24 máj 04, 22:45:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 61346 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #195 Dátum: 12 okt 07, 14:59:48 »

Sajnos a harmónikus csapatmunka hiányában nem tudtuk legyőzni az elénk gördülő problémákat. Az oldal jelenleg inaktív ezért nem elérhető. Részleteket majd Derya és Hadrius tudnak írni majd, ha lesz idejük. ^^ Azért személyszerint örülök, hogy érdekel titeket a dolog, de sajnos jelen helyzetben tárgytalan, a jövő meg még homályos kicsit...
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #196 Dátum: 12 okt 13, 22:58:43 »

én csak remélni tudom, hogy a Hetaliát minél előbb folytatjátok mert imádom a munkátokat Nevet Egyszerűen csúcs annyira szakadok rajta Nevet  bow
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #197 Dátum: 12 okt 15, 17:05:32 »

Kicsit inaktív lett az oldalunk mivel tagok hiányában a munka nehézkessé vált, de aggodalomra semmi ok az új oldalunkon ezeket a hibákat különböző fejlesztésekkel igyekszünk kiküszöbölni és reményeink szerint ezekkel az újításokkal már a munka is gördülékenyebbé válik. Az oldal előreláthatólag 2013.01.01. fog elindulni addigra minden fejlesztésünk tesztelve és remélhetőleg integrálva is lesz. Komolyabbá válik majd a csapat elérhetősége is és akár Real Time(valós idejű) beszélgetést is lehet majd folytatni a csapat tagjaival. A türelmeteket és megértéseteket Köszönjük.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #198 Dátum: 12 okt 15, 23:35:31 »

Real Time beszélgetés érdekelne, TS szerón lenne ez? Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #199 Dátum: 12 okt 16, 17:10:04 »

Igen, TeamSpeak szerveren lenne, előre láthatólag a hónap vége, következő hónp elején már üzembe is lesz állítva a szerver.
Naplózva

Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #200 Dátum: 13 márc 23, 16:33:30 »

Kedves régi és új Tagok!

Bejelenthetem hogy elkészültünk az oldal egyik fontos fejlesztésével így megnyitjuk oldalunkat. Pontos idő 00:00 perckor ikszdé. Szeretettel várunk mindenkit sok új ötlettel és a régi projektek folytatásával.

Néhány izelítő miért is éri meg visszajönni hozzánk
-Téma estek saját üzemelésű ts szerveren
-Magyar animék  letölthető tárháza és az általunk szinkronizáltak is
-és még sok olyan dolog melyet máshol nem fogsz megtalálni csak nálunk!

Tehát regisztrációra fel és jöhet a móka.
Naplózva

tol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #201 Dátum: 13 máj 04, 10:18:02 »

Meg néztem az első részt szinkronnal ,és NAGYONNNNN JÓÓÓ szinte profi *-*
Naplózva

Szeretem a narutot,de inkább szerkeszteni,és foglalkozni vele ki a nyerő,és mi történt címen. Egyértelműen a gonosz oldalán állok az az Akatsuki oldalán PainXKonanXJahiko
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #202 Dátum: 13 máj 05, 07:17:35 »

Örülök neki hogy tetszik, viszont nekem már így visszanézve ×gy gondolom nem lett olyan profi ezért dolgozom rajta hogy jobb legyen a háttér és a felvételek egy része is javítva lesz, de köszönöm a biztatást. Addig is lesz fordítás meg sok más egyéb nézzetek be oldalunkra bátran. http://animeforge.naruto-kun.hu/news.php
Naplózva

Oldalak: 1 ... 12 13 [14]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!