24 máj 04, 22:52:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 495 496 [497]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1431103 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Heidfeld11
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 6



« Válasz #7440 Dátum: 13 júl 10, 20:16:36 »

hát én is kivárom, de azért elbírnék egy kövi részt  Nevet
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #7441 Dátum: 13 júl 15, 14:03:15 »

Minimum összerittyentek egy rég várt 32. epizódot.Mosolyog ez a Danitól származik, van remény....
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 15, 14:04:20 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
alkesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7442 Dátum: 13 júl 26, 01:15:41 »

Jó lenne egy 32. rész, így egy évvel a 31. után. Oké, hogy volt egy 3 perces kiruccanás az időben, de azért örülnénk legalább 1 infónak, hogy mikor lesz vagy hogy lesz-e, érdemes-e várni..
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 01:27:05 írta alkesz » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7443 Dátum: 13 júl 26, 15:30:55 »

Felesleges várni az 1AÉ-t, ugyanis mostanában biztos nem fog folytatódni.
A publikálás előtt egyelőre még készítenem is kellene. Ha egyáltalán nekiállok, szólni fogok.
Ennyi. Szólni fog és akkor, azok a tagok, akik nézik ezt, végre boldogok lesznek, de mivel még nem szólt, nagy rá az esély hogy el se kezdte. Akkor ne várjátok, majd csak örüljetek, ha végre kijön, addig folytatódjon az életetek.

Daninak meg annyit, hogy, ha ennyire szereti a nép a művét és ilyen sokan vágyakoznak egy rész után, akkor írjon egy konkrétumot, mert csak a rajongóit szívatja meg. (Ha tetszik, ha nem, sokan szeretik a sorozatod és a legszemetebb hogy lógva hagyod őket. Az emberek konkrétumokat szeretnek. Ha azt mondod "Soha" akkor megnyugodnak, kérdezni fogják miért, de utána elfelejtődik ez az egész. Ha azt mondod, 2015 . 05 .05. -én adod ki a 32. részt, akkor tudják, hogy "Fasza, messze van, de legalább befejezi...")

Szerk.:
"Szerencsére kiötlöttem egy ideális sztorit. De ősznél korábban tuti nem lát még napvilágot." Na ez konkrétum féleség. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 26, 16:00:17 írta Minagi » Naplózva


Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4


« Válasz #7444 Dátum: 13 aug 12, 21:10:07 »

Én már nagyon várom *-*
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #7445 Dátum: 13 aug 13, 10:37:02 »

Már én is nagyon várom, de majd csak kijön egyszer. Mondjuk egy ilyen időigényes hobbinál nem csoda, ha kihagyások is vannak.  Mosolyog
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Diablord
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #7446 Dátum: 14 jan 07, 22:50:27 »

Sziaztok!

A kezdetektől néztem és követtem a műsort, és mit ne mondjak rajongói alkotásból kinőtte magát egy, akár nemzetközi anime tv-n is leadható műsorrá. Le a kalappal Dani előtt, azért amit itt összehozott.
DE!
Mivel már több mint egy éve nem jelent meg egy rész sem, ezért szerintem joggal mondhatjuk, hogy a rajongók szívatása megy agyba főbe. Megértem, hogy ha esetleg elfogyott az ihlet, esetleg a kedved szegte valaki, vagy a nyomi csak negatív kritikákat írók lomboztak le, de azért, egy, a sorozat, és a rajongók is megérdemeltek volna egy befejező epizódot. Mert a sorozatnak vége lett, befejezés nélkül. Az FWA alkotója szemetebb volt az tény, de ez talán majdnem van olyan szemét. A saját szavaiddal élve " Én nem vagyok Omnistrife, a magyarok ezt díjazzák", hát díjaztuk is, de ezt már nem. Ha nem akarod folytatni, akkor azt egy záróepizóddal jelentsd ki, vagy ha más nincs, és annyira nem akarsz már ezzel foglalkozni, akkor írásban jelentsd ki légyszíves, mert ez az állapot nem állapot a rajongóidra nézve, már ha egyáltalán maradt igazi rajongód.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7447 Dátum: 14 jan 07, 23:45:02 »

Szegény hadd csinálja már, amit akar. Bizonyára elfoglalt, és lehet, hogy éppen most is dolgozik a részen, csak lassú tempóban - van ilyen. Mégse kéne követelőzni...
Meg amúgy kicsit visszaolvashatnál.
Naplózva
Diablord
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #7448 Dátum: 14 jan 07, 23:53:57 »

El is fogadnám azt amit mondasz, de több mint egy éve semmi, és még csak valami szilárd kijelentés se. Csak a nép etetése, hogy majd talán ekkor, majd ősszel stb. És ez még a semminél is rosszabb.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7449 Dátum: 14 jan 10, 14:55:20 »

Voltak kijelentések. Nem szeretném folytatni a sorozatot, ugyanis azóta kicsit megváltozott az életem, és nem igazán van már időm csak úgy hónapokat szentelni egy rajongói (ingyenes) alkotásnak.
Ettől függetlenül, (úgy, hogy tényleg abszolút nulla kedvem van hozzá) szeretnék egy búcsúztató epizódot. Csak ugye korábban az 1AÉ pont azért működött, mert szívből csináltam. Csak úgy kényszerből lehetetlen nekiállni. Mert akkor a végeredmény is olyan lenne. Aztán akkor meg azért menne a picsogás.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7450 Dátum: 14 jan 11, 00:31:23 »

Moderátor:
Téma egyelőre lezárva. Ha Daninak lesz újabb híre, akkor kérje tőlem privát üzenetben a téma megnyitását.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 495 496 [497]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!