24 máj 28, 10:05:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691107 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2460 Dátum: 14 jún 29, 12:39:06 »

Amúgy semmi bejelentés nem volt új op/ed-t illetően ? A régi változatban szinte mindig 13 részenként jött váltás, itt nem tudni? Bár ahogy nézegetem a nyitányt már csak 1-2 képkocka maradt ki a sorozatból, szóval ideje lenne a váltásnak. Valahogy nem Ft opening egy Ft opening spoilerek nélkül ikszdé Már szinte láttuk itt az összes jelenetet a nyitányból!  smirksweat

Következő opening: BACK-ON - STRIKE BACK
Következő ending:   May J. - Kokoro no Kagi

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2461 Dátum: 14 jún 29, 13:49:04 »

Na ez tényleg igaz ?? És jövőhéttől lesz, vagy ezt még nem tudni ? Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2462 Dátum: 14 jún 29, 13:50:09 »

187. rész

Idézet
...hogy kerültek Natsuék a palotába az alagsorból? Mármint a mangában valami alagsor félében találják meg a katonák őket itt meg valami rohadt csicsás épületben.

Manga: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/318/4
Anime: http://www.kepfeltoltes.hu/140621/100746622201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ja, nem is lenne baj, ha nem hangzana el legalább 2x is, hogy J-Lucy a föld alatt, ill. alagutakban akarja kivezetni őket a palotából... Alagúton meg ritkán van ablak. ikszdé

Idézet
... Azért tették máshova a helyszínt mert az alagsorból nem tudták volna kirepíteni a delfines nyomorékot. ^^' ...

Hát azért tényleg kár volt. ^^" Inkább az aktuális harcokat kellene kibővíteni 20-30 másodperc filler adok-kapokkal, többet érne, mint ez a nyomi. Remélem, egyetlen fillerben vagy OVA-ban sem fogjuk viszontlátni...

Idézet
A másik flashback ami felháborító volt az a Lucy-s bár az nem flashback inkább jövőbe látogatás féle. A végén a belógó kéz hát nem tudom mit gondoljak. Khmmm....

Sárkányok ugyan azok voltak copy paste.

Az még hagyján is, hogy mindig ugyanazokat a jeleneteket látjuk a sárkányokkal jövőbe tekintésképpen, de hogy minden sárkány tűzokádó is legyen...!
Már eddig is megismertünk égi, villám, vas, árnyék, szent/fény sárkányokat. Plusz Acnologiát, akinek nem ismerjük az elemét, de nem tűznek tűnt. Legyenek már kicsit kreatívabban... Vagy nem akarnak spoilerezni...?

Idézet
A hátterek szépek, könyörgöm,ha nekem szép háttér kell,beírom google-be hogy epic badass cool hd hq wallpaper, és kapok 10000000 hátteret Nevet

Ezen borultam egyet a nevetéstől. Nevet Amúgy sajna tényleg így van. Szomorú Én sem értem, hogy ha jó háttereket* tudnak, akkor az "előtér", a szereplők miért olyanok amilyenek?

* Azért a jó háttér is visszanyal néha: http://oi60.tinypic.com/2u41mqc.jpg
Úgy tűnik, szegény "toronyházra" csak rá lett hajtogatva az épületmintás tapéta. Az ereszek, oszlopok, erkélyek virágok meg véletlen kétdimenziósak maradtak... o.O Orgának meg nincs szája. ikszdé


188. rész

Aszondom, hogy szódával oké. Mármint az utóbbi részekhez képest.
Luxus kapott végre egy "kemény fickó" fejet, ami azért neki dukál is.
A következő rész előzetese kivételesen tetszett, mintha próbálták volna kerülni a spoilert, csak Sting könnypotyogós arca nem kellett volna a végére.
Jura és Luxus harcában kicsit furcsa volt, hogy ugye a Szent Mágus lecsapja a villám sárkányölőt, majd csak bámul rá, míg az tápászkodik fel, miközben egy olyan szöveget tol, aminek tuti egy pofás lesz a vége. ^^" A mangából ugye úgy jött át, hogy egy pillanat alatt pattan fel Luxus és ken le egyet Jurának: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/320/19
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 13:51:05 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2463 Dátum: 14 jún 29, 22:12:03 »

Arra leszek kíváncsi ez lesz-e majd mert ez az OST meghatározó része az animének és bőven lesz hely ahova mehetne.

http://youtu.be/gPUv0cgIl14

Vagy ezek.

