24 máj 10, 03:36:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 44
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 6. mozi  (Megtekintve 143611 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #30 Dátum: 12 márc 30, 22:46:09 »

Sakura mint Zetsu? xD Neem, nem olyan a mosolya.
Kíváncsi vagyok, hogy melyik elmélet fog beválni (ha egyáltalán ezek jó elméletek). Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #31 Dátum: 12 márc 31, 01:04:42 »

SZerintem Itachi szokott úgy ézni, mint Ino. Kiba csíkjai meg fel sme tüntek, az is, meg a tekintet is jó Kisaménak. :O
Sakura meg simán lehet Nagato.
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #32 Dátum: 12 márc 31, 09:37:26 »

Tudjátok egy ideje el gondolkoztam ezen a másik dimenziós  dolgon, ott említettem hogy esetleg narutot ki ütötték és egy álmot lát éppen.
Tegyük fel csak egy pillanatra hogy ez így is lesz. emléxem találtam egy amv-t anno sasuke vs naruto final fightról( tudom az csak egy fikció volt, egy játékból szedték ki de...) http://www.youtube.com/watch?v=pg1L406V5aQ&feature=related
 Ennek az amv-nek az elejét és a végét simán el tudnám képzelni a movie 6 ban. Persze nem ez lenne naruto és sasuke utolsó harca csak úgy gondolom ha az elejét és a végét külön választjuk a flashbacktől, akkor még lenne is értelme annak az ötletnek hogy narutot ki ütötték és egy álmot lát amiben elképzelni mennyivel másabb lenne az élete ha...
Elég elvetemült ötlet tudom, de jól esett ezen gondolkozni.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #33 Dátum: 12 márc 31, 11:53:09 »

Amúgy lehet,hogy Tobi csinál velük valamit,egy másik dimenzióba repiti őket,vagy vmi...
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #34 Dátum: 12 márc 31, 12:52:10 »

Gai nézése nekem olyan gai-os xDDDD De ha testcseréről van szó, akk mit keres itt kushina és minato? Mosolyog
Szóval vmi ilyesmi lesz, de még nem hiszem, h eltaláltuk a telses igazságot. Mert pl.: ino nézése nekem teljesen nagatos. De shikamarué is, hiába kicsit más, de az akkor is deidara. xD
Úgyhogy az se jó, hogy csak testcsere az akatsukisokkal, mert akk minato és kushina nem jönne ide, de a dimenziós elmélet se teljesen, mert ott meg az akatsukisokkal nincs összeköttetés, de egyértelmű, legalábbis számomra, h néhányuk arca nagyon is az 1ik akatsukist türözi.
De naruto még mindig naruto xDDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 09:55:17 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #35 Dátum: 12 ápr 06, 09:47:35 »

http://www.saiyanisland.com/2012/04/first-trailer-road-to-ninja-naruto-the-movie/ és itt a legelső trailer!Izginek láccccik!
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #36 Dátum: 12 ápr 07, 17:18:41 »

Hát lehet, hogy izgisnek látszik, de sok újat nem tudunk meg belőle. Naruto harcol Tobival, de hogy Minato és Kushina hogy jön a képbe, az nem tiszta. Én eddig is megnéztem a filmeket, szóval ezt sem fogom kihagyni, majd ha felkerül vagy 1,5-2 év múlva a netre. Nevet Ami az elméleteket illeti, hát ötletesek, de nem látok reális esélyt a személyiségcserékre. Az már jobban hangzik, hogy vagy álmodni fog Naruto, vagy Tobi teleportálja őket másik dimenzióba.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #37 Dátum: 12 ápr 13, 16:50:55 »

Nekem a 4. movie-ban az volt a leglehangolóbb, amikor a végén visszakerültek a saját idejükbe, és kiderült, hogy nem emlékeznek semmire az elmúlt órák eseményeiből, pedig Naruto már kezdett rájönni, hogy Minato nagy valószínűleg a faterja. Hát, eléggé lelombozódtam. Szomorú Nem szeretem az ilyen időutazásos löketet kapó filmeket, mert vagy ez lesz -elfelejtik-, vagy nem beszélhetnek, nem csinálhatnak semmit, mert paradoxon jön létre, a téridő kontinuum megszakad és vége lesz a világnak még december 21-e előtt. Mosolyog

