24 máj 05, 01:57:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 61347 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #15 Dátum: 11 júl 11, 21:35:58 »

Még nem követem a sorozatot , előbb be akarom fejezni a KHRt . Viszont ha megnézem a Fairyt szerintem én is benne lennék egy szinkronszerepben...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 júl 12, 06:49:09 »

Mint szinkronizálásban laikus, de elég nagy Fairy Tail rajongó szeretnék kiemelni valamit.

Nem tudom, hogy Hadrius hány éves és milyen tapasztalatai vannak a témában, de egy fontos dolgot mindig tartsatok szem előtt: egy adott karakterhez mindig a korban és hangszínben megfelelő karaktert válasszátok ki. Például Happy-nek ne egy mély hangú srác legyen a szinkronja és Elfman is érdekesen hangzana egy cérnavékony hanggal. Nevet

Lucy és Erza magyar hangjára nagyon kíváncsi leszek. Mindketten sokat szerepelnek (bár Erza csak később jön be), de a teljesen komolytól a diliházba való megnyilvánulásokig mindent tolnak. Szóval előre is kitartást kívánok a két lánynak, aki elvállalja őket (legalábbis remélem, hogy lányok lesznek ikszdé).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #17 Dátum: 11 júl 12, 12:43:38 »

(legalábbis remélem, hogy lányok lesznek ikszdé).
Hát igen Chakra, Erzának néha azért simán elmenne egy férfihang is Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #18 Dátum: 11 júl 12, 13:12:30 »

Jelentkeznék Erzának *.* Bár lány vagyok, azért elég mély a hangom sajnos ikszdé és Erza se az a vékony hangú személy  Nevet Szóval szívesen elvállalnám, azt hiszem. Mivel ezekszerint Derya már lebeszélte Erzát magának, én lemondok a szerepről, talán később még jelentkezem. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 19:22:26 írta CrazyCat » Naplózva
Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #19 Dátum: 11 júl 12, 14:20:52 »

Azt hiszem elmondhatom, hogy Erzának itt vagyok én, Hadriussal le is beszéltem már tegnap Mosolyog


Írtam Cat-nek egy privit, hogy mindenki befér, a legjobb "győz" Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 20:03:50 írta Derya » Naplózva

Derya
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 júl 12, 19:51:51 »

Hát, nekem senkihez nem illik a hangom, szóval csak azért jöttem erre, hogy sok szerencsét kívánjak a projekthez! Figyelni fogom az eseményeket, remélem azért lesz ebből valami (azért minimum a Shippu fanszinkront hozzátok be Nevet).

Hajrá!
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #21 Dátum: 11 júl 12, 22:52:03 »

Nagyon sietve írtam reggel. Először is itt üdv mindenkinek, én kezdő animés vagyok, kb 1 ember miatt csinálom, sztem tudja magáról. Remélem maradok Erza szerepénél, állítólag hasonlít rá a hangom Mosolyog
Meg írta itt valaki, hogy nem sok esélyt ad neki. Hidd el, ha Hadrius csinálja, akkor jobb lesz, mint az eredeti, erre bármit fel mernék tenni (ha meg nem, akkor majd behajtom rajta) Nyelvesít
Naplózva

Derya
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #22 Dátum: 11 júl 13, 17:11:01 »

Akkor összefoglalóként mindenkit aki jelentkezik ezúton szeretném megkérni írja meg hogy honnan és ha szabad kérdeznem az életkorát hogy a lehető legjobb minőséget tudjuk kihozni a munkánkból. Még egy személlyel egyeztetek hátha tud még embert hozni és folyamatban van a helység keresése is ahol lebonyolítjuk majd a felvételt és tudunk találkozni. Egyenlőre tömören ennyi.
Naplózva

Johnny08Piccolo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

Jr.


« Válasz #23 Dátum: 11 júl 14, 10:53:07 »

Egy szinkronnak én is örülnék, és kíváncsi is vagyok rá, de lenne egy kérdésem, ha nem baj.

