24 máj 16, 06:19:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495061 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #30 Dátum: 10 jún 12, 21:04:03 »

Naruto kontra Sasuke

Oké, van itt egy scan a játékról amit nem tudok hova tenni. Egy boss harc Naruto és Sasuke között deeeeee.....
Ilyesmi nem tom, hogy hol lesz benne de a képek alapján ha a sai arc végén is lenne akkor sincsenek ott ilyen nagyszabású dolgok, mint oodama rasengan meg hasonlók, bár nem tudok másra gondolni mint, hogy fel lesz kicsit az a harc tuningolva (mert valjuk be tényleg nem nagyon történik ott semmi kivéve, hogy Sasuke alázza a csapatot) mert utána csak Danzou halála után csap össze a kettő. Na mindegy itt a kép.

Nektek mi a véleményetek? Én nem tudom hova tenni...
//a kép kicsit nagy de alul lehet görgetni mint az előzőt

http://images.saiyanisland.com/data/535/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2.jpg


Óriásplakát méretű kép linké alakítva.
Ekkora képnél bőven elég a link, nem kell széthúzni az oldalt.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 13, 09:11:49 írta Aes Sedai » Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #31 Dátum: 10 jún 12, 22:43:40 »

mmh...biztos vagy benne hogy boss harc? mert elég vs mód szaga van Gondolkozik a támadások meg a ruhák miatt gondolom..
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #32 Dátum: 10 jún 12, 22:55:20 »

Igen elvileg boss harc, ha megnézed Sasukénak sokkal csilivilibb a life bar-ja mint a játékosnak és chacra kijelzője sincs.

A cikk ahol szembejött velem ezt írja:

"A new scan from Shonen Jump magazine reveals a boss battle between Naruto and Sasuke in Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2!"

Aki nem tud angolul:
Egy új scannelt kép a Shonen Jump magazinból (megj: a narutót kiadó magazin) lehinti a fátlylat (megj: a feled szarul hangzott Nevet) egy boss harcról Naruto és Sasuke közt a NS:UNS2-ben

--egyébként esetleg internetes vs módnak el tudnám képzelni mer akkor ugye ha az ellen nem látja a másik chacra szintjét sem a support karaktereket akkor érdekesebb.

A bajom az csak, hogy a boss fight-ok alatt ugyan ilyen a bossok életkijelzője, ha ránéztek a topic első oldalán a "pályapusztítós" képre az a Sakura-Naruto vs Kakashi boss fight lesz amúgy és a + képek videóban is ilyen Pain életcsíkja.

Na mindegy majd meglátjuk, azért remélem nem tesznek bele fölösleges marhaságokat.
Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #33 Dátum: 10 jún 13, 01:34:19 »

Szerintem tuti, hogy Boss battle, és nem tartom különösnek... ( Erre tényleg bizonyíték a kijelző. )
Meg tényleg valószínűleg felturbózták azt a harcot, más Naruto játékokban is úgy szokták, ha semmi jó nincs a harcban akkor egyszerűen egymásnak küldik a két jelen lévő szereplőt. Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #34 Dátum: 10 jún 13, 01:45:19 »

igaz, a kijelzőt nem tudom megcáfolni ikszdé még arra gomdoltam először hogy azért olyan mert épp ő támad valami speciallal, de aztán látom hogy naruto is támad és akkor is csak sasuke van kidíszítve...mm,érdekes fight lesz  >.<#
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #35 Dátum: 10 jún 14, 19:25:43 »

Bréking nyúz - ma nem történt semmi

kivéve, hogy felhőszakadás volt felénk és már tökre azt hittem, hogy jégeső amien erővel verte a tetőablakot nade....

Egy külföldi oldalon már láttam, hogy előrendelhető a játék, és ahogy tudom van magyarországi boltjuk is de ott még nincs fönnt. Ha esetleg ismertek magyar oldalt, ahol már él ez a lehetőség vagy ahonnan hoznak ide is, akkor írjátok meg énis így fogok tenni ha szembejön velem egy ilyen oldal.

-hogy én előrendelem-e azt még nem tudom... ennyire szerintem nem vagyok türelmetlen amúgy.
-egyébként meg ahogy a cím indikálja ma semmi új hír nem jött azon a két oldalon ahol találni szoktam őket (a hivatalos japán oldal hasznavehetetlen, még az E3 trailer sincs fennt LOLz). Gondolom ez a vihar (esetünkben E3) elötti csend.
-Az E3 egyébként holnap kezdődik és 17. éig tart. Ez alatt szerintem tömegével dől majd az új hír a topicon Nevet

« Utoljára szerkesztve: 10 jún 14, 20:51:46 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #36 Dátum: 10 jún 15, 16:35:20 »

Akkor én tudok talán mondani nektek 1-2 új dolgot...

