24 máj 28, 03:22:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 690977 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2400 Dátum: 14 jún 12, 07:15:52 »

Az ilyen kiskereskedelmi szerződésekben azért a szállított árú minimum minősége is ki van kötve. Pl.: "első és másodosztályú alma" - ezeknek pedig megvan a maga szabálya, hogy minek kell megfelelni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2401 Dátum: 14 jún 14, 06:54:37 »

186.rész:

Hát nem tudom,ti hogy vagytok vele de szerintem ez a rész nagyon jó volt!! Nevet Nevet
Én reménykedtem benne,és úgy vettem észre,hogy változott egy kicsit a grafika(vagy csak rossz a szemem)
És íme sokak kívánságára,VAN VÉR  ikszdé ikszdé
Szerintem nem vészes ez már,mert még a visszaemlékezős résznél egy kicsit megkönnyeztem  Ohh My God Mosolyog
Most már én is észrevettem néhány állóképet,de hát milyen animében nincs?
És még a távoli képek sem borzasztóak  Mosolyog Nevet
Nálam csak két negatívum van:
   - leginkább Erza és Minerva harcát akartam megnézni.
   -a villámok

Mindenesetre az én véleményem az,hogy ez a rész szuper volt!  Pontosan Nevet bow

ui.:ha valaki azt mondja utánam,hogy ez a rész is pocsék volt én falba verem a fejem  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 06:56:40 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2402 Dátum: 14 jún 14, 08:14:56 »

Ez a rész is pocsék volt !!!! Nevet Nevet
 Csak vicceltem. A múlthetihez képest tényleg jobb volt,grafikailag mindenképp. Vér az meg egyszer nincs egyszer meg van, mangában spriccel a vér erza vállából mikor blokkolja kagura kardját, ezt kéne látnunk csak ugye ezt kicenzúrázták, de annak örültem hogy a mirianas résznél nem. Erza mérges tekintetét nagyon jól megcsinálták, rendesen érezhető volt a haragja. Orga vs Laxus harc übergáz volt szerintem, mangába 1 képpel lerendezték amikor megjött Jura, de itt ez az oda-vissza ütnek egyet villámmal, kis duma aztán Brofist..... maszek volt szerintem viszont legalább Laxus NORMÁLIS fejet kapott!!! ikszdé  Mondjuk azt birtam hogy Erza még összezúzott lábbal is felállt Minerva ellen. Jó ezt írjuk a dühös volt és adrenalint kapott számlára. Mangába is felállt csak ott később. Gazille vs Rouge szerintem jól fel lett vezetve, szépen megcsinálták. Összességében jó rész volt ez, a múlthetinél mindenképp jobb lett, a zenéket is kezdem megszokni jó pár eléggé tetszik is már. Úgy tűnik, hogy az állóképektől nem fogunk megszabadulni, ezzel kell elfogadnunk az animét, fölösleges már negatívumként írni, mert úgyis mindig lesz....egyszerűen lusták az animátorok rendesen leanimálni, ezzel nem tudunk mit kezdeni. Amíg nem lesz japánban véres forradalom ez ellen,addig így is fog maradni Nevet Vagy amíg Mashima vérszemet nem kap  Sapkás Kúl2
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 08:30:03 írta tyber22 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2403 Dátum: 14 jún 14, 09:48:44 »

186. rész
Feldolgozott manga fejezetek: 315. fejezet(az elejétől a végéig), 316. fejezet(az elejétől a végéig)

Elégedett vagyok az epizóddal. Itt-ott voltak furcsaságok, de a múlt heti részhez képest szépen összeszedték magukat. Mosolyog

Pozitívumok
+ Ha nem is mindenhol, de kezdik lassacskán, nem kicenzúrázni a vért. Ha van vér, akkor a komolyságindex is emelkedik.
+ A visszaemlékezés jól lett kivitelezve.
+ Minerva lenéző tekintete. Ohh My God
+ Erza dühös tekintete. Kúl
+ A gyíkok. ikszdé
+ Az arcok többsége szerintem most elfogadható volt.

Negatívumok
- Hát igen, Orga és Laxus méregetése megkoronázva a brofist-tel gáz volt. smirksweat
- Nem mész vissza a földre a szétzúzott lábaddal Erza! Túl korai még felállni.

