24 máj 04, 23:47:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime projekt.  (Megtekintve 4404 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
somniatis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24



« Dátum: 14 okt 21, 19:44:48 »

      Sziasztok, Bereczky Ádám vagyok. Közép iskolai tanuló, grafikus szakon. Fiatalon kezdtem el foglalkozni a grafikával, és pár éve már űzöm a számítógépes grafikát is ha szabad ilyen csúnyán fogalmazni. Egy anime projektbe kezdtem, mint minden 2. ember 10 év alatt, akkoriban én is ilyen lelkes voltam akármiről volt szó, nem kell bemutatni a gyerekeket. Mindössze annyiban különbözök, hogy sose szerettem volna másokat a kérdéseimmel és panaszaimmal zaklatni, mert egyértelmű, hogy nem 3 kattintásból áll egy ilyesfajta munka, így ehelyett gyűjtögettem a tudást. Innenis-onnanis haraptam ki szeleteket, amit most szeretnék visszajuttatni a nagy közös fazékba valamilyen módon .
      A lényegre térnék, 2 éven belül előszeretnék állni egy 5-7 perces anime résszel. Igazából ennek miként-hogyan részéről most nem is szeretnék tárgyalni, ebben a kis szövegben, ha szeretnétek úgyis kérdeztek. Lelkes segítőket, tapasztalt tanácsadókat várnék önfeláldozó módon. Természetesen tudom, hogy nem tömegekhez szólok, mindössze csak pár erre tévedőkhöz. Magyarán embereket keresnék, természetesen tisztában kell lennie mindenkinek, hogy ez évek kérdése, és nem egy hónap leforgása! Egyenlőre a frame to frame módszer látszik megfelelőnek és nem egy Toon Boom studio szintű "IZÉ", mégha ha híres nevezetes Family Guy ezzel a csoda programmal is készült.
Ennek ellenére sok program fajtát kell érintenünk, csak párat felsorolva: 3D, Pixel grafikus, Videó szerkesztő és vágó. Elsősorban nem munkáról lenne szó, egész egyszerűen csak sok lexikális tudást kell összegyűjteni egy animációs film, nevén nevezve anime elkészítéséhez és a lexikális tudást nem úgy értem mint történelem, irodalom és társai, tehát senkitől nem várunk el 2. világháborús beszámolót. Nyilván mindenki máshoz ért jobban, szóval sok kérdéssel fogom a jelentkezőket "zaklatni".
      Akit érdekel vagy úgy gondolja, hogy tud és szeretne is segíteni az írjon nekem egy privát üzenetet, esetleg ha lehetséges lesz akkor egy hozzászólást és megbeszéljük az elérhetőségeket.




A kedves fórum moderátor!
Arra kérném önt, hogy lehetőség szerint ne törölje a témát, ha esetleg voltam olyan figyelmetlen, hogy rossz helyre írtam akkor kérem helyezze át. Köszönet.
Naplózva

"Gondolkodom tehát egyedi vagyok."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 14 nov 01, 19:56:28 »

A téma maradhat, ha a mű nálunk is publikálva lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!