, de javítsatok ki, ha tévedek.

 És Itachi is gyorsnak számít szerintem...Naruto mércével.

Ahogy Genos is gyorsnak számítana Naruto mércével. Csakhogy Genos még One Punch Man mércével is nagyon gyorsnak számít.

Amúgy azt hiszem rájöttem a problémára. Genos erősebb, gyorsabb, keményebb és nagyobb pusztítóereje van, mint Itachi. CSAKHOGY Itachi egy Genjutsus lebénítás + Amaterasu kombóval véget tudna vetni a harcnak.
Ha van egy tuti módszered, amivel szinte bárkit legyőzhetsz, akkor nem számít, ha az ellenfeled minden téren fölötted áll. Krillin is legyőzhette volna Friezát, ha rájön, hogy egy Taioken+Kienzan kombóval simán kettévághatta volna.

Szerintem ideje, hogy továbbálljunk, és más harcokat is megnézzünk, úgyhogy:

Orochimaru vs Medusa(Soul Eater)
Kylo Ren(Star Wars) vs Zuko(Avatar)
Dio Brando(Jojo's Bizarre Adventure) vs Alucard(Hellsing)
Garou(One Punch Man) vs Alex Mercer(Prototype) (mert csak)
Hisoka(Hunter x Hunter) vs Gambit(Marvel)
Hangsebesség Sonic(OPM) vs Raiden(Metal Gear Rising: Revengence)
Joseph Joestar(Jojo's Bizarre Adventure) vs Johnny Cage(Mortal Kombat)
Armstrong szenátor(Metal Gear Rising) vs Lucci(One Piece)
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1384 Dátum: 16 jan 14, 14:53:17 »

Rendben, zárjuk le, már úgyis kifogytunk az érvekből Nevet

Szívesen hozzászólnék, de vagy csak az egyik oldalt ismerem, vagy egyiket sem Szomorú Neeem
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #1385 Dátum: 16 jan 14, 17:38:31 »

A Genos vs Itachi harcnál én is Genost hoznám ki győztesként.
Itachi genjutsuinak a nagy része szemkontaktust igényelnek, magyarul bele kell néznie Genosnak a sharinganba. A bökkenő csak az, hogy Genos szemei mesterségesek, mindenféle szenzor van beleépítve. Oké, hogy a műszem az agyhoz kapcsolódik, de követve hiszem, hogy a sharingan a "kamerákon" keresztül is hat. Innentől kezdve farkasszemet is nézhetnek órákig egymással, nem lesz belőle genjutsu.

Idézet
Most utánanéztem a lelki üdvöm érdekében, a genjutsu megbuherálja a chakrádat (ami a naruto univerzumba jelen van mindenkiben gondolom) és úgy szünteted meg ha megszakítod az áramlást vagy mi a szösz.

De hogyha egy másik világ szülötte a célpont (akiben semmi chakra) arra hat? ^,^

Ez meg a másik. Az a baj, hogy a OPM univerzumban nem lehet tudni, hogy milyen típusú erőt használnak. (HxH-ben van nen, Narutoéknál chakra, OP-ben haki/ördöggyümi...stb, FT-ben mágia, Dragon ball-ban pedig ott a kí.) Ezért a OPM-nél nem igazán érvényesül a chakra=nen=mágia=kí.

Ezenkívül a sharingan nem minden esetben látja előre a mozgást. Még a Naruto univerzumban is az erősebb taijutsu használók is képesek olyan sebességgel mozogni, hogy sharingannal nehezen lehessen lekövetni. Genos barátunk pedig kib*szott gyors, gyorsabb mint A (raikage) vagy a 7-8 kapus Gai. Amaterasu elől ki lehet térni, ha mégis betalál, akkor pedig Genos megválik attól az adott alkatrészétől, aztán ennyi. A hamvasztó ágyúja szerintem átviszi a Susanoo-t, a yata tükröt viszont már lehet nem. Pusztakezes közelharcban is egyértelműen Genosnál van az előny, ő még csak testileg el sem tud fáradni, nem úgy mint Itachi, akinek a chakráját is be kell osztani, sőt Itachi egy-egy bekapott ütésnél érez fájdalmat is, míg Genos nem. Kunai, shuriken szintén nem használ.

