24 máj 05, 00:15:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 305292 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1410 Dátum: 12 dec 31, 21:57:15 »

Ui.: DasOmen! Torira nem eshetett volna rá szikla, ugyanis a régebbi részekben élt és virult, mint a Cs-k új vezetője. Nevet

Paff headshot,,,,nagyon igaz, dehát ha már Obito is él  Pirul és akár egy paródiának is bele lehetett volna tenni, hogy hogy élte úgy túl  Nevet

Viszont azt nagyon adom, hogy nyugodtan formálja az egész naruto univerzumot, nekem valahogy snassz lenne már a csak "kötelezően benne kell lennie" Itachi vs Sasuke harc csak úgy ahogy van, ferdítéssel karöltve persze már teljesen más lenne a helyzet.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1411 Dátum: 13 jan 04, 18:35:55 »

...másik remeke, hogy nem féltél gyilkolni benne -valahogy jobban sajnáltam itt akárkit, mint a sima narutoban már évek óta bárkit...-, ...

 ...köszönöm, hogy megcsináltátok!

Életem 4. legszebb bókja ami a HBvel kapcsolatos! *.* *.*

Nem kell többesszám a végére! Mosolyog

... Torira nem eshetett volna rá szikla, ugyanis a régebbi részekben élt és virult, mint a Cs-k új vezetője. Nevet

...A jó öreg Tori... Nyelvesít
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1412 Dátum: 13 jan 06, 16:44:30 »

Dehogynem kell az a többesszám. Hiszen vannak szinkronszínészek is. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1413 Dátum: 13 márc 25, 15:04:17 »

Nagyon tetszett az új rész, így tovább!!!!!!!!!!!!! Mosolyog Az a kis lila sün meg imádnivalóó Pirul Pirul i love hebisbarmok!
Naplózva
Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1414 Dátum: 13 márc 25, 15:40:29 »

Még hozzáfűzném, hogy részvétem a barátod Czapi miatt. Szomorú
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #1415 Dátum: 13 márc 27, 11:16:40 »

Köszi a részeket Nevet
De hol tudnám letölteni a részeket amik itt nincsenek fent? Mosolyog

A Hebis barmok - Füves pillanatok - 06.rész
https://www.youtube.com/watch?v=3cg-Brm-lLE
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 27, 22:53:05 írta Victory1995 » Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1416 Dátum: 13 márc 27, 22:52:29 »

Köszönöm a részvétet.
A HB17 az fent van naruto-kunon, egyedül a Különkiadás 3 nincs, azt youtube-on megtalálod, linkje a blogomon van kint. Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Morause
Vendég
« Válasz #1417 Dátum: 13 márc 30, 19:31:34 »

Sikerült watchingolnom az új epizódot, bár nem tudom mi ez a hirtelen térjünk át a full poénból kicsit komolyabb hangzásvitelbe, de még azt mondom így is élvezhető Zoli törekvése. Amúgy már ha szabad megkérdeznem, ez nálad ilyen szimbolikus dolog hogy Sasukénak sok epizódonként cserélgeted a ruháit, pont mint az eredeti story-ban hogy már a part1-ben 2 féle szerelésben is láttuk, utána meg kapásból mostanáig vagy 3-4 félében, vagy bárminemű hasonlóság a kettő közt pusztán csak a véletlen műve?

De ám egyre jobban kezded bemutatni az anti-hebit ami azért tetszik. Nekem építész tetszik mind közül. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 08:34:14 írta Morause » Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1418 Dátum: 13 márc 31, 04:45:50 »

Szeretnék felvágni vele, hogy "igen, azért váltakozgatom Sasuke ruháját, mert szimbolizálom vele, hogy a narutoban is mindig új ruhája van" azonban ez sajnos nem nekem jutott eszembe hanem neked. Szomorú  ikszdé
Spontán kiszakadt a 7. és a 14. rész végén a fejsője Sasuke-nak az átokpecsét miatt, ez az oka.  ^^"

Nekem is Építész a kedvenc Anti-Hebi tagom! Nevet Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Morause
Vendég
« Válasz #1419 Dátum: 13 márc 31, 09:16:59 »

Hát gondolom, nekem is jól jönne egy span aki minden biz-baszt megtud szerelni vagy inkább megtudna "építeni". Mondjuk ha már hasonlóságok vannak a te meg az eredeti sorozat között, találtam egy másikat ami Dani 1AÉ sorozatával hasonlítható össze... méghozzá az (made by) Építész füvetgyártó gépe - amit CS vezér kérésére épített - mert amúgy mekkora már hogy ott a szoborból "bijuut" szívnak, nálad meg füvet.

