24 máj 10, 06:04:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hunter x Hunter ( 2011 )  (Megtekintve 125824 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #45 Dátum: 13 máj 20, 09:50:09 »

Spoiler?

Azt nem tudja valaki előrláthatólag milyen hosszú lesz a hangyás arc?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 20, 09:51:23 írta Jama-Dharma » Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #46 Dátum: 13 máj 20, 10:27:56 »

2 fejezet/részes tempóval olyan 60 rész körüli lesz.

SPOILER

A legutóbb rész tényleg elég brutálisra sikeredett egy shounenhez képest és a hangulat is nagyon megváltozott, de nekem nagyo bejön. Remélem is, hogy most a vidámság mellőzve lesz egy időre.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 20, 10:30:51 írta xindrix » Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #47 Dátum: 13 máj 22, 12:14:27 »

SPOILER !
Majd az lesz jó, mikor Hisoka "haverjai" feltűnnek Nevet

Am, ha ilyen ütemben ível felfelé a Hunter, és így teszi a dolgát, ahogy eddig tette(fő a spoiler mentes hozzászólás), akkor remélhetőleg(nekem már most is), és véglegesen kenterbe veri a Narutot. Naruto Manga SPOILER Főleg mióta ott kitört a háború -.-

xindrix te ott tartasz most, ahol az anime, vagy ahol a naruto-kun? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 12:17:07 írta Dave88 » Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #48 Dátum: 13 máj 22, 12:56:33 »

Nem tudom, hogy ezt lehet e ide írni, de szerintem nem reklám, mert nem írok konkrét címet.
A lényeg, hogy minden vasárnap reggel nézem rögtön egy külföldi oldalon online, tehát ahol most tart az anime. Mikor beéri a csapat lehet majd bevárom a magyart is mindig, de elég nehéz lesz xD
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #49 Dátum: 13 máj 24, 14:03:04 »

Eddig nagyon durca, nem tudom mennyire szánták shonennek, de érzésem szerint nem az Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #50 Dátum: 13 máj 24, 14:43:48 »

Azért vannak shounenes részei is, mint pl az arénás részek, meg greed island, de Yorskhinnél meg ennél az új arcnál azért párszor elgondolkodtam, hogy ezt tényleg elsősorban gyerekeknek szánják e, főleg hogy reggel 10 körül megy Nevet
Naplózva
Wolflaca
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #51 Dátum: 13 máj 24, 14:50:48 »

Elkezdtem nézni, az elején nem nagyon tetszett, de így 10 rész után eléggé megtetszett, várom a többi részt. Kicsit hasonló Anime ez mint a yu-yu hakuso. Nem lehetne egy héten 5 résznél többet feltölteni?  Mosolyog Félre nem értsétek, ez így is nagyon jó, tudom sok munka van benne. Csak megkérdeztem esetleg hátha. Mindenesetre köszönjük ennek a jó animének a fordítását!  bow
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #52 Dátum: 13 máj 24, 18:02:35 »

Lehet azért látsz benne hasonlóságot, mert ugyanaz a mangaka Nevet

Heti öt résznél többet sajnos nem publikálhatunk, ugyanis egyéb elfoglaltságaim is vannak ( One Piece anime heti rész fordítás, One Piece régi manga végső ellenőrzés, ill. lektorálás, One Piece aktuális manga végső ellenőrzés, ill. lektorálás, valamint a ViharSzigetes munkálatok: havi 2 fordítás, ill. beszerkesztés, képregényborítók készítése, havi 2 képregény [72+46 oldal] szkennelése, ill. szkenek megtisztítása, valamint havi 1 képregény végső ellenőrzése, ill. lektorálása ). Bár így még mindig nem hoztam fel a magánéletet, valamint a munkát. Az esetleges egyéb szórakozást ( sorozatok, filmek, animék, könyvek ) meg már meg sem merem említeni...

Köszönjük, hogy minket választottatok!

ui.: azért előre dolgozunk, aggódni nem kell Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #53 Dátum: 13 máj 25, 07:00:15 »

Azért vannak shounenes részei is, mint pl az arénás részek, meg greed island, de Yorskhinnél meg ennél az új arcnál azért párszor elgondolkodtam, hogy ezt tényleg elsősorban gyerekeknek szánják e, főleg hogy reggel 10 körül megy Nevet

Mondjuk én egyáltalán nem bánom, hogy ilyen. Eddig Yorkskhire volt a kedvenc arcom, "grídó ájlend" szerintem kicsit gyengébb lett, de most ez az új, ez nagyon keménynek ígérkezik Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #54 Dátum: 13 máj 25, 10:09:20 »