http://youtu.be/5dFwoh9CgkQ

http://youtu.be/fIFq8lSMGFQ

Még most is beleborzongok ha hallom őket. Sajnos ezt eddig nem érték el.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 22:21:14 írta Kuro25 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2464 Dátum: 14 jún 29, 22:51:24 »

Na ez tényleg igaz ?? És jövőhéttől lesz, vagy ezt még nem tudni ? Nevet

Igaz, viszont az időpontra kulturáltan csak annyit írtak, hogy az előző openinget és endinget váltják... nyáron. ikszdé
Ha ésszerűen következtetek, akkor maximum 3 hét és jön a váltás. Jövő héten még nem hiszem, de nem kizárható, 2 hét múlva a legesélyesebb nálam, de 3 hét is lehet belőle és akkor minden képkocka bemutatásra került az openingből.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2465 Dátum: 14 jún 29, 22:54:46 »

Hát akkor nem kizárt, hogy jövőhéten, mert Júliusban vannak az ilyen váltások és nyári szezonos animék startolása Nevet És ugye sokszor volt már az, hogy az opening tartalma elcsúszott a részekhez képest kicsit. Mondjuk engem most annyira nem zavar mikor lesz új op/ed, a mostaniakkal sincs semmi bajom Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2466 Dátum: 14 jún 30, 05:43:51 »

Ja, a részekre lehet hideget meleget mondani, de a mostani nyitány és a zárány jó lett mind képileg, mind zenében. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2467 Dátum: 14 jún 30, 16:55:54 »

Mivel voltak elég jó vélemények a részről, és nemcsak lehúzóak, meg amúgy is Luxus harca érdekelt, ezért úgy döntöttem megnézem.
És meglepődve tapasztaltam, hogy jó volt. Szerintem nagyon jó volt. Az animáció jó volt, egyedül Luxus fejénél éreztem azt, hogy jobban is meglehetett volna oldani. De a harcok is sokkal jobbak lettek, legalábbis úgy, hogy kihagytam vagy 6 részt, elég szembetűnő a különbség. Közel sem volt annyi állókép.
A soundtrackek sem voltak rosszak, sok mindent nem adtak hozzá, de jó helyekre voltak beszúrva. Nagy hátrány az, hogy a régiekkel hasonlítja össze mindenki a mostaniakat. Azok meg zseniálisak voltak.
Szóval nem volt ez rossz, a záró jelenet is jól el lett találva. Nem tudom, hogy ez csak egy kiugró rész volt-e, de elérte azt, hogy jövő héten is leüljek megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 16:56:56 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2468 Dátum: 14 jún 30, 19:35:33 »

Egyébként a régi széria se volt hibátlan; ott is rengeteg béna fej volt és diavetítés "harc" teljes cenzúrával. Persze még így is nagyon jó volt, de rengetegszer a zene mentette meg a helyzetet. Nem vagyok ellene, egyenlőre még nekem is jobban tetszik a régi változat, de kiállnék az új mellett annyival, hogy ők nem a zenével próbálnak elsöprő hangulatot teremteni. Az ost-oknak mindenhol csak a hangulat erősítése a dolguk, NEM MAGA A HANGULAT MEGADÁSA! A régi változatban pedig rengetegszer zene nélkül nem is lett volna hangulat se. Szóval én még reménykedek és bízok az S2-ben, mert a legutóbbi résszel megmutatta, hogy tud ő, ha akar. Meg egyébként is, nagyon hiányzott már a FT anime minden hétvégére Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 19:36:33 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2469 Dátum: 14 júl 01, 05:28:20 »

Ja, a zene "csak" a hangulat fokozására való. Kivéve, ha a "zenéből" csak annyi hallható, hogy "Hmm? Tényleg van valami zörej a hátérben, vagy csak a fülem cseng?" Nevet Az Éhes farkasok elleni harc alatt sokszor megesett... Szomorú
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2470 Dátum: 14 júl 01, 12:53:46 »

Következő részben megláthatom azt harcot amibe most a végén belecsöppentünk és már 13 rész óta várom.

Optimista vagyok, ezért örülök, hogy nem olyan szörnyű az anime mint a OP-nél és emiatt még ettől el is tudok tekinteni és élvezni a részt, csak utána jött Erza meg Natsu, és hát azok a jelenetek mélypontok voltak a számomra  smirksweat

Gajeel harcát nem értékelem mert 1000x jobban is meg lehetne csinálni de nekem azért tetszett.