Orochimaru vs Medusa


Orochi nyeri ezt. Okosabb, képzettebb, rengeteg jutsut ismer, tapasztaltabb is. Ráadásul ő a túlélés és a menekülés nagymestere. Mosolyog

Na akkor írok párat:

Hisoka vs Deidara
Aang vs Sasuke (part1-es)
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 17:46:22 írta Krisz7199 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1386 Dátum: 16 jan 14, 18:11:23 »

Kylo Ren(Star Wars) vs Zuko(Avatar)
: Kylo Ren csak egy kezdő  vagy nem láttad még a filmet? Erösnak akar tűnni de nem az. Még egy képzetlen volt rohamoszagosal sem bánt el . Szegény porig égne Nevet  Fénykardal nem védi ki a tüzet .   Szóval ezt Zoku nyerné .

Garou(One Punch Man) vs Alex Mercer(Prototype) (mert csak)
Ezt nem is értem Alex majdnem egy félisten (ezt nem is szánom leírni)


Hangsebesség Sonic(OPM) vs Raiden(Metal Gear Rising: Revengence)
Nevet Két sebesség bajnok. De Sonic csak egy ember még mindig , Raiden meg kiborg . Nem beszélve arról hogy Raiden pengéje eltöri sonic összes fegyverét is.  Így marad a távolság tartás törökkel . De ha mondjuk sima kard van mind a 2 tél jó kis csata lenne. De amúgy Raiden nyerne.

Akkor új :
Raiden(Metal Gear Rising: Revengence) . Vs Genos (OPM) 2 kiborg harca Mosolyog (aki nem tudná Raiden pont kiborgok ellen a legerősebb) De Genos támadása nagyobb viszont .
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1387 Dátum: 16 jan 14, 20:02:26 »

Én már csak összefoglalom az Itachi vs Genos harcot. Ez inkább már csak Krisznek:

Genosnak oké, hogy kameraszeme van, DE! Az agya nem mesterséges tudtommal. A genjutsu az agyra hat és nem a kameraszemére. Ameddig Genos belenéz Itachi szemébe addig Itachi nyer. A genjutsu hatása alatt azt csinál vele amit akar.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1388 Dátum: 16 jan 14, 20:15:54 »

Kylo Ren vs Zuko

Kylo lehet, hogy kezdő, de nem gyenge. Képzetlen rohamosztagossal nem tudott elbánni? Ha jól emlékszem pont, hogy majdnem kinyírta, ha Rey nem lép közbe. És képzetlen rohamosztagos? Ezeket az új rohamosztagosokat újszülöttként veszik el a családjaiktól és edzik őket, amíg fel nem nőnek. Az a közelharcos rohamosztagos, aki Finnel harcolt megmutatta, hogy közelharci fegyver használatára is kiképzik őket. Finnt valószínűleg hosszabb ideje edzették harcra pár évvel, mint Kylot. Arról nem is beszélve, hogy Chewy überbrutál számszeríjával még a harc előtt oldalba lőtték, ami ugyanaz a számszeríj, ami egy lövéssel méterekkel taszítja a rohamosztagosokat a levegőbe, mint egy gránát. Sérülten és vérezve kezdte el a harcot. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy képes volt percekig megfagyasztani egy plazmalövedéket a levegőben. Nem kell a fénykard, hogy kivédje a tüzet, mert az Erő épp elég.

Garou(One Punch Man) vs Alex Mercer(Prototype) (mert csak)
Ezt nem is értem Alex majdnem egy félisten (ezt nem is szánom leírni)

Látom nem olvastad az eredeti One Punch Man webcomicot Nevet

A Sonic vs Raiden-ben viszont teljesen egyetértünk.

Raiden vs Genos

Genos képes fenntartani a lépést Raidennel, keményebb és nagyobb a pusztítóereje. Raiden képzettebb, fizikailag erősebb (könnyűszerrel dobál Metal Geareket) és nem számít milyen kemény Genos, mert a High-Frequency Blade mindenen át vág, ami nem Armstrong szenátor. Hú, ez tényleg egy nehéz kérdés, mert ha Genos megzáporozza az ágyújával, akkor Raiden nem fog sokáig élni, viszont egy jól irányzott vágás és volt Genos, nincs Genos. Bár még akkor is kihozhatja döntetlere, he felrobbantja magát.

Aang vs Part 1 Sasuke

Avatár mód engedélyezve van? Mert, ha igen, akkor neki adom, méghozzá nem is kis fölénnyel. Láttam mit művel le Tűz Ura Ozai ellen. A tüzet jobban irányítja, tavakat képes irányítani, ház méretű köveket mozgat minden gond nélkül és kisebb tornádókat is tud kelteni. Se perc alatt a padlóra küldené Szöcskét.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #1389 Dátum: 16 jan 14, 20:26:55 »

Én már csak összefoglalom az Itachi vs Genos harcot. Ez inkább már csak Krisznek:

Genosnak oké, hogy kameraszeme van, DE! Az agya nem mesterséges tudtommal. A genjutsu az agyra hat és nem a kameraszemére. Ameddig Genos belenéz Itachi szemébe addig Itachi nyer. A genjutsu hatása alatt azt csinál vele amit akar.

