24 máj 28, 10:01:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691107 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2595 Dátum: 14 aug 25, 14:42:35 »

Úristen ég és föld a 2 között a különbség, mennyivel szebbek a dvd-s változat fejei ! kagura haja is milyen szépen meg lett csinálva  Ohh My God
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2596 Dátum: 14 aug 25, 15:16:49 »

DVD-s is fen van nyatorrenten? Mosolyog Nem is tudtam hogy kiadják a részeket dvd-re.
Tudtommal csak az ovákat adják ki.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 25, 15:17:57 írta ULTRA » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2597 Dátum: 14 aug 25, 18:50:02 »

Igen, elég szembetűnő a különbség ikszdé De én úgy vettem észre, hogy csak az első pár részben volt gyengébb a grafika néha, már jó ideje nagyon szép, csak el ne kiabáljam...
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2598 Dátum: 14 aug 25, 19:35:08 »

ULTRA-én csak az első évadot találtam fennt dvd-sen nyaa-n, de mivel 130 giga és kb 2 seed van hozzá ugy esélytelen, de ha belekattintasz,akkor vannak google drive-os linkek ahonnan letudod tölteni őket. A 2014-es 2. évadról még nem találtam tölthető dvd-t
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2599 Dátum: 14 aug 25, 20:01:26 »

Közben megvan, nem hogy 2 es évad még elsö sincs teljesen kint.
1 es évadzáró most jön oktober végén ....
http://www.blu-ray.com/movies/Fairy-Tail-Part-13-Blu-ray/108781/
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2600 Dátum: 14 aug 27, 11:25:33 »

Közben megvan, nem hogy 2 es évad még elsö sincs teljesen kint.
1 es évadzáró most jön oktober végén ....
http://www.blu-ray.com/movies/Fairy-Tail-Part-13-Blu-ray/108781/

Na jó de ez az Amerikai kiadás a Japán már kinn van van végig sőt az újból is kinn van 2 DVD mivel a magazinnal jönnek amiben az FT Zero is van.

Szóval most hogy tudjuk hogy a dvd más remélhetőleg felpakolja valaki.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 27, 11:26:42 írta Kuro25 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2601 Dátum: 14 aug 27, 13:03:33 »

Már csak megkel találni . Azt olvastam hogy japan dvd-s ben nincs cenzurázva pl Lucy sárkányos része  Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2602 Dátum: 14 aug 27, 18:56:20 »

...
Ichiya fenékmutatása tényleg nem kellett volna, elég volt belőle bőven az ovában ikszdé Inkább Lucy-ét kellett volna jobban szemünk elé tárni pár résszel ezelőtt. ikszdé Oké, hogy sok lány is nézi, de nem tudok egy olyan személyt elképzelni, akinek bejön Ichiya ikszdé
...

Össze kellene hozni Lucy házinénijével. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/256/13
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2603 Dátum: 14 aug 30, 06:24:11 »

198   The Golden Grasslands
黄金の草原 (Ōgon no Sōgen)   Sep 6
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2604 Dátum: 14 aug 30, 10:25:52 »

197. rész
Feldolgozott manga fejezetek: 335. (az elejétől a végéig), 336. (az elejétől a 6. oldalig)

Ultear nagy jelenete összességében rendkívül korrektre sikeredett. Lehet, hogy elbírt volna egy picivel több zenei aláfestést, de nem vagyok csalódott a végeredménnyel. Az egyik legkidolgozottabb karakter igazán megérdemelte a minőségi munkát. Mosolyog

A többi történés kivesézését a rábízom a többiekre. Miért Bacchus szívta meg már megint? Az ivadékok, vagy a sok hamburger káros hatását tapasztalta meg Droy? Lucy Mirai Nikkije, vagy Mirai Lucy Nikkije? Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 10:26:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2605 Dátum: 14 aug 30, 10:59:54 »

Nem láttam még, de nem értem. Nem mentek el a 336. fejezet végéig? Nem látom sok értelmét, se a mostani, se a következő rész szempontjából.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2606 Dátum: 14 aug 30, 11:12:10 »

