24 máj 04, 22:38:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 55
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV-k és egyéb animációk  (Megtekintve 174918 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #15 Dátum: 08 okt 26, 10:50:05 »

Igen, ez már korábbi fórumra is volt linkelve...véleményem röviden:
Túl sok effekt, amiknek semmi értelme és funkciója. Értelmetlen és overused megoldások...
Az alkotó minden sz*rt, már bocsánat, beledobált és látszik, hogy ötlete az nem volt effektezés kapcsán. Ilyenkor jobb általában befejezni a projectet...

sztori mesélős, purecut amv...asszem conon is látható volt  intor/outro epic win
http://www.youtube.com/watch?v=PgfjZ8-M6OE
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 26, 11:26:20 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #16 Dátum: 08 okt 28, 14:33:16 »

A Story on the Fourth Hokage

rövid kis stroy minatoról kushinaról és narutóról és a történtekről egészen jó tálalásban "megható" zenével:
http://www.youtube.com/watch?v=UxPzfF75I2E
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #17 Dátum: 08 okt 31, 01:31:16 »


Csak hogy neked is megmutassam mien az igazi amv, tessék itt 1 igazi Gaaras amv --> http://www.youtube.com/watch?v=d91UEXt4vfg
ismerem ezt az amv-t, hát igen ez a srác érti a dolgát a másik 2 amv-je is odaver a demon és a dig project

Masik kettö ? Nevet Van még 1 pár amugy Nevet. Ritka osztom a véleményed, de nem értek vele teljesen eggyet. Mosolyog Nem igaz az egésza mv-re ha végig nézted te is tudod szerintem.. az en angol tudasommal is észre lehet venni h vannak részek amik jok Nevet. És szerintem Bero Teso pont az effecktekkel vna a problem a képek meg allnak a helyüket. de az effecktek sokszor nem oda illök masfajta effeckt illene oda. Én igy fogalmaznek Ritkus ^^.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hiei
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 08 okt 31, 11:41:35 »

Conon én 3,5 amv-t láttam és az olyan szinten elvitte a kedvem hogy be  se mentem többet:s nagyon rosszak voltak...
Ha az anime tetszett akkor a zene volt borzasztó ha a zene volt jó akkor tuti olyan animhez tették amihez nem illik.
Talán egy jó amv-t láttam de az ilyen vegyes felvágott voltxDD.<---- na ná hogy ezt csak félig láttamxDD.

u.i. Gaaras amv oda ba**. Nem tudom kicsinálta de gartulálok hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 31, 11:43:16 írta Hiei » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #19 Dátum: 08 okt 31, 12:39:04 »

ForYou-tól akkoris Demon Project...sztem a legállatabb Naruto videók közt van, és nemzetközi szinten is megállja a helyét.

Kroni: nem is scene selection-t kritizáltam. Lip synch elmegy benne, és látszik, hogy az alkotó vigyelt lyricsre is...de az effektek hazavágják az egészet

Chad-os amv: no comment..subos shit, már sry

International Team IronChef
3 ember, 48 óra, nézzük mit alkottak a mi magyarjaink Mosolyog
http://www.youtube.com/watch?v=_yD-e6-vO1A
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 31, 12:44:09 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #20 Dátum: 08 nov 02, 22:21:33 »

Conon én 3,5 amv-t láttam és az olyan szinten elvitte a kedvem hogy be  se mentem többet:s nagyon rosszak voltak...
Ha az anime tetszett akkor a zene volt borzasztó ha a zene volt jó akkor tuti olyan animhez tették amihez nem illik.
Talán egy jó amv-t láttam de az ilyen vegyes felvágott voltxDD.<---- na ná hogy ezt csak félig láttamxDD.

u.i. Gaaras amv oda ba**. Nem tudom kicsinálta de gartulálok hozzá.
mivel eltelt 1 nap, azért reagálok erre
Szögezzük le, nem voltam conon. De a művek nagy részét ismrem, mivel ART-on is bemutatták őket
Andyme - Pieces: nem igazán értem, hogy itt mi a gond zene-anime párosítással. Hangulat tökéletes, drámánál ennél nem is kell több. Most nem ecsetelem, hogy lyrics és etc, ha vagy annyira igényes, hogy figyelsz rájuk, úgyis észreveszed, ha meg csak simán anime-zene párosítás, annak ennyi is megteszi. A link, hogy tudd, miről van szó: http://www.youtube.com/watch?v=mJJd1_y0Bp0
Wolfi - We are one: szintén nem értem, hogy mi a problma. Technikai megoldásokra panasz nem lehet, elgondolkodtató, mély, serious darab...