Ugyebár a beszéd mellett más hangok is vannak, különböző effektek, meg a háttérzene is. És ez hogyan lesz megoldva, szóval hogyan rakjátok rá a magyar szinkront, hogy ezek a hangok megmaradjanak?

Mert ugyebár az egyik lehetőség az, hogy meghagyjátok az eredeti hangsávot, de akkor lehetne hallani a japánt is a magyar "mögött". A másik megoldás meg eléggé munkaigényes, hogy megpróbáljátok kivágni a japán szinkront a többi hang közül, de van olyan is, hogy beszéd közben vannak még más hangok a háttérben és akkor ezeket sem lehetne hallani, főleg a zene az, ami alatt szoktak beszélni is.
Én nem értek az ilyen dolgokhoz, nem tudom, hogy van ez pontosan. Én csak azért mondtam, nehogy azután jusson eszetekbe, miután már elkezdtetek dolgozni a szinkronon.

De ha már meg van erre a megoldás, akkor bocsánat ezért a kiírásomért.
Naplózva

"If you die, I'll kill you!" by Zoro.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #24 Dátum: 11 júl 14, 14:21:57 »

Le kell venni az audiósávot és újat kreálni. Én legalábbis így gondolkoztam a kampányfilmemnél.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #25 Dátum: 11 júl 14, 14:38:45 »

Nem kis munka egy 20 perces videóhoz Nevet Nem véletlen, hogy vkinek ez a szakmája Nevet De azért hajrá ^^
Naplózva
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #26 Dátum: 11 júl 14, 17:16:00 »

én úgy gondoltam habár bevallom én sem vagyok benne 100%-osan. első lépésként a csapat külön külön felvenné a szöveget megfelelő hangsúllyal hogy minél jobban tükrözze az eredetit. az effekteket meg háttérzenét ha van igen vagy kivagdosom vagy ha lesz a csapatban olyan aki tud segíteni vagdossuk, a többit pedig letölthető ugyan olyan hang effekttel pótoljuk. viszont még mindig kevesen vagyunk az egész elkezdéséhez és még a helyiség keresése is folyamatban van viszont reménykedem hogy minél hamarabb eltudjuk kezdeni a munkálatokat.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #27 Dátum: 11 júl 15, 17:59:38 »

Na, még egyszer nekifutok  ikszdé Jelentkeznék szinkronhangnak, legelőször Erzáét pályáznám meg, viszont, hogyha esetleg nem kapom meg az övét, szívesen lennék mellékszereplő szinkronhangja. 14 éves pesti lányka lennék, az átlagnál sajnos mélyebb hanggal.. ennyi..  Pirul
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #28 Dátum: 11 júl 15, 19:34:00 »

Őőő készíts hanganyagot , töltsd fel és akkor úgy egyszerűbben tud szerintem szerepet adni Hadrius neked. ^^"
Naplózva
Derya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #29 Dátum: 11 júl 15, 19:55:50 »

Srácok-lányok! Mosolyog
Úgy fog zajlani, hogy élőben tervezzük a meghallgatást, mert úgy lehet a legjobban eldönteni, hogy kinek milyen a hangja, és kihez illik a legjobban. A helyszín mint írta Hadrius is, még keresés alatt. Cat, küldd el Hadriusnak a korod-lakhelyed (asszem ennyit írt az utolsó utolsó előtti kommentjében).

Szóval élőben tervezünk egy próbafelvételt, mindenki alámondja az összes szereplő hangját. Véleményem szerint is ez a legkorrektebb.  Pontosan (a fiúk természetesen nem mondanak alá lány szereplőt, ahogy lány se fiút, bár ki tudja, ez az Éden Hotel, ahol bármi megtörténhet  Nyelvesít )
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 19:59:20 írta Derya » Naplózva

Derya
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!