De gondolom ez is csak a véletlen műve hogy mindkettőknek van egy "betépesítő-szerkezete". Kiröhög
Márcsak markov hiányzik a körből, mert ha az espdaái is betépnének teljes lenne a kör. (bár mintha egyszer láttam volna is abban ahogy Aizen betépett állapotban van?!?!)
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 09:18:31 írta Morause » Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #1420 Dátum: 13 ápr 02, 22:33:27 »

Megemlìtve a HB topicjàban *.* De egyet jegyezz meg Morause: Markov karakterei soha nem fognak betèpni vagy berùgni Nevet amit èn nem csinàlok azt a karaktereim se :Damire pedig emlèkszel,az valòszinuleg a kutyàs videò hatàsa a 4 - 5. rèszben.(elnèzèst az offèrt)
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1421 Dátum: 13 ápr 03, 13:59:03 »

Nah, csoportosan mi is nekiestünk a 17. epizódnak.
Ami abszolút pozitívan lepett meg az az, hogy ilyen gyorsan elkészült. Mosolyog
Suigetsu letargiájával még mindig lehetetlen volt azonosulni. Egyszerűen semmi olyan közös vonás nincs benne és Petramaruban, ami miatt szerethető lenne kettejük kapcsolata. Az "életem értelme" kijelentés már egyenesen erőltetett volt. Értem, mindkettejük szituja a való életből lett átemelve a sorozatba, de attól még, hogy te átélted mindezt, a "tudatlan" nézők csak azt látják, ami a HB-ben eléjük tárul.
Nyew:
A felbukkanásánál azt hittem, Műsorvezető az. A Nyegleó/Don Kartács/Cleveland Brown Jr. hangszín telitalálat. Jól megy a karihoz. Azt viszont nem értem, minek kellett máris csatlakoznia a Hebihez. Konkrétan max 5 percet ha szerepelt. Sokkal jobban ütött volna, ha most még odébb áll egy ideig, vagy szimplán csak egy random alibivel tart a csapattal, és csak egy későbbi epizódban ajánlja fel neki Sasuke, hogy legyen állandó része az alakulatnak.
Jah, igen, a betétdala nagyon állat volt!
A kis háziállata, Kobi:
Először a MIB 3-ból Boris mancsába bújó kis tüskés jószágra emlékeztetett.
http://3.bp.blogspot.com/-SqNY-q4luXU/UVBnBOGeLEI/AAAAAAAAApo/vZz8Vlc4lf8/s1600/NY%25C3%259AW.jpg
http://cdn1.screenrant.com/wp-content/uploads/Boris-the-Animal.jpg
Aztán Abiék beleültették a bogarat a fülembe, hogy Kaputtra, az amorfkára hajaz, és taláááán van benne valami. Ettől függetlenül az eredeti sün formája ari, és tetszik is. (Bár így is emlékeztet valamire, de nem ugrik be mire. xD )
Titok:
Faszák voltak az átalakulásai közti átmenetek. Látom, kezdesz ráérezni a saját stílusod kereteire.
Itachi:
Nemáááár. Még élete szerelmének, Sasukének sem mondta el sose az igazat, erre jön Elis, lehullajtja a leplet a nagy titokról, hogy ő is a tesója, és Itachi máris hip-hop megnyílik. Az az Itachi, aki mindig is szeretett titokzatos maradni, sose mondott ki semmit sem konkrétan, kizárólag rébuszokban utalgatott a mondandóira. Nemáááár. Mosolyog
Fertőző Fickó:
Nagyon kíváncsi voltam, mi lesz a sorsa a karinak. Új szinkront kap? Kiírod a karit? Ha nem, mennyit fogsz változtatni az eltervezett szerepén? Lesznek e kikacsintások Czapira?
Természetesen Czapi überelhetetlen marad, de asszem jó így, hogy átvetted a szinkronmunkáját. Remélem, lesznek utalások szegénykémre, hadd éljen tovább legalább a HB-ben. Szomorú

