24 máj 28, 14:51:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2625 Dátum: 14 szep 07, 16:48:12 »

Csabi28 spoilerezni erről nem nagyon lehet,mert a mangában eddig még egy szó nem esett Frosch-ról. Mosolyog
Am igen,Gazille hivatalosan is megkapta az Árnyéksárkány módot.Jól is jön neki,mert úgy tűnik őt gyengébbnek nézik mint Natsu-t.
Egyébként a gondolatmeneted nem igazán tudtam követni,de valamennyire megértettem. ikszdé Ha jól szűrtem le azt gondolod,hogy az az árnyék J.Rogue árnyéka volt igazából.Ebben szerintem lenne logika,mert ahogy tudjuk a Nagy Mágiajátékok előtt nem volt semmilyen árnyéka,aki megakarta volna szállni.De itt még az is meglehet,hogy pont azért jelent meg az árnyék,mert kezdett úgy gondolkozni mint a FT,hogy "barátok,élet stb.".Viszont ezek már olyan dolgok amikre már soha az életben nem kapunk választ. ikszdé

Pont azt vezette le, hogy annak, hogy J-Rogue árnyéka volt az az árnyék, nincs semmi értelme logikailag. Valaki másé, valamilyen sötét mágia ez szerintem. Szóval valószínűleg Zeref, de ki tudja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2626 Dátum: 14 szep 07, 17:59:39 »

Egyébként, mikor J. rouge mondja hogy ki ölné meg frosch-t, az se éppen úgy van ahogy. Mangába se mond semmilyen nevet, csak annyit mond Natsunak, hogy mondja meg a jelenlegi Rouge-nak, hogy még 1 évig biztosan védje meg frosch-t különben meg fog halni majd eltűnik de semmi mást nem mond. Úgyhogy megint az anime készítők variáltak bele, hogy ezt a plusz név kiejtést vagy mit beletették. Egyébként már KIB.SZOTTUL elegem van ezekből a "lassított" akadozó jelenetekből. rendesen bántják a szemem. Nem hiszem el, hogy nem tudnak rendes lassított futást de még nemhogy sétát de még mikor egy karakter megfordul még azt is így odaokádják. Ilyenkor lefagynak a készítők számítógépei vagy mi, hogy így animálnak?  Komolyan már most előre félek, hogy elrontják ugyanígy a következő történetszálat is ilyen hülyeségekkel. csak folyamatos animációk kellenének,meg egy picivel kevesebb cenzúra. Olyan nagy igények ezek ? tudom hogy ezt már sokszor megvitattuk, de hiába kedvenc animém /mangám fáj látni, hogy az 1 év szünet csak arra volt jó, hogy a manga elhúzzon.
Naplózva
zola123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2627 Dátum: 14 szep 08, 18:20:38 »

akkor gray végleg meghalt ?????
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2628 Dátum: 14 szep 08, 18:41:53 »

Nem.... Nevet
Benne volt az eheti részben, hogy Urtear megmentette azzal, visszapörgette az időt. Ahogy mindenki mást is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2629 Dátum: 14 szep 08, 21:21:20 »

tyber22:
Én inkább attól félek,hogy mennyi ideig tart míg újból utolérik a mangát smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2630 Dátum: 14 szep 13, 15:24:50 »

199.rész.
Na ez kérem szépen, ez egy jó rész volt ! nagyon is. A fejek és úgy az egész karakterek gyönyörűek voltak. Minden passzolt, a jelenetek amik kellettek viccesek voltak. Erza ahogy előhúzta a macskákat,meg ahonnan az nagyon adta !  ikszdé  Jöhetne velem vásárolni is és nem is kell majd kosár  Kúl Úgyhogy így hirtelen ennyi Nyelvesít  5/5 nálam most ez .  Egyszerűen nagyon jó lett !
Mondjuk Natsu belépőjénél én levettem volna hirtelen a zenét, hogy jobban átjöjjön a WTF ? érzés. Mert így hogy meghagyták nem jött át annyira a dolog, főleg hogy közbe is ment tovább a zene.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 13, 20:18:35 írta tyber22 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2631 Dátum: 14 szep 14, 16:21:34 »

