24 máj 05, 06:41:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: KonoHaverok (Naruto paródia)  (Megtekintve 9906 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 14 márc 04, 19:28:32 »

Gery volt olyan kedves és megosztotta velük "KonoHaverok" c. alkotását.

1. rész:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jT2vmAyKWjE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jT2vmAyKWjE</a>


2. rész:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u2DAyMDpGf0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u2DAyMDpGf0</a>


3. rész:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FNOpU4cWoy8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FNOpU4cWoy8</a>


Moderátor:
Véleményezzétek, kommenteljétek, de csak kulturáltan. A tartalom és az indoklás nélküli, esetlegesen csupán sárdobálásból álló hozzászólások törölve lesznek.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 19:29:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #1 Dátum: 14 márc 16, 14:21:09 »

Nem igen szoktam fan alkotásokat nézni mostanában, meg úgy általában sem manapság. Teljesen leszoktam az animékről és a mangákról.

Ahhoz képest, hogy az első pár részről van szó, nem is lett rossz. Tetszenek a karakter ábrázolások, és vannak benne vicces jelenetek is, bár nem tudom, hogy a szituáción mosolyogtam, vagy a hangeffekten. Speciel azok mindig is a gyengéim voltak.

Ha tovább folytatja az alkotó, én kíváncsi leszek arra, hogy Danihoz hasonló módon ő hogy fog fejlődni. Ugyebár az ilyen szemmel látható.

(Az első résznek ugyan nem igen érzékeltem, hogy volt köze a többihez, vagy kapcsolat bennük, nyilván azért, mert nem terveztetek akkor még folytatást.)

Akárhogy is, sok sikert neki/nekik.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 16, 14:22:24 írta Ms. Trager » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 14 márc 17, 06:49:11 »

Első ránézésre a rajzolás szép. Csak kicsit kevés a mozgás. A hang jó, nem serceg, nem recseg, lehet érteni, amit a szereplők mondanak. A South Parkos járás (csúszás) az itt is jelen van, nekem az annyira nem tetszik, de ha csak ennyi lesz a baja, akkor nekem megfelel. Nevet
Azon, hogy kinek mi a poén lehet vitatkozni. De ehhez szerintem egy egyszerű vicces jelző odatehető. Értékelendő, hogy (eddig) nincsenek trágár poénok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 14 márc 17, 16:34:35 »

A napi divat cikkeket erőteljesen megmutatják a fan alkotások. Lásd a South Park, vagy a Family Guy, vagy a Való világ vagy Mónika show, vagy bármi, ami bizonyos téren humoros, vagy szánalmas, vagy a társadalom számára elrettentő példa (más animés rajongói alkotásban is észre vehetted, gondolom). Becsúszik egy-két ilyen karakter, ami nyilván mindenkiből más reakciót vált ki. Annyi a jó, hogy nincs megkötve, miben ki szerepelhet,  a fantázia szárnyalása a lényeg, bár aki nyilvánosan feltölti, az egyértelmű, hogy nem feltétlenül magáért csinálja.

Nekem néha a háttér üressége volt az, ami kicsit szemet szúrt. Nem zavart, mert ha ezt mondanám, csak kicsit szemet szúrt. Olyan fura volt, hogy amúgy egész szépen kidolgozott karakterek mellett a háttér olyan másodosztályú. Nevet Ebből látszik, hogy nagyon karakter centrikus volt a készítő, a lényeget akarta jól, igényesen megrajzolni, a többit csak úgy oda lökte. Ez eleinte nem gond, de a karakterek ábrázolásának tovafejlődésénél erősen szemet fog szúrni, ha a háttér "kőkorszaki" szinten marad. Mondjuk kétségtelen, hogy vannak jól kidolgozott háttérrészek is, de majd eldől, hogyan tovább.

Egyébként, ha több biztatást kapna egyéb forrásokból, vagy az interneten, remek kis fanart lenne. Ábrázolásra tényleg, egész jó lett, és biztos vagyok abban is, hogy a story mód is javulni fog idővel. Hümm-hümm Vannak akik csak rajzolni tudnak, és az íráshoz, forgatókönyvtervekhez vagy szöveg-párbeszéd kialakításhoz nincs érzéke, de szerintem itt van miből és mire építkezni.