Kérdés:
Az Inside Joke-ra tudsz adni magyarázatot? Tudom, iszonyú gáz, ha meg kell magyarázni egy poént, de bárhogy agyaltam, nem esett le. Én hibám.^^"
Asszociáltam már Obi Wanra, Trónok harcára, de nem vágom.^^"

Markov:
amit èn nem csinàlok azt a karaktereim se Nevet
Kombinálás: Ezek szerint tradícionálisan fajtalankodsz Justin Bieberrel?  Faceg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1422 Dátum: 13 ápr 03, 19:58:54 »

...Nyew:
...Azt viszont nem értem, minek kellett máris csatlakoznia a Hebihez....

Igazad van, tényleg jobb lett volna hogyha előbb megjelenik, később csatlakozik, azonban mivel már csak 5 rész van hátra (mivel lassan haladok) így ezt nem szerettem volna húzni.
A betétdalt mikor meghallottam, kb azonnal le is mentettem, és kijelentettem, hogy na EZ fog szólni Nyúw alatt! ^^"

...Először a MIB 3-ból Boris mancsába bújó kis tüskés jószágra emlékeztetett.
Aztán Abiék beleültették a bogarat a fülembe, hogy Kaputtra, az amorfkára hajaz, és taláááán van benne valami. ...

Nem tudom kik azok az Abiék, de elég hülye bogarakat tenyésztenek...

Itachi:
... jön Elis, lehullajtja a leplet a nagy titokról, hogy ő is a tesója, és Itachi máris hip-hop megnyílik. ...

Itt rengeteget vitázhatnánk!  Pojén
Nekem is szembetűnő volt, Mattennek is meg még pár emberkének és teljesen jogos. Úgy gondoltam, hogy ha látják hogy az az Itachi, aki olyan mint ahogy körülírtad ennyire megijed és kitálal, akkor tényleg gáz van (mert az van).
Azonban van egy magyarázatom, nem muszáj elfogadni.
A meglepődést ugye nem kell magyaráznom miért történt. A kitálalásról pedig: Azért tálal ki Elisnek mindent, mert ugye Itachi úgy tervezi, hogy "Sasuke megöli, megkapja az Amaterasut, amivel amint szemezik Tobival, fel is gyújtja (akaratlanul is) és Tobi meghal, Sasuke sose tudja meg az igazat.
DE, most, hogy megjelent Elis, ez a terve veszélybe sodródik, főleg hogy ha azt tekintjük (tekinti), hogy Elis megelőzi Sasuke-t és végez Itachival. Akkor Tobinak Sasuke egyenes út a karjaiba. Szóval Elis nagyon felboríthat minden elképzelést.

Fertőző Fickó:
...

Fertőző Fickónak az összes szerepe, ami eddig el van tervezve változatlan marad és nem lesz belőlük kivágás, kiírás.
Nem akartam más hangját adni a karakterének, még attól is ég a pofám, hogy magamra cseréltem le, de nem tudtam mást tenni. Természetesen Czapi hangja ezerszer jobban illik a karakterhez, ahogy írtad: überelhetetlen marad!!!

Titok:
Faszák voltak az átalakulásai közti átmenetek. Látom, kezdesz ráérezni a saját stílusod kereteire.

Köszönöm, bár ha valamivel fel kellene vágnom, inkább a szinkron lenne az a rajzolási tudásom helyett. ^^

... Az Inside Joke-ra tudsz adni magyarázatot? Tudom, iszonyú gáz, ha meg kell magyarázni egy poént, ...

Ez esetben egyáltalán nem gáz, hogy nem értetted a poént, elvégre nem is érthetted, benne van a nevében "inside". Nevet
Ezt csak Én és még egy személy érthettük. Hogy akkor miért raktam bele? Mert bele szerettem volna, hogy még csak véletlenül se merüljön feledésbe. Nevet

Tudok rá magyarázatot adni, azonban a másik illető (aki Matten) megkért, hogy ezt SENKINEK ne magyarázzam el!
Ha őt meggyőzöd, elmagyarázom neked. Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 03, 20:16:07 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Oldalak: 1 ... 93 94 [95]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!