24 máj 05, 01:31:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Espada club  (Megtekintve 44360 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #120 Dátum: 11 okt 14, 14:18:58 »

Mardhug: Vègre valaki rèszletezte is egy kicsit,hogy mi is tetszik az epizòdban.Koszi Nevet Az ECràdiò kèrdèst megkaptam. Mosolyog
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #121 Dátum: 12 jan 01, 02:57:00 »

Ez a külön kiadás tetszet jót nevettem rajta így elsején  Nevet majd talán késöbb ha össze szedem magam akkor talán jön egy kritika is Mosolyog
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #122 Dátum: 12 jan 01, 12:08:56 »

Nah,kìvàncsian vàrom,bàr vegyètek szàmìtàsba,hogy a dolog 3 nap alatt lett osszedobva. Mosolyog

OFF:valaki ìr a topicba...ritkàbb mint a szököèv  ikszdé
Naplózva

Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #123 Dátum: 12 jan 03, 18:29:51 »

Én nagyon szeretem az EC-t is  kacsint mert pl. hát vicces meg mikor nincs 1AÉ meg HB akk jó valami mást is nézni a karácsonyi különkiadás is tetszett és hajrá a 10. résszel  Nevet Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #124 Dátum: 12 feb 11, 00:41:07 »

Nah most enyhèn rosszul esik,hogy pont azèrt jojjek fel ide megint,hogy ilyesmit kozoljek,de....
Az Espada-Club c. sorozatomnak vège...Hàt igen,ez most hirtelen jott,de sajnos ez a helyzet.Bàr amennyien làtogatjàk a topicot,nem hiszem,hogy nagy porkavaràs lenne belole,mindenesetre holnap megkèrem szaniszt,hogy rakjon fel egy bùcsùvideòt...
Egyùton szeretnèk koszonetet mondani Cartneckernek mindenek elott,amièrt hajlandò volt megnèzni ès pubblikàlni a muvemet a Bleachfan.hu-n,majd Szanisznak a  segìtokèszsègèèrt ès humoros kiìràsaièrt,vègul az egèsz NKWT teamnek koszonom a lehetosèget amit adott ès elnèzèst ha nèha nem a legmegfelelobb mòdon viselkedtem  smirksweat

ès vègul... koszonom minden egyes embernek aki megnèzte a sorozatomat....Csakis nektek hàla tudtam eljutni 10 epizòd ès egy specialig...  bow

Markov bùcsùzik...  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 00:42:37 írta markov94 » Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #125 Dátum: 12 feb 11, 08:16:35 »

Most, hogy Dani elment szünetre divat lett abbahagyni a sorozatokat is, vagy mi történt? Nevet Ne csináld már te is!

Pihenj egyet, nagy levegő, és csináld tovább újult erővel. Hallgass azoknak a véleményére, akik fontosak neked a többieket pedig szard le. Szerinted minket a Naruto-Kunt hányan utálnak? Jó páran. Jó pár csapat szemét szúrjuk, de le is szarjuk őket, azokért dolgozunk, akinek tetszik a munkánk és azokra hallgatunk, akiknek adunk a véleményére.
Tedd te is ezt, csináld szívből, és ne azért, hogy mindenkinek tetsszen, olyan úgysem lesz, hiszen ahány ember annyi világ. Csináld azért mert szereted.

Én a helyedben folytatnám és csak azért is megmutatnám, hogy a lófaszt hagyom abba, erősebb vagyok annál, mint hogy 2-3 pofon után feladjam. Narutós mentalitás powa! Nevet

Remélem a döntésed nem végleges, ha igen, ha nem, köszönjük a sok remek percet, amit a sorozatoddal szereztél számunkra! Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #126 Dátum: 12 feb 11, 09:49:47 »

Nehogy már abba hagyd, ez a mostani 10.rész (nem hazudok) nááágyon jóóóó volt Mosolyog A Fullmeatl Alchemist-es szövegek, Ichigo szövege, amikor felordított Ulquiorra, hogy hetero, hááát az valami nagyon vicces volt Nevet
Összességében, szerintem folytasd, ne hagyd abba, ahogy Cart mondta, ne add fel 2-3 pofon után, Narutós mentalitás powa! Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #127 Dátum: 12 feb 11, 12:31:06 »

Fùha ès gondolni,hogy èn ezt tok komolyan gondoltam ikszdé...
Bàr most,hogy elolvastam amit ìrtatok,rogton az jutott eszembe,hogy nem akarok csalòdàst okozni senkinek.Nem
pofonok miatt akartam abbahagyni,hanem egyszeruen paròdia ''kategòriàt'' akartam vàltani...  smirksweat persze voltak pofonok is,de az annyira nem lènyeges.Koszonom,ontottetek belèm egy kis lelket...  Mosolyog most mondanàm,hogy alszok rà pàrat,de az ùgysem segìt,ergò lejàtszom sakkban ichigo hangjàval,ès ha ichigo hangja nyer akkor folytatom.
(èn persze szakszeruen hagyom magam) ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #128 Dátum: 12 feb 11, 14:04:59 »