A genjutsu a chakrakeringésre hat, az érzékszerveken keresztül és az agyban fejti ki a hatását, magyarul az dolgozza fel az illúziót. Egy probléma van - még mindig - Genosnak nincsen chakrája ami a testében keringene, + a kameraszem az nem igazi "érzékszerv" szerintem.  Ahhoz, hogy Itachi illúziója létrejöjjön előbb az ellenfél chakrakeringését kell uralnia.
Ebben a részben ezt jól el is magyarázzák.
http://indavideo.hu/video/Naruto_Shippuuden_187resz_HD
(06:21-től érdemes nézni)

Ez az ami nem fog összejönni Genos esetében. De rendben én is lezárom, ezt a témát.

Új kérdés:

Létezik-e olyan karakter az anime/manga univerzumban aki képes padlóra küldeni Saitama-t? Mosolyog
Ha netán nincsen, akkor melyik amcsi képregény/film hős tudná lepofozni a kopaszt? Mosolyog


« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 20:29:37 írta Krisz7199 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1390 Dátum: 16 jan 14, 20:44:36 »

Szerintem nincs. Hiszen Saitama lényege hogy mindig erősebb az ellenfelénél ....
De ha mégis keresünk akkor pl Lucy a Lucy filmből.  Végén már isten lett meg állítja az időt , ránézéssel összeestek az emberek.
Ha működik az idö meg állítás a kopaszon akkor meglehet fogni Nevet Csak az baj legyőzni akkor sem tudja szemivel Nevet

Majd nézzek Marvel képregényből ott lehet van pár aki jó lenne ellene )
Naplózva
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1391 Dátum: 16 jan 14, 20:46:56 »

Új kérdés:

Létezik-e olyan karakter az anime/manga univerzumban aki képes padlóra küldeni Saitama-t? Mosolyog
Ha netán nincsen, akkor melyik amcsi képregény/film hős tudná lepofozni a kopaszt? Mosolyog

Anime/Manga
Giorno Giovanna (Jojo's Bizarre Adventure)
Silver Chariot Requiem (Jojo's Bizarre Adventure)
Vanilla Ice (Jojo's Bizarre Adventure)
Super Tengen Toppa Guren Lagann (Guren Lagann)
Pegasus Seiya (Saint Seiya)
Hades (Saint Seiya)
Dark Schneider (Bastard!)


Képregény
Thanos (Marvel)
Darkseid (DC)
The One Above All (Marvel)
Superman (DC)
Martian Manhunter (DC)
Spawn (Image Comics)

Videójáték
Demi-Fiend/Hitoshura (Shin Megami Tensei)
YHVH (Shin Megami Tensei)
Lucifer (Shin Megami Tensei)
Metatron (Shin Megami Tensei)
Aleph (Shin Megami Tensei)
Asura (Asura's Wrath)
Chakravartin (Asura's Wrath)
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 22:48:44 írta Jokerke » Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #1392 Dátum: 16 jan 14, 21:19:39 »

Egyetütökúgyismegdöglesz Saitama-t szerintem sem lehet legyőzni. Nem tudom van-e olyan anime karakter amelyiknek sikerülne. Még Goku sem győzné le, sőt Goku & Vegita sem, bár ők már azért megizzasztanák.

Amcsi karakterek közül viszont szerintem Dr. Manhattan (Watchmen), le tudná győzni. Talán még Superman is. De szerintem egy Hulk-Thor duó is megizzasztaná.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 14, 21:20:47 írta Krisz7199 » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1393 Dátum: 16 jan 14, 22:27:14 »

Szóval, akkor azért mert nem létezik a chakra az OPM világában, ezért már a genjutsuk sem hatnak?  ikszdé ikszdé ikszdé
Na jó, akkor erre már semmit sem tudok mondani.

Én valahogy nem tudmo elképzelni, hogy bárki letudja győzni Saitamát. Még a szivatós képeségekkel rendelkezők sem. Saitama mindekit lever mertcsak, és ez így van jól.

Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #1394 Dátum: 16 jan 14, 23:24:31 »

Én valahogy nem tudmo elképzelni, hogy bárki letudja győzni Saitamát. Még a szivatós képeségekkel rendelkezők sem. Saitama mindekit lever mertcsak, és ez így van jól.


Van egy listám pár kommenttel följebb, ami máshogy gondolja.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!