24 máj 05, 03:17:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Juuden - Naruto doujinshi manga  (Megtekintve 50135 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #90 Dátum: 09 júl 12, 10:21:24 »

Köszi, szivesen Nevet én is örülök neki, hogy a kezekbe már belejöttem >.<# és az arcok is javulnak majd Mosolyog
Magyar Kishi? Nevet jó lenne, de ahhoz kéne egy saját sztori Pojén már régóta akarok egy teljesen saját történetet de ahhoz még nem kaptam ihletet Nevet
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #91 Dátum: 09 júl 12, 15:42:28 »

Öhm....Hát nem rosszak a munkáid, de sok helyen vannak un másolt hibák, amik nagyon látszanak. Szomorú
Pl: Hogy valamelyik karakternek szétvan csúszva a feje vagy talán az egész teste. smirksweat
Amíg ilyen csiszolatlan rajz tudással rendelkezel, addig szerintem nem kéne egy manga rajzolásába kezdened. Hmm? Hmm?
Naplózva
Krissy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Ha nem tanulsz a hibáidból, felesleges elkövetned!


« Válasz #92 Dátum: 09 júl 12, 21:01:39 »

Hát azt nem csodálom,hogy nem akartad a kézjeleket megrajzolni Nevet Jó ötlet volt inkább bemásolni minthogy elkezdeni vele bajlódni kacsint




Ui.: Azt mondtam,hogy nem fogom olvasni,de végül meggondoltam magam =)
A végén a rajz is jó ...
Naplózva

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! kacsint =P
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #93 Dátum: 09 júl 13, 12:35:39 »

... Amíg ilyen csiszolatlan rajz tudással rendelkezel, addig szerintem nem kéne egy manga rajzolásába kezdened. Hmm? Hmm?

Na igen... de mi lehetne nagyobb húzóerő, minthogy egy "forgalmas helyen" megjelenik a mangája? Azért így eléggé ügyelnie kell, hogy mit ad ki a kezéből, mert egy fél ország olvassa. ^^

Másrészről pedig nem látom, hogy olyan sokan mangát rajzolgatnának, pedig mi szívesen helyet adunk minden értelmes műnek.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #94 Dátum: 09 júl 13, 14:15:29 »

 szerintem ha Tobi-kun egy kicsit több idöt fektetne a karakter vázlatokhoz akkor sokkal minöségibb rajzokat tudna felmutatni Mosolyog de én drukkolok neki hogy folytassa tovább a mangát a negativ kritikák ellenére is Nevet
Naplózva

Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #95 Dátum: 09 júl 13, 21:40:21 »

a kézjeleket még szép, hogy másoltam, fejből azt se tudom, hogy néznek ki. ezen kivül semmi mást nem másoltam Hmm? és ez egy doujinshi, doujinshit bárki rajzolhat (na jó azért valamennyire kell tudni >.<#)
és ez még nagyon az eleje... bevezető sztori, hogy még most gyakoroljam... Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #96 Dátum: 09 aug 13, 18:38:01 »

Felkerült a 4. rész! >>KATT!<<
Köszönjük, Zsombor! ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #97 Dátum: 09 aug 13, 18:57:10 »

hmm tetszet a fejezet elég jól megvolt rajzolva csak pár helyen volt kicsit furi de azok sem voltak vészesek  Mosolyog
a rajz a végén pedig nagyon király lett nekem ez tetszik eddig a legjobban Nevet
Naplózva


Arkhamer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #98 Dátum: 09 aug 14, 20:23:24 »

Grat jó lett :)Izgalmasak ezek a harc részek és a végén a bónuszkép is jó ;)csak íígy tovább
Naplózva

"Halni nem halhat meg az, ami öröklétig áll. Számlálatlan korok során enyészik a halál."
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #99 Dátum: 09 aug 14, 22:26:53 »

nem tudom lehet hogy csak nekem tünt fel de mintha egy kicsit javult volna a rajz tudásod még mindig nem az a szint amilyenre gondolunk hogy jó lenne de jobb már egy kicsivel a minősége mint az elöző fejezetekben látottaknak ^^
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #100 Dátum: 09 aug 27, 09:55:04 »

Szerintem is javul a rajztudásod. Ha belejösz az arcok rajzolásába, akkor már jobb lesz. A bónusz kép nagyon jó lett Pontosan. Csak így tovább.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #101 Dátum: 09 okt 25, 18:02:16 »

Én azt díjazom Zsombor munkáiban, hogy nem másolja ki a képeket, hanem ő rajzolja meg a saját fejéből.
Mangából én is le tudok másolni akármit, és olyan minőségben, hogy az beleillene a mangába, de fejből nem menne.
Csak így tovább Nevet

U.I: a bónuszképen a csontos Kyuubi nagyon tetszik Nevet
Naplózva
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #102 Dátum: 09 okt 26, 14:00:20 »

Hmm... Nem is rossz  Mosolyog Egyre jobbak a rajzaid^^ Tetszett a történet is. Millió gratula ^^ Egyébként tussal dolgozol?
Naplózva

Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #103 Dátum: 09 okt 28, 09:38:45 »

Köszi szépen. Pirul Először ceruzával megrajzolom aztán, 0,1es tűfilccel kihúzom a vonalakat...
Amúgy bocsi, hogy kések az 5-el de mostanában nem sokat foglalkoztam vele... De ami késik nem múlik Mosolyog
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #104 Dátum: 09 nov 17, 16:19:16 »

Tényleg egyre jobban rajzolsz, és a történet is érdekes. Nekem nagyon tetszik. bow
Épp ezért kérdezem meg: Mikorra várható a folytatás?   Nevet
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!