24 máj 03, 11:06:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 363051 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Dátum: 09 nov 26, 22:08:25 »

Azért nyitottam a topikot, h az anime részeket itt lehessen megtárgyalni, igy aki nem olvassa a mangát, az nem fog szembesülni a "poénokkal" Nevet
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #1 Dátum: 09 nov 26, 22:27:35 »

Nah hát megnézzük h. életben marad-e a topic. Egyébként én inkább azt javasoltam volna h. küldjünk egy PÜt a  problémáról.... Nevet

Egyébként most h. kigyönyörködtem magam Ukitake szereplésén, azért kiváncsi vagyok mi van szegény áruló Byakuyával...Muramusa a galandféreg kicsit faképnél hagyta... S Bya nem jött rá az árulásra mivel akkor leállította volna Ichigot... Szóval Byakuya tuti kulcsember elsz ebben az egészben no és persze Hitsugaya remélem lefagyassza a galadférget.... Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 26, 22:28:17 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2 Dátum: 09 nov 27, 12:50:40 »

A topikot meghagyom, és mostantól csak itt lehet megbeszélni az anime történéseit! Ha vakaki mégis spoilert ír, akkor az törlésre kerül! Moderátor
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #3 Dátum: 09 nov 27, 14:46:42 »

Vettük Gabesz Nevet

Érdekes h Byakuya csak hipp hopp eltünt, ebben a részben benne se volt Szomorú Őt nem elküldte a földre Muramasa?
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4 Dátum: 09 nov 27, 19:14:18 »

Nem tom hová küldte vagy hová nem de arra nagyon kiváncsi vagyok milyen képet fog vágni amikor rájön h. egy galadféreggel szövetkezett és h. a Zanpakutokkal együtt úgy átverték....Most aztán tényleg meg lett sértve  abüszkesége szegény Byának....De úgy amúgy remélem ez nem így van és vmiben sántikált egész idő alatt és majd ő lesza  kulcs figura ez valószínűbb mert különben hogyan bocsátana meg nekia a Gotei 13....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Hiei
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 09 nov 27, 19:26:37 »

Mennyi van még a fillerekből? Én nem nézem őket:D. Annyira bűn rosszak,hogy az már fájdalmas.

Uli vs Ichi-nee az kell a népnek meg az adó csökkentés!
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6 Dátum: 09 nov 27, 19:34:36 »

Pedig ezek nagyon jó részek szerintem. De nincs már sok filler, leaglábbis szerintem, max 5-6.
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #7 Dátum: 09 nov 27, 20:51:41 »

Szerintem is max. december közepéig tart bár az is igaz h. most vett új fordulatot az egész...
Én nagyon szeretema a fillereket mert UKITAKE taicho végre harcoltXD bow
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #8 Dátum: 09 nov 27, 21:16:25 »

Igen, ez jó minőségű filler.

Byaku eltűnt, de valószínűleg hamarosan előkerül. Azt azért megnézem, mire mennek Ryuujin Jakka ellen, mert a 2 duplakardnak elég gyorsan véget vetett.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #9 Dátum: 09 nov 28, 14:09:18 »

Nekem is határozottan bejönnek a Bleach fillerek, például Bauntokat is bírtam.

Amúgy, Ukitake kardjait nem igzai duplakardok, ennyi erővel Kenpachi harmadik tisztjének (nem ugrik be a neve) bankai egy tripla-kard... Pojén
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #10 Dátum: 09 nov 28, 20:21:48 »

Nem!  Ikkaku kardja 1 fegyver... 1 kard... Igaz 3 részből áll, de azok láncszemekkel összekapcsolódnak..
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #11 Dátum: 09 nov 28, 20:45:40 »

Éééés Ukitakéjé is egyetlen kard, ami shiaki formában két kardra bomlik, amik (Ikkakuéhoz hasonlóan) össze vannak kapcsolva.

Erre utaltam.

Viszont, Kyourakué tényleg két különböző kard, amiknek köze nincs egymáshoz, akár külön külön is használhatja őket.
Tehát, ez az egyetlen igazi dupla zanpakuto.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #12 Dátum: 09 nov 28, 21:02:09 »

Én már egyszer ezt megjegyeztem hogy valóban Kyouraku az egyetlen olyan shinigami akinek dupla Zanpakutója van. Ukitakéjé teljesen olyan mint Hisagié és mindkettő egy kardból lesz kettő szóval nem is értem mit lelkendezett az öregúr anno h. Ukitakénak is dupla Zanpija van....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #13 Dátum: 09 nov 28, 21:40:23 »

A válasz arra, hogy Ukitakének miért ikerzanpija van: Kubo féle következetességXD Elég jó válasz?ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #14 Dátum: 09 nov 28, 22:18:51 »

Dancsánál a pont, Ukinak azért van duplazanpakutoja mert Kubo azt mondtaxD

Én mondjuk eléggé sajnáltam a két duplazanpit mikor megperzselték őket, főleg Katen Kyoukatsu-nak azt az újonnan feltűnt alakját, így bebugyolálva egész jó csajnak tűnt Nevet
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!