Szerintem greed island is elég jó volt, főleg a második felétől, de azokhoz mérve amik előtte voltak tényleg gyengébb.
Én még azt az egyet sajnálom, hogy SPOILER a kedvencemtől, Killuától nem lehetett eddig egy normális harcot sem látni. Az egy dolog, hogy általában ő az ész csapatban, de elég erős is. Lehet pont azért zavarja le a harcait olyan hamar, pl a szív kitépőset, a tolószékes csávó ellen, meg most nemrég a bomber team egyik tagja ellen, de én már megnéznék tőle is egy hosszabb harcot, mert biztos érdekes lenne. Erről jut eszembe egy másik számomra jó pontja a sorozatnak, mégpedig az ,hogy itt nem a főszereplő a legerősebb, mert Killua mindig Gon előtt jár egy pár lépéssel Nevet Meg talán Kurapika is, bár neki az igazán erős képességei csak a Phantom Troupe ellen jók.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 25, 10:11:10 írta xindrix » Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #55 Dátum: 13 máj 26, 10:53:00 »

Nekem meg az egyik, ami nagyon tetszik, hogy itt a Társulat sem tipikus főellenség banda. SPOILER Ugye itt ellentétben az Akatsukival, valamilyen szinten egymásért is vannak, meg a vezérükért. Amikor Uvo, vagy Pakuda meghalt, mind a kettőt meggyászoltál. Az nekem pl nagyon tetszett, meg hogy a főnököt sem hagyták magára. Meg az is jó, hogy feltöltik soraikat, nem megfogyatkoznak, azt jóvan. Remélem a Kiméra Hangya arc végén kapnak valami szerepet, előtte nem hiszem, mer akkor kb levernék az összes hangyát Nevet Legalábbis az eddigiek nem lennének ellenfelek.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
xindrix
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94


« Válasz #56 Dátum: 13 máj 26, 11:24:41 »

Hát én úgy hallottam kedves spoiler mániás barátomtól, hogy SPOILER Lesznek olyan erős hangyák, akik bármely ryodan tagot másodpercek alatt elintéznék, a király meg akár az egészet egyszerre Nem tudom mennyire túloz haverom, de ha ez igaz, akkor Gonéknak elég sokat kell fejlődnie, hogy legyen egyáltalán esélyük.
A mai rész meg nagyon tetszett. Az a rövid kis harc nagyon bejött. Annak a nyúlnak nem sok esélye volt Gon és Killua ellen és úgy néz ki a következő részben újabb harcok jönnek Nevet
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #57 Dátum: 13 máj 27, 22:26:34 »

Én nem tudom, hogy mi lesz(szerencsére nincs elspoilerkedve), de biztos lesz valami csavar, mer ugye a rész végén már gondolom a fészek felé mennek, és azt azért nem hiszem, hogy ilyen hamar lehentelik a társaságot. Mert hallottam, hogy ez a leghosszabb arc, szóval biztosan lesz valami turpisság a dologban Nevet . Nekem még mindig a múlt heti rész volt a durva, én azt hittem legalább Ponzu túléli, de nem. Hatalmas anime Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #58 Dátum: 13 máj 29, 18:26:51 »

SPOILER!!!

Nagyon jó animének ígérkezik ez. Szerintem le fogja körözni a többit. Nálam már top1. A vadász vizsga nagyon tetszett. Az hogy fogyatkoznak már élmény volt. Nevet Yorkshin arc is jó volt. A fantom társulat elég erős. Kurapika is nagyon sokat fejlődött '' ellenük ''. Greed island-on bisuke karaktere fogott meg. 57 éves és kislány kinézete van. ikszdé Gon és Killua úgy tűnt, hogy megerősödtek, de mégse azután, hogy egy kiméra-hadnagy-al is alig bírtak. Kimérák ígérkeznek a legjobb fejlődési lehetőségnek gonéknak. Ez utáni arc vajon mi lesz?
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #59 Dátum: 13 máj 29, 19:11:27 »

SPOILER!!!

Nagyon jó animének ígérkezik ez. Szerintem le fogja körözni a többit. Nálam már top1. A vadász vizsga nagyon tetszett. Az hogy fogyatkoznak már élmény volt. Nevet Yorkshin arc is jó volt. A fantom társulat elég erős. Kurapika is nagyon sokat fejlődött '' ellenük ''. Greed island-on bisuke karaktere fogott meg. 57 éves és kislány kinézete van. ikszdé Gon és Killua úgy tűnt, hogy megerősödtek, de mégse azután, hogy egy kiméra-hadnagy-al is alig bírtak. Kimérák ígérkeznek a legjobb fejlődési lehetőségnek gonéknak. Ez utáni arc vajon mi lesz?

Nem tudom pontosan, de ha igaz, amit a mangáról hallottam, akkor nagyon semmi. Ugyanus lusta, és nincs tovább csinálva...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 38
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!