A con fénypontja mégis úgy gondolom, 'sír' Falloutja lehetett. A legjobb magyar amv véleményem szerint az idén. Az ötlet zseniális, mondanival komoly, és a kivitelezés is igen tetszetős. Ha érdekel, nézz utána

BenyoBoy - Everyday Suicide: az anime-zene párosítás nagyon passzol, hangulata eszméletlen beteg, igen jól el lett találva
Kaxi - Lagoon Raider: a mostanában látott legjobb trailerek egyike. Hibát nem találtam benne
Csiszi - Valami véget ér: anime-zene párosítás magáért beszél, szintén nem tudom, hogy mi a gond vele. Lyrics úgy van követve, ahogy az a nagykönyvben meg van írva...
Hubberthus - Path of Teresa: előbb már elmondtam
Black - Petite Love: rendkívül aranyos darab, zenére nem lehet panasz, technikai megoldás szintén remek

Most, hogy így bemutattam párat, remélem másképp látoda helyzetet. Arról, hogy top 20-at levetítik, és egy adott kategóriában kevés a videó, nem tethetek. Így könnyen bekerülhetett rosszabb minőségű darab. De azért ennyi alapján kijelenteni, hogy ez a con csalódás volt, hozzá nem értésre, illetve ahnyagságra utal. És félre ne érts, nem magam miatt döngetem itt a mellem, de mások munkáját szóltad le ezzel a hsz-el. És elképzelhető, hogy akár más is olvassa ezt a fórumot, lévén népszerű az oldal, még ha nincs is regelve...
Ennyit akartam...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 08 nov 02, 23:47:16 »

Hiába írsz neveket ebből sajnos fogalmam nincs miről van szó az elsőt megnéztem az tényleg jó... ellenben amiket én láttam mind mind nagyon rossz volt. Ám az első az romatikus kategoria ha jól gondolom én viszon nem olyanokat láttamxDD. Kétlem hogy pl Shana az lennexDD na nekem az egyáltalán nem tetszett arra biztosan emlékszemxDD.
Naplózva
luggeriano
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104

I HERD U LIEK MJUZIK WHALEZ


WWW
« Válasz #22 Dátum: 08 nov 03, 14:38:32 »

Hiába írsz neveket ebből sajnos fogalmam nincs miről van szó az elsőt megnéztem az tényleg jó... ellenben amiket én láttam mind mind nagyon rossz volt. Ám az első az romatikus kategoria ha jól gondolom én viszon nem olyanokat láttamxDD. Kétlem hogy pl Shana az lennexDD na nekem az egyáltalán nem tetszett arra biztosan emlékszemxDD.


Erre írta Ritka, hogy igen érdekes és kellemetes dolog úgy lesújtó véleményt mondani valamiről, aminek az alapvetőbb összefüggéseivel sem vagyunk tisztában...

Az elsőnek példák közé betett Andyme AMV kérlek dráma kategóriás 1. helyezett volt. (itt jön elő az, amikor valaki a műfajokkal sincs tisztában  >.<#) Romantikus kategória nem volt külön Ősziconon, a poént a kevés beadott (és minőségű) AMV miatt összevonták az Egyéb kategóriába nvezettekkel. Hozzáteszem, 3-4 romantikus volt az Egyébben, csak nem mint külön kategória.
Xen - It's Shanas Life -ja az Egyébben volt, és pontosan azért mert NEM ronamtikus...hanem mert kevert műfaj (valójában Other/Sentimental).

Szóval kérlek, ne állits ilyen elhamarkodott itéletet (hogy mindegyik rossz volt ) ha 1. nem is láttad mindet 2. alapvető fogalmakkal-dolgokkal sem vagy tisztában. Mert tudod, az ilyen hozzáállású nézőkre ugyanis esélyes AMV-seknél ráaggatni a "fanyalgó laikus " jelzőt, aki "5 perc alatt jobbat dobna össze" felkiáltással okosit, illetve termeli Juhtúróra vagy VP-re az AMW-s remekműveit.

