24 máj 05, 01:30:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Espada club  (Megtekintve 44360 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 máj 13, 19:40:59 »

Stark,nem èrtek egyet. Mint Dani mondta nem annyira règ,nem kell profizmus ahhoz,hogy valaki megmondja a vèlemènyèt.Ha nem tetszik,okè koszonom h vette a fàradsàgot ès leìrta a vèlemènyèt Nevet mellesleg koszi a sok pozitìvumot stark ès mindenki màs. Mosolyog  
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 13, 20:15:55 írta Cartnecker » Naplózva

-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #16 Dátum: 11 máj 13, 20:09:42 »

   Nekem 1 dolog miatt nem élvezhető és az a szinkron , a poénok is néha nagyon nagyon nagyon leépitően rosszak , DE vannak olyanok amik jól átgondoltak és össze szedettek. Mosolyog Szerintem pár hónap és nagyon sokat fejlődsz , a sorozatkészítés terén. ^^ A rajzolás meg nem rossz , sőt a második csoportképen minden nagyonnagyon tetszetős  Nevet
Ajánlom járj animátor tanfolyamra , mert sokat fog segíteni és nem is 1 horribilis összeg Mosolyog
Szóval értékelésem: rajzolás(egy ilyen paródiához)10/9
                            szinkron :10/5
                              poénok :10/7 (persze átlagolva Nevet)
                          történetek : 10/7
A továbbiakban sok sikert az 5. részhez , legyen olyan mint az eddigi részek összevéve(jó tulajdonságilag) Mosolyog és bocs hogy nem e-mailban küldtem xD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 máj 13, 22:14:47 »

Nemtom, de nekem bejött ez a sorozat, az első rész kicsit döcögös volt, mikor Halibel és Aizen találkoztak, még arra mondtam, hogy WTF?!! De aztán a többi rész überelte Nevet már várom az 5.részt és hajrá a további munkálatokhoz Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fess Gáspi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #18 Dátum: 11 máj 14, 08:16:55 »

grat Markov. Am készülj fel arra hogy nagyon meg fog nőni az EC nézettsége. nagyon sok grat:)
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #19 Dátum: 11 máj 14, 13:35:36 »

Szerintem a rajzolás nem olyan rossz. Az arcok sokkal jobbak, mint a HB-ban, a testek és a mozgás egy szinten van. Csak ott a hátterek jobbak talán, viszont az arcok meg.. Na mindegy. Szóval nekem grafikában egy szintben van. Poénok hát... Nem engem céloznak meg az biztos, de a fiatalabbak jó nevetnek rajta, ahogy a HB-n is. A szinkron néha kicsit gyenge, de elviselhető. Szóval összességében nem borzalmas ez, egyszer meg lehet nézni, ha unatkozik az ember, biztosan fog majd fejlődni. Nálam egy Hebis Barmok szintjén van.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #20 Dátum: 11 máj 14, 17:12:25 »

Nos fogsz kapni a neten hideget/meleget , de a lényeg , hogy leszűrd mi az építő jellegű kritika és mi a sárdobálás. Utóbbival nem kell majd foglalkoznod. Nagyobb közönséghez jut el a műved így , hogy a Bleach Fanon van/lesz publikálva és egyben többen fogják elvből elutasítani a munkádat. A véleményemet az Espada Clubról szerintem nem kell ecsetelnem neked. ^^ Folyamatosan fejlődik a grafika és a történetvezetés is.
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 máj 14, 17:47:32 »

Hàt igen, kosz hiamura ^^ èn igyekszem fejlodni ès szerintem az 1, ès 4. rèsz kozott nem kicsi a kulombsèg.ùgy rajz,mint poèn,mint szinkron.Hàlistennek eddig kevès sarat kaptam ikszdé ès ennek kifejezetten orulok. viszont ha az egy akatsukis èletèhez pròbàltok viszonyìtani akkor persze,hogy a sorozatom egy jelentèktelen kis semmi.De ha egyesek nem osszehasolnìtàssal kezdenèk,ès megnèznèk a tobbi rèszt is nem csak az 1.-t akkor talàn picit vàltoznànak a vèlemènyek amik 60%-ban pozitìvak màr eleve Mosolyog de az,hogy egyesek megàllnak az 1. rèsznèl ès abbòl indulnak ki az teljesen nyìlvànvalò mivel az 1. rèsz màr majdnem 2000 megnèzèst ìr mikozben a tobbi 3 mèg az 1000et se èrte el.Nos ennyi ^^
ès totàl egyetèrtek ha az elso 2 epizod nem nyeri meg a tetszèsetek. ^^ 
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #22 Dátum: 11 máj 14, 20:55:28 »

