24 máj 28, 10:04:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691107 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3120 Dátum: 15 aug 01, 14:41:20 »

244. rész

A sok állóképtől eltekintve jó volt.

Viszont Mirajane és Seyla jelenete hatalmas bukta lett. Egy helyben állnak, egy-egy szétrobbant tartály talapzatán, és az egyik mindenféle kitérés vagy védekezés nélkül tűri, hogy a másik bőrkötéses Petőfi összesekkel bombázza...? Dinamikus egy harc... -.-"

Wendy és Charle visszaemlékezése egész hangulatos lett a kis kiegészítésekkel. De persze itt is elszúrták, mint afro Hapy-nél. Addig kellett volna tartania a résznek, hogy az Arc felrobban. Mest mentőakciójának már a következő rész elejére kellett volna tolódnia. Ezt annó a mangánál is nehezményeztem...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3121 Dátum: 15 aug 01, 17:53:55 »

Ez baromi jó rész lett volna, de persze sikerült megint elrontaniuk...
Csak másfél perc volt most is az előző rész tartalma és 2 fejezetet dolgozott fel az epizód.
A hangulata végig nagyon jó volt! De tényleg! Talán az egész Tartaros ívben eddig ez volt a legjobb rész ilyen szempontból. DE!
Nem hiszem el, hogy azt a 3-4 perces harcot se bírták rendesen meganimálni Wendy és Ezel között... Tele volt állóképekkel!!! Most komolyan?!!! Nekem már annyira elegem van ebből az egészből...
De érdekes módon volt több mozgalmas jelenet is a részben, azt meg persze sikerült szépen meganimálniuk... A harcokat viszont eszük ágában sincs úgy megrajzolni, hogy többször is élvezhető legyen visszanézni... Pedig egy új/újított háttérzenét is kapott alá... Nem hiszem el... NEM TUDOM ELHINNI!!!
Wedy és Charle jelenetei viszont nagyon ott voltak!! Szerintem sikerült jobban visszaadniuk az érzelmeket és a hangulatot, mint a mangában Mosolyog Megfelelően drámai és ütős lett, nem beszélve a szép flashback képmontázsról.
De persze kit érdekel az egész, Mashima 20adjára is Troll volt, és megint csak elhitette, hogy húú de most megfog halni valaki a Fairy Tail-ből!! Haha persze...
Bár a legtöbb ember úgysem hiszi el, főleg azt, hogy majd pont egy kislányt és egy kiscicát fog elsőnek megölni. Egyébként hányszor játszotta már ezt el Wendy-vel? Harmadjára jól számolom? Legelsőnek Hades Mester tüntette el drámaian, aztán az Éhes Farkasok virágmágiát használó csaja etette meg az egyik tulipánját vele...
Na mindegy, ez igazából a mangaka "hibája". Folyamatosan csak trollkodik, hogy most "ú de meg fog halni valaki", de persze sose. Ezért is mutatta a végén Mestet szerintem, Chakra. Tenrou szigeten is inkább 3 fejezetet dolgozott fel a rész, csak nehogy valaki 1 hétig attól rettegjen, hogy megöltek egy kislányt... Bezzeg Gray-nél ugye...

Mindezek ellenére is egy remek epizódot láthattunk és az egyetlen igazi hibája az a trehány verekedés animáció. Ha az meglett volna, akkor most olyan lazán nyomnék rá egy 5/5-öt, de így ez is maximum csak egy 4/5. (Még mindig érdekel, hogy melyik lesz az az első Tartaros rész, ami megérdemli a tökéletes jelzőt tőlem, de elnézve a tendenciát, nem is igen lesz...)