A vége pedig...az nálam tényleg 5/5 akárhogy is néz ki.

Ha jövőhéten ott folytatjuk ahol most abbahagytuk akkor az a rész garantáltan 5/5 lesz számomra, bár attól, hogy ott folytatjuk remélem ott is maradunk.

A kövi részben pedig Erzánál és Natsunál lehet kinyílik majd a bicska, de fogcsikorgatva kibírom majd ikszdé
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2471 Dátum: 14 júl 02, 00:53:39 »

Hát én ide annyi mindent akartam írni...de tulajdonképpen mindent leírtatok. Erősíteném az ,,ez a rész jó volt" team-et. Mosolyog Esküszöm, borzasztóan várom már a jövő hetet, de nagyon bánom, amiért végig viszik a két fejezetet. Mármint, hogy 2 egész fejezetet fog feldolgozni. 121-122. Vagyis én úgy láttam Sting alapján, meg a hercegnő vonulásából kiindulva. De nem spoilerezek ^^".  Majd a következő rész után leírom, hogy én mennyire másképp csináltam volna, és hol hagytam volna félbe, és miért. xD Mert igen, sajnos így lesz. De hát ez a mangában is így volt, én ott is bántam, hogy nem lett vége a fejezetnek annál a pontnál, amire célzok. De nem húzom tovább senkinek az agyát a ,,célozgatásaimmal". Nevet

A rész pedig tényleg tetszett. Mosolyog Beleborzongtam az árnyék hangjába. Nem is, inkább a nevetésébe. Nagyon epick lett kacsint

Nekem a sárkányölő harc is nagyon tetszett, 3x láttam ezt a részt, (szombat, vasárnap és szerda) , de még most se tűnt fel az ,,unásig hallott" OST. Vagyis nyílván tudom melyikről van szó, de nekem egyáltalán nem volt zavaró. A lassítás viszont tényleg zavaró volt...

Fro nagyon aranyos volt. Mosolyog

Legalább 2 és fél percig törtem a nyelvem, hogy ki tudjam mondani, a Tetsueryuu no Hokue-t :DD

Lyon harca: Az a Mizuchi nagyon jól hangzott (legalábbis szerintem)  Pontosan

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy Gray fagyasztását 13:28-nál egy az egybe kimásolták a trailerből? (Vagy mondjam inkább úgy, hogy a S02. első részéből, a 176.-ból?)

Wendy kicsit gyorsan/furán mondta a Tenryuu no Yokugekit  15:24-nél. Nem? o.O

A Cosmosos filler nagyon adta Nevet

Nekem nem volt bajom a Laxus-os résznél a vastagabb rajzolással. Kicsit mondjuk Shingeki feelingje volt ^^".

Én egyébként az újrakezdés óta egyetlen fejezet feldolgozását várom, amit ha jól számolok, és 2-sével halad az anime, akkor kb hat hét múlva látunk ^^" Tehát augusztus végén. Ha azt elcseszik, én megkövülök T_T.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 01:15:41 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
peti954
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2472 Dátum: 14 júl 03, 17:51:33 »

Sziasztok!
Miért mondja azt  Ooba Babasaama (Lamia Scale céhmestere ) hogy Jura a legerősebb emberi mágus? Gildarts-nál hogy lenne már erősebb??

itt a részlet: http://indavideo.hu/video/Fairy_Tail_Jura_allitolag_a_legerosebb_ember
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2473 Dátum: 14 júl 03, 18:23:10 »

Igazad van, az anime változatába bőven bele lehet kötni. Viszont a mangában: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/320/15 pontosan fogalmazza meg Oba, hogy ő a legerősebb EMBERI mágus a SZENTMÁGUSOK KÖZÖTT. Mert az első 4 szinte egy Isten. Egyébként Orga egy Istenölő és nem bírt el egy Jura-val, de akkor elbírna az Ishbali-akkal ? Ez most akkor ilyen kő-papír-olló elv lenne, vagy inkább csak annyi az egész, hogy még egy emberrel se bírt el, nem hogy egy Istent is legyőzne...
Amúgy igen, sok op mágus van még itt az emberek között. Gildarts, a céhmesterek stb-stb. Én se tartom sanszosnak, hogy Jura a legerősebb ember.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2474 Dátum: 14 júl 03, 19:26:45 »

Ezt már sokszor megbeszéltük az hogy valaki szentmágus nem jelenti hogy legerősebb az csak egy rang vagy megtiszteltetés.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!