Naplózva


Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #23 Dátum: 08 nov 03, 17:30:59 »

Ezzel csak maximálisan egyet tudok érteni Mosolyog

Hiei, amúgy most már egyre kíváncsibbá tettél, hogy vajon melyik lehetett az a 3 kritikán aluli videó. Gondolom címet nem tudsz mondani, de úgy mégis nagyságrendileg leírnád nekem a videókat? Legalább egy anime - zene párosítást, témát, akármit, ami megmaradt belőlük...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 08 nov 03, 23:27:23 »

Nem tudom a neveket annyira nem érdekel a dolog egy amvben szerintem lehet akár mennyi effect akkor is sz*r ha nem fog meg vagy legalább kicsit nem hat a szívemre...
Igen nem vagyok Amv függő és szakértő sem én egy egyszerű paraszt vagyok aki nem így nézi a dolgokat és rossznak találja... rajtam kívül még sok sok ilyen paraszt van és ha őket nem hatod meg akkor az az amv nem ér semmitxDD.
Lehetsz akár milyen profi tehetsz 3 szaltot  a kűrödbe akkor is csak közepes vagy silány marad ha a zene nem megfelelő hozzá vagy ha csak bele unsz mikor nézed...xDD.
Ennyit a hozzá nem értő véleményérőlxDD.
Ám ember ha ennyire amv függő vagy akkor én az eddig láttot jó sok animémmel együtt is megmondom hogy abban csak shana voltxDD. Ám mivel rapet rockot és rasta zenét hallgatok bocs hogy nem vagyok tisztában egy nyálas zenévelxDD.

Amúgy most már kíváncsi vagyok kiértékeli az amv-ketxDD szal megosztanád velem mester? Ohh My God

Bennem csak a Shana maradt meg idegesítő zenével... ami még megmaradt bennem az egy vegyes felvágott volt Zero no tsukaima miatt mert nem láttam még amv-t amiben benne lett volnaxDD és zenét itt se tudok mondanixDD.<---- ám ez még tetszett is...
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #25 Dátum: 08 nov 04, 17:22:10 »

ne haragudj, úgy állítod be az egészet, mintha mi azt mondtuk volna, hogy "Nem igaz, hogy ez nem tetszik, hát nézd már meg mennyi effekt van benne"
Amint említettem 'sír' Fallout-ját. A készítő kifejezetten ezt az álláspontot vallja, mint te, irtózik az FX-től.

A példák, bár szépek, nem eléggé helytállóak. Egy kűrt hozol fel példának, ami tulajdonképpen igen jól szemlélteti a dolgot. Csakhogy itt nem arról van szó, hogy a kűrhöz (amv-hez) nem megfelelő volt a zene, hanem, hogy neked nem jött be. Ez két igencsak más dolog...elhiszed, hogy ha úgy fogalmaztál volna, hogy "nekem egyik sem tetszett" , akkor senkinek nem lenne baja? de te nem így tetted, leszemetezted az egészet, a fent említett indokkal...
Igen, egy kűr tényleg el van cseszve, ha nem megfelelő a zene hozzá...azonban a nem megfelelő nem egyenlő a nem tetszik-el

Szar egy amv, ha nem hat a népre? Ez azért szintén kettő dolog: lehet, hogy az amv üzenetet nem ért el hozzád...ekkor szintén nem hatott rád. Szar az amv? Nem, nem hiszem, hogy ez az alkotó hibája lenne.

Példálóznék én is: hiába mondom most neked, hogy Mozart az egyik kedvenc zeneszerzőm, valószínűleg röhögsz rajtam, mert hozzád nem ért el a stílusa, nem fogott meg, ergo sz*rnak titulálod, mert nem érted. Erről nem hiszem, hogy Mozart tehet, inkább te, hogy nem vagy képes befogadni...megsúgom igen kevés embert érdekel a klasszikus zene. Akkor ha a többit nem érdekli akkor nem is tudja megragadni őket. E szerint a gondolatmenet szerint akkor a klasszikus zene szar?

És lehet ennek ellenére kritizálni egy amv-t, de azt máskor alaposabban megfontolt érvekkel támaszd alá, mert ezek itt, egyrészt könnyen cáfolhatóak, másrészt magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt. És mindenek előtt tedd ezt kultúráltan, mert más (még ha -ahogy te fogalmazol- sz*r is) dolgozott vele. És ennyivel minimum tartozol neki...