A jövőheti epizód egyébként kb. full verekedésből fog állni. Natsu & Lucy vs Franmalt, Erza vs Kyouka ... és Mirajane vs Seyla. Kíváncsi vagyok hogy fogják megoldani  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 17:55:58 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3122 Dátum: 15 aug 01, 18:08:52 »

Megoldani? Ezek max. a nadrágszíjat tudják megoldani, ha már nagyon feszít a bableves. Már ha Japánban ismerik a bableves fogalmát. Nevet

Amúgy persze, tudom én, miért csinálták így a felrobbanós jelenetet, csak így semmi, de semmi drámaiság nincs benne. És így szinte értelmét is veszti az egész. És (bár nekem semmi bajom vele, de) így a kötelékek ereje sem üt nagyot, mivel elég gyakran "hallunk róla". ^^"

Nem tudom, mi lesz így az animével, mert egyre jobban egy kiszínezett manga lesz belőle. Az ezután következő harcokat hogy fogják dinamika nélkül megoldani? Mert a fanservice sem visz ám el mindent a vállán. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3123 Dátum: 15 aug 01, 19:53:57 »

Én még azokra a harcokra leszek kíváncsi, amiket a Tartaros trailerben láttunk... Mert eddig nem nagyon volt olyan gyönyörűen meganimált verekedés.
Amúgy a rajzolás viszont sokkal szebb, az S1-hez képest. Ez a rész is kb. az elejétől a végéig gyönyörű volt. Lehet emiatt van gyengébb -> nincs semmi összefüggő animálás? Bár lazán megoldhatnák úgy, mint a Shippuudenben. Ha hosszú harc van, akkor vegyenek vissza az arcok részletességéből és az árnyékolásból stb. fókuszáljanak CSAK A CSATÁRA! Legalábbis nekem teljesen rendben lenne a dolog Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 19:54:34 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3124 Dátum: 15 aug 01, 21:48:54 »

Az a baj, hogy a Shippuudenből sem lehet már sokat visszavenni, néha olyan a... grafikája, hogy már én szégyellem magam.
És a FT esetében sem értem, miért kell így...? Semmi értelme nem volt a mangára hajazó grafika kialakításának, ha egyetlen harcot nem tudnak normálisan meganimálni. Vagy azért lett ilyen a grafika, hogy a mangában érezzük magunkat, és ne legyen furcsa a sok állókép? ^^" Mindenesetre inkább kérném vissza a régi grafikát az összes hibájával együtt, a remek háttérzenéket és a viszonylag dinamikus harcokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Epha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3125 Dátum: 15 aug 02, 00:36:06 »

Hali mindenkinek!

Másnak is volt problémája a 69. rész magyar feliratos videójának letöltött verziójával? Csak mert nálam teljesen élvezhetetlen a hang minősége miatt. De közben belenéztem és az online verzió hangja is rossz. Nem hiszem, hogy a fülesemmel lenne baj, mert a többi résznél minden rendben van. Előre is köszi a válaszokat! Nevet

Üdv,
Epha

Szerk.: Az angol feliratos 720p-s verziót letöltöttem közben és ott tökéletes a hang. Szóval a probléma megoldódott. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 02, 00:39:45 írta Epha » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3126 Dátum: 15 aug 02, 13:34:12 »

Időközben javításra került a hiba (a torrentes és online nézhető verzió esetében is).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3127 Dátum: 15 aug 02, 15:43:05 »

Állati rész volt, te jó ég!  Yóóóó

Viszont, lehet volt már szó róla, nem olvastam minden kommentet végig, de Wendy Dragon Force alakjáról eszembe jutott, mikor Edolasban voltak, és ott minden szereplő más személyiséget kapott stb. Ott ha nem is lett kimondva, de utaltak rá azzal, hogy megkérdezték,  Grandine-nek milyen alakja lehet Edolasban, és rögtön Polyhuska képét mutatták. Ha jól emlékszem, ő is Edolasból jött, és szereti Wendyt nagyon. Mosolyog Ahogy elnézem Wendyt, most rohadtul hasonlít rá. Tehát, az Edolasi Polyhuska megegyezik az itteni Grandine-nal. (Legalábbis a mása ugye, mint Mystogun Gerardnak. Nevet)
Valószínű erre már más is rájött, nekem most szúrt szemet még jobban. Mosolyog Ha tényleg így van, megemlíthetnék nem?