Nem mentek el addig, de mi ezzel a probléma? A következő részben eljutunk a 337. fejezet végéhez, így a 336. fejezet is fel lesz dolgozva teljes egészében. Hmm?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2607 Dátum: 14 aug 30, 11:59:16 »

 Nevet Nevet
Nem attól félek, hogy kihagyják. Szimplán csak sokkal jobb lett volna a mai rész szempontjából, ha elmegy egészen a 336. fejezet végéig. Sokkal jobb lezárást kapott volna a rész, nagyobbat ütött volna. Így a következő rész közepén lesz a nagy durranás, és ennek nem sok értelmét látom.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2608 Dátum: 14 aug 30, 12:13:33 »

Nevet Nevet
Nem attól félek, hogy kihagyják. Szimplán csak sokkal jobb lett volna a mai rész szempontjából, ha elmegy egészen a 336. fejezet végéig. Sokkal jobb lezárást kapott volna a rész, nagyobbat ütött volna. Így a következő rész közepén lesz a nagy durranás, és ennek nem sok értelmét látom.

De akkor viszont nem kaphatott volna ilyen szép kidolgozást Ultear jelenete plusz a többieké. Mondjuk nem tudom nekem mangában sokkal inkább átjött a drámai része. De lehet azért van mert zenei aláfestés nem volt túl erős pedig ha jól hallottam megint volt 1-2 új zene.

Egyébként korrekt rész volt. Kíváncsi leszek azt a bizonyos búcsút barátnénkkel hogy oldják meg mert oda kell megint szép animáció. Bár itt is nagyon szépen kidolgozták a jelenetét.

Most már csak azt sajnálom hogy eddig senki nem tette fel az új széria DVD-it. Pedig jó lenne látni hogy miként bántak a cenzúrával a DVD verzióban no meg jó lenne begyűjteni igényes minőségben. Nevet Valószínűleg az amcsi kiadást meg kell várnunk de az nem mostanában lesz.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2609 Dátum: 14 aug 30, 18:46:29 »

Tényleg nem volt rossz rész, de azért tökéletes sem.
A cenzúra most nagyon nem kellett volna, hisz ez egy drámai epizód volt, tetszik vagy sem jobb lett volna most Gray-t csurom vérben látni.
A töltelékek nem voltak rosszak most, az animések megnövelték a karakterek számát, akik Urtear-nek köszönhetik az életüket Mosolyog Nem semmi, hogy mennyit ér egyetlen egy perc a háborúban.
Urtear jelenete nem volt rossz, a hangulata megvolt, de valami hiányzott belőle (erősebb zene vagy kisebb cenzúra, esetleg mindkettő)
Az epizódra egy 4/5-öt tudok adni, mivel volt 1-2 gyengébb fej (főleg az elején Bachusnál, miért mindig őt kell szivatni tényleg..) és lehetett volna vér is.

Egyébként egy ideje lassabb lett a sorozat tempója, ami szerintem nagyon érződik. El akarják húzni a 25-26. részig az ívet, ami érthető és megbocsátható lenne, csak úgy érzem, hogy nem is olyan soká eltűnnek a sárkányok és nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én még nem láttam egy olyan igazi sárkányölő vs sárkány harcot. Átmentünk One Piece-be, és minden jelenetből 1 kicsi innen 1 kicsi onnan, de gyakorlatilag semmi. Kicsit aggasztó.

Ja amúgy a Tanács vagy a Rúna Lovagok miért nem csinálnak valamit ezzel a sárkányos apokalipszis szituációval? Esetleg a 4 isten szintű Ishvali?? Ők hol vannak? Tényleg annyira imbák, hogy megtehetik lenézni a sárkányokat, vagy Mashimának kellenek ők későbbre hatásvadász jelenetek céljából??? Lehetőleg spoiler nélkül próbáljatok válaszolni, mert én az ilyeneket sose csípem, hogy még bőven lenne erős harcos, de kell későbbre, így nincs...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 18:55:29 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!