24 máj 04, 23:20:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Juuden - Naruto doujinshi manga  (Megtekintve 50133 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #105 Dátum: 09 dec 08, 16:53:23 »

ömm bocs hogy lassú vagyok... karácsonyig igyekszem befejezni Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #106 Dátum: 09 dec 29, 08:59:22 »

hát ez nem jött össze
am nemroxx:)
Naplózva

Gyurika666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #107 Dátum: 10 jan 25, 18:25:23 »

Hát.. lassan egy hónapja van megígérve. :S Lehet hogy nem lesz belőle semmi??
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #108 Dátum: 10 feb 05, 17:06:38 »

Megérkezett az 5. rész! KATT!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #109 Dátum: 10 feb 05, 19:33:21 »

kicsit jobb volt mint a többi rész rajzolás meg sztori szempontjából is, viszont a "kicsit" szócska azért van a mondatom elején, mert a karakterek szája még mindig olyan fura szögekben áll, meg naruto szeme is eléggé nagyra sikerült, de az ábrázolásuk egész jó
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #110 Dátum: 10 feb 07, 05:39:47 »

Igen, az arcokkal még mindig gond van, de szerintem a többi téren nagyott fejlődött. Mosolyog Gratulálok hozzá, nagyon szépen rajzolsz háttereket Zsombi, és sikerült nagyjából belőni a Kishi-style-t is. Az arcok, hát... Nem az erőssége. Néha a szájuk leljebb kerül, mint ahol lenniük kéne. Mosolyog De nekem tetszett. Amúgy csak nekem szúrt szemet a Sasuke-féle tag a 12-ik oldalon, balszélen? Bár az nő, de egy pillanatig azt hittem Nevet Mindenesetre nagyon kiváncsi vagyok mit akar ez a Tobi-wannabe ~ Remélem a kövi fejezetre sokkal kevesebbet kell várni, mert komolyan végig kellett futnom az előző fejezeteket, hogy akkor most mi is volt eddig.  Hmm?
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #111 Dátum: 10 feb 07, 13:27:55 »

Sztori 6, Rajz 6. Nekem elég furán fejeződött be a sztori.. Igazán nem tetszett már az alapötlet sem, de túl hirtelen lett vége a nagy összecsapásnak és túl egyszerűen. A következőre kíváncsi leszek, bár nem tudom, hogy mit a akarhat a nagy ősi ellenséges nemzet feje, a Tűz egyik legnagyobb hősétől.
Naplózva


 
sensey_13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #112 Dátum: 10 feb 09, 08:32:25 »

Köszi, szivesen Nevet én is örülök neki, hogy a kezekbe már belejöttem >.<# és az arcok is javulnak majd Mosolyog
Magyar Kishi? Nevet jó lenne, de ahhoz kéne egy saját sztori Pojén már régóta akarok egy teljesen saját történetet de ahhoz még nem kaptam ihletet Nevet
hát szerinte mé dolgosz hatnál a sztorin mert én nem így csinál nám nekem is lene egy és a rajzaid is gagyik én már sok mindent rajzoltam ha akaod meg taníthatlak rajzolni  Gondolkozik de amugy nem rosz
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #113 Dátum: 10 feb 09, 11:54:07 »

Hát írni remélem nem akarod megtanítani  Hümm-hümm
Bár határozott véleményem, hogy biztosabb tudást szerezhetne, ha magától jönne rá mindenre. Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #114 Dátum: 10 feb 09, 12:46:02 »

Hát azért most szépen le lettél oltva Sensey.
Viszont igaza van Kumiko-nak, mindig jobb ha magadtól tanulod meg a dolgokat. És nincs is szerintem ezzel semmi komoly baj , fokozatosan egyre jobb lesz. Nem hinném, hogy az ilyen jellegű negatív kritikák jót tennének bárkinek is.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 09, 16:12:05 írta Kaihaku R. Kumori » Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #115 Dátum: 10 feb 09, 15:59:19 »

Sensey inkább írni tanultál volna meg mint rajzolni....A történet szerintem egész jó,a rajzok is fejlődtek,csak lassan jön ki...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #116 Dátum: 10 feb 09, 16:14:46 »

...
hát szerinte mé dolgosz hatnál a sztorin mert én nem így csinál nám nekem is lene egy és a rajzaid is gagyik én már sok mindent rajzoltam ha akaod meg taníthatlak rajzolni  Gondolkozik de amugy nem rosz

Na, ilyenkor kezdek el hangosan vigyorogni. ikszdé
Semmi konkrétat nem írtál, csak hogy "gagyi". Vagyis azt sem tudod, mi a hiba, csak hogy van. A helyesírásodra pedig még jócskán gyúrnod kellene, mert ha ilyen hozzászólásokat fogsz írni, akkor azokat törölni leszek kénytelen, mert erősen rontják a fórum színvonalat. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #117 Dátum: 10 jún 26, 16:13:15 »

Moderátor:

Zsombor, elég régen halottunk már rólad és a Naruto Juudenről. Mosolyog
A fórumon is elég régen jártál.
De ha esetleg idetévednél: Küldtem neked egy e-mailt, némi kis információért. ^^

További információkig a téma lezárva. Nálam, privát üzenetben lehet kérni az újbóli megnyitást. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!