24 máj 11, 21:56:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 148408 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #540 Dátum: 14 nov 26, 23:12:12 »

Az a lenti hét ember plakátos ember, az "filler szereplő"? mert nem igen találtam róluk összehasonlító képet.


Aztán Mikasa, aranyos rendben van, a többi viszont nincs. If u know, what I mean? (ilyen kontextusban elfogadott a használata?  Ördögi)

Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #541 Dátum: 14 dec 07, 18:39:44 »

Ki jött az új rész ha valakit érdekelne http://mangasee.co/manga/?series=ShingekiNoKyojin&chapter=64&index=1&page=1

Ezek szerint egy hónap kihagyás lesz!
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #542 Dátum: 14 dec 07, 20:56:00 »

Ej, ez az Ackerman-család... kacsint
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #543 Dátum: 14 dec 07, 21:36:53 »

Nem hiszem, hogy lesz kihagyás. 1 hónappal előrébb van fent a neten, mint írják, szóval ha február van írva, akkor januárban lesz fent a neten. Nevet

Ó jaj. A 104-esek gyilkolnak!  Mikasa hozza a vártat. Az nagyon jó kép, ahogy Levivel előre törnek és utat nyitnak.  Kúl Armin jól kitalálta ezt a füstös takarást. Majd ha eljut ide az anime nagyon jól fog kinézni ez a  harc.  Hanjinak tuti nem lesz nagy baja.

Úgy néz ki, Erent mégse fogják megenni.^^ 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #544 Dátum: 14 dec 09, 23:56:35 »

Hogy áll ez az anime? AA szerint már le van adva 25 rész. Vagy lesz folytatás, több évad?
(spoiler mentes választ kérek)
Naplózva

....................................................................................................................
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #545 Dátum: 14 dec 11, 21:46:14 »

2016-ot írnak mindenhol, hogy akkor lesz csak a második évad.


Novemberben meginterjúvolták a mangákák, és volt egy olyan kérdés, hogy a 104-esek közül Mikasa melyik lánnyal jön ki a legjobban. A válasz az volt, hogy Arminnal. Vajon ez igaz, vagy csak trolkodot? És ha igaz, akkor ezek után, hogy különböztetjük majd meg Armint Historiától? ikszdé
http://haruhichan.com/wpblog/26644/armin-arlert-shingeki-kyojin-girl/
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #546 Dátum: 14 dec 13, 21:28:34 »

Meg tehetik hogy 2016-ra teszik, volt ilyen. Rajongók várják már nagyon, ahhoz képest hogy elhúzták az egészett.
A 2.évadban azt néztem volna meg hogy Eren szemben áll azzal a bizonyos Titán/Óriással aki megölte az anyját.
A majom titán is érdekel, meg az egyetlen aki külseje ellenére értelmes mint egy ember.
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #547 Dátum: 15 jan 09, 14:13:17 »

Na itt a legújabb rész http://mangasee.co/manga/?series=ShingekiNoKyojin&chapter=65&index=1&page=1

Na most már lehet fogadni hogy Eren túléli vagy nem, de nekem nagyon nem tetszik ez a most egyél meg és válj te a hősé! Mondjunk nekem Eren az egyik favourit karakterem ezért nem nagyon örülnék ha meghalna!

+ Igaz hogy Historiának is ugyanaz a célja mint Erennek, de szerintem Erenek az apja nem azért hagyta rá a hatalmat hogy így végezze! Kövi részben szerintem nagy mészárlás lesz  Nevet!

De következő hónapban úgyis kiderül!
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 17:02:24 írta Mextil General » Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #548 Dátum: 15 jan 09, 19:57:49 »

Historia Titan Shifter lett, az útolsó oldalon az a Titán ő lenne vagy valaki más?
Eren mitt fog erre tenni?
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #549 Dátum: 15 jan 09, 20:07:43 »

Az Historia szerintem  Nevet! Hát Eren vagy aktiválja a kordináta képességét, de mivel depresszióba süllyedt a szerencsétlen ezért erre 0 az esély! Max Levi vagy Mikasa tehet valamit!
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #550 Dátum: 15 jan 22, 08:56:23 »

Sziasztok.
Ez egy zseniális sorozat. Nálam simán bekerült a top 5 közé. Még meg kell nézzem az utolsó 2 részt, aztán valószinüleg olvasni fogom tovább a mangát. Azt olvastam, hogy készült a 25 rész mellé 5 OVA is. Ezeket érdemes megnézni vagy csak fölös kiegészitők amiben semmi sem történik, inkább filler, vagy viszi tovább a történetet?
Válaszokért előre kösz Mosolyog.