Előzetes: Rogue nagyon vagány. Remélem nem kiabálom el és jó részt kapunk. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 09:52:23 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2404 Dátum: 14 jún 14, 11:22:40 »

Jau vault a reisz.

De ténylág

05:05
Nincs véletlen egy kis baki Hisui mondatában? 

09:18  Nyelvesít
http://i-azu.deviantart.com/art/fairy-tail-315-erza-349136214

Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2405 Dátum: 14 jún 14, 18:10:19 »

Úgy néz ki most egyedül leszek: ez a rész is gyenge volt sajnos Szomorú

Először is, az epizód eleje mi akart lenni ??? Ha nem nézem meg a manga megfelelőjét itt SOSE derül ki, hogy ki vérzett el... Atyaisten... Ennek mi a picsa értelme volt, már bocsánat ?! Minek tettek az előző részbe kifröccsenő vért, ha nem magyarázzák meg most ??? Csak engem b#szott fel ez nagyon ?

Erza vs Kagura "harc" no komment... Szerintem elkönyvelhetjük Titánia legrosszabb meccsének. Ez a mangának és animének is köszönhető. Annyira rövid és állóképekkel teli volt, hogy én majdnem sírtam. Nézzétek össze a 114. rész: Erza vs Azuma-val, az mintha egy hangyányival jobbra sikerült volna... Egy 200 méteres mutáns hangyányival...

Továbbá Kagura kardja is mi volt ??? Ha már ennyi szó volt róla én KICSIT KICSIT KICSIT több jelenetet vártam volna tőle... Oké csapott vele egy olyat, hogy pár házat ketté vágott, de ilyet már Natsu is tud a legelső rész óta... És még kard se kell neki... De nem is az erejével volt a bajom, csak az, hogy úgy össze lett csapva és sietve ez a harc, hogy az már a szánalmasság határát se éri el...

Végre valami pozitívum is: A Rosemary-s flashback tetszett! Szép és hangulatos volt, bár én kicsit randomnak éreztem. Ez alatt azt értem, hogy nem hiszem, hogy Mashima régóta kitalálta ezt... 99%, hogy csak a "harcuknál" kreált egy ilyen flashbacket, hogy jobbnak állítsa be Erzát...  Mármint csak itt találta ki.

Minerva visszatért! Ez a jelenet majdnem tökéletes volt Nevet Na és miért is nem lett az ? Igen, a cenzúra... Úgy vettem észre, hogy ha tárgyakon vagy földön van vér, azt mindig mutatják. Viszont ha egy karakter testén, azt nem. Ezért is nem láttuk Erza vállát, az átszúrt Kagurát vagy Miliana hátát vérezni. Ez elég illúzióromboló, de legalább már mégis van vér. Amikor Erza megfogta Milianát és a keze teljesen olyan lett, az azért tényleg növelte a komolyságindexet, Bastian szavaival élve Nevet És maga az átszúrt Kagura is elég durva jelenet volt. Minerva egy utolsó rohadék, de ezért is szeretjük/nem szeretjük Mosolyog Szépen bezsebelt 6 pontot, lollos szavakkal: ks-elt ikszdé
Azért Erzának tényleg nem kellett volna egyből felállni...

A Gazille vs Rouge harcot várom a legjobban és erre ideadnak egy ilyen izét... Színes diavetítést a mangaképekkel.. Basszus ezt a fél perces összeütközést is lusták meganimálni ? Milyen készítők ezek ? Ennyi erővel én is mehetnek anime rajzolónak, hisz egyáltalán nem kell mozgóképeket csinálniuk és az állóképek is rengetegszer igénytelenek... Még jó, hogy hivatalos cégről van szó...

A Luxus vs Orga no komment... (lsd. előző bekezdést, teljesen igaz erre is. )

Szóval egy elég gyenge részt kaptunk már most is... Egyedül a rajzolás volt nagyon jó, Erza fejei irtó jók lettek, de ugye emiatt egyáltalán nem volt harcanimáció... De igazából harc se... Pedig ezeket igazán "fillerezhetnék" + jelenetekkel, senkinek nem fájna, ha +1-2 percig láthatná Erza vagy Luxus meccsét... De hát ugye ahhoz minőség kéne, itt meg nincs...
Ez a rész megint csak egy 3-as a részemről... Szomorú, hogy ilyen mostanság egy Ft rész színvonala...
Szóval megint hiába vártam a legjobban ezt a héten, megint csalódást okozott... De legalább már mindenhol felálltak a harcpárosok és lesz talán valami izgalom is... Talán... De ilyen kivitelezéssel inkább már nem is reménykedek.
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #2406 Dátum: 14 jún 14, 18:48:52 »