Hogy ki értékelte őket? Mondok én neveket, de az előbb állítottad, hogy azokkal nem sokra mész...
De tessék, a zsűri: kat, Case, An-chan, bugger, Jaaku, KuCz, Velho. A munkájukra úgy gondolom, nem lehetett panasz.

nem kell amv függőnek lenni, hogy megérts egyet, szimplán szépérzékkel és némi intelligenciával kell rendelkezned...igaz, no külföldi dalok esetében nem árt egy kis angol tudás sem, hátha esetleg a készítő a dal szövegére alkotta meg a művét, nehogy ne értsd, aztán "sz*r" legyen a mű.
egyáltalán...mire föl lettünk mi kikiáltva amv függőknek? A függő tudod mire utal? A drogosra, aki szenved, ha nem kaphatja meg a napi adagját, mert már részévé vált. Nem hiszem, hogy én szenvednék, ha nem néznék két napig amv-ket. Így máskor ezt is válogasd meg jobban, mert egyfelől nem igaz, másfelől szintén bunkó...ahoz, hogy iilyen jelzőket aggass rám, ennél azért jóval szorosabb kapcsolatban kéne lennünk. Nem vagyok se a csicskád, se a pajtásod, hogy így beszélj velem, úgyhogy gondolkodj el, hogy kivel mit engedsz meg magadnak...
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 04, 18:13:57 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 08 nov 04, 19:57:31 »

Értem szal ha rosszul időzítem a feliratot akkor majd aki számon kéri rajtam őt hibáztatom teljesen természetesxDD mint ahogy az is hogy Cart elküld a rákba ami érthető isxDD lenne...
Igen én valóban nem szeretem Mozartot mert Beethoven jobb... igazad van abban hogy a sza* kifejezés nem volt megfelelő és abban is hogy azért mert egy amv trágya a többi nem biztos hogy az...
Ám nekem ez a 2-3 amv annyira illúzió romboló volt hogy a többit meg se néztem. Olvasd el az első hszt amit pár cmvel feljebb irtam nem inkább idézem magam: "Conon én 3,5 amv-t láttam és az olyan szinten elvitte a kedvem hogy be  se mentem többet:s nagyon rosszak voltak..." <---- ha jól látom akkor ezt a 3 amv-t értékeltem se többet se kevesebbet...

Akkor Ritka mond meg egyszerű paraszt ésszel miért jó egy amv? Ne gyere nekem a lynhkashjkhjk nem tudom én mikkel mert én ezt nem nézem mivel fogalmam nincs mi az és feltehetőleg még másik 10 ezer embernek sincs aki megnézte.
Sajnálom a kedvedért meg akartam keresni az amv-t de nem találom.
Amúgy még annyit egy szóval nem mondtam hogy utálom a nyálas zenéket én egy az az egy darabot említettem és a későbbiekben is azt becsméreltem ergo nem tudom neked honnan jött az hogy utálom az egész stílustxDD. Rengeteg stílust meghallgatok lásd zenei stílusod nevű topic...
Továbbra sem értelek lehet én vagyok naiv de a felirat azért készül hogy megtudj nézni egy animet a te nyelvednek megfelelően és ez alatt jól szórakozz de ha a felirat ezt nem teszi lehetővé nem ér semmit... Azért mert az amv rossz nem biztos hogy az anime is az tehát nem az anime a hibás ezértxDD Úgyan ez igaz a feliratra is ha az rossz nem biztos hogy az anime is rossz...Te kit szidsz érte? a felirat készítőt én kit szidók az amv készítőtxDD.

Remélem nem sértettem meg senkit vele lehet én fogtam ki rossz amv-t... Továbbra is örülök ha látok jó amv-t és ritkán értékelem a rosszakat mert nem értek igazán hozzá... Leírtam egy conos élményem ami számomra negativ lettxDD legközelebb meggondolom magam mert felfalnak a szakikxDD. Ohhh és mi előtt jön valaki nekem avval hogy most is értékeltem az "összes" amv-t kihangsúlyozom hogy ez az én egyéni véleményem és elvárásom egy amvtől.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 04, 20:02:49 írta Hiei » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #27 Dátum: 08 nov 04, 22:04:54 »

