24 máj 28, 06:55:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691074 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2145 Dátum: 13 dec 29, 19:35:49 »

Valóban nem tűnik soknak a 60-70 rész előny de ez a készítőkön múlik elsősorban. Szerintem később sem lesz sok filler beépítve a történetbe, hanem inkább megint leállnak vele. Valahogy úgy gondolom, hogy a játékok legvégén egyből kapunk egy kisebb filler történetet majd elkezdik a következő történet folytatást. Amikor annak vége akkor pedig vagy nagyobb fillert kapunk vagy megint leállnak és nem kezdenek bele a mostani sztoriba. Én legalábbis nem kezdeném el vetíteni, ezt jobb lenne egybe letolni.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2146 Dátum: 13 dec 29, 21:12:05 »

Szerintem nem véletlen kezdik el sugározni újból. Nem hinném, hogy olyan tervük van az animével, hogy amint beérné a mangát ismét 1 év szünet. Sok értelme nem lenne elkezdeni akkor. Amúgy a játékok után (vagy közben) biztos a filler.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2147 Dátum: 13 dec 29, 21:55:53 »

Kell már a plussz gázsi, hát na. Azért az FT nem éppen arról híres, hogy tele van tömve fillerrel, ami nézhetetlen (jó, van benne egy bizonyos, ami elsőre röhejes, másodszorra szánalmas), meg fogják oldani ezt a 60-70 fejezet előnyt.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #2148 Dátum: 13 dec 30, 12:21:08 »

Örülök hogy folytatodik  ez az animé mert persze a naruto után a kedvencem   Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2149 Dátum: 13 dec 30, 23:49:38 »

Kell már a plussz gázsi, hát na. Azért az FT nem éppen arról híres, hogy tele van tömve fillerrel, ami nézhetetlen (jó, van benne egy bizonyos, ami elsőre röhejes, másodszorra szánalmas), meg fogják oldani ezt a 60-70 fejezet előnyt.

A robot sárkányos szánalomra gondolsz?


Ilyenkor örülök, hogy semmi beleszólásunk sincs. ^^ Nem kell a para, a Fairy Tail szerencsére olyan történet, hogy nem nehéz filler epizódokat beleilleszteni. Hiszen csak a helyét és idejét kell megtalálni, és egy akármilyen felkérés keretében a világ végére is el lehet küldeni a csapatot egy olyan melóra, ami nem fog belezavarni a fő történetszálba.
Plusz, ha nagyon akarják, akkor a mangás különkiadás fejezeteket is bele lehet pakolni az animébe, ha mondjuk nem akarnak OVA-t csinálni belőlük. Bár ennek kicsi az esélye.
És még az az előny is ott van, hogy ugye a Nagy Mágiajátékok harcait is ki lehet kicsit egészíteni, ahogy eddig meg is tették párszor. Van és lesz még ott olyan harc, amibe jócskán beférnek plusz jelentek, mert mondjuk mangában nem volt (eléggé) kifejtve. A spolier miatt hadd ne mondjak példákat. ^^

Engem nem zavar a filler (régen a sima Naruto anime végén sem zavart). Csak ne forgassa ki magukból a szereplőket (mint a robot sárkányosban Gray "árulása"), és ne valami abszolút idiótaság legyen. Hanem csak olyan FT szinten... oké, azt az IQ(hiány)t nehéz alulmúlni. ikszdé

Ahogy elnéztem ezeket a képeket (animések csak ezt az egy oldalt nézzék meg, a fejezet többi része spoiler!):
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/6
a szemek rajzolása észrevehetően változni fog. Ami ugye elég fontos dolog, hiszen egy anime szereplőnél általában az tükrözi legjobban az érzéseit/érzelmeit. Kíváncsian várom, remélhetőleg nem kapnak a szereplők saját magukhoz képest túl "vad" szemeket. ^^"

Ahol az anime most tart, hamarosan feltűnik az a szereplő, akit a mangások már jól ismernek. És ha az animések nem szúrják el, akkor az anime nézése közben is fetrengeni fogunk a hülyeségein. Nevet A 176. részben még valószínűleg nem lesz benne, de a 177-ben már jó eséllyel. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 30, 23:56:39 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2150 Dátum: 14 jan 01, 22:47:07 »

