24 máj 05, 01:04:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ha én készitek egy mangát  (Megtekintve 5331 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
VegitaSama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Dátum: 14 jan 01, 20:33:01 »

Sziasztok elkezdtem rajzolni egy mangát  ha kész lenne lehetne itt publikálni? vagy hogy megy ez?Nevet Amúgy kártyás Nevet és arról szól hogy Zed (főszereplő) a nagyapjával él a nagyapja kártya árús zed suli után haza megy a nagyapja egyből oda nyom a kezébe egy bontatlan paklit amin az áll:Lélek rabló kft. ez egy cég aki kártyákat készit ki bontja megnézi milyen kártyák vannak benne ilyeneket csak most lát először rá másnapra bejelentik a TV-be hogy verseny lessz ezekkel a fura kártyákkal egy új 3D-s géppel fognak lezajlani ezek a versenyek a fődij:2 millió forint Nevet Zed nevez is a versenyre mert elég szegényesen élnek és jól jönne ennyi pénz.és Megkezdődnek a versenyek mindenki megdöbben hogy milyen gépek ezek amint lerakod a kártyát előttetek megjelennek a szörnyek csapda lapok meg stb. egyelőre ennyi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 01, 21:28:40 írta VegitaSama » Naplózva

A Dragon Ball megtanított arra hogy sose adjam fel!
Dread
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #1 Dátum: 14 jan 01, 23:06:28 »

Már van ilyen manga, Yu-Gi-Oh a címe. Hmm?
Naplózva

A bábok nem tudják, hogy bábok.
VegitaSama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #2 Dátum: 14 jan 01, 23:31:42 »

Tom csak ennek más a sztorija Nevet
Naplózva

A Dragon Ball megtanított arra hogy sose adjam fel!
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #3 Dátum: 14 jan 02, 01:55:47 »

A mangában csak a Yugioh alapstoryját akarod felhasználni és lényegében egy teljesen más történetszólat készíteni vagy inkább az eredetit akarod kicsit feltuningolva elkészíteni (pl: egy akatsukis élete ,mert ez is lényegében az eredeti storyn halad csak más szemszögből és más felfogásban)

Illetve a kártyarendszert is te akarod mellé kidolgozni?
Ha igen ,akkor csak azt tudom tanácsolni ,hogy előre tevezz meg minden kártyát , kicsit őrítő amikor yugiohban is előrántanak az addig még az ember kezében sem járt kártyát és azzal megnyernek minden bármilyen esélytelen is legyen a helyzet (és jópár többet nem is mászik elő a ránézésre kétszámjegyű pakliból)
Illetve ,ha a hős paklijában valami változás áll be ,azokat is tedd bele a storyba valamilyen szinten.


Félre ne érts nem akarok beleszólni az egyéni történetedbe ,csak ez olyan tipikus hiba (számomra feltétlen) amibe még az ilyen nagy ilyen sok évadot és részt megért sorozatoknál is néha belefutnak (hogy direkt vagy így hozza a sors azt már nem tudom ,de valamilyen szinten tutira direkt).
Szóval ,ha tényleg elkészül és ilyen szempontból nem lesznek bakik akkor egy olvasód már tuti van.
Naplózva



Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 jan 02, 10:33:48 »

Azt azért látom, hogy a "Hogyan kerülhet be ide a műved?" c. témát nem sikerült elolvasni.

Egyelőre maradjunk annyiban, hogy készíts el egy kész fejezetet, jelentkezz nálam privát üzenetben, és megnézzük milyen. Ha megüt egy alap szintet, akkor lehet szó publikálásról.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Edward
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 49


I'm The King


« Válasz #5 Dátum: 15 jan 11, 20:35:42 »

Én is készítenék egy mangát habár az nem Narutos, vagy egyébb ilyen mangára/animéra alapulna, hanem egy teljesen különálló ötlet lenne. Arról szólna hogy egy világban játszódik ahol különleges emberek is vannak akik képesek átalakulni különböző természeti elemeké Pl.: Tűz, Föld, Víz, és lenne egy Elit 5-ös a "sebezhetetlenek" vagyis olyanok akiknek az átalakulási formájuknak vagy hatalmas védelme van, vagy szó szerint sebezhetetlen, hogy átmegy rajta a támadás. Ha lehetne publikálnám itt.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 15 feb 21, 19:51:50 »

Szintén ugyanazt tudom tanácsolni, mint az előző hsz-emben. Készíts el egy teljes fejezetet és keress meg vele engem privát üzenetben. (-:
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!