Akkor Ritka mond meg egyszerű paraszt ésszel miért jó egy amv? Ne gyere nekem a lynhkashjkhjk nem tudom én mikkel mert én ezt nem nézem mivel fogalmam nincs mi az és feltehetőleg még másik 10 ezer embernek sincs aki megnézte.
Nos...ez egy igen jó kérdés. Nézzük az elejétől. Kezdő amv kritikus nyilván csak azt nézi, hogy bejön -e a zene alatta és a képsorok esetenként látványosak -e, lekötik -e a figyelmét. Ez az idő flyamán annyiban változik (ha az illető jó kritikus), hogy felülemelkedik azon, hogy neki, XY-nak, tetszik -e az adott szám, és megpróbálja együtt, az amv-vel értékelni. Próbál valami kapcsolatot keresni a zene-anime között, keresi az értelmét. A legvégén, a kiforrott kritikus már képes teljesen objektíven szemlélni a művet. Elfogadja a készítő döntését, amennyiben azoknak van értelme.
Mire figyelhet egy kritikus:
- zene: miyen a számválasztás? Első körben passzol -e az animehez. Általában sok múlik rajta, de azért vannak itt is kivételek, mikor a készítők hitetik el velünk, hogy ez igenis egybe tartozik, holott két teljesen különböző stílus. (Nighthawk - Be a Man http://www.youtube.com/watch?v=vEb85cWf3q4)
Alapvető követelmény, hogy legyen valami kapcsolat kép és zene közt. Ez lehet az, hogy a szöveget követi az alkotó, lehet bármi más, fantázia kérdése. Lényeg az, hogy ezt át tudja adni...ez nagyban függ a közönségtől is
- anime:ehez követelmény nincs, ami van, az a zenével van összefüggésben, lsd. feljebb
- synch:a választott követési mód, ami a számhoz igazodik és ennek bizonyos fokú megvalósulása. Minél szorosabb, annál jobb. Lásd pl Nighthawk amv-jét. Lip synch (szákra mozgás) végigvonul az egész amv-n, ettől (is) érezzük úgy, mintha szorosan összetartoznának
- effects:na ez már érdekesebb. Sokan, sokfélét mondanak. Van, aki ellenzi az effektek használatát, mondván, ő az anime hangulatát, képi világát szeretné visszaadni, amik ugyebár nem tartalmaznak ilyet. Van aki azt mondja, hogy jók az effektek, és igenis lehet őket szép számmal használni. Egy biztos: értelmetlenül szórni őket botorság, ettől olyan random szaga lesz az egésznek, megbontja az egységet (szerintem szerintem) Tény, hogy mindegyiknek kell, hogy legyen funkciója, legyen "miértje" az ottlétének.
- overall:az egészet egybe nézve. Mennyire volt meg az az érzés, hogy te egy egészet látsz, mi fogott meg, mi nem tetszett.

Nem azt mondom, hogy kritilát nem lehet adni, még ha az negatív, sőt, kifejezetten hasznos! Ha jól alá van támasztva! Ha a fent emltett dolgok passzolnak, de pl van már egy ilyen amv. Kész, az eredetiségnek lőttek, már rossz pont. És még sorolhatnám...


Megpróbáltam a kritikaadásrl egy összefogó szöveget alkotni. Természetesen nem sikerült, egy csomó mindent hagytam ki, de szerintem te is érzed, hogy mikor helyes egy kritika, és mikor helytelen.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Hiei
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 08 nov 04, 22:16:01 »

Na jó elfogadom az érvedet mert én tényleg nem tudom megmondani mi volt a szám címe de még az együttest se...
A példád amúgy valóban jó volt az egy elég alap amv még számomra isxDD meccha + az a zenexDD aminek megint nem tudom  címétxDD elég jóxDD.
Hmm hmm asszem ennyit akartamxDD nincs mit hozzá fűznöm a dologhoz mert a szakszavakat le számítva egyet értek veled és én is az effect de mértékkel oldalt támogatomxDD.<---- de nálam akkor is a zene a numero unoxDD utána a többixDD.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #29 Dátum: 08 nov 05, 00:18:43 »

Hiei (L).
Ritka ikszdé.
Komoan mintha két ős nagy amv-s beszélgetett volna ikszdé.. enyit beszelni a semmiröl ikszdé.. Szerintem minden amv jo, annak aki élvezi Nevet.De ez csak az amv-kre igaz AMW-re nem. ^^

Illetve en mostanaban a minel rosszabakat szeretem tök viccesek amikor bevagnak egy 3 perces részt 1 animeböl megy alatta 1 zene és nem történik semmi csak a kedvenc hösük harcool vagy tátog a gitarra va mit tom én Nevet, de azért 5 csillag meg 30 000ember nézte meg ikszdé... I (L) Utube.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 05, 00:20:25 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 55
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!