...Ahogy elnéztem ezeket a képeket (animések csak ezt az egy oldalt nézzék meg, a fejezet többi része spoiler!):
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/6
a szemek rajzolása észrevehetően változni fog. Ami ugye elég fontos dolog, hiszen egy anime szereplőnél általában az tükrözi legjobban az érzéseit/érzelmeit. Kíváncsian várom, remélhetőleg nem kapnak a szereplők saját magukhoz képest túl "vad" szemeket. ^^"...
Engem a film grafikájára emlékeztetnek. Mosolyog
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2151 Dátum: 14 jan 02, 00:05:34 »

Igen amúgy, engem is teljesen arra emlékeztet. Jó lenne, ha valóban azok a készítők csinálnák, akik a movie-t is, mert ott nem nagyon volt cenzúra  Ördögi
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2152 Dátum: 14 jan 02, 00:16:36 »

Azért az anime megindulásakor nem volt ekkora különbség a manga és anime karakterek megjelenítésében. Viszont az utóbbi időszakra kezdtek kicsit eltérni azoktól, nagyobb eltéréseket is lehet észrevenni.

A cenzúra kérdése egy teljesen más dolog. Ott szabály köti, hogy mit lehet és mit nem. Mindegy, hogy ki csinálja. Leginkább a rendezőtől fog függeni, hogy milyen ötleteket hoz ki belőle bár én semmi olyat nem láttam az eddigi manga részeket is beleértve amiért cenzúrázni kéne. Alapjában véve már maga a mangaka kicenzúrázta. Egyedül talán a vér az amelyre figyelni kell de én nem is emlékszem, hogy ilyet komolyabban láttunk volna a történetben.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2153 Dátum: 14 jan 03, 19:40:04 »

Igen, például a robotsárkányos, ami nálam kiverte a biztosítékot. Egyrészt Gray miatt, másrészt meg a robotsárkány miatt. Filler ide vagy oda, ez azért szerintem oltári nagy melléfogás volt. Az Edolasos részeknél elnéztem, mert ott azért nem volt annyira bizarr, de itt. Hülyén nézett ki.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #2154 Dátum: 14 jan 03, 20:40:56 »

Igen, például a robotsárkányos, ami nálam kiverte a biztosítékot. Egyrészt Gray miatt, másrészt meg a robotsárkány miatt. Filler ide vagy oda, ez azért szerintem oltári nagy melléfogás volt. Az Edolasos részeknél elnéztem, mert ott azért nem volt annyira bizarr, de itt. Hülyén nézett ki.
Azért egy fillerben nem kéne enyire megváltoznija egy szereplőnek ezt nagy elrontoták   Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2155 Dátum: 14 jan 03, 21:11:04 »

Pedig pont ez az az anime ahova nagyon könnyű lehet fillert beilleszteni. Szinte elrontani a művészet és nem rosszul megcsinálni. Nekik sikerült. Nevet Szerintem éppen ez az amiért inkább úgy döntöttek, hogy leállnak és nem kísérletezgetnek vele.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2156 Dátum: 14 jan 03, 23:29:02 »

Hát akármikor, akárhova elmehetnek küldetésre. Rém egyszerű fillereket beszúrni. Olyan változatosra csinálhatnak egy megbízást, amilyenre csak akarnak. Minden adott a jó fillerekhez.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2157 Dátum: 14 jan 03, 23:33:46 »

Persze, de az a filler akkor is egy öngól. Igazából nem tudom, kinek sikerült megálmodnia, hogy "Igen, akkor most Gray elárulja az FT, de persze mégsem és kell egy robotsárkány is!" A másik meg, persze, akármikor, akárhová el lehet őket küldeni küldetésre, csak a vége itt is az lenne, mint a Narutonál. Fantáziátlan, unalmas, semmitmondó fillerek, amikről üvölt, hogy az időhúzásra hivatottak, így mindenki egy laza mozdulattal átteker rajtuk, mert az egyetlen értelmes momentum bennük az ending, vagy rosszabb esetben még az sem.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2158 Dátum: 14 jan 03, 23:36:50 »

Amúgy meg vannak manga különkiadások is, amiket nyugodtan megcsinálhatnának animében, nem egy, nem kettő. Azokból is ki lehet húzni egy-egy részt.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2159 Dátum: 14 jan 04, 10:13:06 »

Zentopina filler jó volt, bar azt még a manga is elismeri söt kitudja lehet benne volt a mester keze is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!