24 máj 24, 21:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 61612 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #30 Dátum: 11 júl 15, 20:47:40 »

Az kicsit brutális lenne. És minimum felére csökkentené a jelentkezők számát. Rengeteg vidéki van fórumon, akiknek korántsem egyszerű feljutni mondjuk Pestre. (Gondolom ott lesz a helyszín..) Pláne, ha befut a projekt, és több alkalommal kell majd megjelenni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #31 Dátum: 11 júl 16, 09:03:58 »

azért kérdtem mindenki írja meg hogy hol lakik mert akkor a helyszínt is úgy próbáljuk megválasztani. Az életkort viszont 2 szempontból kértem nem titok elmondom. Egyik hogy tudjam körülbelül kinek mennyi szabad ideje lenne mivel aki 18 és a felett van gondolom már dolgozik és így inkább kicsit hozzájuk alkalmazkodunk remélem ez nem gond. Én is elárulom korom 22 éves szegeden élek és jelenleg 2 helyen dolgozom, de így legalább tudom fedezni valamennyire a költségeket. ha van valakinek még ismerőse és szeretne részt venne Főleg női lenne jó és már el is kezdhetnénk, meg persze keressük a helyszínt.
úgy hogy még egy kis kitartást a kezdéshez.

mikor megvan mindenki a részleteket megbeszéljük teamspeaken van rá serverem is.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #32 Dátum: 11 júl 16, 18:27:43 »

Na. Szereztem egy hangot Lu-channak ^^ Az egyik barátnőmről lenne szó. 15 éves, Hajdúböszörményben lakik, igen vékony és cuki hanggal áldotta meg az isten XDD Szóval szerintem tökéletes lenne.

Amúgy egy ötlet: Miért nem hirdetjük meg a szinkronozást FT szerepjáték oldalon?^^" A barátnőm is onnan van.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #33 Dátum: 11 júl 16, 18:36:46 »

Valószínűleg az idők végezetéig bannolnának ha reklámoznád , hogy az nkcs fórumán szerveződik egy fanszinkron. ^^" Maradj a PÜ-nél szerintem , azért nem tudnak beszólni az adminok. Mosolyog
Naplózva
sofieee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 júl 16, 18:49:58 »

Üdv, én vagyok az akit Cicamica emlegetett picivel feljebb.
15L Hajdúböszörményből. Egyébként csak Sophie : D
Az adminokat nem úgy ismerem FTszjn, de ha társoldalak közé kerülne a fórum akkor gondolom benne lennének: D

Moderátor, Chakra:
Szövegszín levéve. A kék a moderátorok színe. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 18, 06:30:03 írta Chakra » Naplózva
Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #35 Dátum: 11 júl 16, 20:52:07 »

Nyo, akkor Sophie-nak is Mosolyog
Örülök, hogy gyűlünk, de téged is megkérlek, hogy Hadriusnak írj egy privit, ami tartalmazza az életkorod, és a lakhelyed. Amúgy Hajdúböszörmény nem messze van Egertől, ha nem tévedek Mosolyog
Naplózva

Derya
sofieee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



WWW
« Válasz #36 Dátum: 11 júl 16, 21:52:32 »

Írtam Mosolyog
Egyébként bő 125 km sztem nem annyira csekély, de nincs pest távolságban.
Az én szereplésem elég korlátozott, mert anyám mindentől óv >.<""" úgyh max egynapi távban tudok megfelelni a fenti ajánlatnak Lucyhez.
Igazából én még csak hasonlóval se foglalkoztam eddig x.x szóvaaaal lehet nem a legnehezebbel(legtöbbet beszélő karakterrel) kéne kezdenem. De úgyis megmondjátok, ha későbbiekben összejönne.


Moderátor, Chakra:
Szövegszín levéve. A kék a moderátorok színe. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 18, 06:30:14 írta Chakra » Naplózva
Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #37 Dátum: 11 júl 16, 22:06:36 »

Ne aggódj, mindent úgy próbálunk alakítani, hogy az a legtöbb embernek megfelelő legyen. Hogy mikor és hol az még mindig kérdéses, mivel nekem gőzöm nincs arról, hogy szám szerint mennyien vagyunk, és hova valósiak. Egert csak azért írtam, mert én ott vagyok leggyakrabban. Bár így belegondolva tényleg, Hajdúszoboszló se a szomszédban van Nevet
Naplózva

Derya
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #38 Dátum: 11 júl 17, 20:49:57 »

Hát barátom, ha összejön ez a szinkronos dolog, arra én is kíváncsi leszek! Nevet
Sok szerencsét és jó munkát hozzá! Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 júl 18, 06:35:49 »

Hadrius:

Legalább megye szinten be tudod határolni a próbafelvétel helyét? Azért kérdezem, mert mint az NKWT képviselője esetlen én is jelen lennék és terepszemle utána készítenék egy kis cikket erről a www.naruto-kun.hu -ra. Mosolyog
Csak ugye nekem sem mindegy, hogy pl. Dunántúlra kell-e menni. Nevet (Persze hozzám nem kell igazodni, mivel nem vagyok szinkronhang.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #40 Dátum: 11 júl 18, 10:23:16 »

jelenleg szegedi helyen nézelődünk mivel itt sok segítséget tudnák nyújtani és sajnos nekem van egy megkötésem a munkahely miatt ha szólnak menni kell így nemigen mozoghatok hétvégén sem messzebb. és amint látom a jelentkezők többsége fiatal talán nekik az utazást könnyebb megoldani. A helység keresése még folyamatban van mivel úgy gondoltuk a szervező kollégával a terem bérleti díjat megpróbáljuk majd mi fizetni. Ezeket a részleteket amint találtunk egy jó helyet megtudjuk beszélni ts en.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #41 Dátum: 11 júl 18, 12:23:29 »

Hát, nekem Szeded annyi, mintha Pestre kellene felmenni.  smirksweat
De a melós megkötésedet említhetted volna korábban is, hiszen így világos, hogy csak Szeged és környéke jöhet szóba. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #42 Dátum: 11 júl 18, 13:27:18 »

Akkor én valószínűleg kénytelen vagyok visszalépni. Sajnálom, de nekem Szeged 245 km... Lesütöttszemek
Ettől függetlenül a résztvevőknek sok sikert a projekthez. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #43 Dátum: 11 júl 18, 13:30:05 »

nem feltétlen muszáj a helyszínnek szegednek lenni, egyéb ötleteket is szívesen fogadok fontolóra vesszük. bárkinek bármi ötlete van nyugodtan írja meg.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #44 Dátum: 11 júl 18, 15:01:58 »

Hadrius nincs optimális helyszín sajnos , mert valakinek mindig lesz távolság. Egy ilyen szinkronra az talán a legjobb ha néhány központi helyen vannak a forgatások. Szegedi és környékén lévők Szegeden , Pestmegyeiek , Budapesten, és így tovább... Persze ez roppant kellemetlenné teszi a hanganyagok vágását , mert az egyikből halkítani kell , a másiknak egy kis gaint kell adni...  Ez plusz pepecs munka , ami rengeteg időt vesz ki a projectből. De sajnos én nem látok hatékonyabb és ami fontosabb kivitelezhetőbb megoldást. :/
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!