24 máj 21, 00:28:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit csinálnál, hogyha bekerülnél az egyik anime világába?  (Megtekintve 49769 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #90 Dátum: 09 márc 25, 18:23:51 »

ujujujuj ha pl beszabadulnék az Inuyashába vagy az Ouran High Schoolba...olyan orgiát rendeznék ikszdé
Na jo nem ellennék ott a többiekkel <3
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #91 Dátum: 09 márc 27, 21:10:57 »

Hogy mibe? Ouran High School? Az milyen ?Viszont a Inuyashána énis szivesen beszabadulnék Nevet
Naplózva

Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #92 Dátum: 09 márc 29, 01:13:44 »

Beckbe bemennék szívesen. Énekelnék x'D
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #93 Dátum: 09 márc 29, 11:24:48 »

Ouran High School Host Club...animeeeeeeeee <3 attól hogy nem ismered még van olyan Kúl és igen jó (L) x)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #94 Dátum: 09 márc 30, 17:17:34 »

Hmmm... érdekes kérdés.

Naruto

Meghívatnám magam Narutóval ramenezni ikszdé. Együtt leskelődnék Jiraiyával lányok után. ikszdé Indítanék egy gyorsétteremláncot Konohában. ikszdé

Bleach

Megkóstolnám Orihime kutyulmányait. Nevet
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #95 Dátum: 09 ápr 01, 20:04:49 »

Darker than Black világában szívesen kipróbálnám magam mint Contractor, pl. egy szél erejének irányítása képességgel Mosolyog
Naplózva

Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #96 Dátum: 09 máj 14, 07:31:41 »

Biztosan megpróbálnám Sasukét és Narutót elcsábítani.  Nyelvesít
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #97 Dátum: 09 máj 14, 08:13:05 »

Hát ha komolyan állunk a témához, akkor az elején csak lesnék hogy mi van? Hmm? Utána meg elkezdenék alkalmazkodni... Legalábbis elvben... De mivelhogy esélytelen hogy valamiféle tér-idő jutsuval bekerüljek egy animébe, nem kel ilyen problémákat boncolgatnom.. Gondolkozik
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #98 Dátum: 09 máj 21, 20:10:10 »

Hát...ugye ez csak fantáziálás, szal semmi komoly  Nevet
Sai helyett, magamat szerveztem volna be Naruto és Sakura mellé a 7-es csapatba.
tegyük fel, hogy lenne egy kis ninja erőm, még ha nem is sok, de legalább ismerek rengeteg technikát és tisztában vagyok minden szereplő képességeivel.
Narutonak a legjobb barátjává válnék, segíteném összehozni Hinatával, én meg ráhajtanék Sakurára.
És mielőtt visszakerülök a való világba mindenkitől kérnék autogrammot, meg valami emléket Nevet
És én is együtt rámeneznék Narutoval.
Shikamaruval is rengeteg lógnék és együtt bámulnánk a felhőket.
És minél több jutsut megtanulnék, amennyire telik.

Nem is rossz ilyesmikről flashelni, ha nagyon ráér az ember  Pojén
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Yusei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #99 Dátum: 09 máj 21, 21:46:23 »

Valószínűleg én óriásit röhögnék, mert ha belekerülnék abba az animébe amibe szeretnék, akkor aratnék de mint állat... Minden értelemben...
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #100 Dátum: 09 máj 22, 20:18:05 »

Ha nem írod be, hogy melyikről beszélsz, csak ezt, akkor nem sok értelme van a hsz-nek.

Naruto mellett amibe még nagyon szívesen mennék az a Shaman-king, de oda úgy, hogy én is egy sámánként születtem volna és akkor együtt kalandozok a versenyben a többi sámánnal.
Yoh-kunék bandájába tuti belekerülnék és valszeg egy tollas vagy pingpongütő lenne a médiumom Nevet
Haoval is spanoltam volna, de végül persze ellene harcolnék a többiekkel együtt. Annát igyekezném elkerülni, a többieket pedig megnyerni magamnak, Rennel nehéz "lesz" összebarátkozni, többiek sima ügy  Pontosan
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #101 Dátum: 09 máj 22, 20:46:22 »

Hát régen a nagy Shamanking fanságom alatt számtalanszor elképzeltem h milyenlenne ha bekerülnék énis az SK-ba.
és akkor úgy éreztem h a saját apámat vinném védőszellemnek mert azelőtt kb 1 évvel halt+ és hiányzott. Szomorú
és h mitcsináltam volna ott? valszeg ugyanazt mint akármilyen animébe, legyílkolnám azokat a karaktereket akikre pikkelek...   Ördögi smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
paulie093
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #102 Dátum: 09 máj 22, 20:50:14 »

Ha Rockman.EXE Axess-ben lennék...  Hümm-hümm ikszdé Ömm... a kis Mettoolokat (a csákányos, sárga sisakos vírusokat) simogatnám meg ölelgetném  Nevet Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #103 Dátum: 09 jún 07, 00:04:28 »

Én most legszivesebben kinyírnám Danzou-t...
de nem a doujutsummal, chakrát én rá nem pazarlok, inkább szereznék vmi hatalmas robotot, (mondjuk 1 lépegető +tszi, Zoll-sama biztos szivesen kölcsönad 1et  Gondolkozik ) és eltaposom mint 1csótányt... mivel az is  Ördögi
Márcsak azt nemértem h mérvanaz h minden karaktert kiakarok nyírni, akinek 1 kicsitse bírom a fejét.  smirksweat
Ennyire vérengző lennék?  Gondolkozik v csak rég látott pszichológus  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hebi_Leader
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



WWW
« Válasz #104 Dátum: 09 jún 07, 16:09:02 »

én ellopnám kakashi saringanját amikor alszik:D levennám a maszkot róla lefényképezném és a másik szemembe madara sharinganját tenném be úgy hogy valahogy berúgatom és kiveszem a szemét...!:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!