Nem akarok szőrös szívű lenni, de most nem is kell :3 Szerencsére az eheti jobb volt, mint a múltheti Mosolyog Bár, a több 185 rész jobb, mint a múlt heti Pirul
Erza valami sugoi volt ^^ Végre nem látott keresztül a haján (egy-két kivétellel) És a kidolgozottsága is nagyon szépen sikerült Mosolyog
http://kepfeltoltes.hu/140614/8155320921_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140614/22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140614/44_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az egyetlen WTF pillanatom Hisui lábai voltak..
http://kepfeltoltes.hu/140614/55_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Kegyetlen, hogy milyen..DE! nem baj, Erza kinézete enyhíti a fájdalmat Mosolyog
Hisui folytonos (a végkimenetel után döntök) monológja kezd egy inyurit idegesíteni ^^" Már annyiszor elmondta, a fülemen folyik ki.
Gazile-t meg nagyon aranyos volt :3 Ez a "Egy-két nap alatt nem érsz fel az én szintemig. Add fel" Mire Rogue: "Te...nem vagy olyan erős, mint Natsu Dragneel!" És végül Gazile feje http://kepfeltoltes.hu/140614/66_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Mastercard.. Priceless NevetNevet
A javuló tendenciát mutató grafika miatt nagyon tetszett, így tovább ^^
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2407 Dátum: 14 jún 14, 19:06:37 »

Mivel ennyi bajotok van az állóképekkel engem érdekelne,hogy ti mégis milyen mozgásokat raknátok bele??
Lehet hogy állókép,de mit tudtak volna rajta változtatni??  Hmm? Hmm?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2408 Dátum: 14 jún 14, 19:20:00 »

Figyelj, nézz meg más animét. Példának kitűnő az elmúlt pár rész a shippudenből.
A karakterek tele vannak mozgással, az anime dinamikus, megy a maga útján, és nem fordul elő (vagy csak ritkán), hogy tíz másodpercig ugyanazt a képet nézzük. Főleg harcoknál látványos a különbség. Az elmúlt sok részt a Ft-ből nem láttam, továbbra sem fogom, mert ahogy itt olvasom, minden ugyanúgy megy tovább. De a Gray-Rufus harcnál nagyon szembetúnő volt, hogy a két karakter csak áll, áll másodpercekig. Nekem ez még zavaróbb, mint a rossz animáció. Ha már képeket kell nézni, akkor ott a manga.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2409 Dátum: 14 jún 14, 19:26:35 »

Akkor inkább csak reménykedek,hogy ez is meg fog javulni,a rajzolás meg tartja ezt a szintet(vagy jobb lesz).

Az elmúlt sok részt a Ft-ből nem láttam, továbbra sem fogom, mert ahogy itt olvasom, minden ugyanúgy megy tovább.
Ez azért nem teljesen igaz Ohh My God Vagy csak a hozzászólásokban csak a negatív véleményeket olvastad?  Szomorú  Technikai KO
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2410 Dátum: 14 jún 14, 19:48:18 »

Szerintem most bőven jó volt. Előző  rész rossz volt de ez nem.  Mangában sem volt több harc közöttük de amúgy FT ben rövid hacok vannak. Nem kell + filer harc elég volt a farkasok rendje...... az ilyenek csak elrontják a hangulatot.  Jövőheti rész rajzolása nagyon cool lesz.
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2411 Dátum: 14 jún 14, 19:49:38 »

186.:
Hű, ez a rész most igazán tetszett! Komolyan! Mosolyog

Állóképek valóban vannak, de már annyira nem is idegesítőek.  Nyelvesít

 A grafika (szerintem) hatalmasat ugrott (legalábbis az előző heti részhez képest).