De ez a Slyders-ös dolog már sokkal érdekesebbnek hangzik. Nevet Örülök, hogy Kishimoto-nak is van köze ehhez a moviehoz, amihez ő hozzáér, arannyá változik. Szerintem rájött arra, hogy a Kushinás flashbackkek miatt elég sok rajongó cuppant rá a Minashina (Minato×Kushina) történetre, és ki akarja sajtolni kettejük sztorijából a legtöbbet, ezért ők is helyet kaptak a 6. filmben. A jelenlétük legfőbb okát a plakáton ennek tekintem. Mosolyog

A személyiségcserés dologba nehéz belekötni, bár ha ezt a tükrös megoldást nézzük (hogy mindenkinek a szemközti oldalon lévő személlyel cserélődik fel a sajátja), akkor nem igazán értem, Shino mit vigyorog ott Chouji testében, aztán meg Gai képe... hát igen, amit írtak már fentebb is: túlontúl Gai-os. : ) De a háttérben Tobi, meg azok az csíkok, amik akkor jelennek meg, amikor Tobi épp utazik valamelyik világába, tényleg arra enged következtetni, hogy hátára kapja Naruto-t (meg talán az egész bandát), aztán buliznak együtt egy jót. Nevet
Kár, hogy nem tudunk japánul, mert a képen levő írásból talán ki lehetne hámozni némi új infót.

Mindenesetre már most imádom, jó kis múvi lesz ez! : D
Naplózva
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #38 Dátum: 12 ápr 15, 08:57:19 »

Tessék Naruto Shippuuden Movie 6: http://www.youtube.com/watch?v=EAuaERFQmO4&feature=plcp&context=C441c05fVDvjVQa1PpcFOS_XpxVIw8uwQCEPVqoR8mxrw25CgkVH8%3D
(HD minőségű trailer)
Elég rövid, rövid és nem sok minden van benne de sztem tuti hogy hiteles.
Reménykedem benne hogy ebből valami jót hoznak ki, mert az előző moviek nem voltak valami jók :S.

Naplózva
shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #39 Dátum: 12 ápr 15, 09:25:35 »

Hát ha ez hiteles, akkor nagyon örülnék, ha tényleg egy izgalmasabb, jobb moviet hoznanak ki belőle mint az előzőek. Mosolyog
Bár nem tudom, hogy ez mennyire lehet hiteles, hisz nagyon rövid és nézettsége sincs nagyon! :S
Naplózva

<Mesterem: heo>
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #40 Dátum: 12 ápr 15, 09:43:15 »

Kakashi használta a 8 Kaput, lehet hogy még sem az Akatsukisok cserélnek velük lelket? Szomorú
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
itachi5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 133


Akatsuki


« Válasz #41 Dátum: 12 ápr 15, 09:52:36 »

Azért nincs nézettsége mert ezt találtam tegnap leszedtem és feltettem a saját videóim közé raktam Nevet.
De szerintem hiteles mert amatőrök így nem hiszem hogy megtudnák csinálni, meg amúgy is ideje volt már egy trailernek, plusz a japának sosem szokták túlzásba vinni a videók hosszát Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #42 Dátum: 12 ápr 15, 10:17:57 »

Nem hiszem hogy meg fog jelenni áprilisnál hamarabb, ugyanis akkor adják ki belőle a DVD-t ha jól tudom. Lesütöttszemek Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #43 Dátum: 12 ápr 16, 06:03:59 »

Kakashi használta a 8 Kaput, lehet hogy még sem az Akatsukisok cserélnek velük lelket? Szomorú

Ne felejtsd el hogy kakashi a"másoló ninja" és korábban már használta az első kaput is..........
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #44 Dátum: 12 ápr 16, 06:32:20 »

De viszont ha helyet cserélt Kakashi egy Akással akkor az Akás honnan tudná hogy Kaka tudja hogy kell?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 44
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!