24 máj 05, 04:16:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 305300 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1395 Dátum: 12 szep 04, 19:16:37 »

Zoli, azokat a jeleneteket felvettétek, csak nem raktátok bele, vagy pedig nem vettétek fel, így értelemszerűen bele se tudtátok volna rakni? Nevet Mert ha felvettétek, lehetne majd később egy "kimaradt jelenetek" című videlyó. Mosolyog
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #1396 Dátum: 12 szep 04, 19:21:26 »

Zoli egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyi idő volt ezt az egészet a legelső mondattól a feltöltésig összerakni?
Naplózva
Erer08
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1397 Dátum: 12 szep 04, 20:04:00 »

xD helyes-helyes, legalább hamarabb kész xD (arra gondolj h utána jön a rész amit vártál Nyelvesít)
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1398 Dátum: 12 szep 04, 20:46:53 »


Erer08 a programom egy kicsit...kötekszik velem egy ideje, így hát...mondjuk úgy, hogy ez egy nagyon elfogadható videóminőség amit kiköpött xD

Ui. Nagyon durva, már 5 napja folyamatosan rajzolom a Füvi életét...nagyon belelendültem :O

Milyen programmal csináltad?  Gondolkozik

Az, hogy nagyon belelendültél csak jó mert már mindenkinek a kíváncsiságát enyhíteni tudod.  Nevet
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1399 Dátum: 12 szep 04, 21:03:14 »

Zoli egy olyan kérdésem lenne, hogy mennyi idő volt ezt az egészet a legelső mondattól a feltöltésig összerakni?

Ezt 3 hét.
De persze azért "csak" ennyi, mert már nem ez az első ilyen művünk. ^^
Amúgy még bőven tudtunk volna mit belerakni és még forgatni is akartunk. Szóval még 1 hetet simán rászántunk volna...

Zoli, azokat a jeleneteket felvettétek, csak nem raktátok bele, vagy pedig nem vettétek fel, így értelemszerűen bele se tudtátok volna rakni? Nevet Mert ha felvettétek, lehetne majd később egy "kimaradt jelenetek" című videlyó. Mosolyog

Ez egy hülye kérdés. Nevet Ha meg lett volna a jelenet, akkor mi a fenéért ne raktam volna bele hogy ne legyen baj? Nevet
Természetesen nem volt idő felvenni, ergo nincs meg. Nevet

Szg, titok Nyelvesít
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1400 Dátum: 12 szep 04, 21:07:24 »

Igazad van. xD Elég hülyén jön ki... de hát... a fáradtság... Nyelvesít
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1401 Dátum: 12 szep 14, 10:25:50 »

http://www.youtube.com/watch?v=a-OekZF7S2w&feature=youtu.be

Az elbaszarintott vicces vidik. Nézzétek meg ha nevetni akartok Nevet

Ui.: Az utóbbi 2 hétben konkrétan annyit rajzoltam mint még soha, sz'al Füvi élete már 15 percnél jár és még szerintem simán van ennyi vissza Nyelvesít Nevet :'(
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Erer08
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #1402 Dátum: 12 okt 02, 21:41:34 »

amúgy az "elbaszarintott és vicces" vidiket is letölthetővé kéne tenni xD
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1403 Dátum: 12 okt 03, 12:28:02 »

A youtube-os videókat is le lehet tölteni... Elég sok Youtube Downloader van az interneten. Csak egy Google keresés.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1404 Dátum: 12 nov 01, 19:26:34 »

Egy-Két érdekességet (Spoilert) árulok el a HBről. Akit érdekel, lesse meg az újabb kisebb interjút amit készítettek velem:
Nem t'om mennyire lehet ide linket másolni így inkább nem teszem, de a facebookomon illetve a HB csoportban meg lehet találni! Mosolyog
fanmade-news -s keressétek Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1405 Dátum: 12 nov 01, 20:29:36 »

"Igen, valóban azt tartom a HB legpozitívabb dolgának, hogy a történetszálak gyönyörűen vannak kidolgozva."
"Hatalmas fantáziám van és a fejem (meg a gépem is ) majd szétrobban a rengeteg ötlettől."