Ahhoz képest, hogy 1 fejezetet dolgozott fel a rész, én egy másodpercig sem éreztem az időhúzást Mosolyog Egyedül az előző rész tartalma volt hosszabb, de az bőven belefér Nevet
Hát megkaptuk a szokásos ív végi bulizást, ami itt az elején egy szép bál volt, de aztán mégiscsak megvadultak az emberkék Nevet
A lányok szépen kiöltöztek, főleg Yukino és Kagura, rajtuk nagyon meglepődtem Nevet Meg az utóbbi végre megmutatta, hogy nem csak a komoly hangulatot tudja produkálni, szép jelenetei voltak! Nevet Nagyon aranyos volt, amikor elpirult, de akkor is, amikor berúgott ikszdé
A Gazille és Levi jelenet ahogy látom töltelék lett, de iszonyat hangulatosra sikeredett, le a kalappal!  bow
A Juvia 2.0-n jót mosolyogtam és Erza újfent bemutatta, hogy a keblei igenis praktikus tárolóhelyek! ikszdé
Sting újfent nőtt a szemembe, már-már kezd kedvenc karakter lenni (pedig az elején utáltam ikszdé).
Egyébként csak az utolsó 4 perc lett tényleg filler így egyhuzamban, de szerintem az is bőven beleillett az összképbe Mosolyog Amikor át lehetett volna esni a ló túlsó oldalára (mint a Luxus ellenes harc utáni fillereknél), szerencsére pont ott ért véget az epizód, gondolok itt a Kabo sisak mániára, de ahogy mondtam itt tudták hol a határ Nevet
És az éhes farkasok élnek!!! Jót nevettem Arcadioson és rajtuk ikszdé

Ezek alapján egy szép kis 5/5 lenne az epizód, viszont... Sajnos én több gyenge fejet is láttam, főleg Ichiyánál már megint... Egyszerűen nem tudják jól rajzolni! Meg szerintem a Natsus királykodás is béna lett, de ez a manga hibája inkább.
Ezért aztán egy erős 4/5-öt adok az epizódra. Jó volt ez, de semmi több Mosolyog

Elméletileg már vége a NMJ ívnek, de még van hátra 1-2 rész. Ugye a szokásos mellékszereplők mutatása (Gondolok itt a tanácsra, Cobrára, Urtear halálának feldolgozására Gerardék személyében stb.)  és 1-2 felkészítő jelenet a következő ívekhez. . Tehát majd csak 1-2 hét múlva írom meg a nagy összegzőmet a mágiajátékokkal kapcsolatban Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2632 Dátum: 14 szep 20, 11:00:09 »

200.rész

Na jó kis fillert csináltak belőle. ikszdé
De ennek ellenére nem volt rossz.Viszont ez előzetes utolsó jelenetét nem értettem. Hmm?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2633 Dátum: 14 szep 20, 16:16:14 »

200.rész

Na jó kis fillert csináltak belőle. ikszdé
De ennek ellenére nem volt rossz.Viszont ez előzetes utolsó jelenetét nem értettem. Hmm?

Na azt hiszem felírhatom a listára a kedvenc FT részek mellé a mai 25. részt is. J. Lucy halála után egy újabb tökéletes drámai adaptálást kaptunk. Azért meg hatalmas piros pötty hogy nem voltak restek és alkottak Ultear-nek egy kis filler részt. Tökéletes búcsú volt. A zenék fantasztikusak és végre nem vágták félbe őket hanem végigment mind. A rajzolási hibákat is elfelejtettem megnézni mert annyira jó volt. Mondjuk adhattak volna kicsit öregesebb hangot az idős Ul-nak mert az első perctől levágja az ember hogy ő ki. Bár mangásoknak ez nem újdonság de az animéseknek azért eléggé szerintem. Talán ez az egyetlen negatív része a résznek. Azok után hogy tudom hogy a DVD-n mennyi mindent javítanak, konkrétan átrajzolják az egészet, igen az egészet mert láttam több részből is képeket már. Sajnos egyelőre senki nem tette fel. Valószínűleg az amerikai licence miatt. No mindegy. Lényeg hogy 10/10-es rész volt.