-Az E3-on állítólag lesz egy 10 perces demó a játékból.
-Az irányítást tovább fejlesztették, a fejlesztők szerint pozitív irányban, és szerintük tetszeni fog neked is ez az irányítás...
"Gamestop’s marketing ninjas leaked a bit of news on Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2. The retailer’s product page says CyberConnect2’s fighting game will have over 40 characters and a three part story mode.
Players will be able to see the story of Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 from the point of view of three main characters. Naruto, is obviously one of them. Sasuke is probably another lead. Who could the third character be?
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 also supports online matches, a first for the series, in 18 destructible arenas. Players will be able to see how they and their online opponents fight with some kind of card system.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 is set to electrify stores this winter."

Vagyis 3 szálon fog majd futni a sztori...
Naruto, Sasuke véleményem szerint BIZTOS, de vajon ki lesz a 3.?
Jiraiya, vagy Kakashi Gaiden?
Remélem nem Sakura... O.x

Összefoglalva:
3 szálon futó sztori mód
40+ karakter
18 pálya

+egy "kis" kedvicsnáló videó a játék előző részéből...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8c2St88dTzU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8c2St88dTzU</a>
Remélem valamit ért a hsz-em... Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #37 Dátum: 10 jún 15, 16:55:32 »

Személy szerint minden hozzászólásért hálás vagyok, és a 3 szálon futó sztori módról még nem tudtam amúgyse :3
nos jah Naruto <-> Sasuke, a harmadik vagy jiraya szerintem is vagy valameik Akatsuki tag, esetleg még egy Nagato Storyline-t el tudnék képzelni a végén de szerintem Jiraya a legvalószínűbb, lehet, hogy kell majd vele "információt gyűjteni" Nevet

-az előző résszel kapcsolatban annyit, hogy néhány napja fejeztem be 100%-ra (cirka 60 óra kellett hozzá összesítésben), de húvazze, hohy némeik pálya mien egy rohadt szemétség már elnézést, de pl amikor a 3 nagy állatot (Gamabunta,Shukkaku,Manda) kell megverni úgy, hogy nem vehetnek le 1 csík életet (S rankú küldetések jobb alsó feladat), pfffffffff.... Azt valami elvetemült szadista találta ki, de legalább meghálálja a játék, és ad pár bónuszt a 100%-ért mégha nem is egetrengetőket. Azért remélem, hogy a 2 be mérséklik az ilyen hajlamaikat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 15, 17:02:36 írta Exkirion » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #38 Dátum: 10 jún 15, 19:39:23 »

Biztos hogy Jiraiya lesz a harmadik karakter.

Ne duplapostolj Nevet De azért köszi
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #39 Dátum: 10 jún 15, 19:52:04 »

Áhhhwww,még mindig veszettül jól néz ki,remélem azért még szeptember előtt kiadnak egy demót belőle,el lennék vele a full gamma megjelenéséig Mosolyog
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #40 Dátum: 10 jún 15, 22:02:00 »

Ez a Tekken6-os figura nagyon üti-vágja Narutot... Azon lepődnék meg, ha még jutsut is tudna a gyerek..
Azt olvastam, hogy valószínüleg "pre-order bonus"-lesz.

Egy dologtól viszont nagyon tartok. Ez pedig a sztori módban lévő (eddigi sandbox - szabadon bejárható Konoha...) játékmenet.
Remélem nem a PS2-ben jól megszokott féle módon lesz ez megoldva. :/
A videók alapján pedig eddig nagyon is úgy tűnik.


-az előző résszel kapcsolatban annyit, hogy néhány napja fejeztem be 100%-ra (cirka 60 óra kellett hozzá összesítésben), de húvazze, hohy némeik pálya mien egy rohadt szemétség már elnézést, de pl amikor a 3 nagy állatot (Gamabunta,Shukkaku,Manda) kell megverni úgy, hogy nem vehetnek le 1 csík életet (S rankú küldetések jobb alsó feladat), pfffffffff.... Azt valami elvetemült szadista találta ki, de legalább meghálálja a játék, és ad pár bónuszt a 100%-ért mégha nem is egetrengetőket. Azért remélem, hogy a 2 be mérséklik az ilyen hajlamaikat Nevet
Exkirion, téged valahogy nem tudlak sajnálni... Mosolyog Nekem nem volt lehetőségem kipróbálni az első részt (mivel XBOX360 tulaj vagyok), bár mindig is ki akartam.
Áldom a jó Istent, hogy XBOX360-ra is megjelenik majd valamikor... (Én szeptember 3-ról tudok.)