Azt hittem komolyan mondom, hogy elsírom magam az utolsó három percben, annyira jó volt. A zene mennyire nyom a latba, brutálisan ütős volt. Mosolyog Mest!!!!!!!!!!!! Teljesen olyan, mint Minato, jeeeeeeeee!!! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 02, 16:12:08 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3128 Dátum: 15 aug 02, 16:02:29 »

Meg is említették, méghozzá itt (nem spoiler, még a Nagy Mágiajátékok előtt történt):
Innentől http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/259/22 a következő fejezetben idáig: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/8
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3129 Dátum: 15 aug 02, 16:08:42 »

Naaa, király!!! A mangát csak később kezdtem el olvasni, miután végignéztem 170 részt. Mosolyog




« Utoljára szerkesztve: 15 aug 02, 21:56:52 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #3130 Dátum: 15 aug 03, 12:32:47 »

Szerintem az előzőekhez képest javuló tendenciát mutat az Anime.Az animálás még mindig pocsék az tény, de remélem ezt is javítják idővel.
Naplózva
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #3131 Dátum: 15 aug 06, 22:56:24 »

Állókép ide vagy oda... Szín nélküli részek ide vagy oda... Nekem tetszett ez a rész. Kicsit megfogott a vége, majdnem elpityeredtem, kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor future Lucy a mennybe ment, és újra találkozott a többiekkel. (mármint az érzelmi hatást). Állóképhez képest a harc is tetszett, habár nem volt hosszú, de összességében nálam betalált középre ez a rész, várom az újakat, elvileg most nagy harcok lesznek, remélem jól összehozzák!  Pirul

Egyedül a Mira fight nem tetszett, ahogyan meredten könyvtáros segélyt játszanak.. De ezt elnéztem  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 23:02:39 írta Reater » Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #3132 Dátum: 15 aug 08, 08:48:28 »

Na hát ez egy minősíthetetlen rész volt. Tényleg arra is lusták már, hogy azt meganimálják hogy Natsu egy nagy sziklával beledöngöli Franmalthot a földbe? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/379/23 3x bejátsszák azt hogy rádob egy sziklát? Ez nonszensz. Mira és Seyla állókép "csatájára" meg végképp nem lehet mit mondani. És a legfájóbb, hogy filler fog jönni...  Lehánylak
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3133 Dátum: 15 aug 08, 21:17:50 »

245. rész

Egész' meg voltam elégedve ezzel a résszel. Az állóképek már nem érdekelnek. Miért idegesítsem magam rajta, ha látszólag a készítők sem akarnak semmit tenni ellen...?

Ahogy Natsu a mangában beleverte a földbe Franmalth-t azzal a sziklával az elég béna volt. Már csak azért is, mert hogy fog meg egy akkora sziklát úgy, hogy miután egyszer rácsapta, utána megint megemeli. Szóval szerintem az anime megoldása még mindig kevésbé rossz, mint a mangáé.

Hades mester lelkének kis monológja egész hangulatos lett. Bár a mangában Natsu, Lucy és Happy ijedtebbnek látszottak. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/379/26

Engem nem zavar a Gérard-os és Oración Seises kis filler betolás, sőt a következő rész filler betoldása sem. Nem baj az, ha kapunk rá némi magyarázatot, hogy az Oración Seis miért követ őt. Feltéve persze, hogy valami értelmes fillert jön.
Viszont kicsit gáz, hogy Zancrow a mangában a Tenrou szigeten "egy kicsit" meghalt Zeref mágiájától (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/13), itt meg az előzetesben láthatóan él és virul.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3134 Dátum: 15 aug 08, 22:56:59 »

Nekem tetszett. Mosolyog
Hehe, Amaterasu.....  Ördögi Nevet
Az engem megérintett, mikor Natsu  monológot tartott Lucynak és Happynek, hogy gondoljanak a nekik fontos dologra, és elüvöltötte magát, hogy neki még látnia kell Igneelt.... ez komoly volt, kirázott a hideg. Mosolyog
Lamy röhögése még mindig felnyomja az agyam.  Gyáááá
Gerardnak örülök. Nevet Őt szeressük. Nevet Szeretet Szeretet Szeretet Szeretet

Chakra az előzetesben Rustyroseról volt szó, nem Zancrowról,  Gondolkozik ő meg még élt legutóbb nem? Nevet http://vignette3.wikia.nocookie.net/fairytail/images/b/be/Rustyrose_Explica_la_Magia_de_Hades.jpg/revision/latest?cb=20120413114525&path-prefix=es
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 22:58:54 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!