   A manga irója szerintem az egyik legjobb a műfajban. Olyannyira bele tudja képzelni magát az ember azokba a kiszolgáltatott helyzetekbe, hogy valami fantasztikus. Az 5-ik részben, mikor odáig fokozza, hogy Eren meghal, azt gondoltam kész vége, innen már nem tudja visszahozni. És őszintén mikor a7-es részbe megjelenik a titán ölő titán, kicsit csalódtam. De valahol számitottam is rá, hogy ez lesz, mivel a titánokat nagyon ower powerre találta ki az iro ezzel a regenerálódós képességükkel. Meg lehetett szokni, s még jól is állt végül Erennek a titán erő.
   Mikasa a legkidolgozottabb.., nem tudom le se irni, annyira lenyűgöző karakter. Eltér az átlagos, tipikus anime női karakterektől. Zseniális mint ahogyan az is, ahogy szépen az iró nyit a politika felé is. Az ostobaságokat hangoztató papoktól elkezdve, eegészen a korrupt belsős egységekig. A falllal és az egész felvázolt helyzettel párhuzamot von a való világ és az anime között, hiszen mi is kalitkába zártak vagyunk bizonyos szempontokból.
   ANNYIRA tudtam, hogy Annie AZ... áááá és és és, nem húzzák el, mert annyira egyértelmű lett az egész. Igy kell, pörög, tömény, kemény, nagyon jól összerakott részeket kapunk, csúcsminőségű grafikával.. hát mit mondjak, nem 1 one piece... Nyelvesít
  23 rész-t miután végig néztem jöttem rá arra is, hogy miért mondta Armin, Jean-nak, hogy "gyerünk öld meg, ő volt aki végzett Marcoval". Nagyon "tökös" karakter az az Armin és fasza mikor igy leesnek a dolgok.

     Szóval mindenkinek ajánlom. Beszarás jó! Újonc üstökös, bár 2009-óta már van manga formában, mégis fiatalnak számit szerintem, de már most egy lapon lehet emlegetni a klasszikusokkal mint a: FMA Brotherhood, Death Note, Shippuden. (A felsoroltak, pusz a Fairy Tail és a Shingeki no Kyojin az 5 kedvencem  kacsint ).  bye bye  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #551 Dátum: 15 jan 30, 11:22:09 »

Srácok nézzétek mit találtam, én besírtam rajta.  ikszdé
https://www.youtube.com/watch?v=ZcuuemuBtIM
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #552 Dátum: 15 feb 09, 16:29:56 »

http://a5.mangasee.co/manga/?series=ShingekiNoKyojin&chapter=66&index=1&page=1 itt az új rész ha valakit érdekelne  Nevet! Következő részben nagy bunyóra számíthatunk  Nevet!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #553 Dátum: 15 feb 09, 18:02:50 »

Én már ebben vártam a nagy bunyót. De azért örülök, hogy nem Historia lett Titán, hanem a faterja. Hogy nyalta már fel a cuccot, mint valami rossz narkós, aki kiöntötte az utolsó adagját ikszdé
Historia milyen menő volt inkább a társait választja az emberiség helyet...) Nem egészen Felderítő Alakulatos gondolkodás xD.De most ki akarna olyan dolgot megtudni, ami miatt inkább hagyja a Titánokat uralkodni. Azt mondják, hogy a tudatlanok boldogabbak. xD Ahogy átdobta az apját. Kúl

Vajon az Armortól most fejlődni fog Eren? Talán ő is képes lesz a Haki-ra vagyis a keményítésre, mint Annie. Ha már Annie Eren megint abban a helyzetbe került. Szemét Levi, hiába ő a felettese nem ad neki parancsot, mert így nem az övé a felelősség.. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #554 Dátum: 15 feb 09, 19:00:41 »

Az lenne a legjobb ha tudna akkor Pyokinésist és láng kibocsájtást. Vagy keményítés is jó.
A pyros képességtől tiszta Ragnarok (mitosz beli) lenne. De biztos csak keményítés, Pyro hogyan lenne.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!