Az előzetes kicsit olyan félig tudom mi félig nem mert az nem lepett meg hogy még egy részt bevállalnak a mangából hisz le kell zárni a Grand Magic Games arc-ot de mi a fene lehetett a végén Lucy-val? Nevet Esküvői ruhában volt. Tuti megint képzelődik.  ikszdé Ha ezek után elkezdik a Tartaros arc-ot lemegyek hídba mert nagyon közel vannak a mangához. Szerintem a végén erre is utalhatott Lucy esküvői ruhás jelenete hogy filler évad közeleg. Hogy sajnos vagy nem ezt döntse el mindenki maga, részemről sajnos mert jobban örültem volna ha 26 résszel lezárják a GMG arc-ot és újabb 1 év szünetre megy az anime. Pont jó is lett volna hisz a DVD eladásokkal is beérték volna mivel egy DVD-n 2 rész van így pont egy év lett volna az is mivel egy vagy két DVD már megjelent. Ja és ugye a manga is talán befejezte volna a Tartaros arc-ot.

No mindegy FT fillerekben eddig nem csalódtam mondjuk szóval várom ettől függetlenül is. De ha most elkezdik a Tartaros arc-ot az csalódás lesz számomra mert félbe kell vágniuk majd azt is.
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2634 Dátum: 14 szep 20, 19:38:13 »

Nem is tudom, mit mondjak. Istenem, végül csak megcsinálták szépen Urtear búcsúját. A rész eleje nem tetszett, hogy bevágtak fillereket, így máris megtudhatta mindenki, hogy Urtear az idős néni. Viszont annak örülök, hogy megtartották Sawashiro Miyuki hangját, ez így volt helyén való. A rész végét tényleg gyönyörűen megvalósították, mind zene, mind grafika tekintetében. Egyrészt örülök, hogy Mashima így zárta le Urteart, hogy jutott idő egy érzelmes búcsúra, másrészt viszont nem örülök, hogy lezárta Urtear karakterét, mert ő volt egyik kedvencem és nagyon, de nagyon sajnálom. De végülis sok más karakterrel szemben, legalább Urtear nem csak lógott a levegőben, ha szerepelt, mindig volt valamilyen jelentősége, mindig történt valami körülötte, szóval talán a Fairy Tail egyik legteljesebb és legkidolgozottabb karakterévé vált. ^^ Hiányozni fog nagyon! Ezentúl pedig már csak Virgoként élvezhetem Sawashi Miyukit.

Arra én is kíváncsi vagyok, hogy elkezdik-e a következő történetívet.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2635 Dátum: 14 szep 20, 19:42:24 »

200. rész

Egész elégedett voltam vele. A filler jelentek is elmentek szódával, nem kellett a billentyűzetbe kapaszkodnom, hogy el ne szaladjak a gép mellől. Nevet Ahhoz képest, hogy 1 mangafejezetet dolgozott fel, szépen kitöltötték azt a kb. 20 percet.

Csak egy pici baki volt: Meldy kezében a 2 oldalas levélnek már a levél olvasásának megkezdésekor eleve a 2. oldala volt felül. Nevet (A rajta lévő angol szövegből megállapítható.)

Az előzetes alapján a következő részben is lesz filler, de hát előre nem ítélkezem, ráérek majd akkor "dühöngeni", ha esetleg valami FT-hez képest is agyament dolgot pakolnak bele. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2636 Dátum: 14 szep 20, 23:05:47 »