Az arckifejezéseket hihetetlenül jól eltalálták.  bow

Az elején mondjuk én is furcsálltam, mikor Kagura kihúzza az Ősellenséget, és egyből látjuk is, hogy Erza megállítja a kardjával. Én csak a nagy csodálkozás és ,,égszakadás" után mutattam volna meg, hogy ,,Hopp, Erza védekezik!".  Gondolkozik  De legalább nem mondhatjuk, hogy Ctrl+C , Ctrl+V volt a visszajátszás. Nevet

Amit viszont nem nagyon értékelek, amikor úgy vágják meg a jeleneteket, hogy az a háttérzajon nagyon érezhető. Remek példa ez arra, amikor Erza vs Kagura harcol, és időnként beugrik a kommentátor dumálni. Ott néha-néha nagyon hallatszik a vágás.  Szomorú

Rogoue-nak nagyon tetszett az árnyéka, szerintem ezt is jól eltalálták. Gajeel idegbeteg arca pedig minden pénzt megért. Nevet  http://kepfeltoltes.hu/140614/66_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Juvia és Cherrya civakodását normál esetben le se szarnám, mert egyébként nem szívlelem az eső asszonyt, de most hajlandó vagyok néhány sort rá ,,pazarolni". ikszdé  Azt hittem megint bosszantóan pocsék grafikával láthatjuk a két kislány ,,harcát", de kellemesen csalódtam, mikor egymás haját egész tűrhető fejjel tépték. Nevet Itt különösen elégedett voltam a szinkronnal; Amikor egyszerre mondták, hogy ,,Gray-sama" és ,,Lyon".

Laxus és Orga harcánál kicsit én is erőltetettnek éreztem ezt az ököl csatát, de valamivel húzni kell az időt  smirksweat
Laxus arckifejezései egyébként hihetetlenül jól sikerültek, végre eltalálták az igazán ,,Laxusos" mimikát. Bár a villámok még most is valami gagyi konfetti szalagnak néztek ki.  smirksweat Annyi baj legyen.

A végét viszont nem értettem. Mivel olvasom a mangát, ezért már tudom, de az, aki nem, az nem biztos, hogy el tudta dönteni, hogy azokat, amiket Hisui-hercegnő mondott, azt párhuzamosan Jövő-Lucy is elmondta-e a többieknek. Ugyanis olyan semmitmondó arckifejezéssel meredtek előre, mintha épp a piacárakon töprengenének.  smirksweat

Ó, Minervát ki ne hagyjam már! xD Igazán kezd megfiatalodni. Az a tekintet az nagyon tetszett. Hű, de kegyetlen. Nevet

A csöpögő kard nagyon tetszetős volt, az már kevésbé, hogy mikor Minerva eldobta, addigra már valaki lenyalta róla a ,,festéket".  smirksweat
Nem várhatjuk, hogy az eddig teljes mértékben kicenzúrázott anime egyik (hó)napról a másikra Elfen Lied kaliberű vértengerré váljon. Örüljünk, hogy egy minimális van benne. Én például azt hittem, Erza keze sem lesz véres, mikor Mirianához ér, hanem valahogy kikerülik. De azért valljuk be, a cicalány háta sem tocsogott a vérben, a mangában sem. Igaz, több volt rajta, és nem csak x-ek, mint az animés változatban. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/316/6

A Kagurás visszaemlékezés végét megkönnyeztem. Érzelem a köbön (legalábbis nálam).   Hümm-hümm

Új OST tetszetős kacsint

És az előzetesben valami elképesztően durván néz ki Rogue Nevet Alig várom a jövőhetet.  
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2412 Dátum: 14 jún 14, 19:56:23 »

Akkor inkább csak reménykedek,hogy ez is meg fog javulni,a rajzolás meg tartja ezt a szintet(vagy jobb lesz).

Az elmúlt sok részt a Ft-ből nem láttam, továbbra sem fogom, mert ahogy itt olvasom, minden ugyanúgy megy tovább.
Ez azért nem teljesen igaz Ohh My God Vagy csak a hozzászólásokban csak a negatív véleményeket olvastad?  Szomorú  Technikai KO
Nem a te hozzászólásodban olvastam. Ahogy olvastam jobb volt, mint az előző, de nagyon sok negatívumot olvastam. Úgy hogy nem. Talán majd egy harcot fogok megnézni még a mágiajátékokból, a többit szerintem nem, majd a következő történetszálnál újra kipróbálom.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2413 Dátum: 14 jún 14, 21:18:29 »

