24 máj 05, 05:08:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mad Duck Team Fanszinrkon (Fairy Tail, Hetalia, stb.)  (Megtekintve 61350 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 11 júl 11, 06:47:30 »

Ebben a témában a Fairy Tail animéhez keresek bátor jelentkezőket, hogy megcsinálhassuk saját fan szinkronunk-at. Egyéb véleményeket is várok/várunk. Érdeklődni itt vagy (hadrius-nál) lehet.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 04, 05:49:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1 Dátum: 11 júl 11, 07:44:24 »

Megvan az első jelentkeződ Nevet

Hivatalosan Natsunak jelentkezem, de adhatsz Bárkit Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #2 Dátum: 11 júl 11, 12:38:22 »

veled együtt akkor 2 férfi hang van a többiek keresése még folyamatban van
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3 Dátum: 11 júl 11, 12:55:23 »

Nagyon örülnék szinkronos FT-nek, de úgy érzem, ennek is az lesz a vége mint anno a shippuuden fanszinkronnak ^^ Azért még hajrá, bizonyítsátok be, hogy tévedek.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 11, 13:02:39 írta Zer0 » Naplózva
adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #4 Dátum: 11 júl 11, 13:03:31 »

Én is jelentkeznék féfihangnak Nevet ikszdé Hol és mikor lesz amúgy? Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5 Dátum: 11 júl 11, 13:21:42 »

Megvan az első jelentkeződ Nevet

Az első én voltam, muhah. Pojén

Amúgy ZerO, én is először ettől féltem, hogy ugyanarra a sorsra jut a projekt, mint Drogba próbálkozása... Azért reménykedjünk, hogy itt meglesz az összetartás.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #6 Dátum: 11 júl 11, 13:33:36 »

jelenleg van 2 férfi hang jelentkező és úgy gondolom egy hete kezdtem ennek a szervezését így pontos helyszínt még nem tudok, hogy hol zajlanak majd a felvételek. a terv a következő az első részhez már csak 1-2 férfi és 2 női hang kell. az op-ed egyenlőre marad majd lefordítatlanul. ha megleszünk az első résszel és publikálásra kerül majd talán többen is kedvet kapnak és jelentkeznek. és végezetül ha már nagyon megy majd a részek gyártás megcsináljuk az op-t és ed-t is igényesre.

És úgy terveztem majd kicsit a kövi rész megjelenésekor kommentbe felhívom az emberek figyelmét a forum ezen részére.
remélem a kezdő csapat hamarosan összejön.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 11, 13:36:31 írta Hadrius » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7 Dátum: 11 júl 11, 13:45:26 »

Ha felhívást akarsz, azt az aláírásodban is megteheted szerintem... Így ha írsz a fórumon, mindenki látja. Am gondolom akkor még nem voltál itt, anno volt egy shippuuden fanszinkron próbálkozás, ott úgy lehetett jelentkezni, hogy próbaszinkront küldtek, egy-egy jelenetről, és mindenki otthon a saját mikijével szinkronizált. Sztem ha mindenkit egy hajszínre akarsz szedni, hogy ott szinkronizáljatok, az még nehezebb, mintha csak elküldenék a hangokat.
Azért remélem legalább 1 részt megél, mert kíváncsi vagyok...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8 Dátum: 11 júl 11, 14:02:25 »

jelenleg van 2 férfi hang jelentkező és úgy gondolom egy hete kezdtem ennek a szervezését így pontos helyszínt még nem tudok, hogy hol zajlanak majd a felvételek. a terv a következő az első részhez már csak 1-2 férfi és 2 női hang kell. az op-ed egyenlőre marad majd lefordítatlanul. ha megleszünk az első résszel és publikálásra kerül majd talán többen is kedvet kapnak és jelentkeznek. és végezetül ha már nagyon megy majd a részek gyártás megcsináljuk az op-t és ed-t is igényesre.

És úgy terveztem majd kicsit a kövi rész megjelenésekor kommentbe felhívom az emberek figyelmét a forum ezen részére.
remélem a kezdő csapat hamarosan összejön.

Látom még mindig erőlteted ezt az opening/ending szinkronizálást. Én még mindig azon vagyok, hogy felesleges, és csak rontana a hatáson.^^"

A közös helyszínen való felvétel pedig egyszerre jó és rossz döntés.
Hogy miért rossz? ZerO már kifejtette, iszonyat nehéz lenne megoldani.
Hogy miért jó? Minél több szinkronhang, annál több féle mikrofon, és minőség. És ebből az lesz, hogy a szerencsétlen nézőnek a hangszórót szorongatva kell végigülnie egy epizódot az eltérő hangerejű szövegek miatt.  Technikai KO
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #9 Dátum: 11 júl 11, 14:07:41 »

ezt az aláírásos hirdetést kifejtené nekem valaki mert nem vok valami tapasztalt fórumozó. amúgy a helyszínt lehet nehéz lesz megszervezni viszont a jó minőség érdekében ezt majd megoldom. op/ed nem akarom erőltetni ezért is irtam azt maximum ha nagyon megy és csak tesztnek de lehet hagyjuk ahogy van.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #10 Dátum: 11 júl 11, 14:14:07 »

Hát nem kell nagy videoszerkesztési tudás a hangerő szabályzáshoz még a a vágáskor :S
Am hadrius, ha akarod, és még fent vagy egy olyan 15-20 percet, szívesen csinálok egy aláírásképet, amire kattintva idevezeted a fórumozót. Ha meg egyszerűbbet akarsz, bemész a profilodba, fórum profil információ> és ott tudsz írni aláírást, amit mindenki lát minden hszed alatt.
_________________

Szerk.: ["center]["url=http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6093.msg620645#msg620645]["img]http://img607.imageshack.us/img607/1108/hird.png["/img]["/url]["/center] ezt írd be az idézőjelek nélkül oda abba az aláírás dobozba. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 11, 14:49:52 írta Zer0 » Naplózva
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #11 Dátum: 11 júl 11, 15:19:22 »

oké értem már köszi így már leesett a dolog Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12 Dátum: 11 júl 11, 15:55:56 »

Sajnálom, de peszimista vagyok a dologban.majdnem szerintem ez csak egy fellágonlás , ebből sem lesz semmi. De azért szurkolok nektek, hátha lesz valami belőle:D
U.I szerény véleményem szerint, minden animét, filmet, stb eredeti hangon lehet legjoban élvezni! Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #13 Dátum: 11 júl 11, 16:12:11 »

király ez a makró zero0 köszi szépen.
Naplózva

adamkaa1102
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 40


« Válasz #14 Dátum: 11 júl 11, 19:25:57 »

Remélem mondhatom majd, hogy fel vagyok pörögve Nevet
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!