Egy újabb interjú, ami alátámasztotta, mennyire imádod magadat. Létfontosságú volt. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1406 Dátum: 12 nov 02, 13:12:29 »

Ha azt akartam volna alátámasztani hogy imádom magam, akkor azt írtam volna, hogy
"annyira király vagyok hogy egy ilyen sorozatot kitaláltam hogy csak na"
A kérdésre csak így tudtam válaszolni, és most az hogy leírom hogy hatalmas fantáziám van, most nem egoistás tulajdonság. Szerintem ezt bárki leírhatja magáról aki úgy érzi. Ez számomra olyan mint ha valaki azt mondaná, "barna haja van". És a fejem meg a gépem tényleg szétrobban a sok ötlettől.  smirksweat
A történet szálas részt talán tényleg megfogalmazhattam volna szebben. Ettől független ezt lehet úgy is értelmezni hogy "imádom magam" (ezeket azok értelmezik így akiknek minden céljuk, hogy belémkössenek) vagy úgy, hogy, mint írtam, számomra nagyon tetszik ha magam előtt látom a történetemet, és gyönyörűen ki vannak dolgozva. Nem magamat imádom hanem azt ahogy a történet ki van dolgozva. Úgy néz ki a történet ahogy én akartam, ahogy gyönyörűre elterveztem.

Nem volt létfontosságú az interjú számomra, hisz nem én kértem meg az illetőt, hanem ő engem.
Feltett 1-2 kérdést, én pedig válaszoltam.
Szerintem te leszel a következő akit felkér. Nevet

Ui.: Tudom nem vagy kötekedős fajta, még véletlen sem, de fogadást nyertem, hogy TE leszel az első ember, aki ezeket fel fogja hozni! Mosolyog Nevet
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1407 Dátum: 12 nov 02, 15:42:05 »

Dani, Zola:

A folytatást majd privátban. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1408 Dátum: 12 dec 22, 20:35:41 »

Nos, ami engem illet. Eddig abszolút közömbös voltam a sorozattal, vicces is volt, el is nézegettem, de semmi extra,,,egészen a mostani dupla részig.

Azt hittem, hogy majd sokáig filózok miért is van így, és írok pár oldalnyi szöveget a hogyanjáról, de rögtön rájöttem, a "naruto" része egyszerűen le volt korlátozva 0,01%ra. Komolyan, amíg nem mondták a jutsu szót, addig teljesen elvarázsolt, hogy egy fanmade magyar kis animáció remek történettel, kellően viccesen de tökéletesen mértéket tartva az egész komolyságához képest. Ez a kicsi mivoltja volt számomra az egész mínusz pontja, persze ez kis dolog, de engem kizökkentett a varázsából picit, de tényleg remek munka és erre azt tudom mondani, hogy; na igen, ez szép volt, elismerésem.

Persze, ez egyéni szocproblémám, hogy konkrétan egy narutos fansorozatban a narutos részeket rovom fel egyetlen "hibaként", de egyszerűen annyira magával ragadott nemes egyszerűségével és remekül összerakott mivoltjával, hogy szerintem ez megérdemelt volna egy teljesen független részt, persze ez semmit nem von le az összképből.

Kimondottan tetszett az elsődleges komoly hangvétel, miközben ez egy "vicceskedős" "műfaj" -ha mondhatok ilyet-, komplex története volt, másik remeke, hogy nem féltél gyilkolni benne -valahogy jobban sajnáltam itt akárkit, mint a sima narutoban már évek óta bárkit,,,,-, igaz kicsit gorekívánó lelkemben picit azt akartam, hogy a végén Torira ráesik egy szikla, ami után Füves Cs eltűnik, az már tényleg nagyot ütött volna, de ezt aztán már végképp nem számolom hibának.

Remélem leírtam mindent, összegzés gyanánt,,,,,Gratulálok ! Rosszat végül is, egyszerűen nem tudok róla mondani, én köszönöm, hogy megcsináltátok!


btw, jó topicba írok egyáltalán ? Akkora pangás van itt, komolyan....
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 20:41:10 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1409 Dátum: 12 dec 28, 06:55:44 »

Egyetértek. Mi ez a pangás itten ni? Pláne azután, hogy ilyen király rész(ek) jött(ek) ki?

DasOmen lényegében leírt mindent. Nekem tetszett a rész. Jó, hogy nem csak vicceskedés van, meg hú de be vagyunk szívva, hanem aprítasz is. Ami talán még nekem kifogás, hogy egy kicsit néhány jelenet el volt kapkodva, a szereplők szándékai mögül nem látszott tisztán, hogy mi okból csinálnak mit. Illetve néha az érzelmeket nem lehetett tökéletesen átérezni. Ezen kívül nekem nagyon tetszett. Azt se bánnám, ha az egész Naruto univerzumod a saját kedved szerint alakítgatnád, és elvinnéd egy alternatív történet felé.

Ui.: DasOmen! Torira nem eshetett volna rá szikla, ugyanis a régebbi részekben élt és virult, mint a Cs-k új vezetője. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 28, 07:10:30 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!