Egyetértek a többiekkel, valóban nagyon szép rész lett ez a 200. epizódnak!
Én sem éreztem, hogy 1 mangát dolgozott fel, csak úgy, mint az előzőben, itt is ötletesen kiegészítették.
Az elején tényleg le lehetett vágni, hogy Urtear az öreg néni a hosszú haja és hangja miatt, de ez nem nagy negatívum, hisz 5-10 perccel később úgyis kiderült volna. Már amikor átadja a levelet Gerardéknak ott is gyanítható, de ha nem, akkor a leghülyébbnek is leesik akkor, amikor eltűnik a néni.
Na, de térjünk vissza az elejéhez! Ötletes kis kiegészítés volt a kommentátor szerepeltetése (mindig elfelejtem a nevét). Mosolyog Végre láthattuk teljes egészében, és igen, van alsó teste is!!! :O Nekem szokatlan volt ikszdé
A Fairy Tail-es pihenős jelenetek nekem nagyon tetszettek, hisz nem agyament baromságokkal ment el, hanem baráti lazulással. Bár Erza karakterét kicsit "meggyalázták" azzal, hogy nem tud szépen rajzolni (de a nagy mell a képén befigyel ikszdé), viszont ez is megbocsátható, senki sem tökéletes, még Miss Legyőzhetetlen Titánia se! Nevet
Doranbalt jelenete is jó lett, megtudtuk, hogy nem csak hozzáadni, de törölni is tud emlékeket, elég ópé kis képesség ez!!! Meg haverkodik Gerardal és nem akarta bajba sodorni a jófiú Laharlt, jó kis karaktere van Mestnek Nevet
Cobra feladása is hihetetlen jó lett, érződött rajta az őszinte vallomás (nem tudta legyőzni a sárkányt, hallhatott hangokat), de persze az is, hogy még mesterkedik valamiben Nevet Oracion Seis!!!44
Végül pedig Urtear elbúcsúztatása: tökéletes  bow Fantasztikus lezárást kapott a karaktere, hatalmas pont Mashimának. Ha a nem főszereplők harcait nem is tudja mindig jóra megcsinálni, azért a jellemfejlődésükre és jeleneteikre nagyon odafigyel. Jó példa erre Gazille, Luxus és Gerard is. Ezzel a fejezettel újfent bemutatta, hogy a Fairy Tail igenis egy nagyon komoly és drámai sorozat is tud lenni, ha akar. Sok szereplőnek nagyon kidolgozott és összetett jelleme van, szinte már-már létező emberek. Ezért is a kedvenc sorozatom Mosolyog
Szóval ez a rész megérdemli a 200. számát, én is lazán beletenném S2 top 3 legjobb epizódjába. Ami még tetszett, az a szép rajzolás és hangulat keltő háttérzenék. Egyértelműen 5*/5 Az utóbbi 5-10 rész színvonala már nagyon jó, hátha belejöttek már a sorozat készítésébe az új animések. Legalábbis én remélem, hogy ez a szint maradni fog Mosolyog

Megkaptuk az újabb 1-2 ENYHE utalást a (nem feltétlen rögtön) következő ívre Mosolyog Tartaros!! 7 évvel ezelőtt szerintem a 2. legerősebb Balam tag volt, mert ugye mindenki említette, hogy a GH a legkeményebb, de most eltelt 7 év, a GH céh nagy esélyekkel felbomlott, így most a Tartaros lehet a legop-bb. Amúgy csak szerintem van egy chips márka név feelingje? "Tartaros, most wasabis ízesítéssel. Harapj rá te is!" ikszdé

Az előzetes KICSIT spoileres... De szerencsére "azt" a meghatározó képet láttam már régebben... Viszont Lucy megint esküvői ruhában?? Húha, nagyon akar már valamit Mosolyog
Kuro25: Én is reménykedek egy kb. 10 részes, de akkor már legyen 13 részes filler évadban. De olyanokban, mint ami a Nirvána után volt. Mármint nem agyament robotsárkányos hülyeségekben, hanem, hogy 4-5 ilyen egy epizódos kis különálló kalandok, utána meg egy 6-7 részes rövidebb és kicsit komolyabb ív. Mint mondjuk a sorozat legelején, az Erigoros Mosolyog A lényeg, hogy utazgassanak és térjen vissza a küldizgetés feeling, mert egy jó ideje már nagyon nincs meg.

BrownOsment:
És tényleg!!! Virgo és Urtear hangja ugyanaz a színésznő :O A Kana & Aquariust tudtam, de ez most nagyon meglepett  Pojén
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2637 Dátum: 14 szep 20, 23:32:37 »

Honnan veszed, hogy a GM erősebb volt, mint a Tartaros? Nem tudunk semmi ilyen infót.
Vége a mágiajátékoknak. Jön egy sokkal jobb szál, ha ilyen marad az animáció, akkor jó lesz  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2638 Dátum: 14 szep 20, 23:38:16 »

Az nekem is rémlik, hogy anno GH-t emlegették legerősebbnek, biztos elhangzott valamikor.  Mosolyog
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2639 Dátum: 14 szep 20, 23:46:28 »

Nem akarok spoilerezni, szóval elfogadom. De linkelhetnétek, mert én nem nagyon emlékszem ilyenre.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!