Halihali mindenkinek ^^
Ez a rész elhozta az elhatározást, hogy ide is regisztráljak. Nem tudom, csak én vagyok úgy, hogy ez a rész rosszabb volt, mint az előző?
Ami nagyon idegesített: Kagura vs Erza vs Minerva harc alatt a zuhanó kövek. Irtó bénán voltak megcsinálva.
Kagura leszúrása is láma lett, (úgy dőlt, mint a krupli, ezen a lassítás sem segített) főleg mivel utána mikor a földön feküdt, még csak szakadt sem volt a felsője.
A jövő Lucys részek egyáltalán nem tetszenek, a hátterek nekem valahogy sosem jönnek be. Ennyire elfelejtettem volna  a mangát, tényleg voltak egy ebédlőben? Csak szerintem rombolja a drágát? Valaki említette a kék könnyeket, és visszanézve tényleg minden animében áttetszőek voltak, az előző szériás Lucy könnyei is.
Éééééééééééés a legfontosabb.... Nme tudom, hogy mondjam, hogy ne legyen spoiler. Ha valaki utánanéz, onegai írjon rám! A lényge az hogy én ma angolul néztem meg, és Hisui idegesítő monológja alatt a jövőből jött személyről, aki elmondta neki a dolgokat, végig 'she'-ként hivatkozott. Amit nem értettem. Aki olvasta a mangát és tud ezzel kapcsolatban segíteni, várom a felvilágosítást Nevet
Grafika összesen: Az egész eddigi sorozatra kiterítve~
Szóval sokaknak nem tetszik az új grafika, a régit akarják. Igaz, hogy sok hibája van, sok a félrerajzolás, de mindneképpen jobban hasonlít a rajzolása. Akkor mi is a baja az embereknek? Én úgy hiszem, mert túl.. 'csilivili'. A régi anime kevesebb árnyékolásal, erős színekkel (pl Lucy haja) operált, és vastagabb körvonalakkal.
A mostani grafika csinált olyat, hogy játszott körvonalak vastagságával, a legszebb példa erre Natsu arca az opening elején, de ezt sajnos többször nem tették, általánosságban pedig nekem túl vékonyak, nem elég hangsúlyosak.
Amit nem értek: Az animátorok tehetségesek. Erza, Kagura és Minerva 3-as harca aztán frenetikus volt, pedig 3 harcoló felet egyszerre lerajzolni nem egyszerű. Akkor miért nem képeske ÁLLÓ EMBEREKET értelmesen lerajzolni? Olyna hibákat vétenek, amit a kishúgom nem tenne, nemhogy én. A művész énem sikoltva tiltakozik minden hibás képkocka után. Nem is értem, nicns bennük tisztelet az anime iránt? Talán a fontosabbakat más csinálja, a többit meg odadobják az amatőröknek? Én még ha minimálbért is fizetnének érte, szívvel-lélekkel csinálnám ezt az animét Mosolyog
Amivel elkaszálták az S2-őt: Hát persze, hogy az OSTok! Nem értem, miért kellett kivenni őket, főleg ha a grafika is bőven hagy kivetnivalót maga után. Ha belegondolunk, sokkal könnyebb lett volna elfogadtatni az újdonságokat, mert melyik kritikus nyafog, mikor bevágnak egy epic Fairy Tai Main Theme-et? Vajon ezután akkor sosem fogjuk hallani? Szomorú Az Eclipse végén szívesen meghallgatnám... De van fejlődés! Ti nem vettétek észre, milyen jó OSTok mentek a mai rész alatt? Volt egy Main Theme-hez hasonló is. ^^ Egészen jól megalapozta.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2414 Dátum: 14 jún 14, 22:31:34 »

Hisui jövő Lucy-ről beszélt, ezért "she" volt a feliratban. Nem értem hol itt a probléma. Úgy próbálj meg a válaszom ellen tiltakozni, hogy elolvastad a téma címében található zárójeles részt. Még jó, hogy a magyar feliratban nem kell ilyen miatt aggódni. Hümm-hümm

Az animátorok mentségére szóljon, hogy Mashima maga nyilatkozta, hogy számára is kínszenvedés volt a Nagy Mágia Játékok történetszál, mert 80 fölött volt a különböző karakterek száma és rendkívül kimerítő ennyi karaktert papírra vinni, hétről-hétre. (TT^TT)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 14, 22:45:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!