Amennyit fejlődtél már az első rész óta kár lenne abba hagyni! Nevet Nem azért jutottál, ilyen messzire, hogy most feladd! Tessék folytatni és örömet szerezni a EC rajongóinak, viszonzáskép ők meg elmondják, hogy mennyire tetszenek nekik az újabb és újabb epizódok. Hümm-hümm Ha a pofonoktól a padlóra kerülsz, szegy fel onnan egy vascsövet, és szed szét a kis szemeteket!  Ördögi De ha ez túl durva, akkor csak állj fel, húzd ki magad és kiáltsd, hogy én egy ilyen ember vagyok! kacsint
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #129 Dátum: 12 feb 11, 14:44:50 »

ikszdé hù de odavàg a bleach idèzet Nevet a kis szemetek,nem jelentenek problèmàt,egyszeruen csak màs kategòriàju fan made-be akartam kezdeni,ami sikeresebb ès viccesebb lett volna.De folytatom az EC-t elvègre màr nincs annyira sok hàtra. Mosolyog
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #130 Dátum: 12 feb 12, 12:55:50 »

Ezt el sem hiszem...
Ekkora kettőséget nagyon ritkán éreztem magamban eddig az már tuti ikszdé
Hol is kezdjem holis kezdjem... MARKOV!!!
Miért nem tudod a háttérben lévő embereket kidolgozni? *kiabálás* Azok az emberek, akik elöl vennak olyan szépen vannak megrajzolva, hogy megkönyezem őket, de a háttérben lévő embereknek, meg még a szeme sincs megrajzolva, tessék megnagyobbítani a rajzvászont most rögtön!!!
Egyébként, hogy ne csak erről beszéljek, azt kell hogy mondjam tetszett ez a rész (természetesen a poénok és a történet alapján). Hatalmas pozítivumnak tudom felhozni, a beszólásokat, és a hangodat, pl amikor Lupi mondta hogy "Durranjon a lufi!" azon besírtam Nevet
Negatívum, hogy az animációid, kicsit egyszerűk, de ha javítod a rajzvászon méretét, akkor ezek is látványosabbak lesznek. És még, hogy az nem mindig lehet megoldani, hogy mikozben a karakterek beszélnek csak a szemüket mutatod, szerintem többször legyen olyan hogy a szájukat kinyitják Nevet nemtudom ez menyire volt érthető
Valamint amikor úgy a közepe fele az a sárga izé felszívta az espadat, akkor lehetett volna esetleg a sárga fénynek egy kicsivel több árnyalata.. mert kicsit zavart hogy hátul nyagyon szépen megrajzolt táj, és akkor egy egyszínű sárga vonal volt az espada mögött.. lehetett volna a bőrszínüket is kicsit besárgásítani. nos aszem enyi volt a kritika, ja megmég azt a poént amikor majdnem megcsókolta Orihime Ichigot és Ichigo ott beszélt közben, hogy ha ébren lenne akkor biztos unná na azon szakadtam  ikszdé na de befejezem, mert kicsit hosszú let Nevet szóval pozitív: az ötlet, hang, rajz a frontban. negatívum: a felbontás /tehát a hátsa részen lévő rajzok/, és a túl sokszor használt "csak a szememet látod miközben beszélek motívum"  Mosolyog
Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #131 Dátum: 12 feb 13, 13:40:38 »

Örömmel olvasom, hogy folytatod az EC-t ne hagyd abba hiszen nagyon jó sorozat! Mosolyog (Am bocsi hogy én se írtam ide , de egyszer írtam ide és más nem írt utána és dupla hsz nem lehet.)
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #132 Dátum: 12 feb 13, 16:50:36 »

A blogodon olvastam, hogy kommentben írtad, nekem hála, hogy folytatod. Ez kedves, de ne emiatt folytasd, hanem azért mert szereted. Ha akarsz változtatni, változtass. Én csak a véleményemet írtam le, a döntés a tied. Nevet
Mindenesetre örülök neki, hogy folytatod. Mosolyog
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #133 Dátum: 12 feb 13, 23:09:14 »

balint002 ès krisz_ nektek eloszor is koszonom.  Mosolyog
Cart': Igazàbòl te csak az elso lokèst adtad meg,majd a tobbi ember reakciòjàt is làtva,ùgy èreztem inkàbb nem akarok csalòdàst okozni a fanoknak.  Nevet  Csak hogy tisztàzzuk...aki netàn egy bizonyos Dàniel baràtunkhoz hasonlòan azt gondolja,hogy az egèsz jelenetet azèrt rendeztem mert sajnàltatni akartam magam ès mert azt remèltem,hogy erre mindenki majd elkezd bombàzni,hogy jajj de jò az EC,az tèves ùton jàr...Effèle alacsony szintu dolgok nem illenek hozzàm.
Ezt szerettem volna tisztàzni.  Pontosan
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #134 Dátum: 12 feb 28, 20:57:01 »

Én nemrég néztem végig a sorozatod, és én is azt modnom, hogy folytasd tovább ^^
A legfőbb pozitívum amit most ki szeretnék emelni az maga a rajzolás (nem az animáció). Lehet, hogy ez furának tűnik, hogy nem azt a bizonyos Dánielt ( Pojén)dícsérem ezzel, de mindjárt elmondom, mi tetszik benne. Egyrészt látszik rajta a saját stílusod, és újítasz is pár dolgon (pl. Grimmjow normális kinézettel nagyon tetszett nekem az Espad rádióban, imádom az ilyen dolgokat), ami természetes is. De ahogy észrevettem, a három fanmade közül a tied az egyetlen, ami a manga egyedi rajzstílusát is tudja követni, ez főleg a legutóbbi részekben látszik. Kubonak szerintem elég egyedi a stílusa, ami főleg a szemek megrajzolásában látszik. Mashima vagy Kisimoto is teljesen máshogy csinálja. Én próbáltam mindhármójuktól rajzolgatni, és első körben a blícses szemekkel hihetetlenül megszenvedtem. Le a kalappal, hogy te is új rajzolod őket, géppel biztos sokkal nehezebb lehet, mint cerkával Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 28, 22:27:02 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!