Yondaime 3 hozzászólása egymás után, kissé már érdekes. :S
 Ha jól tudom, ebben az esetben a "módosítás" gombot kellene használnod, nem pedig új hozzászólást kezdeményezned (bocs a tegezésért).
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 15, 22:19:03 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #41 Dátum: 10 jún 15, 23:32:07 »

Köszi a gameplayt, amúgy nem is kell sajnálnod, csak a mazoisták viszik végig sztem 100% ra az 1 et (ostorral üti a hátát, miközben ír), ha elsőre végiglövöd a sztorit 36-40% ra lesz kész aszthiszem némi mellékküldetéseléssel, a 100% az tényleg 100% abban a játékban (minden küldetés minden mellékfeltételének teljesítése).
Amúgy jó játék, csak a sima Naruto még nem olyan jó és csak 25 karaktervan és abból asszem 4 nek van átváltozása és a sound four ból is csak Kimimaro játszható, pálya meg asszem 6 db van kőkeményen. Jó játék csak kevés-kevés-kevés. A szroti módról meg annyit, hogy az 1 ben konohában lehet csak ugrabugrálni, és lényegében semmi fontosat nem tudsz ott csinálni

Néha olvasok, olyan megnyílvánulásokat youtube-on, hogy miaz má, hogy nem ps3 exclusive!!! Személy szerint szerintem tökmindegy így legalább az is játszhat vele aki nem szereti/nem telik neki/nem kap karácsonyra/nem vesz magának (a) PS3 at.

-még megjegyezném, hogy a gameplay amit küldték a Kakashi boss batléból ami a játék 1. boss harca lesz, elég érdekesnek tűnik szerintem.

egyébként köszi, hogy benéztek a topicra és hoztok új dolgokat meg véleményeztek, így én is látom ki mit gondol és ti is olvashattok szerintem új dolgokat, örülök, hogy nem érdektelen a topic hanem van aki nézi.

Szuper Edit: 2 boss fight videóm van nektek, a keves elöttem szóló már belinkelt egyet

Boss battle 1: "Az állati nyomozók nem nem hordanak ilyen köpenyt"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RUVVKAOSo68" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RUVVKAOSo68</a>

Boss battle 2: A susugós mackók mestere VS. Tini ribi
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xm1GRRTNKII" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xm1GRRTNKII</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 15, 23:39:45 írta Exkirion » Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #42 Dátum: 10 jún 16, 08:45:53 »

Ez a két BOSS battle úgy érzem nehéznek ígérkezik. >.<#
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #43 Dátum: 10 jún 16, 09:13:42 »

1-2 újdonság tőlem...

"Encompassing the NARUTO SHIPPUDEN story arc, the game has a deep three-part story mode that have players living different as well as daring ninja lives through the eyes of Naruto, Sasuke and Jiraiya. "

Nincs több kérdés a 3 szereplőt illetően, azt hiszem. Mosolyog


Új Interjú:
http://e3.gamespot.com/video/6265903/ -Természetesen tartalmaz GAMEPLAY-t is!(A teljes Kakashi boss fight.)Jó 15 perces, csak a vidi előtti reklámot várjátok ki türelemmel. kacsint
Megkérdezték tőle, hogy Pein hány részével játszhatunk egyszerre. Erre azt a választ adta, hogy minddel. :O
A sztori módhoz pedig 50(!) órát ígérnek. Meglátjuk majd. Mosolyog


Nem tudom, hogy mindenki látta e, lehet valakinek már nem új interjú:
http://e3.gamespot.com/video/6263399/?tag=top_stories%3Btitle%3B8
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 09:44:46 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #44 Dátum: 10 jún 16, 12:09:15 »

Köszi a postot Blackfire, jól összefoglaltad amit énis akartam.
-Pain el kapcsolatban pedig szerintem az lesz, hogy választható lesz valameik és ha benyomod az Awakening módot akkor lejön mind egyszerre. Legalábbi így elég király lenne Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!