Várok egy másik részt, kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Bár aggódom, hogy a trágár poénok itt is eluralkodnak majd. Pedig egészen jó hangulatot teremthet a kulturált visszaszólás és demotiválás is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 17, 16:35:43 írta Ms. Trager » Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #4 Dátum: 14 márc 17, 18:48:27 »

A 4. rész munkálatai megkezdődtek, bár még elég kezdetleges fázisba van,
most egy kis ideig még be kell érni ezzel a hárommal,
a rajzoló mindent belead
én mint Gai/Jiraiya/(Ino) szinkronhangja aki ráadásul besegít a Team-mel együtt a story alakításába, szeretnék érdekélődni mi szerint, mi tetszene jobban a közel jövőben?
1 hosszabb 10-12 perces rész, vagy kettő 5-6 perces?
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 14 márc 17, 22:31:58 »

Ha van az epizódhoz rendelt, izgalmas vagy humoros alapsztori, akkor legalább egy 10 percest éri meg megalkotni. Érdemes külső szemlélőként figyelni az alkotást, és kerülni az erőltetett humort, vagy eseményeket, cselekvést. Ja, és a trágárság csapdájába bele ne essetek. Hümm-hümm Addig szép és jó, amíg ez nem fenyeget, mindenképp kivételes eset.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6 Dátum: 14 márc 18, 14:16:10 »

El kell hogy mondjam, igazi felüdülés ez a sorozat! Nevet Tetszik, hogy külön történetszál van, de az mégsem elcsépelt, mint a legtöbb alkotásnál. Komolyan, mint egy jobb filler sorozat, teletarkítva mostani, modern, magyarok által érthető poénokkal. Nevet Tetszik, hogy ilyen szellemesen lett beillesztve a számítógép és az internet a Naruto világába. Nevet Lee valóban kipróbálna minden ilyen hülyeséget, amit ott lát, az fix. Nevet Jiraya elejtett kommentjei pedig zseniálisan lettek megoldva. Nevet Kankúró. Nevet Gairól már nem is szólva. Nevet HÜVELYKUJJ!!! ikszdé A rajzolás kifejezetten szép, nekem tetszik. Kíváncsi leszek a történet alakulására. Ms. Tragerrel egyetértek, ha olyan a rész és megkívánja lehet nyugodtan hosszabb, de ezt te érzed igazán.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
ngeri97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1



WWW
« Válasz #7 Dátum: 14 márc 18, 16:49:32 »

Szeretnék én is szólni/előrejelezni mint alkotó Mosolyog

Először is nagyon szeretném megköszönni mindenkinek a támogatást építő kritikákat, igen tudom hogy az animálás nem a legjobb de igyekszem  fejleszteni, és tudom hogy eléggé gyérek voltak a hátterek de sajnos nagyon kevés időm van rajzolni. A történet - ne aggódjatok a következő résszel teljesen világos lesz és az első résznek azért nincs a többihez köze mert az csak egy próbálkozásnak indult(de ezt leírtam a második rész elején). Úgy tervezem hogy megpróbálok belehúzni bár egyre kevesebb időm lesz rajzolni, de mindent meg fogok tenni hogy jöjjenek a részek Mosolyog . Ezért szeretnélek titeket kérni, hogy legyetek türelmesek mert ez az évad(ha lesz még több) még kb. 4 részből fog állni és ezt 2 éven belül szeretném kiadni, hogy utána mi lesz még eldől, de trágár poénok nem lesznek benne ne aggódjatok, mert én úgy tartom, hogy a jó poén nem a káromkodástól lesz jó  kacsint . Egyenlőre ennyit szerettem volna mondani, de várom a megjegyzéseket a youtube-on és itt is, mert az mindig jól jön. A 4. részt nagyjából 6 percesre tervezem de ezt nem lehet tudni mert a 3. is csak 6 percesnek készült, azért húzódott úgy el... Továbbra is köszönöm a támogatást!  Nevet
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #8 Dátum: 14 márc 25, 16:04:37 »

Mint érdeklődés, lenne-e olyan karakter akit szívesen látnátok a sorozatba?
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 14 márc 25, 16:22:00 »

Hm...  Gondolkozik Egy Kakuzu és Hidan kombó egész szimpatikus lenne.
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #10 Dátum: 14 okt 11, 22:03:22 »

Sok dolog közbe jött, de így is hosszú munkálatok után a Konohaverok 4.része post-production státuszba került.
Három szó ízelítőnek:
Danzo, szél,távirányító






HAMAROSAN...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 22:04:08 írta gerimaster » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11 Dátum: 14 nov 08, 17:53:52 »

Megjelent a Konohaverok Fan Sorozat 4. része
https://www.youtube.com/watch?v=LDSumvaEulw
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!