24 máj 05, 07:54:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Espada club  (Megtekintve 44362 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #135 Dátum: 12 márc 01, 21:13:07 »

Sabaku: Koszonom a dìcsèretet. A szemeim jelenleg a bleach ès fullmetal alchemist egyesulèsèbol àllnak.Meg egy kis naruto is van benne nèha,de szeretek vàltoztatgatni a stìlusomon. Mosolyog Tagadhatatlan viszont,hogy szeretnèk igazàn bleaches szemeket rajzolni,csakhàt koppintàs nèlkul az mèg nekem sem megy ikszdé
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #136 Dátum: 12 márc 03, 12:46:18 »

Nahát... nem ma írtam ebbe a témába az biztos de azért néha-néha olvasgatom, hallottam h beakartad fejezni a sorozatot aztán mégsem? Ha most csak azért jutottál ilyen döntésre mert volt negatív kritika... hagyd a fenébe legalább elmondhatod h te ilyet is csináltál. Mosolyog

Amúgy megnéztem a legutóbbi részeidet és nagyon vagány volt... bár az espada rádió kicsit hiányzik Szomorú Ulqiorra gondolom most szenved mert hetero, meg Kurosaki szerencsétlenkedései a maszkokkal. Hát nem  mondom de ennél jobb bleach paródiát messze nem talál az ember neten.
Remélem még sokáig lesz kedved csinálni, mert van hozzá tehetséged. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 12:47:18 írta Morause » Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #137 Dátum: 12 márc 05, 23:03:07 »

Nem nem,a befejezès egy ùjabb ès jobb paròdia elkèszìtèse miatt pattant ki.A negatìv kritikàkat ma màr nem sokra mèltatom. Mosolyog Igen,amùgy remèlem èn is,hogy mèg sokàig fog menni a sori.Drukkoljatok a kezemnek ès a turokèpessègemnek ikszdé
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #138 Dátum: 12 máj 04, 05:37:54 »

Markov, nagyon jó a történeted Mosolyog

Egyébként...Luppy-t hozd vissza az életbe, és tüntesd el azt a szőke gügyögő nagydarab babát *-*
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #139 Dátum: 12 aug 18, 14:58:48 »

Fùùù de règ nem voltam itt,bocsi,hogy csak most vàlaszolok  smirksweat
Luppi nekem is a kedvenceim kozè tartozik,szòval valami csak lesz ròla a filmben Nevet  Nyelvesít 
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #140 Dátum: 12 dec 27, 18:31:52 »

Én egy nap alatt végignéztem mindet!^-^ (Jó, lehet, hogy nem újdonság, na...)
Vagy rohadtul elfogult vagyok Bleach terén vagy a negatív kommentelők teljesen vakok, de sztem nagyon király az egész!:D
Starrk a kedvencem a hangja miatt, meg úgy általában. Nagyon el lett találva.:3
Aizent a végére kicsit megsajnáltam.Hehe Nem is tudtam, hogy ilyen érzékeny a kicsike, ha meghal a kedvenc espadaja és, hogy ennyire fél a nagyijától.QwQ (<-Igen, ez egy smiley!xD)
Eleinte rá se bírtam nézni, mert az első videó, amit láttam Ulquiorra heteró dala volt és mit ne mondjak kicsit megijedtem.xD
De aztán rávettem magam, hogy megnézzem és azt hiszem nem bántam meg.^-^

Szóval csak így tovább, vagy mi!:P
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Oldalak: 1 ... 8 9 [10]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!