Én azt mondom, hogy első próbálkozásnak nem rossz.
Az 1AÉ is hasonló színvonalon kezdte (kicsit talán feljebb), szóval még bármi kisülheta dologból. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 15, 11:33:51 írta gman » Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #23 Dátum: 11 máj 15, 11:31:32 »

Nekem nagyon tetszik a sorozat. Nevet Grat neked, Makrov. A Hebi-s Barmok is így kezdte, aztán nézd meg, most hol van, kb 1ÁÉ szintű sorozat lett belőle. Az nagyon tetszett, mikor a 3. részben Aizen "beöltözött" főnöknek. Azon szakadtam.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #24 Dátum: 11 máj 15, 12:24:02 »

Gman ez termèszetes. Mosolyog Az egy aè a legjobb sorozat ès lehagy messze mindenkit. èn becslèsem szerint most mikor màr megrajzoltam a 4. rèszt,tartok ott,hogy azt mondhassam,hogy talàn a rajztudàsom kb olyan szinten van mint az 1aè 1. rèsze.De mèg ìgy is làtszik,hogy Dani màr akkor tapasztaltabb rajzolò volt mint èn.èn ugy kezdtem a sorozatom,hogy nullàròl indultam.A szemuveges aizen amit az EC 1. EPIZòDJàBAN làthattok,az elso paintes rajzom.Jiijo koszi szèpen Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #25 Dátum: 11 máj 15, 12:37:56 »

Nem csak a jelen helyzetben: egy műalkotást, meg úgy akármit általánosságban nem máshoz kell hasonlítani, hanem pont az kell nézni, hogy mi az, ami megkülönbözteti a többitől. Én nem egy olyan sorozatot szeretnék nézni, ami hasonlít a Dr. House-ra, a Szökésre, meg egyebekre, hanem olyat, ami nem köti össze őket. Te se az EAÉ-hez hasonlítsd a sorozatod, hanem saját magadhoz, a saját kreativitásodhoz, mert ha azon az úton jársz csak egy utánzat lesz. Egy latin mondás szerint: ,,a "sz*r" ember az, akire a legkönnyebben találsz valakit, aki hasonlít rá". Ugyanez igaz nem csak emberekre.

Általában mindent kritikus szemmel nézek, de közel sem szkeptikus vagy cinikus nézettel. A rajzolással nincs gond. A szinkronba adj bele több erőt, átérzést. Szerintem egy ilyen sorozat, pontosabban paródia a humoron függ. Ami számomra hiányzott a művedből; gyenge.
Naplózva



Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #26 Dátum: 11 máj 15, 15:09:04 »

Stance, maximálisan szívemből szóltál!

Eddig is bökte a csőrömet, de még nem fejtettem ki, hogy minden egyes rajongói alkotást az Egy akatsukis életével hasonlítanak össze. Ecsetelgetnem felesleges, ugyanis helyettem is tökéletesen körülírtad a tömör lényeget.

Elnézést az esetleges különös fogalmazásért, de nem az én gépemről írok, és katasztrofális a klaviatúra.

Szerk.:
Bocsánat, megint Dani voltam, csak nem jelentkeztem ki... x"D  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 15, 15:10:19 írta Dudujca » Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #27 Dátum: 11 máj 15, 18:02:54 »

a rajzolás kicsit gyengécske de jó lesz! a poénokon van mit fejleszteni. én azt amit nagyon hiányoltam belőle az  amikor mond egy szereplő valamit és alá van írva hogy mit. mert volt 2× vagy 3× hogy mondtak valamit és nem értettem hogy mit , főleg egy-egy szereplő furi hangjánál smirksweat
Naplózva
balli
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 76



« Válasz #28 Dátum: 11 máj 15, 19:31:48 »

Gratulálok a sorozathoz!:)Szerintem voltak benne jó poénok de olyanok is amik nem jöttek le.Gyakorold még az animálást meg a rajzolást a szinkronon is van még kis csiszolni való ha ezeken javítasz akár olyan népszerű is lehetsz mint Dant-c az eaé vel! Nevet Összegezve tetszett ez a 4 rész Nevet
Naplózva
Gorou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


Essential Walla


« Válasz #29 Dátum: 11 máj 16, 06:19:44 »

A rajzok megfelelőek a hangok jók!Csak igy tovább! kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!